Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

III Bieg Biegamy z Ekonomikiem

Wyniki - 9 kwietnia 2017, Słupsk

Enduhub Prime (Café Edition)

Pomóż budować największą bazę wyników w Polsce i dołącz do Enduhub Prime (Café Edition) !

  • Pełna funkcjonalność.
  • Bez żadnych umów i drobnego druczku, rezygnujesz kiedy chcesz.
  • Jedno expresso na miesiąc dla nas.

Kup Enduhub Prime Café za 7,99
Msc
Nr
Rok
Kat
K
M
#1 98213Jura Kazimierz1948MMiastko (POL)-8366
#2 87248Filipów Tadeusz1949MNIEZRZESZONY (POL)-7660
#3 12763Łakomski Janusz1949MSłupsk (POL)-10484
#4 205172Solak Halina1950KŚwiat Płytek u Kryspina (POL)78-67
#5 70173Staniaszek Bogusław1952Mklub biegacza Tupot Ustka (POL)-6350
#6 83267Muszyński Jacek1952M0STOPA SŁUPSK (POL)-7315
#7 173101Ratajczyk Grażyna1952KSłupsk (POL)50-44
#8 44117Szewczuk Andrzej1953MSTOPA Słupsk (POL)-3931
#9 168131Wasak Jan1953MSłupsk (POL)-12398
#10 86237Łakomska Wanda1955KSłupsk (POL)11-10
#11 3326Gaweł Zbigniew1956MSłupsk (POL)-2922
#12 89192Kaczmarek Eugeniusz1957M0Słupsk (POL)-7817
#13 114251Fruba Andrzej1958MNIEZRZESZONY (POL)-9476
#14 11952Koperski Jan1958MSławno (POL)-9878
#15 107203Marczak Małgorzata1960Kamator Żelkowo (POL)17-16
#16 12494Plath Koperska Krystyna1960KSławno (POL)22-21
#17 5950Kociołek Robert1963MSłupsk (POL)-5243
#18 118243Mrugalski Stanisław1964MMiastko (POL)-9777
#19 26180Konobrodzki Piotr1965M0Słupsk (POL)-246
#20 28114Stramel Piotr1966M76-200 Słupsk (POL)-2519
#21 9551Konkel Joanna1966KMKS Święc Sławno (POL)14-13
#22 16116Budzyńska Elżbieta1966KSłupsk (POL)41-36
#23 183257Lubińska Liliana1967KNight Runners (POL)60-53
#24 63286Sławomr Grzegorz1968M0(POL)-5610
#25 12114Bruliński Adam1968MSłupsk (POL)-10080
#26 58137Wiatrzyk Krzysztof1970MDarłowo (POL)-5142
#27 37126Tomczak Dominik1971MSłupsk CSMW (POL)-3224
#28 64100Przymorski Waldemar1971MW.P.K. SŁOŃ TEAM USTKA (POL)-5747
#29 66179Półtorzycki Piotr1971M0STOPA SŁUPSK (POL)-5912
#30 1938Bierka Tomasz1971MKobylnica (POL)-12599
#31 206244Ginter Tomasz1971MPruszcz Gdański (POL)-128102
#32 105209Pudło Paweł1972MNight Runners Słupsk (POL)-8972
#33 156124Szymański Tomasz1972MSłupsk (POL)-11995
#34 5197Herman Arkadiusz1973MSłupsk (POL)-54
#35 48230Kloskowski Dariusz1973M0(POL)-429
#36 13037Horbacz Grzegorz1973MSłupsk (POL)-10786
#37 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !27253Garska Joanna1974KŚwiat Płytek u Kryspina (POL)3-2
#38 57121Szmigiero Arkadiusz1974MW.P.K. SŁOŃ TEAM (POL)-5041
#39 85238Grebienik Andrzej1974M0Słupsk (POL)-7516
#40 16743Jedlecka Magdalena1974KSłupsk (POL)45-40
#41 36241Jankowski Grzegorz1975M0(POL)-318
#42 4735Gwiazda Jarosław1975M7BOW (POL)-4133
#43 8040Jaros Adam1975MKrępa Słupska (POL)-7157
#44 137274Ćmiel Tomasz1975M0Słupsk (POL)-11023
#45 211181Setnik Monika1975KDecathlon Słupsk (POL)82-71
#46 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 4254Garski Kryspin1976MŚwiat Płytek /SexyRunners (POL)-43
#47 18183Szałkowski Wojtek1976MTUPOT USTKA (POL)-1713
#48 60194Krupiński Daniel1976MMORPOL RACING TEAM (POL)-5344
#49 120130Wartacz Jarosław1976MMachowino (POL)-9979
#50 61122Szmigiero Sebastian1977MW.P.K. SŁOŃ TEAM (POL)-5445
#51 10432Grzegorczyk Jacek1977MSłupsk (POL)-8871
#52 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 144214Daszczyńska-Iegunia Aneta1977K0(POL)32-3
#53 14896Polewik Małgorzata1977KSłupsk (POL)35-31
#54 177120Szmigiero Agnieszka1977KSłupsk (POL)54-48
#55 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !7164Wegner Przemysław1978M0(POL)-72
#56 24204Kuzio Waldemar1978MSłupsk (POL)-2218
#57 3011Borecki Grzegorz1978MSłupsk (POL)-2721
#58 65233Zganiacz Andrzej1978M0(POL)-5811
#59 7617Burda Sebastian1978MW.P.K. SŁOŃ TEAM (POL)-6855
#60 10358Krygier Ireneusz1978MW.P.K. SŁOŃ TEAM USTKA (POL)-8770
#61 17583Motowidło-Zawadzka Izabella1978KSłupsk (POL)52-46
#62 188185Zimny Marcin1978M0Słupsk (POL)-12426
#63 200232Adamowicz Aleksandra1978K0Słupsk (POL)74-11
#64 16279Wąchnicki Marcin1979M0Słupsk (POL)-154
#65 25259Furman Tomasz1979M0Słupsk (POL)-235
#66 4125Gaffke Krzysztof1979MSzkoła Podoficerska Marynarki Wo-3628
#67 123138Wierzbicki Janusz1979MSłupsk (POL)-10282
#68 165283Dyjas Klaudiusz1979MSłupsk (POL)-12297
#69 2013Bąk Zbigniew1979MRunnerswalde Darłowo (POL)-127101
#70 294Bancewicz Tomasz1980MSalon Kosmetyczny DIAMENT (POL-2620
#71 3841Jasiurski Mariusz1980MSłupsk (POL)-3325
#72 53105Siwak Marcin1980M76-200 Słupsk (POL)-4738
#73 9031Grota Mariusz1980MSłupsk (POL)-7962
#74 11375Michno Joanna1980KSławno (POL)20-19
#75 140134Węsierska Olga1980KSłupsk (POL)29-27
#76 150113Stempkowski Tomasz1980MEkonomik Słupsk (POL)-11591
#77 172193Kozłowska Małgorzata1980KSłupsk (POL)49-43
#78 20249Kmita Gabriela1980KDarłowo (POL)75-64
#79 7845Kasprowicz Małgorzata1981KStopa/Gimnazjum nr 4 (POL)9-8
#80 75140Witenberg Zbigniew1982MSłupsk (POL)-6754
#81 108142Zalewski Grzegorz1982MGrzesław UStka Igmar Team (POL)-9174
#82 1116Bereza Małgorzata1982KSłupsk (POL)18-17
#83 5519Czyżykowski Krzysztof1983M76-200 Słupsk (POL)-4940
#84 10680Mikołajczak Przemysław1983MSłupsk (POL)-9073
#85 135252Fruba Karina1983KSTOPA Słupsk (POL)26-24
#86 14512Bożek Łukasz1983MMORPOL RACING TEAM (POL)-11389
#87 146208Grabowska Kinga1983K0(POL)33-4
#88 6246Kępiński Marcin1984M76-200 Słupsk (POL)-5546
#89 69174Skierka Grzegorz1984MMKS Święc Sławno (POL)-6249
#90 102115Suchocki Sebastian1984MSłupsk (POL)-8669
#91 14753Kowalczyk Justyna1984KUstka (POL)34-30
#92 982Młynarczyk Zbyszek1985MSłupsk (POL)-97
#93 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !23228Chołody Ewelina1985K0(POL)2-1
#94 42207Czerwinski Waldemar1985MSłupsk (POL)-3729
#95 93136Węsierska-Mułyk Marzena1985KNight Runners Słupsk (POL)13-12
#96 12689Parchoniuk Adam1985MSłupsk (POL)-10383
#97 15236Gzik Radosław1985MW.P.K. SŁOŃ TEAM USTKA (POL)-11692
#98 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 32199Kesik Agnieszka1986K76-200 Słupsk (POL)4-3
#99 14270Mądry Damian1986M7BOW (POL)-11288
#100 149210Kołtun Łukasz1986MREZERWOWE PSY (POL)-11490

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności