Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

Runmageddon Rekrut

Wyniki - 8 kwietnia 2017, Gdynia

Enduhub Prime (Café Edition)

Pomóż budować największą bazę wyników w Polsce i dołącz do Enduhub Prime (Café Edition) !

  • Pełna funkcjonalność.
  • Bez żadnych umów i drobnego druczku, rezygnujesz kiedy chcesz.
  • Jedno expresso na miesiąc dla nas.

Kup Enduhub Prime Café za 7,99
Msc
Nr
Rok
K
M
-
#1 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !13708Madejski Krzysztof1991MxRunners (POL)-1I seria niedziela (09:00:00)100:49:24
#2 4127Bandosz Robert1990MSPARTA SIERPC (POL)-4ELITE seria sobota (08:40:00)200:55:37
#3 5154Rulewski Michał1987MxRunners (POL)-5ELITE seria sobota (08:40:00)300:55:57
#4 6149Dmuch Jakub1992MxRunners (POL)-6ELITE seria sobota (08:40:00)400:57:56
#5 7153Madejski Przemysław1991MxRunners (POL)-7ELITE seria sobota (08:40:00)500:58:19
#6 82535Maksymiuk Paweł1988MBigYellowFoot Adventure Team (P-8XIII seria sobota(12:40:00)100:59:17
#7 9152Lazouski Mikhail1986MxRunners (POL)-9ELITE seria sobota (08:40:00)600:59:31
#8 10123Sałata Marcin1988MPOWER TRAINING (POL)-10ELITE seria sobota (08:40:00)700:59:35
#9 1144Dawidowski Tomasz1989MFORMA KARTUZY TEAM (POL)-11ELITE seria sobota (08:40:00)800:59:52
#10 12151Józefiak Łukasz1981MxRunners (POL)-12ELITE seria sobota (08:40:00)901:00:44
#11 13993Bernhardsson Kristofer1980M(POL)-13IV seria sobota (09:40:00)101:01:12
#12 14199Niedźwiecki Daniel1991M(POL)-14ELITE seria sobota (08:40:00)1001:01:25
#13 15588Smiecinski Dominik1986MxRunners (POL)-15III seria sobota (09:20:00)101:01:31
#14 1665Rozanski Rafal1978MHusaria Race Team (POL)-16ELITE seria sobota (08:40:00)1101:01:31
#15 17131Pupkowski Kamil1984MSPARTA SIERPC (POL)-17ELITE seria sobota (08:40:00)1201:02:13
#16 1811Olkowski Damian1995MBig Bulls Kowalewo Pomorskie & F-18ELITE seria sobota (08:40:00)1301:02:43
#17 19157Wałdowski Dominik1980MxRunners (POL)-19I seria niedziela (09:00:00)301:02:54
#18 203Ermakov Anton1984M39RUS (POL)-20ELITE seria sobota (08:40:00)1401:03:11
#19 213818Połatyński Daniel1989MSPARTANIE DZIECIOM (POL)-21II seria niedziela (09:20:00)101:03:14
#20 223712Ziober Zbigniew1992MxRunners (POL)-22I seria niedziela (09:00:00)401:03:17
#21 233352Witt André1990MLynx Multisport Team (POL)-23XV seria sobota(13:20:00)101:03:31
#22 249Karczmarski Mateusz1987MSPARTA SIERPC (POL)-24ELITE seria sobota (08:40:00)1501:03:47
#23 251221Grodzki Karol1985M(POL)-25VI seria sobota (10:20:00)101:03:52
#24 263907Skosogorienko Włodzimierz1983M3oo Forma Płock (POL)-26III seria niedziela (10:00:00)101:04:01
#25 273703Subocz Patryk1997MSolo Fitness Elbląg (POL)-27I seria niedziela (09:00:00)501:04:02
#26 32148Augustyniak Mariusz1974M-40+xRunners (POL)-32ELITE seria sobota (08:40:00)1801:04:35
#27 34158Wesołowski Szymon1988MxRunners (POL)-34ELITE seria sobota (08:40:00)2001:05:13
#28 35364Grzywna Grzegorz1992MOCR TEAM WŁOCŁAWEK (POL)-35ELITE seria sobota (08:40:00)2101:05:42
#29 361090Kuptz Adrian1985MCelebryci z Kaszub (POL)-36VI seria sobota (10:20:00)201:05:43
#30 37104Burdzy Daniel1995MKoniuchy (POL)-37ELITE seria sobota (08:40:00)2201:05:53
#31 3868Wełna Rafał1991MHusaria Race Team (POL)-38ELITE seria sobota (08:40:00)2301:06:05
#32 39120Lewiński Paweł1990MOperacja Sport (POL)-39ELITE seria sobota (08:40:00)2401:06:08
#33 407Nastała Lucjan1972M-40+Aktywni Kociewiacy Skórcz (POL)-40ELITE seria sobota (08:40:00)2501:06:11
#34 41180Kądziela Michał1996M(POL)-41ELITE seria sobota (08:40:00)2601:06:20
#35 42108Łoś Adam1985MKwidzyn Biega (POL)-42ELITE seria sobota (08:40:00)2701:06:24
#36 43208Rychert Sylwester1993M(POL)-43ELITE seria sobota (08:40:00)2801:06:26
#37 44134Połatyński Daniel1989MSPARTANIE DZIECIOM (POL)-44ELITE seria sobota (08:40:00)2901:06:27
#38 453982Jeruć Michał1997M(POL)-45III seria niedziela (10:00:00)301:06:29
#39 464191Golański Krzysztof1986MTeam Słupsk-Damnica (POL)-46V seria niedziela (11:00:00)101:06:39
#40 47133Szulecki Rafał1982MSPARTA SIERPC (POL)-47ELITE seria sobota (08:40:00)3001:06:46
#41 482078Wilk Przemek1979M(POL)-48X seria sobota (11:40:00)101:06:54
#42 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !4946Plichta Kamila1987KFORMA KARTUZY TEAM (POL)1-ELITE seria sobota (08:40:00)3101:07:15
#43 501612Bisewski Karol1995M(POL)-49VIII seria sobota (11:00:00)101:07:18
#44 51105Wasielewski Michał1979MKoniuchy (POL)-50ELITE seria sobota (08:40:00)3201:07:19
#45 52207Rosolski Dawid1987M(POL)-51ELITE seria sobota (08:40:00)3301:07:33
#46 53176Guenther Damian1991M(POL)-52ELITE seria sobota (08:40:00)3401:07:37
#47 5449Stencel Adam1985MFORMA KARTUZY TEAM (POL)-53ELITE seria sobota (08:40:00)3501:07:45
#48 55644Sawicki Michał1987M(POL)-54III seria sobota (09:20:00)201:07:47
#49 563626Krybus Artur1986MEKO-OKNA RUNNERS (POL)-55XIX seria sobota(14:40:00)101:07:51
#50 574934Brak Danych1980M(POL)-56XIX seria sobota(14:40:00)201:07:52
#51 581120Wilk Patryk1994MGryf Team (POL)-57VI seria sobota (10:20:00)301:07:54
#52 59156Trąbiński Grzegorz1979MxRunners (POL)-58ELITE seria sobota (08:40:00)3601:08:17
#53 60329Wojtkiewicz Piotr1988MInterMarine (POL)-59II seria sobota (09:00:00)101:08:26
#54 612005Bratkowski Pawel1985MTorpeda Race Team (POL)-60X seria sobota (11:40:00)201:08:34
#55 62227Zeliszczak Krystian1981M(POL)-61ELITE seria sobota (08:40:00)3701:08:47
#56 634942Brak Danych1980M(POL)-62II seria niedziela (09:20:00)201:08:53
#57 6470Wojno Arkadiusz1985MHusaria Race Team (POL)-63ELITE seria sobota (08:40:00)3801:09:00
#58 653087Rosa Tomek1984M(POL)-64XV seria sobota(13:20:00)201:09:07
#59 6642Kęder Zbigniew1983MFitMove Rumia (POL)-65ELITE seria sobota (08:40:00)3901:09:07
#60 6767Świgoński Piotr1982MHusaria Race Team (POL)-66ELITE seria sobota (08:40:00)4001:09:09
#61 68483Olszewski Marcin1976M-40+Husaria Race Team (POL)-67III seria sobota (09:20:00)301:09:26
#62 69387Krzysztofik Dariusz1995MZoeller Tech (POL)-68II seria sobota (09:00:00)201:09:31
#63 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !701728Krause Magda1995KEbroGym (POL)2-IX seria sobota (11:20:00)201:09:45
#64 714949Sirocki Dawid1987M(POL)-69III seria niedziela (10:00:00)401:09:47
#65 721596Sobociński Karol1990MW kupie siła (POL)-70VIII seria sobota (11:00:00)201:09:49
#66 732961Masztaler Tomasz1988MHusaria Race Team (POL)-71XV seria sobota(13:20:00)301:09:51
#67 74659Walkiewicz Zbigniew1981M(POL)-72III seria sobota (09:20:00)401:09:55
#68 75519Komorowski Kamil1986MSB - Smalec Bodybuilding (POL)-73III seria sobota (09:20:00)501:10:00
#69 764950Sirocki Szymon1990M(POL)-74III seria niedziela (10:00:00)501:10:02
#70 773155Figat Kamil1987MCross Bart Team (POL)-75XV seria sobota(13:20:00)401:10:07
#71 782566Chrostowski Karol1988MFitness Club Ernesto Grajewo (POL-76XIII seria sobota(12:40:00)201:10:14
#72 794050Jankowski Piotr1984MRezerwowe Psy (POL)-77IV seria niedziela (10:20:00)101:10:37
#73 80599Dzikowski Łukasz1982M(POL)-78III seria sobota (09:20:00)601:10:52
#74 81636Pietrzyk Rafał1979M(POL)-79III seria sobota (09:20:00)701:10:54
#75 82565Rakoczy Paweł1984MTYTANI (POL)-80III seria sobota (09:20:00)801:10:55
#76 833519Wieczorek Michał1982M(POL)-81XVII seria sobota(14:00:00)101:10:57
#77 844946Talaga Łukasz1977M-40+(POL)-82VII seria niedziela (11:40:00)101:10:59
#78 85532Dymek Dawid1999MSTUDIO FITNESS MOLASY MALBO-83III seria sobota (09:20:00)901:11:00
#79 86164Cabaj Jacek1994M(POL)-84ELITE seria sobota (08:40:00)4101:11:04
#80 874039Pałubicki Jacek1996MNORDCITY (POL)-85IV seria niedziela (10:20:00)201:11:07
#81 88209Sobczak Marcin1990M(POL)-86ELITE seria sobota (08:40:00)4201:11:08
#82 89839Płusa Marcin1994M(POL)-87IV seria sobota (09:40:00)201:11:10
#83 90517Ebertowski Michał1992MSB - Smalec Bodybuilding (POL)-88III seria sobota (09:20:00)1001:11:16
#84 91140Erdmański Karol1987MTrener Bardzo Osobisty - Grzegorz-89ELITE seria sobota (08:40:00)4301:11:17
#85 924897Brak Danych1980M(POL)-90XI seria sobota(12:00:00)101:11:20
#86 93315Janczak Sławomir1983MInterMarine (POL)-91II seria sobota (09:00:00)301:11:39
#87 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 941745Piekut Anna1979KEbroGym (POL)3-IX seria sobota (11:20:00)301:11:42
#88 958Nowakowski Jerzy1972M-40+Aktywni Kociewiacy Skórcz (POL)-92ELITE seria sobota (08:40:00)4401:11:48
#89 961523Machowiak Tomasz1983MLATAJĄCE GRYFY (POL)-93VIII seria sobota (11:00:00)301:11:52
#90 973797Drzewiecki Damian1992MFitMove Rumia (POL)-94ELITE seria sobota (08:40:00)4501:11:56
#91 98132Szulecka Anna1984KSPARTA SIERPC (POL)4-ELITE seria sobota (08:40:00)4601:11:58
#92 99306Misiewicz Tomasz1978MHusaria Race Team (POL)-95II seria sobota (09:00:00)401:12:00
#93 100657Trybalski Krzysztof1976M-40+(POL)-96III seria sobota (09:20:00)1101:12:31
#94 1011000Dabrowski Bartosz1996M(POL)-98V seria sobota (10:00:00)101:12:34
#95 1024099Dąbrowski Tomasz1987MKlub Sportowy Movement (POL)-97V seria niedziela (11:00:00)201:12:34
#96 103178Hendzel Miłosz1983M(POL)-99ELITE seria sobota (08:40:00)4701:12:35
#97 104172Gadaj Tomasz1992M(POL)-100ELITE seria sobota (08:40:00)4801:12:40
#98 1054565Janusz Karol1983MHusaria Race Team (POL)-101ELITE seria sobota (08:40:00)4901:12:40
#99 1063467Halik Michał1989M(POL)-102XVII seria sobota(14:00:00)201:13:04
#100 1074886Brak Danych1980M(POL)-103XIII seria sobota(12:40:00)301:13:06

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności