Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

III Bieg Biegamy z Ekonomikiem

Wyniki - 9 kwietnia 2017, Słupsk

Enduhub Prime (Café Edition)

Pomóż budować największą bazę wyników w Polsce i dołącz do Enduhub Prime (Café Edition) !

  • Pełna funkcjonalność.
  • Bez żadnych umów i drobnego druczku, rezygnujesz kiedy chcesz.
  • Jedno expresso na miesiąc dla nas.

Kup Enduhub Prime Café za 7,99
Msc
Nr
Rok
Kat
K
M
#1 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !1201Lipiński Mateusz1999MLKS FENIX SŁUPSK (POL)U (1),-11
#2 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !2211Jefimczyk Norbert1999MLKS FENIX SŁUPSK (POL)U (2),-22
#3 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !3240Jakubek Patryk1997M0ULKS TALEX Borzytuchom (POL)-31
#4 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 4254Garski Kryspin1976MŚwiat Płytek /SexyRunners (POL)-43
#5 5197Herman Arkadiusz1973MSłupsk (POL)-54
#6 6250Kurkul Janek1999MZespół Szkół Budowlanych (POL)U (3),-65
#7 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !7164Wegner Przemysław1978M0(POL)-72
#8 829Grachel Darek1990M#Biegoholizm (POL)-86
#9 982Młynarczyk Zbyszek1985MSłupsk (POL)-97
#10 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 1081Rogoza Mateusz1991M0Night Runners Słupsk (POL)-103
#11 1220Czyżykowski Mateusz1993MSłupsk (POL)-118
#12 1310Borecki Antek2005MSłupsk (POL)U (5),-129
#13 1448Kijewski Przemysław1987MSTOPA Słupsk (POL)-1310
#14 15106Skopp Sebastian1989MSłupsk (POL)-1411
#15 16279Wąchnicki Marcin1979M0Słupsk (POL)-154
#16 1771Majkowski Krzysztof1988MKaliop Poland (POL)-1612
#17 18183Szałkowski Wojtek1976MTUPOT USTKA (POL)-1713
#18 19168Wojewoda Maciej1987MVege Runners (POL)-1814
#19 2064Łakomski Wojciech1987MSłupsk (POL)-1915
#20 21278Kulawski Mikołaj2003MGimnazjum nr 5 Słupsk (POL)U (6),-2016
#21 22255Jankowski Sławomir1996MŚwiat Płytek u Kryspina (POL)-2117
#22 24204Kuzio Waldemar1978MSłupsk (POL)-2218
#23 25259Furman Tomasz1979M0Słupsk (POL)-235
#24 26180Konobrodzki Piotr1965M0Słupsk (POL)-246
#25 28114Stramel Piotr1966M76-200 Słupsk (POL)-2519
#26 294Bancewicz Tomasz1980MSalon Kosmetyczny DIAMENT (POL-2620
#27 3011Borecki Grzegorz1978MSłupsk (POL)-2721
#28 31103Łukaszewski Daniel1994M0Słupsk (POL)-287
#29 3326Gaweł Zbigniew1956MSłupsk (POL)-2922
#30 3444Jedlecki Kacper2000MSłupsk (POL)U (7),-3023
#31 36241Jankowski Grzegorz1975M0(POL)-318
#32 37126Tomczak Dominik1971MSłupsk CSMW (POL)-3224
#33 3841Jasiurski Mariusz1980MSłupsk (POL)-3325
#34 39104Romiński Rafał1988MSłupsk (POL)-3426
#35 40129Vu Cao Mateusz1999MEkonomik Słupsk 2 AZ (POL)U (9),-3527
#36 4125Gaffke Krzysztof1979MSzkoła Podoficerska Marynarki Wo-3628
#37 42207Czerwinski Waldemar1985MSłupsk (POL)-3729
#38 43285Kamienicki Sławomir1997MSłupsk (POL)-3830
#39 44117Szewczuk Andrzej1953MSTOPA Słupsk (POL)-3931
#40 45175Wróblewski Leszek1987MNożynko (POL)-4032
#41 4735Gwiazda Jarosław1975M7BOW (POL)-4133
#42 48230Kloskowski Dariusz1973M0(POL)-429
#43 4974Marzec Jakub2000MSłupsk (POL)U (10),-4334
#44 5027Gołębiowski Adrian2002M76-200 Słupsk (POL)U (11),-4435
#45 51198Janik Radosław1989MUstka (POL)-4536
#46 5269Łukaszewski Dawid2006MSłupsk (POL)U (12),-4637
#47 53105Siwak Marcin1980M76-200 Słupsk (POL)-4738
#48 5415Budynek Filip1999MEkonomik Słupsk 2A (POL)U (13),-4839
#49 5519Czyżykowski Krzysztof1983M76-200 Słupsk (POL)-4940
#50 57121Szmigiero Arkadiusz1974MW.P.K. SŁOŃ TEAM (POL)-5041
#51 58137Wiatrzyk Krzysztof1970MDarłowo (POL)-5142
#52 5950Kociołek Robert1963MSłupsk (POL)-5243
#53 60194Krupiński Daniel1976MMORPOL RACING TEAM (POL)-5344
#54 61122Szmigiero Sebastian1977MW.P.K. SŁOŃ TEAM (POL)-5445
#55 6246Kępiński Marcin1984M76-200 Słupsk (POL)-5546
#56 63286Sławomr Grzegorz1968M0(POL)-5610
#57 64100Przymorski Waldemar1971MW.P.K. SŁOŃ TEAM USTKA (POL)-5747
#58 65233Zganiacz Andrzej1978M0(POL)-5811
#59 66179Półtorzycki Piotr1971M0STOPA SŁUPSK (POL)-5912
#60 6722Chojnacki Jędrzej2002M0STOPA Słupsk (POL)U (15),-6013
#61 68176Wasylko Wojciech1989MSłupsk (POL)-6148
#62 69174Skierka Grzegorz1984MMKS Święc Sławno (POL)-6249
#63 70173Staniaszek Bogusław1952Mklub biegacza Tupot Ustka (POL)-6350
#64 71212Korzeniowski Maciej2002MGimnazjum nr 5 (POL)U (16),-6451
#65 72206Półtorak Igor1998MDębnica Kaszubska (POL)U (17),-6552
#66 73125Tomasiak Krzysztof2000MEkonomik Słupsk 1A (POL)U (18),-6653
#67 75140Witenberg Zbigniew1982MSłupsk (POL)-6754
#68 7617Burda Sebastian1978MW.P.K. SŁOŃ TEAM (POL)-6855
#69 77167Szczepański Tomasz1989Mmy own team (POL)-6956
#70 79239Bierka Paweł1999M0Kobylnica (POL)U (19),-7014
#71 8040Jaros Adam1975MKrępa Słupska (POL)-7157
#72 829Blechle Michał1990MNight Runners Słupsk (POL)-7258
#73 83267Muszyński Jacek1952M0STOPA SŁUPSK (POL)-7315
#74 84246Ginter Jakub2003MPruszcz Gdański (POL)U (21),-7459
#75 85238Grebienik Andrzej1974M0Słupsk (POL)-7516
#76 87248Filipów Tadeusz1949MNIEZRZESZONY (POL)-7660
#77 8821Ćwirko Mieszko2002MGimnazjum nr 5 (POL)U (22),-7761
#78 89192Kaczmarek Eugeniusz1957M0Słupsk (POL)-7817
#79 9031Grota Mariusz1980MSłupsk (POL)-7962
#80 91169A1989MNight Runners (POL)-8063
#81 9433Grzegorczyk Szymon2007MSłupsk (POL)U (23),-8164
#82 9754Kozicki Przemysław1999MEkonomik Słupsk 2B (POL)U (24),-8265
#83 98213Jura Kazimierz1948MMiastko (POL)-8366
#84 99171Wencławski Michał1993MAragorTeam/ Night Runners Słups-8467
#85 100247Prądzyński Błażej2000MJezierzyce (POL)U (25),-8568
#86 102115Suchocki Sebastian1984MSłupsk (POL)-8669
#87 10358Krygier Ireneusz1978MW.P.K. SŁOŃ TEAM USTKA (POL)-8770
#88 10432Grzegorczyk Jacek1977MSłupsk (POL)-8871
#89 105209Pudło Paweł1972MNight Runners Słupsk (POL)-8972
#90 10680Mikołajczak Przemysław1983MSłupsk (POL)-9073
#91 108142Zalewski Grzegorz1982MGrzesław UStka Igmar Team (POL)-9174
#92 109261Baran Kamil2006M0(POL)U (27),-9218
#93 110128Trojan Mateusz2003MGimnazjum nr 5 Słupsk (POL)U (28),-9375
#94 114251Fruba Andrzej1958MNIEZRZESZONY (POL)-9476
#95 115260Nowakowski Dorian2006M0(POL)U (29),-9519
#96 116263Stasiuk Marcel2003M0Gimnazjum nr 5 (POL)U (30),-9620
#97 118243Mrugalski Stanisław1964MMiastko (POL)-9777
#98 11952Koperski Jan1958MSławno (POL)-9878
#99 120130Wartacz Jarosław1976MMachowino (POL)-9979
#100 12114Bruliński Adam1968MSłupsk (POL)-10080

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności