Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

Bieg Lwa

Wyniki - 21 maja 2017, Tarnowo Podgórne

Msc
Nr
Rok
Kat
M
K
-
-
-
-
#1 101354Hedzielska WeronikaGOLĘCZEWODRUŻYNA SZPIKUPOLSKA1998K20700:45:2701:21:1001:32:2601:32:38-11
#2 10267Misiorny RadosławPOZNAŃPOLSKA1973M402200:45:2201:21:1101:32:2601:32:3891-
#3 103217Dwojewski MarcinMIĘDZYRZECZI ROCK TRIATHLON MIĘDZYRZECZ-ZIELONAGÓRAPOLSKA1979M303700:44:3401:20:4201:32:4201:32:5292-
#4 1041350Sikorski WaldemarSŁUPCAPOLSKA1974M402300:45:1601:21:1101:32:5201:33:0593-
#5 1051384Nowak MarcinPIŁAPOLSKA1978M303800:44:3701:21:0001:32:5301:33:0094-
#6 1061029Mocek MarekGRANOWODANFLOR TEAMPOLSKA1998M202700:44:0701:21:0301:33:0401:33:1595-
#7 107348Kistowski KacperPOZNAŃWUEF TRI TEAMPOLSKA1993M202800:44:2001:20:5001:33:0901:33:1996-
#8 108413Jagła KamilPOZNAŃGRUNWALD TEAM POZNAŃPOLSKA1996M202900:45:5301:21:4201:33:1901:33:3497-
#9 10932Szkurat KarolTARNOWO PODGÓRNEKIBOLE W BIEGUPOLSKA1985M303900:45:3701:21:4201:33:2501:33:4098-
#10 1101390Tomala ArkadiuszSKÓRZEWOPOLSKA1968M402400:44:4401:21:2401:33:3101:33:5199-
#11 1111267Kokot MarcinKONINPOLSKA1986M304000:48:1901:23:0901:33:3801:34:02100-
#12 112701Nawrocki MariuszINOWROCŁAWTEAM NAWROCCYPOLSKA1982M304100:46:4601:22:2601:33:4201:33:46101-
#13 113699Nawrocka SylwiaINOWROCŁAWTEAM NAWROCCY / PŁOCK BIEGA NOPOLSKALIMIT1989K20800:46:4601:22:2501:33:4401:33:48-12
#14 1141212Płócieniczak ŁukaszLESZNORUFFRUNNERSPOLSKA1988M203000:44:3901:21:1901:33:5001:34:07102-
#15 115383Puzynowicz MariuszPOZNAŃPOLSKA1982M304200:47:1001:22:3801:33:5101:34:07103-
#16 116474Król KonradPOZNAŃASSECO ACTIVE TEAMPOLSKA1974M402500:46:0901:22:2301:33:5501:34:06104-
#17 1171085Pietrzak ArturSWARZĘDZCYBINA TEAMPOLSKA1973M402600:44:3401:22:0001:33:5901:34:09105-
#18 1181134Dutkiewicz MateuszPOZNAŃPOLSKA1990M203100:47:3601:23:1601:34:0301:34:20106-
#19 119859Wegner StachuPOZNAŃPOLSKA1983M304300:46:1401:22:0201:34:0401:34:13107-
#20 120658Skrzypczak Wojciech ZdzisławKOŚCIANKOŚCIAŃSKIE TOWARZYSTWO PŁYWACKIEPOLSKA1994M203200:46:3001:22:3401:34:1001:34:18108-
#21 1211195Konieczka BartoszPOBIEDZISKADRUŻYNA SZPIKUPOLSKA1977M402700:46:1401:22:5201:34:1501:34:26109-
#22 122192Kosmecki RobertPOZNAŃNIGHT RUNNERSPOLSKA1966M50800:46:3701:22:5701:34:1501:34:38110-
#23 123110Rabiega MarcinROKIETNICAROKIETNICA BIEGAPOLSKA1975M402800:47:1201:23:2501:34:1701:34:45111-
#24 124306Kasperski RobertKOŚCIANSANA KOŚCIANPOLSKA1968M402900:45:4901:22:2401:34:2201:34:29112-
#25 1251296Leśniewski TomaszPOZNAŃPOLSKA1962M50900:45:5701:23:0401:34:3001:34:46113-
#26 1261251Skitek EmilPOZNAŃPOLSKA1988M203300:46:3501:23:2201:34:3301:35:04114-
#27 1271450Sidorko TomaszPIOTRKÓW TRYBUNALSKIZEELANDIA TEAMPOLSKA1982M304400:46:5901:23:1301:34:3601:35:06115-
#28 12843Jasiak PrzemysławKROSNOPOLSKA1991M203400:46:2001:23:1201:34:4201:34:50116-
#29 1291365Jakubowski MarcinPOZNAŃKB SPOKO – IMPERIAL TOBACCOPOLSKA1982M304500:45:3601:22:2201:34:4401:34:50117-
#30 130446Walczak KrzysztofPOZNAŃNIGHT RUNNERSPOLSKA1977M403000:46:2501:23:2501:34:5701:35:20118-
#31 131486Müller AndrzejPUSZCZYKOWOPOLSKA1958M501000:45:3901:23:0301:35:0301:35:14119-
#32 132544Kalinowski JarekWROCŁAWTRENUJZNAMI/WROCŁAW MARATHONM POLSKA1975M403100:45:3901:23:4401:35:0501:35:19120-
#33 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !1331463Śliwka MarekPOZNAŃLOGOS TRAVELPOLSKA1955M60100:45:3801:23:0301:35:0601:35:14121-
#34 134214Wojtkowski MarcinPOZNAŃPOLSKA1984M304600:46:4801:23:3201:35:1001:35:33122-
#35 135263Wzięch PiotrWĄGROWIECNIEZRZESZONYPOLSKA1984M304700:46:5501:23:3701:35:1401:35:51123-
#36 136109Grzelka TomaszKAŹMIERZBRYGADA RUMCAJSA ROJBERAPOLSKA1983M304800:47:1801:23:5601:35:1601:35:38124-
#37 137685Leśniowski AndrzejPOZNAŃFOR RUN TEAMPOLSKA1981M304900:46:1901:23:3401:35:1701:35:35125-
#38 138266Walczak RobertZIELONA GÓRAPARKRUN POZNAŃPOLSKA1980M305000:45:0101:23:1601:35:2401:35:38126-
#39 139729Graeb GrzegorzPNIEWYPOLSKA1970M403200:46:4201:23:1101:35:2601:35:50127-
#40 140186Fliegner TomaszBUKPOLSKA1996M203500:46:4301:23:3901:35:2601:35:45128-
#41 141666Kozicz LeszekTARNOWO PODGÓRNEWUEF CLUB DECATHLON SWADZIMPOLSKA1968M403300:46:4801:24:1101:35:3501:36:10129-
#42 1421078Zimny RafałWRONKIWRONIECKI KLUB BIEGACZAPOLSKA1969M403400:47:4301:24:3101:35:3801:36:17130-
#43 143567Roszyk PrzemekKOZIEGŁOWYPARKRUN POZNAŃPOLSKA1974M403500:46:1401:23:2401:35:4001:36:04131-
#44 1441152Maroń RafałROKIETNICAPOLSKA1988M203600:50:1201:25:5201:35:4201:36:43132-
#45 145637Brzeziecki RobertSUCHY LASKREISEL RUNNING TEAMPOLSKA1980M305100:48:1101:24:1401:35:4401:36:07133-
#46 146415Zając LeszekWŁOSZAKOWICEL.O.T.A. ZPOLSKA1979M305200:47:3101:24:4101:35:4501:36:07134-
#47 147993Szyszko StanisławPIŁAKIMBALL ELECTRONICSPOLSKA1986M305300:47:3601:24:2401:35:5701:36:15135-
#48 148331Kaczmarek GrzegorzMUROWANA GOŚLINATICONPOLSKA1973M403600:47:0901:24:2701:35:5801:36:15136-
#49 149853Lisiecki TomaszLUBOŃTRZYNASTKA PLUSPOLSKA1975M403700:46:4701:24:3101:36:0001:36:06137-
#50 150276Frąszczak JacekPOZNAŃWICHROWA STOPAPOLSKA1972M403800:46:4901:23:4601:36:0001:36:05138-
#51 151793Drobnik BłażejOPALENICAPROMIEŃ OPALENICAPOLSKA1987M305400:47:0801:24:1501:36:0001:36:23139-
#52 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !152123Szymański JanuszPOZNAŃPOLSKA1951M60200:46:5001:24:2101:36:0501:36:26140-
#53 1531243Szałkowski ŁukaszPOZNAŃLIDLPOLSKA1981M305500:50:0301:25:3201:36:0801:36:53141-
#54 154127Najewski MarcinPOZNAŃPOLSKA1982M305600:45:2601:24:4001:36:1501:36:36142-
#55 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !155366Skrzypczak AnnaPIŁALOKATOR NIERUCHOMOŚCI PIŁAPOLSKA1972K40100:47:1701:24:2901:36:1701:36:47-13
#56 15637Furmaniuk JaromirPOZNAŃSAMOTNY BIAŁY ŻAGIELPOLSKA1972M403900:46:3301:24:2701:36:1801:36:38143-
#57 1571461Lewandowski BartoszSZAMOTUŁYPOLSKA1992M203700:46:5501:24:0201:36:1901:36:38144-
#58 158579Kacprzak KrzysztofDĄBRÓWKAINLADERPOLSKA1980M305700:48:0501:24:5301:36:2601:36:42145-
#59 159296Kaczmarek MirosławKOŚCIANKOŚCIAN TEAMPOLSKA1970M404000:47:0801:24:4101:36:2801:36:35146-
#60 160277Kamiński JerzyOBORNIKIMAGDALENAPOLSKA1970M404100:46:3201:36:2901:36:42147-
#61 161171Mańczak MateuszPOZNAŃKO-KA SPORTPOLSKA1982M305800:46:5301:24:2601:36:3401:36:52148-
#62 162626Kociemba MarcinPOZNAŃNARAMOWICE BIEGAJĄPOLSKA1981M305900:50:2501:28:1601:36:3701:39:59149-
#63 1631077Biernacki RafałKOŚCIANKOŚCIAN TEAMPOLSKA1975M404200:46:3301:23:5701:36:3701:36:59150-
#64 164587Pałka ZenonPOZNAŃPOLSKA1982M306000:46:1601:24:2101:36:4201:37:01151-
#65 165873Zachmyc DamianPOZNAŃPOLSKA1984M306100:44:0101:24:4601:36:4501:36:47152-
#66 166236Frączek MarcinKOŚCIANDRUŻYNA SZPIKUPOLSKA1988M203800:47:0901:24:0601:36:4901:36:57153-
#67 167572Jaraszkiewicz WojciechKAŹMIERZPOLSKA1984M306200:49:1001:26:0601:36:5001:37:40154-
#68 168652Pachla JacekSZAMOTUŁYKB SZAMOTUŁYPOLSKA1971M404300:48:4501:25:3201:36:5101:37:18155-
#69 1691322Paluszkiewicz BogdanGOSTYŃUKS BISKUPIANKA STARA KROBIAPOLSKA1972M404400:46:0801:24:3401:36:5201:36:56156-
#70 17045Nowak MarcinTARNOWO PODGÓRNELOST RUNNERPOLSKA1980M306300:48:1701:25:3001:36:5501:37:26157-
#71 171899Surdacki PiotrGRYFINOSWEGONPOLSKA1976M404500:47:1801:25:1501:36:5901:37:21158-
#72 172517Leszczyński MichałDESZCZNOSYBERIAN HUSKY TEAMPOLSKA1978M306400:46:3201:24:4401:37:0201:37:26159-
#73 173411Roszczyk KarolLUBASZLUBASZPOLSKA1976M404600:46:5901:24:3001:37:0701:37:23160-
#74 174454Dunkowski DominikLIPNOPOLSKA1981M306500:48:3001:25:4001:37:0801:37:38161-
#75 175422Rataj RobertPOZNAŃPOLSKA1973M404700:46:3701:24:5601:37:0901:37:24162-
#76 1761137Olek MaciejKONINALUMINIUM KONINPOLSKA1989M203900:48:2401:25:5801:37:1301:38:14163-
#77 177700Piechowiak MarekPOZNAŃWOJOWNICY WÓDYPOLSKA1982M306600:46:2601:25:3101:37:2201:37:42164-
#78 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !17818Brok MałgorzataPLEWISKAŚWIAT BIEGACZA FEHLAU RUN TEAMPOLSKA1974K40200:48:2001:25:3701:37:2301:37:40-14
#79 179137Nowakowski RyszardPOZNAŃPOLSKA1976M404800:48:2101:25:4601:37:2501:37:36165-
#80 180179Lecyk DamianPOZNAŃPOLSKA1978M306700:47:5901:25:3401:37:2601:37:46166-
#81 181172Lemański GrzegorzPOZNAŃHERNIK TEAMPOLSKA1967M501100:47:2001:25:0401:37:2701:37:34167-
#82 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 1821035Kuczyński PiotrPOZNAŃNKB CHYŻY NOWY TOMYŚLPOLSKA1956M60300:49:1801:26:1601:37:3101:38:25168-
#83 183781Krupa KrystianPOZNAŃEITALIA.PLPOLSKA1986M306800:47:1601:25:1501:37:3801:37:48169-
#84 184585Zmudziński MaciejWAPNOFITNESS24SEVENPOLSKA1993M204000:47:4901:25:1701:37:3901:37:58170-
#85 185971Woźniacki ŁukaszWARSZAWAPOLSKA1983M306900:47:5601:25:5001:37:4501:38:04171-
#86 186641Gaca DominikDOPIEWIECPOLSKA1982M307000:48:5001:26:2201:37:4601:38:14172-
#87 1871218Wysocki AndrzejPOZNAŃPOLSKA1979M307100:48:3401:26:1401:37:4801:38:17173-
#88 188116Giełda TomaszBUKBUKOWSKI KLUB BIEGACZAPOLSKA1975M404900:48:0401:26:1001:37:5201:38:16174-
#89 189176Ratajczak KrzysztofPOZNAŃPOLSKA1980M307200:50:1501:26:4901:37:5801:38:38175-
#90 190962Baraniak MarcinWIRYPOLSKA1982M307300:49:3101:26:5601:38:0501:38:45176-
#91 1911292Grzebyta RadosławZIELONA GÓRAGRUPA LAKPOLSKA1974M405000:50:0901:27:1201:38:1101:38:54177-
#92 192556Kolber BartłomiejPOZNAŃKOLIBEREKPOLSKA1981M307400:49:1401:26:3001:38:1701:38:43178-
#93 193535Warczewski TomaszLESZNOTOMCIO PALUCHPOLSKA1980M307500:49:2401:26:3901:38:1701:38:41179-
#94 194739Angres PawełTARNOWSKIE GÓRYPOLSKA1992M204100:44:3001:22:5001:38:1801:38:23180-
#95 195275Skorupinski PiotrPOZNAŃPOLSKA1983M307600:49:2201:26:4301:38:1801:38:40181-
#96 19650Szymanowicz MariuszPOZNAŃKB MANIAC POZNAŃ/DRUŻYNA SZPIKUPOLSKA1976M405100:48:3901:25:2901:38:2001:38:48182-
#97 197506Szylak PiotrPNIEWY31.BAZA LOTNICTWA TAKTYCZNEGOPOLSKA1975M405200:46:5501:25:2701:38:2301:38:31183-
#98 1981106Kapciak MateuszKOSTRZYNWALKA KOSTRZYNPOLSKA1990M204200:48:5301:26:3801:38:2501:38:53184-
#99 199949Przybylak DorotaSWARZĘDZPOLSKA1993K20900:47:5601:26:3501:38:3201:38:48-15
#100 2001254Maciejewski JakubKOŚCIANFCBPOLSKA1988M204300:48:0601:26:2101:38:3201:39:08185-

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności