Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

III Bieg Biegamy z Ekonomikiem

Wyniki - 9 kwietnia 2017, Słupsk

Enduhub Prime (Café Edition)

Pomóż budować największą bazę wyników w Polsce i dołącz do Enduhub Prime (Café Edition) !

  • Pełna funkcjonalność.
  • Bez żadnych umów i drobnego druczku, rezygnujesz kiedy chcesz.
  • Jedno expresso na miesiąc dla nas.

Kup Enduhub Prime Café za 7,99
Msc
Nr
Rok
Kat
K
M
#1 829Grachel Darek1990M#Biegoholizm (POL)-86
#2 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !7164Wegner Przemysław1978M0(POL)-72
#3 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !23228Chołody Ewelina1985K0(POL)2-1
#4 36241Jankowski Grzegorz1975M0(POL)-318
#5 48230Kloskowski Dariusz1973M0(POL)-429
#6 63286Sławomr Grzegorz1968M0(POL)-5610
#7 65233Zganiacz Andrzej1978M0(POL)-5811
#8 109261Baran Kamil2006M0(POL)U (27),-9218
#9 115260Nowakowski Dorian2006M0(POL)U (29),-9519
#10 129269Pacek Jakub2004M0(POL)U (33),-10621
#11 139268Piask Jakub2003M0(POL)U (40),-11124
#12 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 144214Daszczyńska-Iegunia Aneta1977K0(POL)32-3
#13 146208Grabowska Kinga1983K0(POL)33-4
#14 181234Miedziewska Małgorzata2006K0(POL)U (58),58-7
#15 189186Zimny Marcelina2009K0(POL)U (63),65-9
#16 28114Stramel Piotr1966M76-200 Słupsk (POL)-2519
#17 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 32199Kesik Agnieszka1986K76-200 Słupsk (POL)4-3
#18 5027Gołębiowski Adrian2002M76-200 Słupsk (POL)U (11),-4435
#19 53105Siwak Marcin1980M76-200 Słupsk (POL)-4738
#20 5519Czyżykowski Krzysztof1983M76-200 Słupsk (POL)-4940
#21 6246Kępiński Marcin1984M76-200 Słupsk (POL)-5546
#22 153200Kopacz Adrian1986M76-200 Słupsk (POL)-11793
#23 154107Skwarek Monika1987K76-200 Słupsk (POL)37-33
#24 4735Gwiazda Jarosław1975M7BOW (POL)-4133
#25 14270Mądry Damian1986M7BOW (POL)-11288
#26 107203Marczak Małgorzata1960Kamator Żelkowo (POL)17-16
#27 56166Wąsicka Wiktoria2005KAML Słupsk (POL)U (14),7-6
#28 99171Wencławski Michał1993MAragorTeam/ Night Runners Słups-8467
#29 58137Wiatrzyk Krzysztof1970MDarłowo (POL)-5142
#30 20249Kmita Gabriela1980KDarłowo (POL)75-64
#31 72206Półtorak Igor1998MDębnica Kaszubska (POL)U (17),-6552
#32 210182Setnik Piotr2006MDecathlon Słupsk (POL)U (77),-129103
#33 211181Setnik Monika1975KDecathlon Słupsk (POL)82-71
#34 150113Stempkowski Tomasz1980MEkonomik Słupsk (POL)-11591
#35 73125Tomasiak Krzysztof2000MEkonomik Słupsk 1A (POL)U (18),-6653
#36 151256Bartosiak Wanesa2000KEkonomik Słupsk 1A (POL)U (43),36-32
#37 1902Awiżen Aleksandra2000KEkonomik Słupsk 1A (POL)U (64),66-57
#38 208281Fejfer Weronika2000KEkonomik Słupsk 1A (POL)U (75),80-69
#39 209143Zamęcka Natalia2000KEkonomik Słupsk 1A (POL)U (76),81-70
#40 223111Stankiewicz Magdalena2000KEkonomik Słupsk 1A (POL)U (89),92-80
#41 22430Granat Wiktoria2000KEkonomik Słupsk 1A (POL)U (90),93-81
#42 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !13190Pędzich Maja2000K0Ekonomik Słupsk 1c (POL)U (34),24-2
#43 15777Mielewczyk Weronika2000K0Ekonomik Słupsk 1c (POL)U (45),38-5
#44 176205Nowakowska Magdalena2000KEkonomik Słupsk 1c (POL)U (54),53-47
#45 19647Kiełb Wojciech2000MEkonomik Słupsk 1c (POL)U (69),-126100
#46 21279Miklaś Klaudia2000KEkonomik Słupsk 1c (POL)U (78),83-72
#47 213249Formela Oliwia2000KEkonomik Słupsk 1c (POL)U (79),84-73
#48 21478Mielewczyk Wiktoria2000K0Ekonomik Słupsk 1c (POL)U (80),85-12
#49 21561Kuna Magdalena2000KEkonomik Słupsk 1c (POL)U (81),86-74
#50 21666Lenczewska Wiktoria2000KEkonomik Słupsk 1c (POL)U (82),87-75
#51 217165Skowrońska Oliwia2000KEkonomik Słupsk 1c (POL)U (83),88-76
#52 21855Kozłowska Wiktoria2000KEkonomik Słupsk 1c (POL)U (84),89-77
#53 21924Flisikowska Natalia2000KEkonomik Słupsk 1c (POL)U (85),90-78
#54 220202Hamera Marcin1998MEkonomik Słupsk 1c (POL)U (86),-130104
#55 22128Grabowski Kacper2000MEkonomik Słupsk 1c (POL)U (87),-131105
#56 22242Jażewicz Angelika2000KEkonomik Słupsk 1c (POL)U (88),91-79
#57 101102Rathke Małgorzata2000KEkonomik Słupsk 1H (POL)U (26),16-15
#58 16393Pietrzycka Andronika2000KEkonomik Słupsk 1H (POL)U (47),43-38
#59 17495Poborska Anna2000KEkonomik Słupsk 1H (POL)U (53),51-45
#60 40129Vu Cao Mateusz1999MEkonomik Słupsk 2 AZ (POL)U (9),-3527
#61 5415Budynek Filip1999MEkonomik Słupsk 2A (POL)U (13),-4839
#62 9754Kozicki Przemysław1999MEkonomik Słupsk 2B (POL)U (24),-8265
#63 128145Ziarno Sebastian1999MEkonomik Słupsk 2B (POL)U (32),-10585
#64 155123Szymański Maciej2003MGimnazjum nr 2 (POL)U (44),-11894
#65 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !11284Lewna Weronika2001KGimnazjum nr 3 Słupsk (POL)U (4),1-1
#66 13687Pacek Gabrysia2001KGimnazjum nr 4 (POL)U (38),27-25
#67 14386Nowocińska Wiktoria2002KGimnazjum nr 4 (POL)U (42),31-29
#68 15891Pępko Gabrysia2003KGimnazjum nr 4 (POL)U (46),39-34
#69 1917Bielec Wiktoria2003KGimnazjum nr 4 (POL)U (65),67-58
#70 19239Janik Julia2003KGimnazjum nr 4 (POL)U (66),68-59
#71 1945Baryła Weronika2001KGimnazjum nr 4 (POL)U (67),69-60
#72 197110Sochacka Julia2002KGimnazjum nr 4 (POL)U (70),71-61
#73 198112Stec Anastazja2002KGimnazjum nr 4 (POL)U (71),72-62
#74 71212Korzeniowski Maciej2002MGimnazjum nr 5 (POL)U (16),-6451
#75 8821Ćwirko Mieszko2002MGimnazjum nr 5 (POL)U (22),-7761
#76 116263Stasiuk Marcel2003M0Gimnazjum nr 5 (POL)U (30),-9620
#77 132135Węsierska Urszula2004KGimnazjum nr 5 (POL)U (35),25-23
#78 134262Depta Szymon2003M0Gimnazjum nr 5 (POL)U (37),-10922
#79 21278Kulawski Mikołaj2003MGimnazjum nr 5 Słupsk (POL)U (6),-2016
#80 8157Król Wiktoria2003KGimnazjum nr 5 Słupsk (POL)U (20),10-9
#81 110128Trojan Mateusz2003MGimnazjum nr 5 Słupsk (POL)U (28),-9375
#82 13323Donaj Bartosz2003MGimnazjum nr 5 Słupsk (POL)U (36),-10887
#83 141265Mikulska Iwona2003KGimnazjum nr 5 Słupsk (POL)U (41),30-28
#84 169277Szewczuk Aleksandra2003KGimnazjum nr 5 Słupsk (POL)U (50),46-41
#85 171275Krawczyk Jagoda2003KGimnazjum nr 5 Słupsk (POL)U (52),48-42
#86 178266Polewik Marta2003KGimnazjum nr 5 Słupsk (POL)U (55),55-49
#87 179270Poświętna Zuzanna2003KGimnazjum nr 5 Słupsk (POL)U (56),56-50
#88 180276Socha Maja2003KGimnazjum nr 5 Słupsk (POL)U (57),57-51
#89 182271Żukowska Julia2003KGimnazjum nr 5 Słupsk (POL)U (59),59-52
#90 186264Izban Wiktoria2003KGimnazjum nr 5 Słupsk (POL)U (61),63-55
#91 207273Popiel Klaudia2003KGimnazjum nr 5 Słupsk (POL)U (74),79-68
#92 164147Jedlecki Kajetan2005M0Gimnazjum nr 5 w Słupsku (POL)U (48),-12125
#93 108142Zalewski Grzegorz1982MGrzesław UStka Igmar Team (POL)-9174
#94 100247Prądzyński Błażej2000MJezierzyce (POL)U (25),-8568
#95 1771Majkowski Krzysztof1988MKaliop Poland (POL)-1612
#96 70173Staniaszek Bogusław1952Mklub biegacza Tupot Ustka (POL)-6350
#97 79239Bierka Paweł1999M0Kobylnica (POL)U (19),-7014
#98 1938Bierka Tomasz1971MKobylnica (POL)-12599
#99 195231Kuras Weronika2000K0Kobylnica (POL)U (68),70-10
#100 8040Jaros Adam1975MKrępa Słupska (POL)-7157

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności