Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

Bieg Lwa

Wyniki - 21 maja 2017, Tarnowo Podgórne

Msc
Nr
Rok
Kat
M
K
-
-
-
-
#1 837883Zając KrzysztofPOZNAŃZP SZPIKI DRUŻYNA SZPIKU/WKURW_TEAMPOLSKA1977M4022401:02:5201:50:1502:02:2702:05:08721-
#2 4821064Staszak MariuszWIERZYCEWIERZYCE-MOJE MIEJSCE NA ZIEMI -A POLSKARUNNIG1973M4013600:56:0401:39:2001:50:2001:53:40439-
#3 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !11513Zelalem MengistuETIOPIA1993M20100:31:4100:56:1101:03:5801:03:591-
#4 103217Dwojewski MarcinMIĘDZYRZECZI ROCK TRIATHLON MIĘDZYRZECZ-ZIELONAGÓRAPOLSKA1979M303700:44:3401:20:4201:32:4201:32:5292-
#5 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !21017Matheka Benard MuindeNAIROBIBENEDEK TEAMKENIA1988M20200:32:1500:57:3401:06:0101:06:022-
#6 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !31019Rop Abel KibetNAIROBIBENEDEK TEAMKENIA1986M30100:32:1400:57:4601:06:2101:06:223-
#7 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 41018Kemboi HenryNAIROBIBENEDEK TEAMKENIA1988M20300:32:2900:58:1801:06:3901:06:414-
#8 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !51512Wambua Nduva BonifaceKENIA1984M30200:32:3900:59:1601:08:0301:08:055-
#9 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !91021Chepleting BettyNAIROBIBENEDEK TEAMKENIA1988K20200:36:2301:05:3401:15:0101:15:02-2
#10 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !111020Oigo Christine MoraaNAIROBIBENEDEK TEAMKENIA1986K30100:36:3601:06:0101:15:4301:15:44-3
#11 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 161022Kwamboka Teresa FlaviousNAIROBIBENEDEK TEAMKENIA1988K20300:38:1301:08:4701:18:4101:18:42-5
#12 984645Shadi MiludGARBYDRUŻYNA SZPIKULIBIA1960M507601:03:0501:54:1102:09:3902:10:51817-
#13 132544Kalinowski JarekWROCŁAWTRENUJZNAMI/WROCŁAW MARATHONM POLSKA1975M403100:45:3901:23:4401:35:0501:35:19120-
#14 1271450Sidorko TomaszPIOTRKÓW TRYBUNALSKIZEELANDIA TEAMPOLSKA1982M304400:46:5901:23:1301:34:3601:35:06115-
#15 38374Giers RobertKOŚCIANKOŚCIAN TEAMPOLSKA1979M3014200:55:0301:35:3301:46:4001:48:26353-
#16 6391367Anioła JakubLUBOŃPOLSKA1977M4017100:58:0801:43:0701:55:4601:57:55571-
#17 895260Filipiak MateuszKAŹMIERZPOLSKA1996M2012800:58:2101:45:3502:05:1602:07:01759-
#18 1151106Gurdek NataliaŚREMMAMY-BIEGAMYPOLSKA1983K3010401:10:5502:07:2402:22:5102:25:05-246
#19 12843Jasiak PrzemysławKROSNOPOLSKA1991M203400:46:2001:23:1201:34:4201:34:50116-
#20 3841241Drewkowski ArkadiuszWROCŁAWPOLSKA1988M206600:53:2801:34:2601:46:4001:48:23354-
#21 640533Kinol MarcinDUSZNIKIPOBIEGACZEPOLSKA1973M4017200:55:3501:41:3401:55:4701:57:00572-
#22 8961187Opaczyk PawełPOZNAŃPRESTO TRAVELPOLSKA1957M602201:02:0101:50:5802:05:1802:07:52760-
#23 115285Frąckowiak AnetaPOZNAŃMAMY-BIEGAMYPOLSKA1982K3010501:10:5402:07:2502:22:5102:25:05-247
#24 1291365Jakubowski MarcinPOZNAŃKB SPOKO – IMPERIAL TOBACCOPOLSKA1982M304500:45:3601:22:2201:34:4401:34:50117-
#25 3851112Błaszczyk MichałPOZNAŃTKKF MPK POZNAŃPOLSKA1982M3014300:52:5201:34:1601:46:4101:47:35355-
#26 641436Siennicki MikołajPOZNAŃPOLSKA1974M4017300:58:5001:43:3701:55:4901:58:10573-
#27 8971391Wawrzyniak TomaszPOZNAŃPOLSKA1980M3029901:00:3401:51:5202:05:3902:07:46761-
#28 11531178Marcinczak AnnaPLEWISKAMAMY-BIEGAMYPOLSKA1978K3010601:10:5502:07:2502:22:5102:25:05-248
#29 130446Walczak KrzysztofPOZNAŃNIGHT RUNNERSPOLSKA1977M403000:46:2501:23:2501:34:5701:35:20118-
#30 386155Tabaczka PiotrTARNOWO PODGÓRNEWUEF CLUB DECATHLON SWADZIMPOLSKA1975M4011100:55:1401:35:4701:46:4201:48:53356-
#31 64277Chęciński RafałTARNOWO PODGÓRNEPOLSKA1985M3023601:00:5101:44:0301:55:5101:58:13574-
#32 8981242Frąckowiak MariaPOZNAŃPOLSKA1991K204301:03:0301:52:4602:05:4402:07:55-137
#33 1154361Marcinkowski PiotrROZGARTYPOLSKA1968M4027901:10:4302:08:1302:23:0802:26:00906-
#34 131486Müller AndrzejPUSZCZYKOWOPOLSKA1958M501000:45:3901:23:0301:35:0301:35:14119-
#35 38795Samelski DominikRUMIANEKPOLSKA1978M3014400:50:4301:33:0101:46:4701:46:49357-
#36 643307Marcinkowski MichałLUSÓWKOPOLSKA1970M4017400:56:1801:42:1001:55:5201:57:36575-
#37 899487Matyjewicz LuizaRÓŻYNIECPOLSKA1976K403201:04:4901:52:2902:05:4502:07:40-138
#38 115521Bojanowski MarcinPOZNAŃPOLSKA1974M4028001:07:4902:02:3602:23:0902:24:54907-
#39 388146Dziamski ArturCERADZ KOŚCIELNYNEO-PIZZAPOLSKA1972M4011200:52:4301:34:2101:46:5401:47:20358-
#40 644255Wojnowski LeonardPOZNAŃMETALSTUDIOPOLSKA1960M504800:56:3601:42:2601:55:5201:57:21576-
#41 900287Lehwark MarcinKOZIEGŁOWYPOLSKA1978M3030000:59:4201:50:4502:05:5002:07:33762-
#42 1156788Skorliński KrzysztofKOSTRZYN WLKP.LECHIA KOSTRZYNPOLSKA1972M4028101:03:2302:02:5002:23:1502:23:52908-
#43 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !1331463Śliwka MarekPOZNAŃLOGOS TRAVELPOLSKA1955M60100:45:3801:23:0301:35:0601:35:14121-
#44 3891162Czajka MateuszPOZNAŃRUNGURUPOLSKA1992M206700:51:0701:34:0101:46:5501:48:02359-
#45 6451371Czerniewski StefanMALBORKBIEGAMZWIEDZAM.PLPOLSKA1981M3023700:58:1601:42:1801:55:5301:56:47577-
#46 901623Weymann PawełLUSÓWKOPOLSKA1958M506901:05:4001:53:4002:05:5102:08:58763-
#47 1157711Szukała PatrycjaKAŹMIERZDECATHLON SWADZIMPOLSKA1996K206701:09:3202:06:5002:23:2502:25:34-249
#48 134214Wojtkowski MarcinPOZNAŃPOLSKA1984M304600:46:4801:23:3201:35:1001:35:33122-
#49 390925Muszyński PawełZALASEWOPARKRUN POZNAŃPOLSKA1978M3014500:54:2601:35:2501:46:5501:48:15360-
#50 6461131Małek MateuszPOZNAŃPOLSKA1974M4017500:56:1401:41:5701:55:5701:57:08578-
#51 902135Kucharski JakubGRUSZCZYNJKU1979POLSKA1979M3030101:02:4401:52:3802:05:5402:09:11764-
#52 1158828Majorczyk KarolinaPRZEŹMIEROWOPOLSKA1994K206801:08:3302:08:1402:23:3102:26:01-250
#53 135263Wzięch PiotrWĄGROWIECNIEZRZESZONYPOLSKA1984M304700:46:5501:23:3701:35:1401:35:51123-
#54 391756Trzaskowski KonradPOZNAŃPOLSKA1974M4011300:51:1001:33:3501:46:5601:47:51361-
#55 647901Marut TomaszJELENIA GÓRAPOLSKA1986M3023800:54:1401:41:5101:55:5901:56:34579-
#56 903593Schramm IgorPOZNAŃPOLSKA1992M2012901:02:1701:50:5702:05:5402:08:26765-
#57 11591344Frankowska MartaPAMIĄTKOWODRUŻYNA SZPIKUPOLSKA1991K206901:11:3602:07:3202:23:3902:26:11-251
#58 136109Grzelka TomaszKAŹMIERZBRYGADA RUMCAJSA ROJBERAPOLSKA1983M304800:47:1801:23:5601:35:1601:35:38124-
#59 392264Ciesielski ArkadiuszMIĘDZYCHÓDPOLSKA1973M4011400:52:5901:33:3201:46:5601:47:17362-
#60 648451Surmacz RafałPRZEŹMIEROWOCARDIORUNNERSPOLSKA1976M4017600:59:4701:43:4101:56:0001:57:35580-
#61 904737Kończal DamianTARNOWO PODGÓRNEGOOD FOODPOLSKA1992M2013001:01:4300:47:5302:05:5402:08:26766-
#62 1160695Kościelniak DagmaraCZERWONAKCZERWONAK BIEGAPOLSKA1977K406001:09:0702:07:1002:23:4002:26:30-252
#63 137685Leśniowski AndrzejPOZNAŃFOR RUN TEAMPOLSKA1981M304900:46:1901:23:3401:35:1701:35:35125-
#64 3931431Woźniak DawidKALISZDECATHLON SWADZIMPOLSKA1992M206800:53:5701:35:4101:47:0301:49:13363-
#65 649558Ślot MichałTORUŃAKPB MARMEL TORUŃPOLSKA1974M4017701:00:1801:43:3301:56:0301:58:10581-
#66 905531Jasiński MarekSUCHY LASLUX TAXI POZNAŃPOLSKA1966M507001:03:0701:52:5802:05:5602:08:54767-
#67 1161514Nowak ZbigniewDĄBRÓWKAPOLSKA1953M603201:05:0102:04:5502:24:1002:25:27909-
#68 138266Walczak RobertZIELONA GÓRAPARKRUN POZNAŃPOLSKA1980M305000:45:0101:23:1601:35:2401:35:38126-
#69 3941084Kuzak BożenaPOZNAŃPOLSKA1983K301000:54:2001:34:2701:47:0601:48:00-31
#70 6501455Sobczak PrzemysławROGOŹNOMONAR ROŻNOWICE 34POLSKA1977M4017800:59:1601:44:1701:56:0801:58:46582-
#71 906590Oleszek TomaszGOLENIÓWNIEZRZESZONYPOLSKA1970M4024101:01:1001:49:2302:06:0002:06:49768-
#72 1162513Nowak PiotrLUSÓWKOALIOR RUNNING TEAMPOLSKA1981M3035501:05:0202:04:5602:24:1002:25:27910-
#73 139729Graeb GrzegorzPNIEWYPOLSKA1970M403200:46:4201:23:1101:35:2601:35:50127-
#74 39557Dobrowolski GrzegorzDOBIEGNIEWZMĘCZENI NA STARCIE DOBIEGNIEWPOLSKA1969M4011500:53:2601:35:1601:47:0601:47:30364-
#75 651746Tomaszewski ArturWRZEŚNIAUKS KT ORZEŁ WRZEŚNIAPOLSKA1974M4017900:57:4301:42:2601:56:1001:57:35583-
#76 9071109Tomczyk MaciejSTĘSZEWTRZYNASTKA PLUSPOLSKA1976M4024201:02:2201:52:4002:06:0402:08:29769-
#77 1163770Rajkowski PrzemysławOPALENICAROSSBIEGANIPOLSKA1966M508901:12:0002:08:1102:24:2102:26:21911-
#78 140186Fliegner TomaszBUKPOLSKA1996M203500:46:4301:23:3901:35:2601:35:45128-
#79 652122Woźny KrzysztofKAŹMIERZKAŹMIERSKI KLUB MORSUJĄCEGO BIEGACZPOLSKA1982M3023900:56:0601:42:4101:56:1801:57:46584-
#80 908207Chmielewska AgnieszkaPOZNAŃNIGHT RUNNERSPOLSKA1996K204401:02:1701:51:4202:06:0602:08:19-139
#81 1164769Kołodziej JoannaOPALENICAROSSBIEGANIPOLSKA1991K207001:12:0002:08:1102:24:2202:26:21-253
#82 141666Kozicz LeszekTARNOWO PODGÓRNEWUEF CLUB DECATHLON SWADZIMPOLSKA1968M403300:46:4801:24:1101:35:3501:36:10129-
#83 397274Fornalik MarcinDĄBRÓWKAPOLSKA1975M4011700:54:5401:35:3401:47:1201:48:19366-
#84 653118Lipiński JacekKIEKRZPOLSKA1975M4018000:57:5601:42:4501:56:1801:56:59585-
#85 9091376Wojnarowski MichałPOZNAŃNIGHT RUNNERSPOLSKA1984M3030201:02:3201:51:4302:06:0602:08:19770-
#86 11651378Koch AntoniŚREMPOLSKA1961M509001:12:0302:09:3802:25:0802:27:48912-
#87 1421078Zimny RafałWRONKIWRONIECKI KLUB BIEGACZAPOLSKA1969M403400:47:4301:24:3101:35:3801:36:17130-
#88 398826Kocjan PawełPOZNAŃNIGHT RUNNERSPOLSKA1979M3014600:55:0001:35:3301:47:1701:48:47367-
#89 6541177Swiatek JuliaCHYBYERGO-BHP TEAMPOLSKA1982K302201:01:1901:44:4301:56:2201:58:49-69
#90 9101014Mis Boguslaw-BIALA-POLSKA1965M507100:56:0701:48:2202:06:1502:06:54771-
#91 11661281Turkowska BasiaZIELONA GÓRADRUŻYNA GAZETY ZIELONA GÓRAPOLSKA1975K406101:13:3902:08:4502:25:4102:28:51-254
#92 143567Roszyk PrzemekKOZIEGŁOWYPARKRUN POZNAŃPOLSKA1974M403500:46:1401:23:2401:35:4001:36:04131-
#93 399940Cwojdziński PiotrPOZNAŃNIGHT RUNNERSPOLSKA1978M3014700:50:3101:32:2601:47:1801:47:57368-
#94 655319Cypel RemigiuszBUKBUKOWSKI KLUB BIEGACZAPOLSKA1983M3024001:01:2201:45:1301:56:2201:58:54586-
#95 9111246Rogalski MarcinPOZNAŃALL GLORY TO THE HYPNOTOADPOLSKA1983M3030301:00:3701:51:1402:06:1502:08:08772-
#96 11671359Kotlarek MagdalenaPNIEWYPOLSKA1980K3010701:11:0002:09:4502:25:5102:28:23-255
#97 1441152Maroń RafałROKIETNICAPOLSKA1988M203600:50:1201:25:5201:35:4201:36:43132-
#98 4001199Biłyk RyszardWYSOGOTOWONIEZRZESZONYPOLSKA1976M4011800:54:1801:35:2301:47:1901:48:30369-
#99 656963Ratajczak TomaszPLEWISKASWEGONPOLSKA1975M4018100:55:4601:42:1201:56:2301:57:26587-
#100 912468Krela TomaszPOZNAŃPOLSKA1986M3030401:05:3001:54:0002:06:2502:09:12773-

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności