Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

ChampionMan Duathlon Czempiń

Wyniki - 13 maja 2017, Czempiń

Enduhub Prime (Café Edition)

Pomóż budować największą bazę wyników w Polsce i dołącz do Enduhub Prime (Café Edition) !

  • Pełna funkcjonalność.
  • Bez żadnych umów i drobnego druczku, rezygnujesz kiedy chcesz.
  • Jedno expresso na miesiąc dla nas.

Kup Enduhub Prime Café za 7,99
Msc
Nr
Rok
Kat
M
K
T
1
T
2
-
-
-
-
-
-
#1 20167Krzysztof Machnicki#oshopcom / WarszawaPOL1980M30920-00:41:524900:01:1501:35:362000:01:2000:42:081503:02:11
#2 20199Łukasz Janek-0 / KościanPOL1984M3078186-00:49:5419000:01:4102:01:1422500:01:5300:59:5719003:54:39
#3 114116Marcin Karwowski2 Orel Przasnysz / MławaPOL1990M2015108-00:40:333200:01:3501:59:5721100:02:1600:48:006903:32:21
#4 64190Maciej Michnowski35 PLUS / GostyńPOL1976M402361-00:43:357900:01:3901:43:446600:01:5000:47:316003:18:19
#5 4644Michał Ciekański35 PLUS / LesznoPOL1974M401745-00:42:576800:01:0601:38:383000:01:5200:48:167103:12:49
#6 72133Konrad Konkol35Plus / Miastko 7POL1982M303169-00:45:0511000:01:2001:41:344700:01:1300:52:1111403:21:23
#7 49257Łukasz Sadurski5 Lubuski Pułk Artylerii / Tarnów JeziernyPOL1984M302348-00:39:381900:01:2801:44:206900:01:2700:46:275203:13:20
#8 4077Dariusz GłowskiActive Malbork/Night Runners / PoznańPOL1983M301839-00:41:163800:01:1001:42:035300:01:2200:45:024103:10:53
#9 148206Przemysław NowaczykAF MOSINA TEAM / LUBOŃPOL1980M3056140-00:51:3520900:01:0601:51:4613600:01:2300:55:0415003:40:54
#10 158328Agnieszka Załuska-LipaAF MOSINA TEAM / MosinaPOL1979K305-900:48:3317000:00:5902:01:1722600:01:3400:51:3810803:44:01
#11 19242Maciej ChruszczAM STUDIO / POZNANPOL1969M4072180-00:52:1121800:01:3901:54:1015900:01:5201:01:4921103:51:41
#12 3745Piotr Cieślikamator / BełchatówPOL1976M401336-00:44:299100:01:0201:36:172300:01:1100:47:165903:10:15
#13 137129Przemysław KochARKOCH / ŚremPOL1986M3051130-00:49:1417700:01:2201:48:0610000:01:5800:57:1817303:37:58
#14 206125Szymon KlimaszykB3E CITYZEN / BaranowoPOL1968M4076191-00:49:3518600:02:4702:02:1923000:03:2900:57:4317603:55:53
#15 48245Tomasz RadkeBabkiPOL1984M302247-00:42:416100:01:0801:42:365600:01:2000:45:264203:13:11
#16 2437Maciej BukowyBCTP/LSKK LITYŃSKI Bełchatów / BełchatówPOL1979M301124-00:41:173900:00:5701:36:412500:01:1600:44:573903:05:08
#17 178233Sebastian PierzchalskiBiegacze w Radomsku/Rowerzyści w Radomsku/ RadomskoPOL1987M3070167-00:47:4614900:01:5902:00:2622100:02:3400:55:2615403:48:11
#18 176240Dawid PrałatBieging Team Zelów / ZelówPOL1978M3069165-00:51:4221300:01:4501:51:1813300:01:4201:01:2720603:47:54
#19 86291Kamil SzukalskiBikeTimeTeam.pl / ŁódźPOL1988M201182-00:42:105400:01:4201:44:437300:01:5800:54:4214503:25:15
#20 236165Katarzyna ŁukowiczBikeTop / PoznańPOL1978K309-1700:53:5424100:02:2502:06:5725700:02:4101:00:4319804:06:40
#21 734Bartłomiej BuczekBlade / SkwierzynaPOL1987M3047-00:39:211600:01:0201:33:261000:01:3400:40:50802:56:13
#22 198277Mariusz StaruchBolesławiecPOL1978M3075183-00:52:5622700:01:3901:56:0417700:02:1301:00:3519703:53:27
#23 124162Leszek ŁącznyBorkowicePOL1961M506117-00:48:5017300:01:2501:49:4311900:01:3200:54:0013603:35:30
#24 27591Robert HegmitBorówiecPOL1969M4098249-00:59:0428800:02:5102:11:3227500:03:4001:05:3323804:22:40
#25 225142Mariusz KryśBukowski Klub Biegacza / BukPOL1975M4085210-00:55:3726200:03:1902:00:4622200:03:2201:01:1720404:04:21
#26 181329Paweł ZarembaBULA TEAM / PoznańPOL1982M3071170-00:41:595100:03:0302:09:0426500:03:5300:51:1810403:49:17
#27 281283Marta StryjakowskaBULA TEAM / PoznańPOL1981K3013-2900:55:3526100:02:5602:22:1228900:03:3201:06:5924404:31:14
#28 245199Andrzej MrozikBydgoszczPOL1972M4093226-00:50:0019100:01:4002:06:5725800:02:3501:08:2325304:09:35
#29 7639Robert ChirkBytówPOL1974M402973-00:44:299200:01:0001:43:316400:01:1500:52:0911303:22:24
#30 152168Tomasz MajdaBZWBK / PoznańPOL1987M3059144-00:50:5420300:01:3001:49:2811600:01:3800:58:2118103:41:51
#31 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !258131Barbara KołczyńskaCELIRONMAN / BIKETIME / ŁódźPOL1956K50+1-2300:57:4328000:02:0502:07:2225900:02:0801:04:2623404:13:44
#32 54163Paweł ŁącznyChampionMan Team / CzempińPOL1983M302552-00:37:19600:00:5601:55:0516300:00:4800:41:071103:15:15
#33 14496Dorota IgielskaChampionMan Team / CzempińPOL1978K304-800:49:3518500:01:2901:52:4515100:01:4600:54:0413703:39:39
#34 234128Zbigniew KobusChampionMan Team / Nowe BorówkoPOL1982M3089218-00:54:5625600:01:4701:58:3520000:02:4801:08:3425504:06:40
#35 9279Adrian StempniakCiacho Team Triathlon / ŚremPOL1989M2049-00:38:16900:00:4701:34:301500:01:0500:42:171702:56:55
#36 70225Marek MaluśkiCityzen / DłużynaPOL1983M303067-00:44:5410600:01:3601:42:015200:01:4200:50:329503:20:45
#37 33149Bartosz KurczewskiCityzen / GruszczynPOL1977M401132-00:42:536300:01:0101:38:563400:01:0200:44:473603:08:39
#38 2111Neal BaileyCityzen / PoznanGBR1979M301021-00:42:566500:01:0701:33:391100:01:2500:43:362603:02:43
#39 31318Marcin WieczorekCityzen/AF Mosina / MosinaPOL1982M301430-00:40:082500:01:0501:40:013700:01:3000:45:414703:08:25
#40 53289Dawid Szczepańskicpryzmat.pl / DobrzycaPOL1989M20851-00:42:375800:00:4401:41:575100:01:0400:48:447603:15:06
#41 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 11345Piotr Bulacyklomaniacy / ZgierzPOL1975M40311-00:42:566400:00:5101:31:08500:01:1900:40:57902:57:11
#42 241298Małgorzata ŚwiatłońCzarni Rokitki / ChojnówPOL1989K206-1800:58:5228600:01:0702:03:3824000:01:0801:03:2822704:08:13
#43 209192Miłosz MiętkiewskiCzempińPOL1982M3081194-00:53:2123400:02:0001:55:4717300:02:0701:03:3422803:56:49
#44 237262Maciej SiodłaCzerwonakPOL1975M4091220-00:51:3020600:01:4602:05:4125000:02:3201:05:1223704:06:41
#45 248144Malwina KuberkaCzerwonakPOL1991K207-2000:53:1923300:02:1502:12:1127600:02:3501:01:0620204:11:26
#46 142119Patryk KaszubowskiDanielówka Promno / PobiedziskaPOL1978M3053135-00:50:2419700:01:5001:50:1112200:02:1100:54:4214603:39:18
#47 219310Waldemar WaligórskiDIAMANT PRO SPORT / POZNANPOL1979M3086204-00:50:0119200:03:0102:05:0124900:02:0801:01:2220504:01:33
#48 160138Dariusz KowalczykDIAMENT GNIEZNO / GnieznoPOL1966M5010151-00:47:5415200:01:1701:53:2215700:02:4500:59:1318603:44:31
#49 89258Kamil SajakDobczycePOL1990M201385-00:40:413300:00:4601:51:5414000:01:2500:51:1610203:26:02
#50 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !30267Izabela SobańskaDrużbicePOL1996K201-100:42:566600:01:1701:36:412600:01:0800:44:473503:06:49
#51 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !13Tomasz SpaleniakEndure Team / DobrzewinoPOL1990M2011-00:33:56200:00:5001:28:22200:00:5200:36:12102:40:12
#52 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !8271Marcin SobczakEndure Team / RumiaPOL1971M4018-00:37:52700:00:5901:35:261900:01:1900:40:49702:56:25
#53 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !32Maciej KubiakEndure Team / Zoeller Tech. / RedaPOL1988M2023-00:33:20100:00:4301:32:31700:00:5500:36:55302:44:24
#54 117195Marcin MilikEPO / SOSNOWIECPOL1977M4043111-00:47:0613600:01:3101:50:5112800:01:1500:52:2411503:33:07
#55 195193Tomasz MikołąjczykExplorador / DopiewiecPOL1979M3074182-00:47:0313500:02:3401:59:5721200:02:2001:01:0620103:53:00
#56 200203Maciej NiewiadaExplorador / PoznańPOL1981M3077185-00:47:1513900:01:3602:00:2522000:01:3201:03:2522503:54:13
#57 130100Artur JaworskiFabryka Triathlonu / PoznańPOL1988M2018123-00:50:1919400:02:1201:45:528500:01:2600:56:3216503:36:21
#58 8260Daniel DudzińskiFEBE & REAL Team / LesznoPOL1976M403178-00:43:398200:01:2401:44:437200:01:3000:52:4212503:23:58
#59 246288Michał SzarszewskiFILGROSOIL TEAM / LipnoPOL1977M4094227-00:54:1724600:01:5602:00:5822300:02:2201:10:1026504:09:43
#60 12732Szymon BrzozowskiFogt Bikes / Be3 Cityzen / ZalasewoPOL1972M4048120-00:48:1016100:01:3301:50:2012300:01:3400:54:2714103:36:04
#61 218323Tomasz WojciechowskiFogtBikes / SwarzędzPOL1976M4080203-00:50:2319500:02:2502:01:0822400:02:4901:04:3023604:01:15
#62 289315Jarosław WieczorekFTI Racing Team / PoznańPOL1967M5020258-00:57:2827600:03:5002:19:5728800:03:5001:18:0128704:43:06
#63 21758Tomasz DudaFTI Racing Team / SowinkiPOL1976M4079202-00:51:5021700:03:2801:55:4417200:02:5501:07:1024704:01:07
#64 189214Piotr OlejnikFunk You! / WrocławPOL1988M2020177-00:48:2716800:01:4201:56:3618200:02:2301:01:4720903:50:55
#65 13183Łukasz GórznyGO! Gowarzewo / GowarzewoPOL1976M4049124-00:47:2514100:01:5401:52:1114400:01:5000:53:3013203:36:50
#66 212117Artur KasperskiGoggle PAE Team / PoznańPOL1979M3083197-00:48:0815900:01:0402:08:5426400:01:0700:59:2418803:58:37
#67 14078Łukasz GolakGoggle Pro Active Eyewear / OpolePOL1983M3052133-00:49:1617800:01:5201:45:438300:01:5601:00:1919303:39:06
#68 259146Wojciech KubiakGoggle Pro Active Eyewear / SwarzędzPOL1985M3097236-00:53:2223500:02:4602:02:3023200:02:1201:13:2728004:14:17
#69 16236Tomasz BudkowskiGT RAT / WrocławPOL1975M4059153-00:44:5210500:01:2801:57:1118900:01:4800:59:3918903:44:58
#70 105234Błażej PietrzakGVT / WrocławPOL1981M304399-00:44:5510700:01:0501:50:2112400:01:0600:52:0611103:29:33
#71 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !2230Mateusz PetelskiGVT BMC / GdańskPOL1986M3012-00:36:52500:00:5901:28:42300:00:5400:36:51202:44:18
#72 28727Ilona BłażyńskaHart Skoki / SkokiPOL1982K3014-3001:01:3129400:01:3602:26:0129300:01:5201:11:1427304:42:14
#73 2886Ewa AdamskaHernik Team / KomornikiPOL1984K3015-3101:04:3329600:02:0302:23:4129200:01:5501:10:1226604:42:24
#74 23992Krzysztof HernikHernik Team / POZNAŃPOL1966M5014222-00:49:4318700:02:5202:12:3127900:02:5800:58:5818504:07:02
#75 233141Maciej KrajewskiHiena i Resztki / KielcePOL1988M2024217-00:48:5717400:02:3702:15:4728500:02:1100:56:4316804:06:15
#76 170316Katarzyna WieczorekIron Triathlon Pleszew / PleszewPOL1989K205-1000:48:2416600:01:4201:57:1619000:01:4600:57:5717903:47:05
#77 147134Paweł KonkolewskiIron Triathlon Pleszew / PleszewPOL1979M3055139-00:46:4713100:01:0201:46:519300:02:0401:03:2122303:40:05
#78 32332Adam ZaworskiIron Triathlon Pleszew / RaszkówPOL1990M20631-00:41:595000:01:0001:38:433100:01:0700:45:474803:08:36
#79 29327Karol ZalewskiJAtrenuje/CityZen / RumiaPOL1979M301329-00:39:101500:01:0001:41:064200:00:5900:43:522903:06:07
#80 29035Artur BućkoJelenia GóraPOL1964M5021259-01:05:5029700:02:3202:19:1628700:02:4401:19:2328904:49:45
#81 291186Izabela MichalakKPOL1979K3016-3200:59:1728900:03:0002:32:3029700:02:5201:13:1727904:50:56
#82 154226Kacper PawelczykK.S. Celironman.pl / ŁódźPOL1987M3060146-00:49:3418400:01:2901:54:0415800:01:3200:55:5315903:42:32
#83 11686Paweł GrundysKamieniec WrocławskiPOL1981M3048110-00:46:1712500:01:0901:51:4713700:02:0200:51:3510703:32:50
#84 15722Waldemar BlimKAZIMIERZ BISKUPIPOL1977M4058149-00:48:1016200:02:2401:57:5719700:02:5800:52:2411703:43:53
#85 161108Bogdan KaczmarczykKB Gepard Murowana Goślina / MurowanaGoślinaPOL1980M3064152-00:45:3411900:01:3202:00:2021900:01:5800:55:2715503:44:51
#86 16814Jarosław BąkowskiKB Harcownik Jelcz-Laskowice /Jelcz-LaskowicePOL1972M4061159-00:45:3512000:01:2301:56:2018000:01:2901:02:0021203:46:47
#87 27320Mariusz WiraKB MIŚ BOREK WLKP. / Borek WielkopolskiPOL1973M401027-00:40:052200:01:1201:41:264500:01:3900:41:111303:05:33
#88 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !111122Henryk KępińskiKB Spartakus Bełchatów / BełchatówPOL1953M60+1105-00:44:188700:01:4901:51:3013500:01:5200:51:2910503:30:58
#89 139102Sławomir JeżewskiKGB Grzmot Komorniki / RosnówkoPOL1971M4053132-00:49:2618300:01:0201:57:2919100:01:1000:49:328403:38:39
#90 19379Mateusz GolanowskiKLUB ŚLIMAKA TORPEDY / KALISZPOL1990M2022181-00:48:2416700:02:1102:02:3423300:02:3300:56:5817103:52:40
#91 15015Marcin BąkowskiKLUB ŚLIMAKA TORPEDY / PoznańPOL1980M3058142-00:46:5313300:01:4601:52:1014300:02:1000:58:2418203:41:23
#92 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 61Paweł KamodaKM Sport Team / PłotyPOL1981M3036-00:36:45400:00:5601:33:551200:01:1000:43:172202:56:03
#93 208187Tomasz MichalakKomornikiPOL1978M3080193-00:49:4818900:01:5902:00:0321500:02:1001:02:3121703:56:31
#94 293178Przemysław MarczyńskiKońskiePOL1979M30109260-01:06:2329800:02:5202:35:0229800:02:3301:22:1229205:09:02
#95 23869Robert FrączykKońskie / KońskiePOL1978M3091221-00:54:0324200:01:4702:06:0225100:01:2201:03:3722904:06:51
#96 18271Tomasz GarczarekKościanPOL1972M4069171-00:49:1918200:02:4301:56:1717900:01:5400:59:1418703:49:27
#97 120111Mirosław KaczmarekKościan Team / KOŚCIANPOL1970M4045114-00:44:288900:01:1601:55:3917100:01:1400:51:4410903:34:21
#98 17212Paweł BajstokKościańskie Towarzystwo Pływackie / CzempińPOL1974M4064162-00:43:167000:01:0402:06:0925300:01:4600:55:0214803:47:17
#99 108227Krzysztof PawelecKP PSP Żagań / MałomicePOL1980M3044102-00:42:576900:01:2501:49:3111800:01:4600:54:3814303:30:17
#100 257330Ewa ZarębskaKrakówPOL1990K208-2200:55:1925800:02:0302:07:3326100:02:1301:06:2024104:13:28

Google Play

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności