Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

Formoza Challenge

Wyniki - 14 maja 2017, Oborniki

Enduhub Prime (Café Edition)

Pomóż budować największą bazę wyników w Polsce i dołącz do Enduhub Prime (Café Edition) !

  • Pełna funkcjonalność.
  • Bez żadnych umów i drobnego druczku, rezygnujesz kiedy chcesz.
  • Jedno expresso na miesiąc dla nas.

Kup Enduhub Prime Café za 7,99
Msc
Nr
P1
P2
M
K
-
-
-
-
#1 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !13046Klebowicz KrzysztofGLIWICEJW AGAT12:24:00POL00:10:545.5001:01:4100:45:2201:49:021-
#2 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !23031Golianek KrzysztofLUBLINJW AGAT12:24:00POL00:10:585.5001:01:4600:45:4801:49:402-
#3 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 33063Łakomy PawełCZŁOPAJW AGAT12:24:00POL00:11:245.3001:03:0200:47:3701:54:043-
#4 43077Mroczkowski PiotrLESZNO12:07:00POL00:11:415.1001:05:4300:48:5301:56:544-
#5 53015Czapiewski BartoszMIĘDZYCHÓDANDRZEJ12:04:00POL00:11:505.1001:08:3700:52:1701:58:225-
#6 63039Joncz PiotrGLIWICEAGAT12:24:00POL00:11:585.0001:09:4800:52:4801:59:456-
#7 73009Borkowski BartekWEJHEROWOJW AGAT12:24:00POL00:12:164.9001:09:5900:54:1302:02:417-
#8 83041Kaczmar MariuszOŁAWACROSS CAMP OŁAWA12:04:00POL00:12:184.9001:09:4700:52:5502:02:568-
#9 93133Woźniak DamianGLIWICEJW AGAT12:24:00POL00:12:194.9001:10:2100:54:1302:03:149-
#10 103075Morawski GrzegorzWARSZAWA12:01:00POL00:13:124.5001:08:1900:52:1702:11:5610-
#11 113060Latowski AdamLUBIEŃ KUJAWSKI12:01:00POL00:13:214.5001:12:5700:55:3602:13:2611-
#12 123058Kulpiński ArkadiuszKAMIONKI12:01:00POL00:13:224.5001:07:1500:50:2602:13:3712-
#13 133137Ziętek AndrzejSŁAWKÓWPOLICJA KATOWICE12:13:00POL00:13:384.4001:14:0700:55:1102:16:2213-
#14 143086Pąk GrzegorzSOSNOWIECPOLICJA KATOWICE12:13:00POL00:13:384.4001:13:4500:55:1002:16:2314-
#15 153082Nogalski BartoszOBORNIKI12:01:00POL00:13:474.4001:09:3700:50:4902:17:4915-
#16 163134Zdziennicki ŁukaszŚRODA WIELKOPOLSKA12:07:00POL00:13:474.4001:10:0300:53:1902:17:4916-
#17 173100Skorniak GrzegorzPOZNAŃ12:07:00POL00:14:044.3001:16:0700:56:2802:20:3817-
#18 183061Lorek MateuszSOSNOWIECPOLICJA KATOWICE12:13:00POL00:14:064.3001:16:3700:56:2202:20:5618-
#19 193028Gajda GrzegorzSOSNOWIECPOLICJA KATOWICE12:13:00POL00:14:074.2002:21:1419-
#20 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !203076Mórawska RóżaZAKOPANE10 BKPANC12:07:00POL00:14:094.2001:20:1101:02:4202:21:32-1
#21 213107Stolarek SebastianPOZNAŃFAIRPLAYCE12:07:00POL00:14:104.2001:18:1500:59:4602:21:3620-
#22 223034Gorzelak MateuszRUDNIK WIELKIPOLICJA KATOWICE 212:20:00POL00:14:144.2001:12:2400:54:0502:22:2121-
#23 233083Pacholski ŁukaszLESZNOTG SOKÓŁ LESZNO12:13:00POL00:14:244.2001:17:4200:58:3302:23:5922-
#24 243027Gackowski MarcinMARIANOWOBRACIAKTRANS TEAM SZCZECIN12:04:00POL00:14:304.1001:17:3100:59:0502:24:5623-
#25 253132Wołoszyn KonradSTEPNICABRACIAKTRANS TEAM12:04:00POL00:14:304.1001:17:3000:59:0502:24:5624-
#26 263112Szulc MichałGDAŃSK12:20:00POL00:14:414.1001:17:0900:57:0402:26:5525-
#27 273016Czapiewski MarcinMIĘDZYCHÓDANDRZEJ12:04:00POL00:14:444.1001:20:3901:00:3102:27:1826-
#28 283116Tkaczyk KonradPOLICE12 BRYGADA ZMECHANIZOWANA12:01:00POL00:14:564.0001:13:0000:55:1102:29:1527-
#29 293000Adamski DanielZABRZEJW AGAT12:24:00POL00:15:114.0001:23:1300:59:5802:31:4728-
#30 303139Żak JakubPREWORSK11. MAZURSKI PUŁK ARTYLERII12:01:00POL00:15:114.0001:14:0700:55:1402:31:4929-
#31 313129Witkowski ŁukasPOZNAŃ12:04:00POL00:15:253.9001:20:3701:01:1102:34:1330-
#32 323125Wilczyński PawełTORUŃARMY LOGISTIK SCHOLL TORUŃ12:01:00POL00:15:573.8001:21:0601:01:0602:39:3331-
#33 333065Łuszczak PiotrPLEWISKANIEZNISZCZALNI TEAM12:24:00POL00:16:023.7001:27:0601:02:4302:40:1732-
#34 343097Siemiaszko KamilPOZNAŃ12:20:00POL00:16:043.7001:25:5601:01:3202:40:3733-
#35 353098Skarżyński WojciechOŁAWACROSS CAMP OŁAWA12:04:00POL00:16:043.7001:28:4701:05:4502:40:4334-
#36 363057Kuczkowski KrzysztofLUBOŃ12:24:00POL00:16:093.7001:17:0100:58:0702:41:3235-
#37 373059Kurzeja RafałPAPOWO BISKUPIEARMY LOGISTIK SCHOLL TORUŃ12:01:00POL00:16:193.7001:20:1201:00:4302:43:1036-
#38 383051Kowalik KrzysztofŚWIIDNIK12:13:00POL00:16:223.7001:24:1501:03:1402:43:4237-
#39 393084Paruch PawełGUTOWOARMY LOGISTIK SCHOLL TORUŃ12:01:00POL00:16:233.7001:19:3601:00:4102:43:4638-
#40 403049Kolwicz DamianGDAŃSKBIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAM12:24:00POL00:16:233.7001:22:0501:01:2102:43:4639-
#41 413071Michalak KrzysztofSIEDLICE12:07:00POL00:16:233.7001:19:4600:59:5602:43:5540-
#42 423145----- BartoszPOZNAŃCSWLAD POZNAŃ12:24:00POL00:16:343.6001:17:0300:58:1002:45:3741-
#43 433069Mazur WojciechNIEMCZTANDEMWPRZYSZLOSC12:13:00POL00:16:373.6001:22:4501:03:4402:46:1242-
#44 443088Pietraszewski SzymonSULECHÓWKO12:13:00POL00:17:073.5001:25:5001:05:0002:51:0943-
#45 453001Angowski MarcinGRODZISK MAZOWIECKI12:13:00POL00:17:113.5001:29:2601:07:1102:51:5444-
#46 463146Migdol JakubGRODZISK MAZOWIECKI12:13:00POL00:17:123.5001:29:1301:08:3102:51:5545-
#47 473072Michalak PiotrSIEDLICE12:07:00POL00:17:173.5001:27:5301:04:3102:52:4746-
#48 483140Dzikowski PiotrTARNOWO PODGÓRNECSWLAD POZNAŃ12:07:00POL00:17:223.5001:35:4801:11:0702:53:3747-
#49 493115Świerzko PiotrOŁAWACROSS CAMP OŁAWA12:04:00POL00:17:283.4001:30:4201:09:1802:54:4348-
#50 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !503122Wierzbowska SylwiaTORUŃARMY LOGISTIK SCHOLL TORUŃ12:01:00POL00:17:293.4001:29:2701:06:1402:54:48-2
#51 513007Bączkowski DamianKÓRNIK12:20:00POL00:17:303.4001:24:3301:03:5902:55:0149-
#52 523119Urbański DawidCZEMPIŃ12:20:00POL00:17:303.4001:24:3101:04:0002:55:0150-
#53 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 533169Betkier Luiza12:01:00POL00:17:333.4001:34:0101:10:2902:55:25-3
#54 543032Gołąb AnnaWIDUCHOWASZCZECIŃSKA AKADEMIA COMBAT SGS12:13:00POL00:17:333.4001:38:2301:14:1202:55:31-4
#55 553121Wawrzyniak MarcinPOZNAŃIT CROWD12:01:00POL00:17:343.4001:24:3401:02:2102:55:4351-
#56 563093Roman KrzysztofBOLSZEWOPRZECINAK 7712:13:00POL00:17:363.4001:28:2401:06:0602:55:5652-
#57 573135Ziarkowski MaxOŁAWACROSSCAMP OŁAWA12:04:00POL00:17:393.4001:36:4201:13:5402:56:3053-
#58 583042Karpiński MariuszPĘDZEWOARMY LOGISTIK SCHOLL TORUŃ12:01:00POL00:17:443.4001:33:1501:10:3702:57:1854-
#59 593089Podkowiński KamilGNIEWKOWOARMY LOGISTIK SCHOLL TORUŃ12:01:00POL00:17:443.4001:33:1201:10:3802:57:1855-
#60 603092Raczak BogumiłSZCZECINGWARDIA NARODOWA12:07:00POL00:18:053.3001:41:3601:16:5703:00:5056-
#61 613030Gałgański PawełINOWROCLAWOSP KRUSZWICA12:07:00POL00:18:083.3001:41:1801:16:5503:01:2157-
#62 623064Łukianow ArturKIELCE12:07:00POL00:18:093.3001:34:2001:11:1803:01:3558-
#63 633024Fajer ŁukaszMYSZKÓWPOLICJA KATOWICE 212:20:00POL00:18:103.3001:39:2201:12:1803:01:4059-
#64 643008Biżek PatrykBĘDZINPOLICJA KATOWICE 212:20:00POL00:18:283.2001:39:3401:12:5603:04:3960-
#65 653011Bosy MirosławJASIN12:07:00POL00:18:313.2001:33:5101:11:1403:05:1361-
#66 663005Bartolewska AgataCZESTOCHOWASCOUT POWER GIRL12:13:00POL00:18:363.2001:36:0501:11:0103:06:03-5
#67 673033Gołębiewski RafałSKUSZEWWSOWL12:13:00POL00:18:363.2001:36:0601:11:0203:06:0362-
#68 683020Dombek AdamSZCZECIN1BPZMOT12:01:00POL00:18:373.2001:38:2401:13:0603:06:1163-
#69 693035Grell SebastianMIERZYN1BPZMOT12:01:00POL00:18:373.2001:38:2601:13:0503:06:1164-
#70 703074Morawiecki KacperSOSNOWIECPOLICJA KATOWICE 212:20:00POL00:18:373.2001:39:5501:12:5803:06:1565-
#71 713087Piątkowski RafałWARSZAWABRAVEHEARTS LEGIONOWO12:04:00POL00:18:453.2001:33:4901:10:2703:07:3466-
#72 723114Świerzko MarcinOŁAWACROSS CAMP OŁAWA12:04:00POL00:18:593.2001:36:5901:12:1403:09:5367-
#73 733050Kotłowski MarcinGDYNIABIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAM12:04:00POL00:19:123.1001:40:5301:13:3403:11:5568-
#74 743095Rzepkowski MichałKĘDZIERZYN-KOŹLE12:24:00POL00:19:263.1001:41:0201:15:4903:14:1769-
#75 753130Wojdałowicz PaulinaSIECHNICECROSS CAMP OŁAWA12:04:00POL00:19:423.0001:43:2601:14:0203:16:55-6
#76 763010Borowiak KrzysztofBONIKOWO12:13:00POL00:20:063.0001:50:0401:18:3903:21:0470-
#77 773110Szkudlarek SławomirSTRZAŁKOWOPANCER TEAM12:07:00POL00:20:183.0001:44:2101:16:5603:22:5871-
#78 783067Marek MarcinPOZNAŃPANCER TEAM12:07:00POL00:20:183.0001:44:2001:16:5903:22:5972-
#79 793029Gajewski MateuszTORUŃARMY LOGISTIK SCHOLL TORUŃ12:01:00POL00:20:292.9001:49:2901:20:2703:24:4673-
#80 803123Wierzchowiak JarosławWARSZAWAHUSARIA RACE TEAM12:07:00POL00:20:422.9001:42:2701:16:5303:27:0374-
#81 813013Całka MaciejWROCŁAWHUSARIA RACE TEAM12:07:00POL00:20:422.9001:42:2201:16:5103:27:0475-
#82 823022Dziamecki MartinNAKŁO NAD NOTECIĄ12:13:00POL00:20:482.9001:48:0001:18:4203:27:5676-
#83 833128Witerek MarekŁÓDŹCROSS RAGE12:04:00POL00:20:502.9001:52:5201:24:4603:28:1677-
#84 843040Just PaulinaPIOTRKÓW TRYBUNALSKICROSSRAGE12:04:00POL00:20:502.9001:52:5801:24:4503:28:17-7
#85 853021Duszewski JakubGDYNIAPIRANHA GDYNIA12:07:00POL00:20:532.9001:38:3801:12:3303:28:5278-
#86 863109Szczekutowicz AdrianWARSZAWACZARNE DZIDY12:04:00POL00:21:002.9001:45:2601:19:5403:30:0479-
#87 871269Rzewnicka EwaŁÓDŹCROSS RAGE12:04:00POL00:21:152.8001:53:3301:24:5303:32:32-8
#88 883026Furmaniuk LechSUCHY LASCOYOTE TEAM12:04:00POL00:21:162.8001:54:1901:25:4203:32:3680-
#89 893166Maćkowiak MichałALEKSANDRÓW KUJAWSKI12:01:00POL00:21:192.8001:42:2701:13:0403:33:0681-
#90 903073Momot DominikPAPOWO BISKUPIEARMY LOGISTIK SCHOLL TORUŃ12:01:00POL00:21:222.8001:49:3201:20:2903:33:3582-
#91 913014Ciesiński MichałPIWNICEARMY LOGISTIK SCHOLL TORUŃ12:01:00POL00:21:232.8001:35:2301:10:3903:33:5483-
#92 923019Dolecki MichałPOZNAŃGLONOJADY12:07:00POL00:21:242.8001:55:0801:25:1403:33:5684-
#93 933105Staniszewski PawełŁÓDŹCROSS RAGE12:04:00POL00:21:252.8001:54:2101:25:3703:34:0785-
#94 943113Szydłowski AdrianUNISŁAWARMY LOGISTIK SCHOLL TORUŃ12:01:00POL00:21:302.8001:41:5401:15:3203:35:0586-
#95 953163Dreluska Maciej12:04:00POL00:21:382.8002:00:5601:30:3503:36:1587-
#96 963066Maliszewski JakubWARSZAWA12:20:00POL00:21:402.8001:52:5101:25:4503:36:4488-
#97 973165Bogusiewicz ŁukaszTORUŃ12:01:00POL00:21:442.8001:22:4203:37:1689-
#98 983127Wiszniewski MichałTORUŃARMY LOGISTIK SCHOLL TORUŃ12:01:00POL00:22:232.7001:51:5301:20:2603:43:5590-
#99 993120Waszewski DanielLUBICZ DOLNYARMY LOGISTIK SCHOLL TORUŃ12:01:00POL00:22:242.7001:52:2401:20:3003:43:5691-
#100 1003126Wiszniewski ArturTORUŃARMY LOGISTIK SCHOLL TORUŃ12:01:00POL00:22:242.7001:51:5201:20:2503:43:5692-

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności