Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

Bieg Lwa

Wyniki - 21 maja 2017, Tarnowo Podgórne

Msc
Nr
Rok
Kat
M
K
-
-
-
-
#1 7421337Całka KrystianPOZNAŃBIERHALLE TEAMPOLSKA1984M3026500:57:5301:45:0501:58:5102:00:40653-
#2 9901150Celler MonikaPOZNAŃPOLSKA1974K404301:06:5301:56:0702:09:4902:12:46-169
#3 11921442Charlęża DobromiłPOZNAŃROSZKOWSCYPOLSKA1988M2014801:16:5502:13:4802:30:2802:32:07919-
#4 64277Chęciński RafałTARNOWO PODGÓRNEPOLSKA1985M3023601:00:5101:44:0301:55:5101:58:13574-
#5 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !91021Chepleting BettyNAIROBIBENEDEK TEAMKENIA1988K20200:36:2301:05:3401:15:0101:15:02-2
#6 54783Chełkowski BartoszSIERAKÓWOSIEDLE ROZALIN W LUSÓWKUPOLSKA1989M201700:43:1401:17:1601:28:0201:28:0744-
#7 64808Chełkowski TomaszSIERAKÓWOSIEDLE ROZALIN W LUSÓWKUPOLSKA1964M50500:44:0501:18:2901:29:2901:29:3454-
#8 1020613Chełmicki JanPOZNAŃPOLSKA1955M602401:02:2101:55:0902:11:3502:11:56841-
#9 6611299Chełminiak MiłoszKAŹMIERZPOLSKA1980M3024100:59:2301:44:0501:56:3001:58:33591-
#10 908207Chmielewska AgnieszkaPOZNAŃNIGHT RUNNERSPOLSKA1996K204401:02:1701:51:4202:06:0602:08:19-139
#11 587439Chmielewski LeszekPOZNAŃFABRYKA FORMY GREEN POINTPOLSKA1982M3021700:57:0501:41:1001:54:2401:55:28527-
#12 670473Chmielewski TomaszKALISZPOLSKA1974M4018500:59:0801:44:0601:56:4001:58:44597-
#13 1025847Chojniak WiesławPOZNAŃPARKRUN POZNAŃPOLSKA1973M4026001:09:1401:58:4902:11:4902:15:01846-
#14 862427Cholewińska LonginaWOJNOWOHERNIK TEAMPOLSKA1966K50501:00:5001:49:0902:03:4002:04:53-124
#15 1210843Chrustek EwaZIELONA GÓRADRUŻYNA GAZETYPOLSKA1968K406601:15:1602:17:0402:33:3802:36:49-284
#16 711676Chrzan JacekGNIEZNOPOLSKA1987M3025700:57:2601:43:5801:58:0301:59:18629-
#17 634483Chrzanowski MarcinTARNOWO PODGÓRNEPOLSKA1982M3023300:57:2201:42:1701:55:4301:57:10567-
#18 540762Chrzanowski ŁukaszPLEWISKA-POLSKA1985M3020200:54:1601:40:2901:52:5001:54:36488-
#19 360133Chudziński MichałŚREMRUNNER'S POWER ŚREMPOLSKA1976M4010300:50:0301:32:5801:46:0501:46:33334-
#20 550631Chumski DawidKOŚCIANPOLSKA1993M208800:52:0901:37:1501:53:1001:53:38496-
#21 737437Chwiałkowski BartoszPOZNAŃPOLSKA1982M3026400:58:1601:43:1901:58:4801:59:38652-
#22 681438Chwiałkowski HenrykPOZNAŃPOLSKA1956M601500:58:1501:43:1901:57:0501:57:55605-
#23 60807Chwirot KazimierzLWÓWEKOSIEDLE ROZALIN W LUSÓWKUPOLSKA1971M40800:42:3201:17:1801:29:0701:29:1050-
#24 451145Chyrek ŁukaszSŁUPSKNIGHT RUNNERS SŁUPSKPOLSKA1979M3016600:54:4201:36:0801:49:1401:50:36412-
#25 691151Cichy DariuszPNIEWYPSARSKIE TEŻ BIEGAPOLSKA1989M202100:43:5901:18:2901:29:3701:29:4859-
#26 8601362Cierpiszewski DariuszPOZNAŃDELIK TEAMPOLSKA1964M506401:02:5001:50:2602:03:3602:06:06737-
#27 392264Ciesielski ArkadiuszMIĘDZYCHÓDPOLSKA1973M4011400:52:5901:33:3201:46:5601:47:17362-
#28 361163Cieślak SebastianŚREMNIGHT RUNNERSPOLSKA1988M206400:52:3401:33:4201:46:0701:47:01335-
#29 112611Cieślik AgnieszkaPRZEŹMIEROWOWPOLSKA1978K309501:07:0102:02:5802:19:1902:21:26-231
#30 6771377Cieślik AndrzejGOŁAŃCZTEAM RUN GOŁAŃCZPOLSKA1985M3024700:55:0501:41:5401:56:5801:57:24602-
#31 1014915Cieszkiewicz JarosławPOZNAŃPOLSKA1972M4025801:01:4501:56:0202:11:2402:14:02837-
#32 486881Ciźla GrzegorzOBORNIKIESCOVARPOLSKA1986M3018000:51:3301:36:1501:50:2701:51:11442-
#33 1084997Cwojdzińska AnnaPOZNAŃPOLSKA1982K308501:07:0102:00:1002:14:2902:16:31-210
#34 399940Cwojdziński PiotrPOZNAŃNIGHT RUNNERSPOLSKA1978M3014700:50:3101:32:2601:47:1801:47:57368-
#35 11291314Cybulla AnnaGDYNIAPOLSKA1992K206201:10:0702:04:5602:19:3702:22:32-233
#36 123555Cyferkowski RomanPOZNAŃPIĄTKOWO NA BIEGOWOPOLSKA1981M3036601:17:1602:25:2102:45:5102:48:43940-
#37 655319Cypel RemigiuszBUKBUKOWSKI KLUB BIEGACZAPOLSKA1983M3024001:01:2201:45:1301:56:2201:58:54586-
#38 1011842Cyprian PaulaOPALENICAOPALENICKI KLUB BIEGACZAPOLSKA1992K205301:08:4501:58:4502:10:5802:13:52-177
#39 973356Cyrson AgataSADYKOBIETY BIEGAJĄPOLSKA1974K404101:04:2601:54:3202:09:0902:11:56-163
#40 3891162Czajka MateuszPOZNAŃRUNGURUPOLSKA1992M206700:51:0701:34:0101:46:5501:48:02359-
#41 935897Czarnecki AdrianROGOZNOKLUB BIEGACZA ROGOZNOPOLSKA1983M3031201:01:4601:52:5402:07:1802:09:42789-
#42 529136Czarnecki JakubROKIETNICAPOLSKA1978M3019700:58:0201:41:0301:52:2101:54:20479-
#43 404584Czerniak HenrykBORZYKOWOKB KOSYNIER WRZEŚNIAPOLSKA1948M60800:54:5901:35:3501:47:2301:48:52372-
#44 6451371Czerniewski StefanMALBORKBIEGAMZWIEDZAM.PLPOLSKA1981M3023700:58:1601:42:1801:55:5301:56:47577-
#45 416992Czuba RobertPUSZCZYKOWOORANGE POLSKAPOLSKA1968M4012300:53:1601:35:2701:47:5101:48:30384-
#46 2901130Czubak WawrzyniecKOSTRZYN-POLSKA1974M407800:50:4401:30:3801:42:5701:43:21270-
#47 53189Dąbrowski DawidMUROWANA GOŚLINACZERWONAK BIEGAPOLSKA1990M201600:43:2401:17:1301:27:5501:28:0643-
#48 1021384Dąbrowski PawełPOZNAŃNIGHT RUNNERSPOLSKA1975M4025901:08:3401:58:4402:11:4702:14:46842-
#49 685921Dachtera - Janiuk DobrawaPOZNAŃ-POLSKA1983K302700:59:1301:44:1001:57:0901:59:10-77
#50 69289Dachtera-Walędziak IzabelaTARNOWO PODGÓRNEWUEF CLUBPOLSKA1975K402100:59:4901:44:4801:57:2301:59:19-78
#51 453309Dajerling JoannaPOZNAŃPOLSKA1996K201400:54:2501:36:3601:49:1701:50:17-40
#52 2651285Danek MaciejPOZNAŃPOLSKA1973M406900:49:4401:29:2401:41:4201:42:01246-
#53 10241156Dawidziak PawełPOZNAŃKB ILOVEZIEMEKPOLSKA1985M3033601:02:3701:58:0402:11:4902:15:10845-
#54 8681360Delik JanPRZEŹMIEROWODELIK TEAMPOLSKA1962M506601:01:0001:49:4902:03:5002:06:20742-
#55 961247Delmanowski JanPOZNAŃGRUNWALD TEAMPOLSKA1987M3032001:04:2201:54:4602:08:3502:10:41805-
#56 321784Dembina AndrzejSUCHY LASUKS GIMNAZJON SUCHY LASPOLSKA1962M502300:52:3401:32:3301:44:3301:45:40298-
#57 7071027Dembski WłodzimierzŚRÓDKAMJDOPPOLSKA1973M4019600:59:2101:45:4401:57:5702:00:13626-
#58 489960Deska JanPOZNAŃPOLSKA1948M60900:54:3001:37:4301:50:3701:51:28445-
#59 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !255547Dobak StefanSZAMOTUŁYKB SZAMOTUŁYPOLSKA1946M70200:51:0301:30:3901:41:1501:42:43236-
#60 11761092Dobosz PaulinaROKIETNICAPOLSKA1993K207201:06:5402:09:0302:27:0302:29:10-260
#61 4241460Dobrowolska IwonaDOBIEGNIEWZMĘCZENI NA STARCIE DOBIEGNIEWPOLSKA1971K40900:53:2701:35:1801:48:0901:48:33-33
#62 39557Dobrowolski GrzegorzDOBIEGNIEWZMĘCZENI NA STARCIE DOBIEGNIEWPOLSKA1969M4011500:53:2601:35:1601:47:0601:47:30364-
#63 82288Dobrowolski RobertTARNOWO PODGÓRNEPOLSKA1974M4022300:59:2601:47:0502:01:2302:03:08712-
#64 295237Domań JoannaKIEKRZPOLSKA1976K40400:51:1001:31:1101:43:1801:44:24-21
#65 858238Domań LeszekKIEKRZPOLSKA1975M4023000:58:1501:48:5202:03:2202:05:17735-
#66 91417Domański ŁukaszPLEWISKAFITATU RUNNERSPOLSKA1981M303400:44:2901:20:1201:31:5101:31:5781-
#67 937178Dombrowska KarolinaMROWINOBANDA RYCHAPOLSKA1978K306001:02:3801:53:1902:07:2002:10:04-148
#68 91461Dorna FilipTARNOWO PODGÓRNEPOLSKA1991M2013101:06:4801:54:0302:06:3102:08:48775-
#69 1189708Dorna KarolinaPOZNAŃPOLSKA1993K207601:10:4002:11:2302:30:0902:31:27-271
#70 476944Dorosz DanielPACZKOWONOWA ELEKTROPOLSKA1981M3017400:55:5201:37:3501:50:1001:50:35435-
#71 762824Dołęga-Kozierowski MaciejKOPANINANIGHT RUNNERSPOLSKA1972M4020801:01:4801:47:2001:59:2202:01:44666-
#72 223588Draber PiotrPOZNAŃBIEGACZE CELEBRYCIPOLSKA1991M204900:48:5201:26:5301:39:3101:39:58206-
#73 120963Drajerczak MarlenaPOZNAŃMAMY-BIEGAMYPOLSKA1978K3011701:13:2102:15:3902:33:3702:35:51-283
#74 812297Dreger JustynaKIEKRZPOLSKA1976K402501:01:5001:48:0802:00:4702:03:08-106
#75 811298Dreger MarcinKIEKRZPOLSKA1977M4022201:01:5001:48:0802:00:4602:03:08706-
#76 3841241Drewkowski ArkadiuszWROCŁAWPOLSKA1988M206600:53:2801:34:2601:46:4001:48:23354-
#77 705669Drgas AndrzejLUBOŃMOTOR LUBOŃ TEAMPOLSKA1955M601600:59:3901:45:1901:57:5301:59:49624-
#78 151793Drobnik BłażejOPALENICAPROMIEŃ OPALENICAPOLSKA1987M305400:47:0801:24:1501:36:0001:36:23139-
#79 814322Dróżyński AndrzejPOZNAŃPOLSKA1983M3028301:00:3601:47:2802:00:5302:02:47708-
#80 982814Dubska PaulinaKARŚNICEKOŚCIAN TEAMPOLSKA1988K204901:03:1001:54:5702:09:3002:11:28-167
#81 651411Duda DariuszZIELONA GÓRAPOLSKA1962M50600:44:3201:18:4001:29:2901:29:4755-
#82 209545Duda PawełPOZNAŃROKIETNICA BIEGAPOLSKA1983M308000:50:1401:27:4301:38:4601:39:35193-
#83 981278Dudziak JerzyKOŚCIANKOŚCIAN TEAMPOLSKA1963M507501:03:0801:55:0502:09:2902:11:34815-
#84 953292Dulat PiotrKOMORNIKIKGB GRZMOT KOMORNIKIPOLSKA1967M507401:05:1201:53:4302:08:2002:11:09800-
#85 174454Dunkowski DominikLIPNOPOLSKA1981M306500:48:3001:25:4001:37:0801:37:38161-
#86 7083Dura ZofiaKWILCZPOLSKA1997K202701:00:1001:45:1201:57:5901:59:07-82
#87 4801272Durowicz NataliaNIEPRUSZEWOPOLSKA1985K301300:57:2001:39:3201:50:1801:52:32-43
#88 1181134Dutkiewicz MateuszPOZNAŃPOLSKA1990M203100:47:3601:23:1601:34:0301:34:20106-
#89 4331032Dutkowiak AleksandraPOZNAŃPIĄTKOWO NA BIEGOWOPOLSKA1981K301100:53:4601:35:5001:48:2301:49:27-36
#90 103217Dwojewski MarcinMIĘDZYRZECZI ROCK TRIATHLON MIĘDZYRZECZ-ZIELONAGÓRAPOLSKA1979M303700:44:3401:20:4201:32:4201:32:5292-
#91 101274Dworak DawidPOZNAŃCSWLĄD POZNAŃ/ MKL SZCZECINPOLSKA1988M20500:36:3201:05:2901:15:0101:15:038-
#92 354524Dybizbański PawełSKÓRZEWO-POLSKA1970M4010000:55:3501:35:0301:45:5001:48:07329-
#93 6221443Dybowski BartoszGÓRAGENPOWERPOLSKA1981M3022800:55:3301:41:2401:55:1601:56:29556-
#94 9871341Dylewski AndrzejPOZNAŃ1961POLSKA1961M507701:01:3701:54:0602:09:4602:11:47819-
#95 409876Dymitrowski MaciejWOLSZTYNIDMAR RACING TEAM - TRIATHLON DIVIPOLSKA1985M3015100:56:0001:36:3101:47:2901:49:15377-
#96 11101358Dziadas KingaGORZÓW WLKPPOLSKA1990K206101:10:5802:02:3702:16:4702:19:20-222
#97 388146Dziamski ArturCERADZ KOŚCIELNYNEO-PIZZAPOLSKA1972M4011200:52:4301:34:2101:46:5401:47:20358-
#98 435862Dzięczkowska-Niklewicz JoannaMROWINOROKIETNICA BIEGAPOLSKA1981K301200:53:1201:35:2601:48:2601:49:15-37
#99 11351097Dziemiańczyk IwonaJASTROWIEPOLSKA1993K206301:07:2502:03:3602:20:3302:22:12-236
#100 542224Dzwoniarkiewicz KrzysztofŚRODA WIELKOPOLSKAPOLONIA ŚRODAPOLSKA1981M3020300:55:0201:39:2701:52:5301:54:41490-

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności