Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

IV Bieg Papieski

Wyniki - 22 kwietnia 2017, Lubin

Cityzen_ General
Msc
Nr
Rok
Kat
-
-
-
#1 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !14Draczyński AdamNOWOSOLSKA GRUPA BIE19761OpenM00:20:4600:20:4519.3700:03:05
#2 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !25Ławicki PiotrMKS POLKOWICE,OBORA19952OpenM00:20:5800:20:5719.1900:03:07
#3 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 31725Druciarek JarosławJW 2399 SWIETOSZOW ,19873OpenM00:21:5800:21:5818.3000:03:16
#4 469Śmieiński FilipMSPORT RCS TEAM LUBI19854OpenM00:22:0200:22:0218.2400:03:17
#5 52092Lubaś TomaszMLKS SOKÓL LUBIN,LUB19945OpenM00:22:0500:22:0518.2000:03:17
#6 6900Piasecki RadosławBIEGAM BO LUBIE,GLOG19786OpenM00:22:1300:22:1218.1100:03:18
#7 7234Sobczak SebastianNOWOSOLSKA GRUPA BIE19757OpenM00:22:1600:22:1618.0500:03:19
#8 8694Sternik FabianNOWOSOLSKA GRUPA BIE19928OpenM00:22:2800:22:2817.8900:03:21
#9 9366Szlendak ArkadiuszSZLENDAK-SIEKIERSKA19909OpenM00:22:5500:22:5417.5600:03:25
#10 101194Belgrau TobiaszMLKS SOKÓL LUBIN,LUB199710OpenM00:23:0300:23:0317.4400:03:26
#11 11405Lachowski PrzemysławLACHOWSCY197711OpenM00:23:2900:23:2817.1300:03:30
#12 121567Bialic RadosławBIALIC197712OpenM00:23:3400:23:3417.0600:03:31
#13 131268Tomaszewski RafałKSRG ZG RUDNA,CHOCIA199013OpenM00:23:3700:23:3517.0500:03:31
#14 14517Bagiński KrzysztofLUBIN197814OpenM00:23:3800:23:3717.0200:03:31
#15 151935Majewski PiotrZAKLADY GÓRNICZE LUB198415OpenM00:23:3900:23:3817.0100:03:31
#16 161309Rydz AndrzejKB TKKF JAWOR,JAWOR196516OpenM00:23:5900:23:5816.7700:03:34
#17 171408Sarżyński PatrykVOLKSWAGEN MOTOR POL199317OpenM00:24:1400:24:1316.6000:03:37
#18 181873Skorupiński PiotrSKORUPIŃSCY197818OpenM00:24:1800:24:1516.5800:03:37
#19 19348Miazga RadosławRZESZOTARY198719OpenM00:24:2300:24:1916.5300:03:38
#20 201677Chorolewski PawełTRI DZIK,LUBIN199020OpenM00:24:3300:24:3116.4000:03:39
#21 21873Pihil PiotrWSCHOWA198021OpenM00:24:3800:24:3516.3500:03:40
#22 221607Pomierny TomaszPOMIERNY197822OpenM00:24:4900:24:4916.2000:03:42
#23 23135Świercz SzymonWINNICA JAKUBÓW,GLOG198923OpenM00:24:5200:24:4916.2000:03:42
#24 24373Urbaniak PatrykURBANIAK197924OpenM00:24:5300:24:5216.1700:03:42
#25 251762Kędzierski AndrzejNOWOSOLSKA GRUPA BIE197425OpenM00:24:5400:24:5416.1400:03:42
#26 261219Latała SzymonSRODA SLASKA197826OpenM00:24:5600:24:5416.1400:03:43
#27 27844Stachura DamianGORNIK LUBIN,LUBIN198527OpenM00:24:5800:24:5616.1200:03:43
#28 281819Posłuszny MariuszPOSŁUSZNY197228OpenM00:25:0000:24:5016.1900:03:43
#29 291640Socha DariuszKGHM ,GLOGÓW197229OpenM00:25:0600:25:0416.0400:03:44
#30 301393Biernasiuk SebastianSTARCOM TEAM GLOGÓW,197530OpenM00:25:0900:25:0816.0000:03:45
#31 311023Małek MaciejPROCHOWICE200131OpenM00:25:2700:25:2415.8300:03:47
#32 32531Piastowski MarekKROKUS KWIATKOWICE,P198532OpenM00:25:2800:25:2515.8200:03:48
#33 331092Majdan StanisławLUBIN198933OpenM00:25:3000:25:2815.7800:03:48
#34 341998Malinowski SławomirZAGANSKA GRUPA BIEGO198734OpenM00:25:3200:25:2915.7800:03:48
#35 351037Czech PawełKROKUS KWIATKOWICE,P198035OpenM00:25:5100:25:3415.7200:03:51
#36 361395Budnik MaciejLUBIN200036OpenM00:25:5300:25:4815.5800:03:51
#37 371595Garliński ŁukaszWIELOWIES199637OpenM00:25:5500:25:3615.7000:03:52
#38 381842Krzemiński TomaszZARY RUNNERS TEAM,ZA197338OpenM00:25:5600:25:5115.5500:03:52
#39 39102Matejczuk EmilGLOGÓW199039OpenM00:25:5600:25:5415.5200:03:52
#40 40928Kozłowski JarosławKOZŁOWSCY197340OpenM00:26:0500:26:0415.4200:03:53
#41 412071Zawierucha MariuszMILKOWICE197541OpenM00:26:0500:26:0415.4200:03:53
#42 421688Terlikowski ArkadiuszNOWOSOLSKA GRUPA BIE197642OpenM00:26:0900:26:0615.4000:03:54
#43 431696Furman SławomirRADUCHA FURMAN197643OpenM00:26:1000:26:0215.4400:03:54
#44 441988Kuźmiak KrystianBIEGAM BO LUBIE GLOG197644OpenM00:26:1800:26:1215.3400:03:55
#45 45214Mazur AdamLUBIN199445OpenM00:26:2100:26:1715.3000:03:55
#46 461422Golański WojciechDRUZYNA SZPIKU SITEC199146OpenM00:26:2500:26:1915.2800:03:56
#47 471963Wolak MirosławZARY RUNNERS TEAM,ZA196947OpenM00:26:2900:26:2415.2300:03:57
#48 48605Prętkowski WitoldLUBIN198448OpenM00:26:3100:26:2515.2200:03:57
#49 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !491537Olejniczak UrszulaCSGT GLOGÓW,GLOGÓW19981OpenK00:26:3300:26:3215.1500:03:57
#50 501105Graczyk PawełOBORA198849OpenM00:26:3400:26:3215.1500:03:57
#51 51543Hebda AndrzejLUBIN197550OpenM00:26:3500:26:2415.2300:03:58
#52 52728Przybyłek PiotrZAGANSKA GRUPA BIEGO197551OpenM00:26:3600:26:3315.1400:03:58
#53 53557Diduszko MaciejLUBIN199952OpenM00:26:3800:26:3515.1200:03:58
#54 54559Maciej Diduszko200253OpenM00:26:3800:26:3415.1300:03:58
#55 55141Wieliczko KamilJELENIA GÓRA198054OpenM00:26:4500:26:3215.1500:03:59
#56 562470Sasor SławomirNOWOSOLSKA GRUPA BIE197155OpenM00:26:4600:26:4415.0400:03:59
#57 57788Hucał TomaszLUBIN197556OpenM00:26:4800:26:4615.0200:03:59
#58 58547Kwiatkowski KamilSIER-POL C50-A,LUBIN199457OpenM00:26:4900:26:4615.0200:04:00
#59 59443Zaucha WojciechZAUCHA197758OpenM00:26:5500:26:4914.9900:04:01
#60 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !601861Zaczyńska AnnaKS METRACO POLKOWICE19792OpenK00:26:5700:26:5614.9300:04:01
#61 611548Kajper RafalBBL ZAGAN/ ZAGANSKA198259OpenM00:26:5700:26:5314.9500:04:01
#62 621233Wojciechowski BartoszLUBIN199160OpenM00:26:5800:26:5414.9400:04:01
#63 63978Stawecki MarekKGHM ZG POLKOWICE-SI197661OpenM00:26:5900:26:5214.9600:04:01
#64 64113Napora PrzemysławOLAWS ZLOTORYJA ,LUB198562OpenM00:26:5900:26:5314.9500:04:01
#65 652300Żmigrodzki JacekPOLKOWCIE197863OpenM00:27:0900:27:0214.8700:04:03
#66 661999Draczyński GabrielZAGANSKA GRUPA BIEGO200364OpenM00:27:1000:27:0714.8200:04:03
#67 6725Czaja AdrianBIEGAJACA KASTA MIED198365OpenM00:27:1000:26:5814.9100:04:03
#68 681772Świątek AleksanderZIELONA GÓRA200066OpenM00:27:1100:27:0214.8700:04:03
#69 6954Grolewski KarolISKRA KSIEGINICE,LUB197567OpenM00:27:1500:27:1314.7700:04:04
#70 702404Sala AdrianSS.BODAK 1888,NOWA S199168OpenM00:27:1500:27:1214.7800:04:04
#71 711864Chmielewski PiotrPROCHOWICE198069OpenM00:27:1500:27:0314.8600:04:04
#72 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 72404Lachowska MonikaLACHOWSCY19803OpenK00:27:1600:27:1214.7800:04:04
#73 731893Masiowski ArkadiuszMASIOWSCY197270OpenM00:27:1900:26:5314.9500:04:04
#74 74704Pierzga RafałLEGNICA198071OpenM00:27:2100:27:0514.8400:04:04
#75 7581Koszałko MarcinVOLKSWAGEN POLKOWICE197772OpenM00:27:2500:27:2414.6700:04:05
#76 76570Osicki ArturCBJ SP. Z O.O.,LUBIN197673OpenM00:27:2600:27:2014.7100:04:05
#77 77684Siemasz MarekSIEMASZ197974OpenM00:27:2700:27:2214.6900:04:05
#78 781872Skorupiński JakubBOLESLAWIEC200175OpenM00:27:2800:27:2514.6600:04:05
#79 79649Miłos SebastianMIŁOS198576OpenM00:27:2900:27:1714.7300:04:06
#80 80261Żukowski MarianKROKUS KWIATKOWICE,K196277OpenM00:27:3000:27:2714.6400:04:06
#81 81862Andrzejewski DrogoszANDRZEJEWSCY198678OpenM00:27:3100:26:2415.2300:04:06
#82 821985Korzeniewski MichałPRO-RUN WROCLAW,WROC198279OpenM00:27:3100:27:3014.6200:04:06
#83 83568Ławniczak PatrykKSRG ZG RUDNA ,GREBO199480OpenM00:27:3400:27:2514.6600:04:06
#84 84506Mikołajczak GrzegorzNOWOSOLSKA GRUPA BIE198181OpenM00:27:3600:27:3114.6100:04:07
#85 851553Majowski MarcinKGHM LUBIN,LUBIN197882OpenM00:27:3700:27:2814.6400:04:07
#86 861059Płonka AdamNOWOSOLSKA GRUPA BIE197783OpenM00:27:3700:27:3314.5900:04:07
#87 8778Kołodziej AndrzejKB LEW LEGNICA,MILKO197084OpenM00:27:3900:27:3514.5700:04:07
#88 88867Gelczuk MateuszO/ZG POLKOWICE-SIERO198185OpenM00:27:4200:27:2814.6400:04:08
#89 892002Stocki PiotrLUBIN198486OpenM00:27:4200:27:2714.6400:04:08
#90 901726Grzeskow MateuszAMATOR,GRYFÓW SL199887OpenM00:27:4700:27:4614.4800:04:08
#91 911744Bejm MarcinRAWICZ199088OpenM00:27:4800:27:4614.4800:04:08
#92 921781Bratuś AndrzejEUROTRUCK S.C.,NOWA197789OpenM00:27:4900:27:4614.4800:04:09
#93 93833Sudoł RyszardFENIKS LEGNICA,SPALO196690OpenM00:27:5300:27:4514.4900:04:09
#94 942486Rogacki BartoszLUBIN200091OpenM00:27:5300:27:4814.4600:04:09
#95 9540Socha WaldemarUKS TUKAN IWINY,BOLE197792OpenM00:27:5700:27:4814.4600:04:10
#96 96297Stołowski MarcinNOWOSOLSKA GRUPA B199193OpenM00:27:5700:27:5014.4400:04:10
#97 971544Bobak KrzysztofDRUZYNA SZPIKU SITEC197294OpenM00:27:5800:27:5214.4300:04:10
#98 981797Szymański TomaszLEGNICA197895OpenM00:28:0100:27:4614.4800:04:10
#99 99789Janas AndrzejRADWANICE198096OpenM00:28:0300:27:5814.3700:04:11
#100 100935Stefański RobertZIELONA GÓRA197197OpenM00:28:0400:27:5714.3800:04:11

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport poznanbiega.pl http://www.cityzenklub.pl http://12tri.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności