Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

Bieg Lwa

Wyniki - 21 maja 2017, Tarnowo Podgórne

Msc
Nr
Rok
Kat
M
K
-
-
-
-
#1 201471Paniączyk RobertPOZNAŃPANPOLSKA1990M204400:47:2601:26:0801:38:3301:38:50186-
#2 202522Andrzejewski PrzemysławPOZNAŃWK POZNAŃPOLSKA1980M307700:48:4001:26:1801:38:3401:38:50187-
#3 203111Jaraszkiewicz HaniaPOZNAŃPOLSKA1986K30500:49:2701:27:3601:38:3701:39:27-16
#4 204406Raszewski GrzegorzGOSTYŃPOLSKA1966M501200:49:0201:27:0601:38:4001:39:07188-
#5 205204Tomaszewski PrzemysławGOSTYŃPOLSKA1969M405300:49:0201:27:0601:38:4001:39:07189-
#6 206416Oppeln-Bronikowski MateuszSIEROSŁAWBY BYĆ W FORMIEPOLSKA1988M204500:48:5001:26:5501:38:4301:38:56190-
#7 207890Kozłowicz TomaszLUSOWOBALMA TEAMPOLSKA1982M307800:50:2001:27:4101:38:4301:39:25191-
#8 2081153Karasiewicz PrzemysławKISZKOWOWEŁNIANAKA KISZKOWOPOLSKA1980M307900:47:4301:26:1801:38:4401:39:04192-
#9 209545Duda PawełPOZNAŃROKIETNICA BIEGAPOLSKA1983M308000:50:1401:27:4301:38:4601:39:35193-
#10 2101329Kokot KrzysztofPOZNAŃWILDA BIEGAPOLSKA1974M405400:47:3901:26:3001:38:5901:39:12194-
#11 211170Ratajczak RajmundPOZNAŃPOLSKA1962M501300:48:1601:26:4401:39:0101:39:32195-
#12 2121289Kabacinski HubertPLEWISKAPOLSKA1979M308100:47:5901:27:3201:39:0101:39:41196-
#13 2131327Petersburski RobertMIERZYNSWEGON - UKL ÓSEMKA POLICEPOLSKA1974M405500:49:4601:27:4701:39:0301:39:49197-
#14 2141060Kolaszt DariuszSTARA NIEDZIAŁKANOVOLPOLSKA1976M405600:50:3601:28:1801:39:0701:39:51198-
#15 2151385Basiński TomaszPOZNAŃTOMASZ BASIŃSKIPOLSKA1984M308200:47:5601:27:3201:39:0701:39:27199-
#16 216302Ptak AdamPOZNAŃPIĄTKOWO NA BIEGOWOPOLSKA1972M405700:48:2101:26:5101:39:1001:39:53200-
#17 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 21762Opala MałgorzataCERADZ DOLNYWUEF TRI TEAMPOLSKA1973K40300:48:5101:27:2701:39:1701:39:49-17
#18 218400Sobczyk MirosławNOSKÓWPOLSKA1984M308300:50:2201:28:1401:39:1801:40:12201-
#19 219157Piechowski KrzysztofPIŁALOKATOR NIERUCHOMOŚCI PIŁAPOLSKA1976M405800:49:1001:27:2801:39:1801:39:48202-
#20 2201071Szukała AdrianWRONKIWRONIECKI KLUB BIEGACZAPOLSKA1990M204600:50:2301:28:2601:39:2401:40:33203-
#21 221722Krzyżagórski MateuszPOZNAŃPOLSKA1992M204700:50:3201:28:2901:39:2401:40:34204-
#22 2221429Kopiński RochLUSÓWKORKS CHUWDUPOLSKA1996M204800:50:3301:28:1701:39:2901:40:12205-
#23 223588Draber PiotrPOZNAŃBIEGACZE CELEBRYCIPOLSKA1991M204900:48:5201:26:5301:39:3101:39:58206-
#24 224571Godlewski TomaszSKÓRZEWOBODY CHIEF/SŁYNNI KENIJCZYCYPOLSKA1980M308400:48:1501:27:3901:39:3301:40:03207-
#25 225340Woźniak ŁukaszPOZNAŃNIGHT RUNNERSPOLSKA1981M308500:50:3501:28:1801:39:3501:40:17208-
#26 226761Zybura PawełPOZNAŃSCHATTDECORPOLSKA1979M308600:49:1401:28:2501:39:3601:40:12209-
#27 2271425Zgoła PrzemysławLUSÓWKOWUEF CLUB DECATHLON SWADZIMPOLSKA1971M405900:49:5001:27:5701:39:4101:40:14210-
#28 228548Kaczmarek MichałPOZNAŃLUVENAPOLSKA1989M205000:49:5001:28:2101:39:4101:40:22211-
#29 2291288Bajer JakubPOZNAŃWIKTOR TEAMPOLSKA1977M406000:50:4001:28:2601:39:4101:40:44212-
#30 2301013Szymański AleksanderLUBOŃPOLSKA1972M406100:47:3501:27:2601:39:4201:40:05213-
#31 231168Gracz NataliaPOZNAŃHERNIK TEAMPOLSKA1993K201000:49:2801:27:4701:39:4501:39:52-18
#32 232373Rura MarcinREJOWIEC FABRYCZNYHERNIK TEAMPOLSKA1990M205100:49:2801:27:4701:39:4501:39:52214-
#33 233801Olejniczak AleksanderPAWŁOWICEPOLSKA1993M205200:50:2801:28:3301:39:4601:40:28215-
#34 234504Kieslich MariuszPOZNAŃBRYLANT KÓRNIKPOLSKA1962M501400:48:2001:27:1501:39:5501:40:04216-
#35 2351105Kędzierski ArkadiuszTRZEMESZNOPOLSKA1977M406200:49:2801:28:2201:39:5601:40:56217-
#36 2361355Siebert PrzemysławLUBOŃKB MANIAC POZNAŃPOLSKA1981M308700:49:0701:28:2001:39:5801:40:26218-
#37 237799Kaczmarek PrzemysławSIERAKÓWBAR TROPICANA SIERAKÓWPOLSKA1980M308800:51:5501:29:5801:39:5801:41:52219-
#38 2381122Skiba WłodzimierzPOZNAŃSTOWARZYSZENIE TRIATHLONOWE U64ZNAŃ POLSKA1964M501500:48:0501:27:4501:40:0201:40:08220-
#39 2391348Nowicki DamianROKIETNICAROKIETNICA BIEGAPOLSKA1976M406300:48:5201:27:3401:40:0201:40:35221-
#40 240852Nowak AdamPOZNANOTIMEDICAPOLSKA1986M308900:51:0501:28:1801:40:0601:40:47222-
#41 2411066Pierzchlewicz MiłoszPOZNAŃPÓŁNOCNIAKI POZNANIAKIPOLSKA1984M309000:50:2501:28:5901:40:1501:41:07223-
#42 242678Galasiński ArkadiuszLUBOŃPOLSKA1982M309100:50:2601:28:2701:40:1501:40:52224-
#43 243528Mielcarek PrzemysławPOZNAŃHERBALIFE- B12 TEAMPOLSKA1966M501600:50:2801:28:3501:40:1501:40:49225-
#44 2444Podlecki WojciechROKIETNICAROKIETNICA BIEGAPOLSKA1983M309200:48:0401:27:3101:40:2101:40:49226-
#45 245942Wachowiak RafałKOŚCIANKOŚCIAN TEAMPOLSKA1973M406400:50:3201:28:5301:40:3501:41:25227-
#46 246206Wiatr DariuszWRZEŚNIANIGHT RUNNERS WRZESNIAPOLSKA1972M406500:49:0101:28:2701:40:3701:41:01228-
#47 2479Wawrzyniak PawełŚREMMAMY-BIEGAMYPOLSKA1981M309300:49:2201:28:2101:40:5001:41:30229-
#48 2481449Gurajdowski MichałPOZNAŃPOLSKA1981M309401:40:5301:40:53230-
#49 2491054Roszak BartoszWRONKIWRONIECKI KLUB BIEGACZAPOLSKA1983M309500:50:2901:29:1601:40:5301:42:16231-
#50 250926Kaczmarek AgataPOZNAŃPOLSKA1981K30600:48:4901:28:2501:40:5701:41:15-19
#51 251629Gołębiewski EdwardPOBIEDZISKATKKF "PŁOMIEŃ" POBIEDZISKAPOLSKA1950M60400:50:3601:29:2701:40:5701:41:56232-
#52 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !252339Fidecki WiesławPOZNAŃNIEZRZESZONYPOLSKA1944M70100:51:0401:30:3501:41:0201:42:18233-
#53 2531433Rataj TomaszLUSÓWKOPOLSKA1975M406600:47:5101:27:5701:41:1001:41:40234-
#54 2541333Waligórski WaldemarPOZNAŃDIAMANT PRO SPORT/BIEGAŃCEPOLSKA1979M309600:51:0501:29:2101:41:1101:41:28235-
#55 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !255547Dobak StefanSZAMOTUŁYKB SZAMOTUŁYPOLSKA1946M70200:51:0301:30:3901:41:1501:42:43236-
#56 256591Elminowski JacekWĄGROWIECPOLSKA1976M406700:48:0401:29:3301:41:1801:41:41237-
#57 2571334Łakomiak ArturŚREMBIEGNĘ DLA LENKIPOLSKA1980M309700:49:2201:28:2701:41:2201:42:02238-
#58 258228Flens TadeuszMIĘDZYCHÓDKB WOJTUŚPOLSKA1958M501700:50:5301:29:3401:41:2801:42:14239-
#59 25979Tomiak DominikKOMORNIKIKGB GRZMOT KOMORNIKIPOLSKA1980M309800:49:1501:28:4601:41:2801:42:12240-
#60 2601033Nowak PiotrPOZNAŃZGRUPKA TEAMPOLSKA1992M205300:50:1901:28:5101:41:3001:41:57241-
#61 261871Góralski MichałDĄBRÓWKARUNDABROWKAPOLSKA1982M309900:47:5301:28:2801:41:3601:41:51242-
#62 2621439Kubaczyk ArturPOZNAŃDELIK TEAMPOLSKA1989M205400:50:3301:29:2201:41:3701:42:21243-
#63 2631412Pendrak KamilSZCZECINPOLSKA1988M205500:51:1001:29:2601:41:3701:41:57244-
#64 264552Spychała MariuszNOWY TOMYŚLBEER DRINKERS TEAMPOLSKA1971M406800:50:4901:29:3901:41:3801:42:22245-
#65 2651285Danek MaciejPOZNAŃPOLSKA1973M406900:49:4401:29:2401:41:4201:42:01246-
#66 2661170Żukiewicz KrzysztofPOZNAŃWILDA BIEGA / TKKF MPK POZNAŃPOLSKA1973M407000:47:2301:27:1801:41:4301:42:06247-
#67 2671133Bartoszek PawełZALASEWOPOLSKA1979M3010000:50:3801:29:3501:41:4401:42:23248-
#68 268991Zawadziński MaciejNOWY TOMYŚLNKB CHYŻY NOWY TOMYŚLPOLSKA1981M3010100:50:4101:29:4001:41:5001:42:33249-
#69 269399Piński PiotrPOZNAŃKREISEL RUNNING TEAMPOLSKA1984M3010200:49:0201:29:1201:41:5201:42:15250-
#70 270744Okriak SzymonBATOROWOKIMBALLPOLSKA1981M3010300:50:3301:29:3301:41:5301:42:47251-
#71 27133Echaust MaciejLUSÓWKOCFPPOLSKA1972M407100:50:3501:29:3301:41:5401:42:27252-
#72 272618Stachowiak JacekPRZEŹMIEROWOWAAB MROWINOPOLSKA1963M501800:48:5501:28:5201:41:5601:42:02253-
#73 2731324Samoraj ŁukaszBYDGOSZCZLIDL BIEG LWAPOLSKA1989M205600:45:0401:28:0801:42:0201:42:17254-
#74 27486Pilc AnnaTARNOWO PODGORNEWUEFPOLSKA1985K30700:51:3301:30:3401:42:0301:43:02-20
#75 2751226Ptaszkiewicz MichałPOZNAŃDZIKA DRUŻYNAPOLSKA1985M3010400:50:3101:29:1601:42:0501:42:44255-
#76 27681Jaroni TomaszPOZNAŃHANDEX POZNAŃPOLSKA1977M407200:49:4401:29:5001:42:1001:42:32256-
#77 277314Szulc RafałDĄBRÓWKAPOLSKA1986M3010500:54:3101:32:1401:42:1101:43:24257-
#78 278725Urbańczyk ZdzisławPOZNAŃSZS WIELKOPLSKAPOLSKA1957M60500:49:0301:29:0501:42:1501:42:36258-
#79 2791320Bazylewicz RafałWŁOSZAKOWICEPOLSKA1985M3010600:50:3301:29:0301:42:1501:42:59259-
#80 280509Sobański MarcinPOZNAŃPOLSKA1978M3010700:50:3801:29:5801:42:1701:43:12260-
#81 281210Boinski BartoszDOBIEŻYNKLUB BIEGACZA EUROPOLSKA1992M205700:50:3801:29:3901:42:2001:43:04261-
#82 2821312Renn PawełBABKIGRUPA LAKPOLSKA1973M407300:50:3201:30:0201:42:2001:42:39262-
#83 283174Golak PawelSZRENIAWAKGB GRZMOT KOMORNIKIPOLSKA1960M501900:50:1701:29:3401:42:2301:42:41263-
#84 284600Koralewski KrzysztofPOZNAŃPOLSKA1986M3010800:52:3201:31:1301:42:2901:43:44264-
#85 2851386Janusz KrzysztofGNIEZNOPOLSKA1976M407400:49:5501:29:4801:42:3001:42:48265-
#86 286175Piniarski AdamWIĘCKOWICEPOLSKA1977M407500:48:1401:30:1801:42:3501:42:58266-
#87 287723Zgoliński MarcinWRZEŚNIAPOLSKA1980M3010900:50:1301:30:0601:42:3601:43:26267-
#88 2881204Lewandowski MarekZBĄSZYŃTKKF ŁABĘDŹ ZBĄSZYŃ-KOLEJE WIELKOPOLSKIEPOLSKA1972M407600:50:3601:30:2701:42:4501:43:22268-
#89 2891392Piechowiak PawełKOŚCIANKB SPOKOPOLSKA1971M407700:52:0801:31:0601:42:5101:43:49269-
#90 2901130Czubak WawrzyniecKOSTRZYN-POLSKA1974M407800:50:4401:30:3801:42:5701:43:21270-
#91 291369Hoffmann PrzemysławZŁOTKOWOPOLSKA1976M407900:50:3201:30:3101:43:0101:43:25271-
#92 292371Pawlik PiotrPOZNAŃENEA SERWISPOLSKA1987M3011000:52:3601:32:4201:43:0401:45:02272-
#93 293337Gliński PawełZĄBKIPOLSKA1978M3011100:48:2001:29:4701:43:0901:43:31273-
#94 29444Bokus EugeniuszKOŚCIANKB SPOKO/KOŚCIAN TEAMPOLSKA1963M502000:46:5301:29:1201:43:1701:43:24274-
#95 295237Domań JoannaKIEKRZPOLSKA1976K40400:51:1001:31:1101:43:1801:44:24-21
#96 296442Pakulska MagdalenaPOZNAŃBLUE SKY TRAVELPOLSKA1976K40500:52:3501:31:5101:43:2401:44:28-22
#97 297561Handl MarcinMUROWANA GOŚLINAWOLNY WYBIEGPOLSKA1990M205800:51:3901:30:2301:43:2601:44:24275-
#98 2981186Rogaliński MarcinOWIŃSKAPOLSKA1978M3011200:53:0401:33:2901:43:2701:46:06276-
#99 299227Sawicki ArturPRZEŹMIEROWOPOLSKA1971M408000:50:4001:30:0601:43:2701:44:14277-
#100 3006Frąckowiak AdamPOZNAŃJEŻYCE BIEGAJĄ / I-SPORTPOLSKA1978M3011300:52:1401:32:1901:43:2901:44:38278-

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności