Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

XVIII Bieg Śladami Bogusława X

Wyniki - 1 maja 2017, Łącko

Msc
Nr
Rok
K
M
-
#1 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !188Klajbor Dawid1990M34 Bkpanc Żagań (POL)-100:31:28
#2 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !247Pobłocki Piotr1965MUks Ekonomik Maratończyk Lębor-200:32:40
#3 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 3108Dobrowolski Emil1986MRunemilrun.pl (POL)-300:35:29
#4 441Masłowski Mateusz1986M6. Wog (POL)-400:37:37
#5 552Rajkowski Tomasz1980MSłupsk (POL)-500:37:44
#6 654Rudnikowski Maciej1974MBieguzdrowiskowy.pl (POL)-600:38:03
#7 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !789Pobłocka Dobrowolska Kamila1990KUKS Ekonomik - Maratończyk Lębo1-00:38:19
#8 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !887Peisert Aleksandra1986Kbiegologia.pl (POL)2-00:38:19
#9 936Kurkul Przemysław1995MBryza Postomino (POL)-700:38:28
#10 1034Kurkul Janek1999MKb Bryza Postomino (POL)-800:39:21
#11 1170Wegner Przemysław1987MZabiegany Morpol (POL)-900:39:35
#12 1250Prędki Grzegorz1985MKb Bryza (POL)-1000:40:01
#13 1344Młynarczyk Zbyszek1985MSłupsk (POL)-1100:40:26
#14 143Antosik Grzegorz1977MKb Bryza Postomino, Jw 1223 (POL-1200:40:43
#15 15109Rodziński Damian1978MSTOPA SŁUPSK (POL)-1300:41:29
#16 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 1637Łagutko Kamila1978KŻyj Z Energią (POL)3-00:41:47
#17 1742Mazur Emiliusz1976MŻyj Z Energią (POL)-1400:41:58
#18 1882Czaja Andrzej1963MUKS Ekonomik - Maratończyk Lębo-1500:42:10
#19 1996Wójcik Damian1970MDarłowo (POL)-1600:42:14
#20 2085Januszewski Maciej1985MBryza Postomino (POL)-1700:42:25
#21 2194Krawczyk Sebastian1987MDarłowo (POL)-1800:42:36
#22 2238Majchrzak Łukasz1990MCpsp (POL)-1900:42:42
#23 2398Breszwa Tomasz1979MDarłowo (POL)-2000:42:46
#24 2472Wiernicki Remigiusz1986MDarłowo (POL)-2100:43:01
#25 2524Kasperski Dariusz1971MBydlino (POL)-2200:43:10
#26 2618Gierlach Jacek1989MSTOPA SŁUPSK (POL)-2300:43:47
#27 2779Żylicz Paweł1993MSTOPA SŁUPSK (POL)-2400:44:24
#28 28105Karaś Radosław1981MNight Runners Słupsk (POL)-2500:44:57
#29 2940Mański Tomasz1989MSłupsk (POL)-2600:45:55
#30 30107Rzepecka Anna1975KTKKF Promyk Ciechanów (POL)4-00:46:02
#31 3122Kamelski Piotr1973MSławno (POL)-2700:46:02
#32 3271Wielgat Łukasz1986MKb Bryza Postomino (POL)-2800:46:14
#33 3356Struś Artur1964MKb Bryza Postomino (POL)-2900:46:17
#34 3443Metera Piotr1987MRunnerswalde (POL)-3000:46:20
#35 3516Gaweł Zbigniew1956MSłupsk (POL)-3100:46:25
#36 3646Pobłocka Bożena1968KUks Ekonomik Maratończyk Lębor5-00:46:26
#37 3763Szymański Tomasz1972MSłupsk (POL)-3200:46:27
#38 3878Zawierowska Ewelina1985KUstka (POL)6-00:47:04
#39 3981Tomczak Dominik1971MSłupsk (POL)-3300:47:06
#40 4017Gawron Piotr1975MKb Goch Bytów (POL)-3400:47:22
#41 4115Fabich Adrian1988MAśnaebeam (POL)-3500:47:57
#42 4299Błach Piotr1979MSławoboze (POL)-3600:48:02
#43 43101Skowyrski Janusz1962MTKKF KOSZALIN (POL)-3700:48:18
#44 4492Lewandowski Adam1986MDarłowo (POL)-3800:48:21
#45 4513Dwulit Dominik1994MKorzybskie Rekiny (POL)-3900:48:24
#46 46104Kaniowski Jacek1976MSławno (POL)-4000:48:27
#47 4758Sull Kacper1998MNight Runners Słupsk (POL)-4100:48:46
#48 4860Szmigiero Sebastian1977MW.p.k Słoń Team (POL)-4200:48:54
#49 4933Kulczyk Katarzyna1982KBryza Postomino (POL)7-00:48:55
#50 5025Kazusek Jan1950MBryza Postomino (POL)-4300:49:26
#51 5145Nachyła Piotr1971MStopa (POL)-4400:49:30
#52 5235Kurkul Alicja1991KPałówko (POL)8-00:49:51
#53 5373Witkowski Krzysztof1962MMks Święc Ławno (POL)-4500:49:51
#54 5411Damps Julita1981KNight Runners Słupsk (POL)9-00:49:57
#55 552Antosik Grażyna1981KKs Olszewski I Synowie (POL)10-00:50:10
#56 5684Chudy Henry1958MKS Olszewski I Synowie (POL)-4600:50:11
#57 571Andrzejczak Sławomir1970MGrzesław Ustka (POL)-4700:50:15
#58 5893Ziółkowska Monika1988K(POL)11-00:50:17
#59 5932Kruszynski Stanislaw1960MRunnerswalde.darłowo,klub Mors-4800:51:06
#60 6010Czepiel Łukasz1978MKorzybskie Rekiny (POL)-4900:51:13
#61 6161Szołtysik Agnieszka1981KUstka (POL)12-00:51:15
#62 6291Roman Sylwia1997KSławno (POL)13-00:51:16
#63 6319Grebienik Andrzej1974MW.p.k Słoń Team (POL)-5000:51:26
#64 6428Kośla Justyna1980KNight Runners Słupsk (POL)14-00:51:26
#65 6512Dudek Bartłomiej1977MBryza Postomino (POL)-5100:51:40
#66 6667Turczyn Grzegorz1970MNight Runners Słupsk (POL)-5200:51:58
#67 6776Woźniak Grzegorz1968MGrzesław Ustka Igmar Team (POL)-5300:52:11
#68 6880Pudło Paweł1972MNight Runners Słupsk (POL)-5400:52:35
#69 6966Topoliński Ireneusz1979MBryza Postomino (POL)-5500:53:07
#70 7057Sull Agnieszka1973KNight Runners Słupsk (POL)15-00:53:47
#71 7123Kapała Leszek1962MMks Święc Sławno (POL)-5600:54:47
#72 7255Słomski Zenon1946MKorzybskie Rekiny (POL)-5700:55:02
#73 7369Wartacz Jarosław1976MZabiegany Morpol (POL)-5800:55:38
#74 7420Jabłoński Tomasz1979MAr Spoko Sławno (POL)-5900:55:42
#75 7514Dwulit Jakub1998MKorzybskie Rekiny (POL)-6000:55:46
#76 76103Rogala Łukasz1981MSłupsk (POL)-6100:56:06
#77 7775Woźniak Dariusz1970MWww.limo300C.com (POL)-6200:56:31
#78 787Breszka Paweł1971MDarłowo (POL)-6300:56:33
#79 7986Ordak Iwona1979K(POL)16-00:56:41
#80 805Balcerzak Bogdan1967MZsm Darłowo (POL)-6400:56:41
#81 8165Tomczyk Patrycja1995KZabiegany Morpol (POL)17-00:57:03
#82 8283Blechle Michał1990MNight Runners Słupsk (POL)-6500:57:07
#83 834Bąk Zbigniew1979MRunnerswalde Darłowo (POL)-6600:57:19
#84 846Bożek Łukasz1983MZabiegany Morpol (POL)-6700:57:26
#85 8526Komoś Żaneta1989KBydgoszcz (POL)18-00:58:39
#86 8649Polechońska Emilia1989KBrak (POL)19-00:58:47
#87 87102Wawrzyniak Karolina1991KDarłowo (POL)20-00:59:22
#88 8897Czerwiec Anna1985KZabiegany Morpol (POL)21-00:59:30
#89 8929Kowalczyk Justyna1984KW.p.k. Słoń Team Ustka (POL)22-01:00:52
#90 9027Korpal Krzysztof1971MRunreda (POL)-6801:01:00
#91 9151Przymorski Waldemar1971MW.p.k. Słoń Team Ustka (POL)-6901:01:00
#92 92100Budzyńska Elżbieta1966KSłupsk (POL)23-01:03:50
#93 9359Szmigiero Agnieszka1977KŻona Sebastiana (POL)24-01:04:54
#94 9490Korolczuk Karolina1986KSławno (POL)25-01:05:32
#95 9577Woźniak Honorata1972KWww.limo300C.com (POL)26-01:05:32
#96 9695Boczkowska Agnieszka1989KSłupsk (POL)27-01:06:10
#97 9774Wódczak Katarzyna1993KKb Bryza Postomino (POL)28-01:07:15
#98 9848Pojawa Monika1994KZabiegany Morpol (POL)29-01:08:24
#99 9953Rój Michał1987MZabiegany Morpol (POL)-7001:08:24
#100 10031Krawczuk-Kiełb Anna1974KŻyj Z Energią (POL)30-01:13:50

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności