Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

Bieg Lwa

Wyniki - 21 maja 2017, Tarnowo Podgórne

Msc
Nr
Rok
Kat
M
K
-
-
-
-
#1 753891Tomczak MarcinDREZDENKOPOLSKA1974M4020600:59:4501:45:4201:59:0802:01:00659-
#2 640533Kinol MarcinDUSZNIKIPOBIEGACZEPOLSKA1973M4017200:55:3501:41:3401:55:4701:57:00572-
#3 796893Gotowy PiotrDUSZNIKIPOLSKA1980M3027800:57:2001:45:3702:00:1202:01:14694-
#4 1146948Olszewska JustynaELBLĄGPOLSKA1991K206501:10:3402:06:5902:22:1402:24:57-242
#5 9591160Podziewski SebastianEŁKPOLSKA1980M3031901:02:5101:54:0002:08:3202:10:27804-
#6 772609Buszkowski FilipGAJ WIELKIDZIKA DRUZYNAPOLSKA1974M4021201:01:5101:47:3401:59:3502:02:08674-
#7 984645Shadi MiludGARBYDRUŻYNA SZPIKULIBIA1960M507601:03:0501:54:1102:09:3902:10:51817-
#8 625203Reginia RafałGDANSKNIGHT RUNNERS GDAŃSKPOLSKA1984M3022901:00:5001:44:3901:55:2101:58:34559-
#9 500508Rydzyński KarolGDYNIALIDL BIEG LWAPOLSKA1989M208300:54:2601:38:0801:51:0401:52:10454-
#10 5331432Kęsicka AgnieszkaGDYNIALIDLPOLSKA1982K301600:55:4201:39:0701:52:2901:52:54-52
#11 10571233Piepke IwonaGDYNIALIDLPOLSKA1986K307601:06:4201:58:5202:13:1902:15:52-195
#12 11291314Cybulla AnnaGDYNIAPOLSKA1992K206201:10:0702:04:5602:19:3702:22:32-233
#13 6711190Kaźmierska AgnieszkaGIZAŁKITUPTACZ TOPORÓWPOLSKA1987K302500:57:2801:43:1501:56:4001:58:06-74
#14 915928Kasznia RadosławGNIEZNOALTOM GNIEZNOPOLSKA1986M3030600:52:1801:46:4502:06:3902:07:07776-
#15 711676Chrzan JacekGNIEZNOPOLSKA1987M3025700:57:2601:43:5801:58:0301:59:18629-
#16 10341521Leśny MarcinGNIEZNOLIDLPOLSKA1979M3033801:06:0701:58:0402:12:1102:15:11849-
#17 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !15550Gromadziński AndrzejGNIEZNOKPP GNIEZNOPOLSKA1973M40100:38:1601:08:2601:18:0901:18:1111-
#18 2851386Janusz KrzysztofGNIEZNOPOLSKA1976M407400:49:5501:29:4801:42:3001:42:48265-
#19 800775Jasik WojciechGNIEZNOORKI Z MAJORKIPOLSKA1993M2011900:59:0601:45:3102:00:1802:01:08697-
#20 1095404Basińska JoannaGNIEZNOALTOM GNIEZNOPOLSKA1976K405401:09:5002:01:2602:15:1902:18:10-215
#21 345979Sosiński DawidGNIEZNOIMPERIAL RUNNING TEAMPOLSKA1984M3012900:51:3801:33:0201:45:2901:46:16321-
#22 617493Nowak MichałGNIEZNOPOLSKA1976M4016700:55:4801:41:1701:55:0701:56:08551-
#23 3651128Walaszczyk AnnaGNIEZNOPOLSKA1994K201100:54:5301:35:2301:46:2001:48:09-28
#24 101354Hedzielska WeronikaGOLĘCZEWODRUŻYNA SZPIKUPOLSKA1998K20700:45:2701:21:1001:32:2601:32:38-11
#25 906590Oleszek TomaszGOLENIÓWNIEZRZESZONYPOLSKA1970M4024101:01:1001:49:2302:06:0002:06:49768-
#26 834472Lewandowski MiroslawGOLENIÓWRASCH POLSKA GOLENIÓWPOLSKA1960M506301:01:0001:47:3502:02:1502:03:04719-
#27 861627Sierocki PiotrGOLENIÓWKBA JA SIĘ NIE ŚCIGAMPOLSKA1974M4023100:56:5801:47:3102:03:3602:04:24738-
#28 100735Jagiełło AlbertGOLINADECATHLON SWADZIMPOLSKA1990M2013701:00:5301:54:5402:10:4302:12:53832-
#29 52857Jędraszyk RyszardGÓRACONCORDIA RUNNERS TEAMPOLSKA1987M301600:43:3701:17:1901:27:5501:28:0342-
#30 6221443Dybowski BartoszGÓRAGENPOWERPOLSKA1981M3022800:55:3301:41:2401:55:1601:56:29556-
#31 447481Kopczany MarcinGORZÓW WIELKOPOLSKIIWSPSZPOLSKA1979M3016300:51:3801:33:2701:48:5601:49:17409-
#32 719280Juszczak MichałGORZÓW WIELKOPOLSKIPOLSKA1983M3026101:01:2801:46:1501:58:1502:00:22637-
#33 994935Bukowski PiotrGORZÓW WIELKOPOLSKIPOLSKA1963M507901:05:4101:56:0602:10:0302:12:37824-
#34 8791090Gil JustynaGORZÓW WIELKOPOLSKIPOLSKA1981K305301:04:5801:51:4202:04:1802:07:05-134
#35 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !752389Majłowska IrenaGORZÓW WLKPPOLSKA1953K60200:56:0301:43:3601:59:0301:59:28-94
#36 830592Okonek KazimierzGORZÓW WLKPBBL GORZÓW WLKP.POLSKA1949M602000:54:5501:44:5802:02:0302:03:02717-
#37 11101358Dziadas KingaGORZÓW WLKPPOLSKA1990K206101:10:5802:02:3702:16:4702:19:20-222
#38 695121Pałys RadosławGORZÓW WLKP.PAŁYS TEAMPOLSKA1980M3025201:01:2801:46:1501:57:2701:59:35616-
#39 466541Zajączkowski PiotrGORZÓW WLKP.SYBERIAN HUSKY TEAMPOLSKA1972M4013200:53:5001:37:2301:49:5101:50:53425-
#40 330649Majłowski AleksanderGORZÓW WLKP.POLSKA1950M60600:51:0601:31:4701:44:5801:45:23306-
#41 90617Masewicz GrzegorzGORZÓW WLKP.KB ZOFANNA GORZÓW WLKP.POLSKA1980M303300:46:0201:21:0001:31:4801:32:1280-
#42 882597Romas CzesławGORZÓW WLKP.POLSKA1950M602101:03:0901:51:3202:04:3402:06:37747-
#43 1691322Paluszkiewicz BogdanGOSTYŃUKS BISKUPIANKA STARA KROBIAPOLSKA1972M404400:46:0801:24:3401:36:5201:36:56156-
#44 4301321Paluszkiewicz MałgorzataGOSTYŃGTS CITIUSPOLSKA1972K401000:52:2901:34:3501:48:2001:48:24-35
#45 1216998Sobalski StanisławGOSTYŃPOLSKA1954M603401:15:3202:17:3702:34:3302:37:36929-
#46 204406Raszewski GrzegorzGOSTYŃPOLSKA1966M501200:49:0201:27:0601:38:4001:39:07188-
#47 205204Tomaszewski PrzemysławGOSTYŃPOLSKA1969M405300:49:0201:27:0601:38:4001:39:07189-
#48 512860Zygmunt KonradGOSTYŃPOLSKA1966M503700:56:1601:39:1201:51:3301:52:59464-
#49 808379Machowicz JolantaGOSTYŃPOLSKA1975K402401:00:5401:47:1902:00:3302:02:20-105
#50 5551222Urbaniak MarianGOSTYŃNETBOX BIEGAPOLSKA1962M504100:56:3701:40:3001:53:1701:54:54499-
#51 55430Feledziak WitoldGOSTYŃDIAMANTPOLSKA1980M301700:44:2401:18:0101:28:2501:28:4045-
#52 343235Szymczak DariuszGOSTYŃKB 365 GOSTYŃPOLSKA1975M409600:51:3601:32:3101:45:2501:45:52319-
#53 9211401Kujawska MałgorzataGOSTYNINPOLSKA1980K305701:01:2801:51:5602:06:4602:09:03-143
#54 322888Garbowski TomaszGOWARZEWOFEMATPOLSKA1975M408700:51:4801:32:3101:44:4001:45:14299-
#55 6771377Cieślik AndrzejGOŁAŃCZTEAM RUN GOŁAŃCZPOLSKA1985M3024700:55:0501:41:5401:56:5801:57:24602-
#56 3071276Krakowiak GrzegorzGRANOWOPOLSKA1977M408300:51:4101:32:0701:43:5401:45:26285-
#57 1061029Mocek MarekGRANOWODANFLOR TEAMPOLSKA1998M202700:44:0701:21:0301:33:0401:33:1595-
#58 7461245Grelka AnnaGRODZISK WIELKOPOLSKIPOLSKA1988K203001:00:5001:46:1201:58:5202:00:51-91
#59 8201174Wróbel KamillaGRODZISK WIELKOPOLSKIPOLSKA1978K304101:01:0501:48:1702:01:2002:03:28-109
#60 75777Kaniuk SławomirGRODZISK WIELKOPOLSKIGB WIELKOPOLSCY BIEGACZEPOLSKA1970M401100:44:5801:19:2501:30:0801:30:1865-
#61 605681Kaczmarek MateuszGRODZISK WIELKOPOLSKIGRODZISKI KLUB BIEGACZAPOLSKA1989M209600:53:2801:41:2801:54:4901:55:49541-
#62 7001061Wróbel LeszekGRODZISK WLKP.POLSKA1975M4019400:59:4401:45:1201:57:4401:59:52620-
#63 10371001Pyta GrzegorzGRODZISK WLKP.NIEZRZESZONYPOLSKA1960M508201:08:4001:59:1402:12:1802:14:52850-
#64 522461Rekowski RobertGRODZISZCZKOPOLSKA1969M4014700:57:2701:40:2701:52:0701:54:15472-
#65 902135Kucharski JakubGRUSZCZYNJKU1979POLSKA1979M3030101:02:4401:52:3802:05:5402:09:11764-
#66 1226635Kilanowski ZdobysławGRUSZCZYNNIEZRZESZONYPOLSKA1959M509501:12:2202:18:2602:38:4402:40:48935-
#67 779577Olbryś PiotrGRUSZCZYNPOLSKA1974M4021601:01:1601:47:1601:59:4202:01:30680-
#68 548583Karczewski HubertGRUSZCZYNPOLSKA1973M4015200:56:0301:40:0201:53:0701:54:25495-
#69 171899Surdacki PiotrGRYFINOSWEGONPOLSKA1976M404500:47:1801:25:1501:36:5901:37:21158-
#70 303321Wrochna PrzemysławGRZEBIENISKOPOLSKA1988M205900:52:3101:31:5601:43:3501:44:59281-
#71 8451253Górny DawidGRZEBIENISKOPOLSKA1974M4022501:00:1901:48:5102:02:4302:04:36724-
#72 4521147Szeszuła ŁukaszGUŁTOWYPOLSKA1990M207500:54:5701:36:3701:49:1501:50:31413-
#73 112701Nawrocki MariuszINOWROCŁAWTEAM NAWROCCYPOLSKA1982M304100:46:4601:22:2601:33:4201:33:46101-
#74 113699Nawrocka SylwiaINOWROCŁAWTEAM NAWROCCY / PŁOCK BIEGA NOPOLSKALIMIT1989K20800:46:4601:22:2501:33:4401:33:48-12
#75 1143283Kamyszek PawełINOWROCŁAWPOLSKA1987M3035301:06:0002:03:5702:21:5602:23:04903-
#76 3371374Gursztyn ArkadiuszJANKOWICEPOLSKA1979M3012700:52:4501:33:0001:45:1201:46:14313-
#77 85971Gruźlewski ZbigniewJANKOWICEUKS SMOKIPOLSKA1983M3029401:00:0301:48:3002:03:3402:05:40736-
#78 1193996Bambrowicz JagodaJAROCINALA- SKAPOLSKA1990K207801:16:5502:13:4802:30:2902:32:07-274
#79 11941420Bambrowicz MiłoszJAROCINIMPERIAL TOBACCOPOLSKA1992M2014901:16:5502:13:4702:30:2902:32:07920-
#80 32196Papież JustynaJAROCINJAROCINPOLSKA1991K20600:41:4401:14:1701:24:4401:24:47-8
#81 495800Stasik SoniaJASIN-POLSKA1993K201700:53:5301:37:1501:50:4701:51:27-46
#82 11351097Dziemiańczyk IwonaJASTROWIEPOLSKA1993K206301:07:2502:03:3602:20:3302:22:12-236
#83 647901Marut TomaszJELENIA GÓRAPOLSKA1986M3023800:54:1401:41:5101:55:5901:56:34579-
#84 771331Fiałka MaciejKACZORYLOKATOR NIERUCHOMOŚCI PIŁAPOLSKA1974M401200:44:3601:19:4901:30:4601:30:5367-
#85 3931431Woźniak DawidKALISZDECATHLON SWADZIMPOLSKA1992M206800:53:5701:35:4101:47:0301:49:13363-
#86 670473Chmielewski TomaszKALISZPOLSKA1974M4018500:59:0801:44:0601:56:4001:58:44597-
#87 1039755Kaczmarek MichałKAMIENIECKIMBALL ELECTRONICSPOLSKA1988M2014000:59:5401:54:2502:12:1802:13:51851-
#88 11211075Szeszuła PaulinaKAMIENIECPOLSKA1983K309401:09:1202:02:4802:18:2102:20:28-228
#89 6281361Górowski RomanKAMIENNA GÓRADELIK TEAMPOLSKA1952M601401:00:5901:45:1101:55:3401:58:05562-
#90 9229Nowak KrzysztofKAMIONKIMJDOPPOLSKA1973M401900:44:3201:20:1101:31:5101:31:5782-
#91 982814Dubska PaulinaKARŚNICEKOŚCIAN TEAMPOLSKA1988K204901:03:1001:54:5702:09:3002:11:28-167
#92 895260Filipiak MateuszKAŹMIERZPOLSKA1996M2012800:58:2101:45:3502:05:1602:07:01759-
#93 1157711Szukała PatrycjaKAŹMIERZDECATHLON SWADZIMPOLSKA1996K206701:09:3202:06:5002:23:2502:25:34-249
#94 136109Grzelka TomaszKAŹMIERZBRYGADA RUMCAJSA ROJBERAPOLSKA1983M304800:47:1801:23:5601:35:1601:35:38124-
#95 396580Siłacz PawełKAŹMIERZKAŹMIERSKI KLUB MORSUJĄCEGO BIEGACZPOLSKAKAŹMIERZ1977M4011600:54:4901:35:1801:47:0601:48:04365-
#96 652122Woźny KrzysztofKAŹMIERZKAŹMIERSKI KLUB MORSUJĄCEGO BIEGACZPOLSKA1982M3023900:56:0601:42:4101:56:1801:57:46584-
#97 660424Tomczak ŁukaszKAŹMIERZPOLSKA1977M4018200:58:2001:43:2801:56:3001:58:21590-
#98 6611299Chełminiak MiłoszKAŹMIERZPOLSKA1980M3024100:59:2301:44:0501:56:3001:58:33591-
#99 167572Jaraszkiewicz WojciechKAŹMIERZPOLSKA1984M306200:49:1001:26:0601:36:5001:37:40154-
#100 689358Banaszczyk PiotrKAŹMIERZBZ WBK RUNNERS TEAMPOLSKA1974M4018801:00:1601:44:4901:57:2001:59:37612-

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności