Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

Bieg Lwa

Wyniki - 21 maja 2017, Tarnowo Podgórne

Msc
Nr
Rok
Kat
M
K
-
-
-
-
#1 84318Pawłowski GrzegorzPOZNAŃPOLSKA1981M303000:45:0401:20:2901:31:1801:31:3174-
#2 951402Woelke PiotrROBAKOWOREKONWALESCENTPOLSKA1975M402000:45:1301:20:3501:32:0401:32:0885-
#3 881000Przybylski JakubDABROWKAACCURA / CA TEAMPOLSKA1981M303200:45:1501:20:4001:31:4401:32:0478-
#4 81677Walter PiotrTARNOWO PODGÓRNEMONDELÈZPOLSKA1977M401500:45:1601:20:2001:30:5901:31:1871-
#5 1041350Sikorski WaldemarSŁUPCAPOLSKA1974M402300:45:1601:21:1101:32:5201:33:0593-
#6 10267Misiorny RadosławPOZNAŃPOLSKA1973M402200:45:2201:21:1101:32:2601:32:3891-
#7 154127Najewski MarcinPOZNAŃPOLSKA1982M305600:45:2601:24:4001:36:1501:36:36142-
#8 101354Hedzielska WeronikaGOLĘCZEWODRUŻYNA SZPIKUPOLSKA1998K20700:45:2701:21:1001:32:2601:32:38-11
#9 86458Ignaszewski KrzysztofŚREMPOLSKA1979M303100:45:3401:20:5101:31:2801:31:5676-
#10 1291365Jakubowski MarcinPOZNAŃKB SPOKO – IMPERIAL TOBACCOPOLSKA1982M304500:45:3601:22:2201:34:4401:34:50117-
#11 10932Szkurat KarolTARNOWO PODGÓRNEKIBOLE W BIEGUPOLSKA1985M303900:45:3701:21:4201:33:2501:33:4098-
#12 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !1331463Śliwka MarekPOZNAŃLOGOS TRAVELPOLSKA1955M60100:45:3801:23:0301:35:0601:35:14121-
#13 131486Müller AndrzejPUSZCZYKOWOPOLSKA1958M501000:45:3901:23:0301:35:0301:35:14119-
#14 132544Kalinowski JarekWROCŁAWTRENUJZNAMI/WROCŁAW MARATHONM POLSKA1975M403100:45:3901:23:4401:35:0501:35:19120-
#15 96352Kłosiński MikołajPOZNAŃKŁOS TEAMPOLSKA1991M202600:45:4801:21:0701:32:1001:32:3286-
#16 8919Nawrocki PiotrZALASEWODRUŻYNA SZPIKUPOLSKA1973M401800:45:4901:20:4601:31:4401:31:5179-
#17 97551Szczerbal AdamKOŚCIANKOŚCIAN TEAMPOLSKA1961M50700:45:4901:21:0801:32:1101:32:3387-
#18 124306Kasperski RobertKOŚCIANSANA KOŚCIANPOLSKA1968M402900:45:4901:22:2401:34:2201:34:29112-
#19 108413Jagła KamilPOZNAŃGRUNWALD TEAM POZNAŃPOLSKA1996M202900:45:5301:21:4201:33:1901:33:3497-
#20 1251296Leśniewski TomaszPOZNAŃPOLSKA1962M50900:45:5701:23:0401:34:3001:34:46113-
#21 90617Masewicz GrzegorzGORZÓW WLKP.KB ZOFANNA GORZÓW WLKP.POLSKA1980M303300:46:0201:21:0001:31:4801:32:1280-
#22 98104Aleksandrowicz KrzysztofPOZNAŃUNILEVER POZNAŃPOLSKA1983M303500:46:0701:21:3001:32:1501:32:3388-
#23 1691322Paluszkiewicz BogdanGOSTYŃUKS BISKUPIANKA STARA KROBIAPOLSKA1972M404400:46:0801:24:3401:36:5201:36:56156-
#24 116474Król KonradPOZNAŃASSECO ACTIVE TEAMPOLSKA1974M402500:46:0901:22:2301:33:5501:34:06104-
#25 143567Roszyk PrzemekKOZIEGŁOWYPARKRUN POZNAŃPOLSKA1974M403500:46:1401:23:2401:35:4001:36:04131-
#26 119859Wegner StachuPOZNAŃPOLSKA1983M304300:46:1401:22:0201:34:0401:34:13107-
#27 1211195Konieczka BartoszPOBIEDZISKADRUŻYNA SZPIKUPOLSKA1977M402700:46:1401:22:5201:34:1501:34:26109-
#28 164587Pałka ZenonPOZNAŃPOLSKA1982M306000:46:1601:24:2101:36:4201:37:01151-
#29 137685Leśniowski AndrzejPOZNAŃFOR RUN TEAMPOLSKA1981M304900:46:1901:23:3401:35:1701:35:35125-
#30 12843Jasiak PrzemysławKROSNOPOLSKA1991M203400:46:2001:23:1201:34:4201:34:50116-
#31 130446Walczak KrzysztofPOZNAŃNIGHT RUNNERSPOLSKA1977M403000:46:2501:23:2501:34:5701:35:20118-
#32 177700Piechowiak MarekPOZNAŃWOJOWNICY WÓDYPOLSKA1982M306600:46:2601:25:3101:37:2201:37:42164-
#33 120658Skrzypczak Wojciech ZdzisławKOŚCIANKOŚCIAŃSKIE TOWARZYSTWO PŁYWACKIEPOLSKA1994M203200:46:3001:22:3401:34:1001:34:18108-
#34 160277Kamiński JerzyOBORNIKIMAGDALENAPOLSKA1970M404100:46:3201:36:2901:36:42147-
#35 172517Leszczyński MichałDESZCZNOSYBERIAN HUSKY TEAMPOLSKA1978M306400:46:3201:24:4401:37:0201:37:26159-
#36 15637Furmaniuk JaromirPOZNAŃSAMOTNY BIAŁY ŻAGIELPOLSKA1972M403900:46:3301:24:2701:36:1801:36:38143-
#37 1631077Biernacki RafałKOŚCIANKOŚCIAN TEAMPOLSKA1975M404200:46:3301:23:5701:36:3701:36:59150-
#38 1261251Skitek EmilPOZNAŃPOLSKA1988M203300:46:3501:23:2201:34:3301:35:04114-
#39 175422Rataj RobertPOZNAŃPOLSKA1973M404700:46:3701:24:5601:37:0901:37:24162-
#40 122192Kosmecki RobertPOZNAŃNIGHT RUNNERSPOLSKA1966M50800:46:3701:22:5701:34:1501:34:38110-
#41 139729Graeb GrzegorzPNIEWYPOLSKA1970M403200:46:4201:23:1101:35:2601:35:50127-
#42 140186Fliegner TomaszBUKPOLSKA1996M203500:46:4301:23:3901:35:2601:35:45128-
#43 112701Nawrocki MariuszINOWROCŁAWTEAM NAWROCCYPOLSKA1982M304100:46:4601:22:2601:33:4201:33:46101-
#44 113699Nawrocka SylwiaINOWROCŁAWTEAM NAWROCCY / PŁOCK BIEGA NOPOLSKALIMIT1989K20800:46:4601:22:2501:33:4401:33:48-12
#45 149853Lisiecki TomaszLUBOŃTRZYNASTKA PLUSPOLSKA1975M403700:46:4701:24:3101:36:0001:36:06137-
#46 134214Wojtkowski MarcinPOZNAŃPOLSKA1984M304600:46:4801:23:3201:35:1001:35:33122-
#47 141666Kozicz LeszekTARNOWO PODGÓRNEWUEF CLUB DECATHLON SWADZIMPOLSKA1968M403300:46:4801:24:1101:35:3501:36:10129-
#48 150276Frąszczak JacekPOZNAŃWICHROWA STOPAPOLSKA1972M403800:46:4901:23:4601:36:0001:36:05138-
#49 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !152123Szymański JanuszPOZNAŃPOLSKA1951M60200:46:5001:24:2101:36:0501:36:26140-
#50 161171Mańczak MateuszPOZNAŃKO-KA SPORTPOLSKA1982M305800:46:5301:24:2601:36:3401:36:52148-
#51 29444Bokus EugeniuszKOŚCIANKB SPOKO/KOŚCIAN TEAMPOLSKA1963M502000:46:5301:29:1201:43:1701:43:24274-
#52 135263Wzięch PiotrWĄGROWIECNIEZRZESZONYPOLSKA1984M304700:46:5501:23:3701:35:1401:35:51123-
#53 1571461Lewandowski BartoszSZAMOTUŁYPOLSKA1992M203700:46:5501:24:0201:36:1901:36:38144-
#54 197506Szylak PiotrPNIEWY31.BAZA LOTNICTWA TAKTYCZNEGOPOLSKA1975M405200:46:5501:25:2701:38:2301:38:31183-
#55 1271450Sidorko TomaszPIOTRKÓW TRYBUNALSKIZEELANDIA TEAMPOLSKA1982M304400:46:5901:23:1301:34:3601:35:06115-
#56 173411Roszczyk KarolLUBASZLUBASZPOLSKA1976M404600:46:5901:24:3001:37:0701:37:23160-
#57 151793Drobnik BłażejOPALENICAPROMIEŃ OPALENICAPOLSKA1987M305400:47:0801:24:1501:36:0001:36:23139-
#58 159296Kaczmarek MirosławKOŚCIANKOŚCIAN TEAMPOLSKA1970M404000:47:0801:24:4101:36:2801:36:35146-
#59 148331Kaczmarek GrzegorzMUROWANA GOŚLINATICONPOLSKA1973M403600:47:0901:24:2701:35:5801:36:15136-
#60 166236Frączek MarcinKOŚCIANDRUŻYNA SZPIKUPOLSKA1988M203800:47:0901:24:0601:36:4901:36:57153-
#61 115383Puzynowicz MariuszPOZNAŃPOLSKA1982M304200:47:1001:22:3801:33:5101:34:07103-
#62 123110Rabiega MarcinROKIETNICAROKIETNICA BIEGAPOLSKA1975M402800:47:1201:23:2501:34:1701:34:45111-
#63 183781Krupa KrystianPOZNAŃEITALIA.PLPOLSKA1986M306800:47:1601:25:1501:37:3801:37:48169-
#64 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !155366Skrzypczak AnnaPIŁALOKATOR NIERUCHOMOŚCI PIŁAPOLSKA1972K40100:47:1701:24:2901:36:1701:36:47-13
#65 136109Grzelka TomaszKAŹMIERZBRYGADA RUMCAJSA ROJBERAPOLSKA1983M304800:47:1801:23:5601:35:1601:35:38124-
#66 171899Surdacki PiotrGRYFINOSWEGONPOLSKA1976M404500:47:1801:25:1501:36:5901:37:21158-
#67 181172Lemański GrzegorzPOZNAŃHERNIK TEAMPOLSKA1967M501100:47:2001:25:0401:37:2701:37:34167-
#68 2661170Żukiewicz KrzysztofPOZNAŃWILDA BIEGA / TKKF MPK POZNAŃPOLSKA1973M407000:47:2301:27:1801:41:4301:42:06247-
#69 201471Paniączyk RobertPOZNAŃPANPOLSKA1990M204400:47:2601:26:0801:38:3301:38:50186-
#70 146415Zając LeszekWŁOSZAKOWICEL.O.T.A. ZPOLSKA1979M305200:47:3101:24:4101:35:4501:36:07134-
#71 2301013Szymański AleksanderLUBOŃPOLSKA1972M406100:47:3501:27:2601:39:4201:40:05213-
#72 147993Szyszko StanisławPIŁAKIMBALL ELECTRONICSPOLSKA1986M305300:47:3601:24:2401:35:5701:36:15135-
#73 1181134Dutkiewicz MateuszPOZNAŃPOLSKA1990M203100:47:3601:23:1601:34:0301:34:20106-
#74 2101329Kokot KrzysztofPOZNAŃWILDA BIEGAPOLSKA1974M405400:47:3901:26:3001:38:5901:39:12194-
#75 1421078Zimny RafałWRONKIWRONIECKI KLUB BIEGACZAPOLSKA1969M403400:47:4301:24:3101:35:3801:36:17130-
#76 2081153Karasiewicz PrzemysławKISZKOWOWEŁNIANAKA KISZKOWOPOLSKA1980M307900:47:4301:26:1801:38:4401:39:04192-
#77 184585Zmudziński MaciejWAPNOFITNESS24SEVENPOLSKA1993M204000:47:4901:25:1701:37:3901:37:58170-
#78 2531433Rataj TomaszLUSÓWKOPOLSKA1975M406600:47:5101:27:5701:41:1001:41:40234-
#79 261871Góralski MichałDĄBRÓWKARUNDABROWKAPOLSKA1982M309900:47:5301:28:2801:41:3601:41:51242-
#80 185971Woźniacki ŁukaszWARSZAWAPOLSKA1983M306900:47:5601:25:5001:37:4501:38:04171-
#81 199949Przybylak DorotaSWARZĘDZPOLSKA1993K20900:47:5601:26:3501:38:3201:38:48-15
#82 2151385Basiński TomaszPOZNAŃTOMASZ BASIŃSKIPOLSKA1984M308200:47:5601:27:3201:39:0701:39:27199-
#83 180179Lecyk DamianPOZNAŃPOLSKA1978M306700:47:5901:25:3401:37:2601:37:46166-
#84 2121289Kabacinski HubertPLEWISKAPOLSKA1979M308100:47:5901:27:3201:39:0101:39:41196-
#85 188116Giełda TomaszBUKBUKOWSKI KLUB BIEGACZAPOLSKA1975M404900:48:0401:26:1001:37:5201:38:16174-
#86 2444Podlecki WojciechROKIETNICAROKIETNICA BIEGAPOLSKA1983M309200:48:0401:27:3101:40:2101:40:49226-
#87 256591Elminowski JacekWĄGROWIECPOLSKA1976M406700:48:0401:29:3301:41:1801:41:41237-
#88 158579Kacprzak KrzysztofDĄBRÓWKAINLADERPOLSKA1980M305700:48:0501:24:5301:36:2601:36:42145-
#89 2381122Skiba WłodzimierzPOZNAŃSTOWARZYSZENIE TRIATHLONOWE U64ZNAŃ POLSKA1964M501500:48:0501:27:4501:40:0201:40:08220-
#90 2001254Maciejewski JakubKOŚCIANFCBPOLSKA1988M204300:48:0601:26:2101:38:3201:39:08185-
#91 311980Józefiak MarcinPOZNAŃPOLSKA1986M3011600:48:0701:30:1801:43:5801:44:30289-
#92 145637Brzeziecki RobertSUCHY LASKREISEL RUNNING TEAMPOLSKA1980M305100:48:1101:24:1401:35:4401:36:07133-
#93 286175Piniarski AdamWIĘCKOWICEPOLSKA1977M407500:48:1401:30:1801:42:3501:42:58266-
#94 224571Godlewski TomaszSKÓRZEWOBODY CHIEF/SŁYNNI KENIJCZYCYPOLSKA1980M308400:48:1501:27:3901:39:3301:40:03207-
#95 211170Ratajczak RajmundPOZNAŃPOLSKA1962M501300:48:1601:26:4401:39:0101:39:32195-
#96 17045Nowak MarcinTARNOWO PODGÓRNELOST RUNNERPOLSKA1980M306300:48:1701:25:3001:36:5501:37:26157-
#97 1111267Kokot MarcinKONINPOLSKA1986M304000:48:1901:23:0901:33:3801:34:02100-
#98 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !17818Brok MałgorzataPLEWISKAŚWIAT BIEGACZA FEHLAU RUN TEAMPOLSKA1974K40200:48:2001:25:3701:37:2301:37:40-14
#99 234504Kieslich MariuszPOZNAŃBRYLANT KÓRNIKPOLSKA1962M501400:48:2001:27:1501:39:5501:40:04216-
#100 293337Gliński PawełZĄBKIPOLSKA1978M3011100:48:2001:29:4701:43:0901:43:31273-

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności