Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

Runmageddon Rekrut

Wyniki - 8 kwietnia 2017, Gdynia

Enduhub Prime (Café Edition)

Pomóż budować największą bazę wyników w Polsce i dołącz do Enduhub Prime (Café Edition) !

  • Pełna funkcjonalność.
  • Bez żadnych umów i drobnego druczku, rezygnujesz kiedy chcesz.
  • Jedno expresso na miesiąc dla nas.

Kup Enduhub Prime Café za 7,99
Msc
Nr
Rok
K
M
-
#1 3352907Markiewicz Karol1978M#jestemmorsem (POL)-317XV seria sobota(13:20:00)701:23:37
#2 3472908Miczałowski Marcel1985M#jestemmorsem (POL)-330XV seria sobota(13:20:00)801:23:49
#3 29262904Gogłoza Magdalena1993K#jestemmorsem (POL)755-XV seria sobota(13:20:00)12102:12:16
#4 29322906Mańkowska Paula1993K#jestemmorsem (POL)758-XV seria sobota(13:20:00)12702:12:17
#5 29342902Bajon Jacek1992M#jestemmorsem (POL)-2176XV seria sobota(13:20:00)12902:12:18
#6 6312909Przybylak Tomek1991M#jestemmorsem (POL)-570XVII seria sobota(14:00:00)2701:32:13
#7 29352903Glugla Michał1980M#jestemmorsem (POL)-2177XV seria sobota(13:20:00)13002:12:18
#8 29372911Zachodni Daniel1980M#jestemmorsem (POL)-2174XV seria sobota(13:20:00)13202:12:18
#9 29382912Ziajka Paula1993K#jestemmorsem (POL)760-XV seria sobota(13:20:00)13302:12:19
#10 29402910Reichel Kasia1993K#jestemmorsem (POL)762-XV seria sobota(13:20:00)13402:12:24
#11 38134010Sawicki Bartosz1991M#watahawilków (POL)-2673IV seria niedziela (10:20:00)6302:32:21
#12 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !38174009Papiorek Olga1986K#watahawilków (POL)1-IV seria niedziela (10:20:00)6402:32:26
#13 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !38184008Karbowska Paulina1992K#watahawilków (POL)1-IV seria niedziela (10:20:00)6502:32:26
#14 38394007Haleczko Mateusz1990M#watahawilków (POL)-2688IV seria niedziela (10:20:00)6602:32:59
#15 38484006Dunaj Piotr1986M#watahawilków (POL)-2690IV seria niedziela (10:20:00)6702:33:21
#16 9692833Chyła Piotr1998M(POL)-863XIV seria sobota(13:00:00)2901:39:49
#17 12253043Brak Danych1980M(POL)-1067XV seria sobota(13:20:00)3501:44:48
#18 14813869Urbańska Patrycja1993K(POL)221-II seria niedziela (09:20:00)4601:48:57
#19 3273797Bielska Iwona1988K(POL)900-IV seria sobota (09:40:00)12702:17:52
#20 2024966Brak Danych1980M(POL)-191V seria niedziela (11:00:00)601:18:01
#21 4584399Idzik Kacper1988M(POL)-425VII seria niedziela (11:40:00)1101:27:30
#22 14824220Ktzysztofil Jakub1986M(POL)-1261V seria niedziela (11:00:00)5801:48:57
#23 25061057Witkowski Mateusz1988M(POL)-1915V seria sobota (10:00:00)11402:05:48
#24 32742854Karwat Michał1995M(POL)-2374XIV seria sobota(13:00:00)16702:17:52
#25 35312283Wycik Piotr1990M(POL)-2527XI seria sobota(12:00:00)14602:23:26
#26 2031436Jeliński Mateusz1985M(POL)-192VII seria sobota (10:40:00)101:18:02
#27 9713061Grudziński Pawel1996M(POL)-865XV seria sobota(13:20:00)2701:39:51
#28 12274210Kania Piotr1998M(POL)-1069V seria niedziela (11:00:00)4301:44:49
#29 14833080Moroz Agnieszka1993K(POL)222-XV seria sobota(13:20:00)5401:49:04
#30 19952872Marczak Kamil1993M(POL)-1619XIV seria sobota(13:00:00)8901:58:16
#31 25072256Niziałek Krzysztof1979M(POL)-1917XI seria sobota(12:00:00)8502:05:49
#32 27632687Owczarek Łukasz1983M(POL)-2078XIII seria sobota(12:40:00)10602:09:30
#33 3788799Chmiell Paweł1998M(POL)-2662IV seria sobota (09:40:00)15602:31:34
#34 2042251Mazurkiewicz Bartosz1988M(POL)-193XI seria sobota(12:00:00)201:18:03
#35 14842056Miłkowski Michał1983M(POL)-1262X seria sobota (11:40:00)5101:49:06
#36 17403998Smogulski Bartosz1996M(POL)-1452III seria niedziela (10:00:00)4601:53:46
#37 19964913Brak Danych1980M(POL)-1620XIV seria sobota(13:00:00)9001:58:16
#38 22521458Ostrowski Jacek1979M(POL)-1771VII seria sobota (10:40:00)6902:01:39
#39 27642672Fabisiński Krystian1986M(POL)-2079XIII seria sobota(12:40:00)10702:09:30
#40 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !37891254Sobolewska Eliza1999K(POL)1-VI seria sobota (10:20:00)14902:31:40
#41 2053496Prejs Piotr1975M-40+(POL)-194XVII seria sobota(14:00:00)901:18:05
#42 19972255Murawski Michał1983M(POL)-1621XI seria sobota(12:00:00)7601:58:17
#43 3277844Rost Zbyszek1982M(POL)-2375IV seria sobota (09:40:00)12802:17:53
#44 35344241Wawrzynowski Bartosz1993M(POL)-2530V seria niedziela (11:00:00)13702:23:34
#45 14862674Chojnacki Mariusz1976M-40+(POL)-1265XIII seria sobota(12:40:00)6201:49:09
#46 27662685Mazur Przemysław1983M(POL)-2080XIII seria sobota(12:40:00)10802:09:31
#47 32782880Pankowski Albert1996M(POL)-2378XIV seria sobota(13:00:00)16802:17:54
#48 35352219Ceynowa Marcin1980M(POL)-2531XI seria sobota(12:00:00)14702:23:43
#49 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !37913093Szmagaj Małgorzata1987K(POL)1-XV seria sobota(13:20:00)18102:31:43
#50 4631663Romanowski Michał1987M(POL)-432VIII seria sobota (11:00:00)1601:27:41
#51 9754506Micewicz-Kłoda Radosław1976M-40+(POL)-869VIII seria niedziela (12:00:00)2901:39:56
#52 14872057Modzelewski Leszek1984M(POL)-1263X seria sobota (11:40:00)5201:49:09
#53 17433999Smolarkiewicz Gerard1992M(POL)-1453III seria niedziela (10:00:00)4801:53:48
#54 19993993Olszewska Ewelina1983K(POL)377-III seria niedziela (10:00:00)5701:58:21
#55 35364162Adamczyk Piotr1986M(POL)-2532V seria niedziela (11:00:00)13802:23:54
#56 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !37923056Depczyńska Nikola1999K(POL)1-XV seria sobota(13:20:00)18202:31:44
#57 4642844Gessler Łukasz1986M(POL)-431XIV seria sobota(13:00:00)501:27:41
#58 12323747Potocznik Tomasz1979M(POL)-1073I seria niedziela (09:00:00)5501:44:52
#59 17444002Weszka Sandro1985M(POL)-1454III seria niedziela (10:00:00)4901:53:48
#60 20004941Pawłowska Sylwia1974K-40+(POL)378-III seria niedziela (10:00:00)5801:58:23
#61 22563285Orłowski Artur1977M-40+(POL)-1775XVI seria sobota(13:40:00)7502:01:47
#62 27683976Grabowski Wojciech1986M(POL)-2081III seria niedziela (10:00:00)9602:09:32
#63 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !35372022Byzdra Ilona1984K(POL)1-X seria sobota (11:40:00)12002:23:56
#64 37931217Filipski Mateusz1999M(POL)-2664VI seria sobota (10:20:00)15002:31:48
#65 14894571Boniecka Aleksandra1974K-40+(POL)224-V seria sobota (10:00:00)7301:49:12
#66 20013975Drapikowska Krystyna1980K(POL)379-III seria niedziela (10:00:00)5901:58:26
#67 32811020Kołakowska Klaudia1992K(POL)901-V seria sobota (10:00:00)16002:17:58
#68 35382021Bocian Tomasz1967M-40+(POL)-2533X seria sobota (11:40:00)12102:23:57
#69 466856Szepiński Emil1990M(POL)-434IV seria sobota (09:40:00)1601:27:43
#70 7223659Rochewicz Mateusz1992M(POL)-651XIX seria sobota(14:40:00)601:34:44
#71 978202Pisarski Sebastian1981M(POL)-871ELITE seria sobota (08:40:00)13301:39:57
#72 12343852Michalak Oskar1994M(POL)-1075II seria niedziela (09:20:00)3901:44:53
#73 14904319Świetlicka Weronika1995K(POL)226-VI seria niedziela (11:20:00)1801:49:13
#74 27701865Lehmann Paulina1987K(POL)689-IX seria sobota (11:20:00)12002:09:34
#75 4672453Grygorowicz Łukasz1984M(POL)-433XII seria sobota(12:20:00)1801:27:43
#76 723627Kudła Joanna1989K(POL)73-III seria sobota (09:20:00)5001:34:44
#77 979853Styś Marta1994K(POL)108-IV seria sobota (09:40:00)3101:39:57
#78 14911046Sobczyk Joanna1980K(POL)225-V seria sobota (10:00:00)7401:49:13
#79 20031230Kaliszewski Tomasz1973M-40+(POL)-1624VI seria sobota (10:20:00)6901:58:30
#80 468837Paszek Dawid1989M(POL)-435IV seria sobota (09:40:00)1701:27:47
#81 14924132Kreft Sebastian1988M(POL)-1267V seria niedziela (11:00:00)5901:49:16
#82 17483996Pawlicki Damian1991M(POL)-1456III seria niedziela (10:00:00)5001:53:54
#83 27721206Braun Wiktoria1997K(POL)691-VI seria niedziela (11:20:00)5002:09:42
#84 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !3541593Chmara Joanna1991K(POL)1-III seria sobota (09:20:00)16302:24:02
#85 7254323Winiarski Maciej1987M(POL)-652VI seria niedziela (11:20:00)1001:34:47
#86 9812075Tulimowska Monika1993K(POL)110-X seria sobota (11:40:00)2801:39:58
#87 20051465Sawiński Michał1991M(POL)-1625VII seria sobota (10:40:00)5901:58:36
#88 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !35422074Trawicka Tamara1986K(POL)1-X seria sobota (11:40:00)12202:24:10
#89 4703735Kruzel Mirek1969M-40+(POL)-437I seria niedziela (09:00:00)2301:27:56
#90 7264509Patelczyk Jakub1900M-40+(POL)-653VIII seria niedziela (12:00:00)1401:34:48
#91 12384245Zdrojewska Karolina1998K(POL)161-V seria niedziela (11:00:00)4501:44:56
#92 14943509Staruch Fabian1987M(POL)-1266XVII seria sobota(14:00:00)5601:49:16
#93 17502437Bargiel Mateusz1995M(POL)-1457XII seria sobota(12:20:00)6701:53:55
#94 20061222Gruszczynski Rafal1968M-40+(POL)-1626VI seria sobota (10:20:00)7001:58:37
#95 30303086Rokicki Jakub1994M(POL)-2232XV seria sobota(13:20:00)13502:13:53
#96 35434312Bohdanowicz Adam1993M(POL)-2536VI seria niedziela (11:20:00)6902:24:11
#97 4714417Walkiewicz Marcin1983M(POL)-438VII seria niedziela (11:40:00)1201:27:57
#98 14954313Czubinska Kamila1997K(POL)227-VI seria niedziela (11:20:00)1901:49:20
#99 17514972Brak Danych1980M(POL)-1459VII seria niedziela (11:40:00)6501:53:57
#100 20071229Kaliszewski Michał1999M(POL)-1627VI seria sobota (10:20:00)7101:58:37

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności