Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

Bieg Lwa

Wyniki - 21 maja 2017, Tarnowo Podgórne

Enduhub Prime (Café Edition)

Pomóż budować największą bazę wyników w Polsce i dołącz do Enduhub Prime (Café Edition) !

  • Pełna funkcjonalność.
  • Bez żadnych umów i drobnego druczku, rezygnujesz kiedy chcesz.
  • Jedno expresso na miesiąc dla nas.

Kup Enduhub Prime Café za 7,99
Msc
Nr
Rok
Kat
M
K
-
-
-
-
#1 966112Śniegocka MagdalenaTARNOWO PODGÓRNESTADO PĘDZĄCYCH ŚLIMAKÓWPOLSKA1979K306401:05:2301:55:3102:08:5302:11:41-158
#2 535114Gwizdała RadosławREDAPOLSKA1983M3019900:55:5701:39:2401:52:3701:53:18483-
#3 188116Giełda TomaszBUKBUKOWSKI KLUB BIEGACZAPOLSKA1975M404900:48:0401:26:1001:37:5201:38:16174-
#4 653118Lipiński JacekKIEKRZPOLSKA1975M4018000:57:5601:42:4501:56:1801:56:59585-
#5 946119Sydoruk MichałKOZIEGŁOWYPARKRUN POZNAŃPOLSKA1977M4024901:04:2001:55:1202:08:0202:10:16795-
#6 693120Linka TomaszPOZNAŃAKCJA ZDROWA AKTYWACJAPOLSKA1975M4019100:57:4401:43:3601:57:2501:58:41615-
#7 695121Pałys RadosławGORZÓW WLKP.PAŁYS TEAMPOLSKA1980M3025201:01:2801:46:1501:57:2701:59:35616-
#8 652122Woźny KrzysztofKAŹMIERZKAŹMIERSKI KLUB MORSUJĄCEGO BIEGACZPOLSKA1982M3023900:56:0601:42:4101:56:1801:57:46584-
#9 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !152123Szymański JanuszPOZNAŃPOLSKA1951M60200:46:5001:24:2101:36:0501:36:26140-
#10 932124Hegmit RobertBORÓWIECPOLSKA1969M4024601:02:4101:53:0702:07:1102:09:21786-
#11 1182125Janasik AnitaPRZEŹMIEROWOPOLSKA1997K207501:11:4902:11:0502:27:4702:29:57-265
#12 154127Najewski MarcinPOZNAŃPOLSKA1982M305600:45:2601:24:4001:36:1501:36:36142-
#13 79128Kupiński CezaryWROCŁAWTEAM LUKS ŻÓRAWINA WROCŁAWPOLSKA1968M401300:45:0301:19:5601:30:5201:31:0769-
#14 980129Górska AnnaDĄBRÓWKAWUEF TRI TEAMPOLSKA1989K204801:02:5701:55:4802:09:2902:11:48-166
#15 1238131Kasprzyk MonikaPOZNAŃMAMY-BIEGAMYPOLSKA1973K406801:26:3402:38:2302:57:4003:00:47-296
#16 360133Chudziński MichałŚREMRUNNER'S POWER ŚREMPOLSKA1976M4010300:50:0301:32:5801:46:0501:46:33334-
#17 1093134Stachowski WojciechŚWIĄTNIKIWOJTEKS TEAMPOLSKA1981M3034701:07:3902:00:4902:14:5502:17:40879-
#18 902135Kucharski JakubGRUSZCZYNJKU1979POLSKA1979M3030101:02:4401:52:3802:05:5402:09:11764-
#19 529136Czarnecki JakubROKIETNICAPOLSKA1978M3019700:58:0201:41:0301:52:2101:54:20479-
#20 179137Nowakowski RyszardPOZNAŃPOLSKA1976M404800:48:2101:25:4601:37:2501:37:36165-
#21 562138Sokołowski TomaszPRZEŹMIEROWOPOLSKA1974M4015400:56:1501:40:4201:53:3101:54:52505-
#22 319141Kańduła GrzegorzPOZNAŃNEST.POZNAN.PLPOLSKA1981M3012000:50:4001:32:0301:44:3001:45:14296-
#23 362142Kasprzyk RafałKAŻMIERZZAPRAWIENI W BOJUPOLSKA1974M4010400:52:3601:34:0601:46:0801:47:08336-
#24 694143Rozynek MałgorzataPOZNAŃPOLSKA1978K302800:59:4901:44:4801:57:2501:59:20-79
#25 537144Kulesza GrzegorzWRZEŚNIANIGHT RUNNERS WRZEŚNIAPOLSKA1967M503800:57:1101:40:4601:52:4201:54:50485-
#26 451145Chyrek ŁukaszSŁUPSKNIGHT RUNNERS SŁUPSKPOLSKA1979M3016600:54:4201:36:0801:49:1401:50:36412-
#27 388146Dziamski ArturCERADZ KOŚCIELNYNEO-PIZZAPOLSKA1972M4011200:52:4301:34:2101:46:5401:47:20358-
#28 698147Marcinkiewicz ŁukaszPOZNAŃSHUNTER TEAMPOLSKA1989M2010700:57:0701:44:1301:57:3401:59:44619-
#29 1211148Myszkowska GrażynaSŁUPSKNIGHT RUNNERS SŁUPSKPOLSKA1965K501401:14:5102:16:4502:33:4702:36:39-285
#30 335149Magnuszewski JanDĄBRÓWKAKLUB MIŁOŚNIKÓW BIAŁEJPOLSKA1981M3012500:53:2601:33:4501:45:0801:46:35311-
#31 583151Sowisz AdriannaSZCZECINSOWISZ TEAMPOLSKA1995K202000:55:4001:40:2001:54:1601:55:40-60
#32 637152Szczygieł ŁukaszPOZNAŃOLX GROUP TEAMPOLSKA1980M3023500:59:2601:44:0801:55:4501:58:06570-
#33 881153Gembicka NataliaPOZNAŃPOLSKA1984K305401:03:4601:52:0902:04:3102:07:37-135
#34 386155Tabaczka PiotrTARNOWO PODGÓRNEWUEF CLUB DECATHLON SWADZIMPOLSKA1975M4011100:55:1401:35:4701:46:4201:48:53356-
#35 592156Szymański PawełLESZNOOŚRODEK OSÓB NIETRZEŹWYCH MONARPOLSKA1980M3021900:53:3301:40:2201:54:3801:54:57531-
#36 219157Piechowski KrzysztofPIŁALOKATOR NIERUCHOMOŚCI PIŁAPOLSKA1976M405800:49:1001:27:2801:39:1801:39:48202-
#37 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !24158Antczak RobertPOZNAŃPOLSKA1962M50100:40:1501:11:5201:22:0401:22:0718-
#38 1149159Jahns ArturPOZNAŃ-POLSKA1986M3035401:05:1902:03:4102:22:3702:22:47905-
#39 996161Walter KarolKOKOSZCZYNPOLSKA1989M2013601:05:0101:55:4902:10:0602:12:42826-
#40 99162Raźniak MariuszPIŁALOKATOR NIERUCHOMOŚCI PIŁAPOLSKA1973M402100:44:4001:20:3201:32:2301:32:3089-
#41 361163Cieślak SebastianŚREMNIGHT RUNNERSPOLSKA1988M206400:52:3401:33:4201:46:0701:47:01335-
#42 415164Baraniak PawełPOZNAŃPOLSKA1983M3015300:54:2501:35:2501:47:4601:48:29383-
#43 325165Korytowski AndrzejPOZNAŃKGB GRZMOT KOMORNIKIPOLSKA1972M408800:50:5601:31:5001:44:4701:45:31302-
#44 824166Pająk MonikaSKÓRZEWOMAMY-BIEGAMYPOLSKA1982K304301:02:1301:48:5802:01:2502:04:05-111
#45 496167Hernik KrzysztofPOZNAŃHERNIK TEAMPOLSKA1966M503600:53:1801:36:4601:50:4701:51:43450-
#46 231168Gracz NataliaPOZNAŃHERNIK TEAMPOLSKA1993K201000:49:2801:27:4701:39:4501:39:52-18
#47 211170Ratajczak RajmundPOZNAŃPOLSKA1962M501300:48:1601:26:4401:39:0101:39:32195-
#48 161171Mańczak MateuszPOZNAŃKO-KA SPORTPOLSKA1982M305800:46:5301:24:2601:36:3401:36:52148-
#49 181172Lemański GrzegorzPOZNAŃHERNIK TEAMPOLSKA1967M501100:47:2001:25:0401:37:2701:37:34167-
#50 1239173Rura MikołajREJOWIEC FABRYCZNYHERNIK TEAMPOLSKA1994M2015101:26:3402:38:2702:57:4003:00:47943-
#51 283174Golak PawelSZRENIAWAKGB GRZMOT KOMORNIKIPOLSKA1960M501900:50:1701:29:3401:42:2301:42:41263-
#52 286175Piniarski AdamWIĘCKOWICEPOLSKA1977M407500:48:1401:30:1801:42:3501:42:58266-
#53 189176Ratajczak KrzysztofPOZNAŃPOLSKA1980M307200:50:1501:26:4901:37:5801:38:38175-
#54 969177Nadobnik BeataKAŹMIERZWUEF DECATHLON TARNOWO PODGÓRNEPOLSKA1972K403901:05:5301:55:4602:08:5602:11:41-160
#55 937178Dombrowska KarolinaMROWINOBANDA RYCHAPOLSKA1978K306001:02:3801:53:1902:07:2002:10:04-148
#56 180179Lecyk DamianPOZNAŃPOLSKA1978M306700:47:5901:25:3401:37:2601:37:46166-
#57 456181Pietrowski MariuszPOZNAŃKTOŚTAKI BIEGAJĄPOLSKA1962M503200:51:0501:34:0501:49:2301:50:10416-
#58 722182Pempera AndrzejBUKPOLSKA1964M505300:57:1201:43:4601:58:2501:59:43639-
#59 1097183Sowisz DanutaSZCZECINSOWISZ TEAMPOLSKA1971K405501:05:1101:59:2002:15:2802:16:54-216
#60 564184Szymandera SandraPOZNANMORSY POZNANPOLSKA1987K302000:56:4401:40:2901:53:3501:54:46-59
#61 310185Sowisz CezarySZCZECINSOWISZ TEAMPOLSKA1967M502200:49:5401:30:1401:43:5601:44:20288-
#62 140186Fliegner TomaszBUKPOLSKA1996M203500:46:4301:23:3901:35:2601:35:45128-
#63 581187Paniączyk FilipPOZNAŃPOLSKA1995M209200:55:3701:40:1401:54:1301:55:36522-
#64 72188Szymaniak MichałLUBOŃMILANCLUBPOLONIAPOLSKA1978M302600:44:2201:18:5201:29:5901:30:1162-
#65 53189Dąbrowski DawidMUROWANA GOŚLINACZERWONAK BIEGAPOLSKA1990M201600:43:2401:17:1301:27:5501:28:0643-
#66 572191Schoener ŁukaszPOZNAŃPOGROMCY SINGLETREKÓWPOLSKA1980M3021200:58:1001:41:5501:53:5701:55:41513-
#67 122192Kosmecki RobertPOZNAŃNIGHT RUNNERSPOLSKA1966M50800:46:3701:22:5701:34:1501:34:38110-
#68 607193Szubarga TomaszROKIETNICAROKIETNICA BIEGAPOLSKA1987M3022400:55:1301:41:1501:54:5001:55:41543-
#69 341194Skornowicz PawełKAŹMIERZWUEF TRI TEAMPOLSKA1971M409400:53:4201:34:0601:45:1701:46:18317-
#70 32196Papież JustynaJAROCINJAROCINPOLSKA1991K20600:41:4401:14:1701:24:4401:24:47-8
#71 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 448197Putowska MałgorzataMOSINAADRENALINA FITNESSPOLSKA1962K50300:54:1601:36:1401:49:0101:50:17-39
#72 44198Fornalik SławomirLWÓWEKPOSTĘP TEAM PNIEWYPOLSKA1976M40600:42:3301:16:0501:26:4201:26:4734-
#73 30199Lewandowska MagdalenaZBERKIKS POLONIA ŚRODAPOLSKA1994K20500:41:4301:14:1701:24:3301:24:36-7
#74 594200Adamski TomaszKOZIEGŁOWYKIBOLE W BIEGU / PAKIECIARZE TEAMPOLSKA1986M3022000:55:2901:41:0901:54:4001:55:38532-
#75 504201Szymaniak BartoszKOŚCIAN-POLSKA1979M3018400:53:5701:38:0001:51:1101:52:21457-
#76 445202Sikorski KrzysztofMIĘDZYRZECZKM SPORT TEAM IRT MIĘDZYRZECZPOLSKA1980M3016101:02:3301:38:1401:48:4901:49:41407-
#77 625203Reginia RafałGDANSKNIGHT RUNNERS GDAŃSKPOLSKA1984M3022901:00:5001:44:3901:55:2101:58:34559-
#78 205204Tomaszewski PrzemysławGOSTYŃPOLSKA1969M405300:49:0201:27:0601:38:4001:39:07189-
#79 938205Reginia PiotrWEJHEROWOPOLSKA1983M3031301:02:4501:53:3902:07:2602:10:38790-
#80 246206Wiatr DariuszWRZEŚNIANIGHT RUNNERS WRZESNIAPOLSKA1972M406500:49:0101:28:2701:40:3701:41:01228-
#81 908207Chmielewska AgnieszkaPOZNAŃNIGHT RUNNERSPOLSKA1996K204401:02:1701:51:4202:06:0602:08:19-139
#82 855208Jagiełło RafałPOZNAŃPMPOLSKA1974M4022801:00:1101:48:0802:03:1602:05:25732-
#83 736209Antowski TomaszPOZNAŃHERNIK TEAMPOLSKA1966M505601:01:3801:46:5601:58:4702:01:10651-
#84 281210Boinski BartoszDOBIEŻYNKLUB BIEGACZA EUROPOLSKA1992M205700:50:3801:29:3901:42:2001:43:04261-
#85 568211Kardas PiotrTARNOWO PODGÓRNEPOLSKA1971M4015700:55:0101:39:4501:53:4801:54:59509-
#86 38212Pazda-Pozorska GosiuniaKOBYLNICANIGHT RUNNERS SŁUPSKPOLSKA1982K30400:42:2001:15:3501:26:0001:26:04-10
#87 134214Wojtkowski MarcinPOZNAŃPOLSKA1984M304600:46:4801:23:3201:35:1001:35:33122-
#88 382215Pozorski KrzysztofKOBYLNICANIGHT RUNNERS SŁUPSK/MARKOSPOLSKA1981M3014100:52:5301:34:1701:46:3901:47:32352-
#89 103217Dwojewski MarcinMIĘDZYRZECZI ROCK TRIATHLON MIĘDZYRZECZ-ZIELONAGÓRAPOLSKA1979M303700:44:3401:20:4201:32:4201:32:5292-
#90 518218Kargul JacekSŁUPSKNIGHT RUNNERS SŁUPSKPOLSKA1979M3019200:52:3201:37:5201:51:5701:52:44470-
#91 1139220Piechalak JacekROKIETNICAPOLSKA1969M4027701:08:1802:06:0602:21:1002:24:18901-
#92 473221Cal PiotrŚWIEBODZINKYOKUSHIN ŚWIEBODZINPOLSKA1969M4013400:54:4801:37:4001:50:0801:51:41432-
#93 1236222Zawadzki JózefPOZNAŃPOLSKA1949M603501:22:5102:28:4302:47:3502:50:37941-
#94 542224Dzwoniarkiewicz KrzysztofŚRODA WIELKOPOLSKAPOLONIA ŚRODAPOLSKA1981M3020300:55:0201:39:2701:52:5301:54:41490-
#95 467225Sowiński JarosławTULCETERAZ TULCE MY BIEGAMYPOLSKA1963M503400:54:5801:36:4101:49:5301:50:45426-
#96 63226Jastak PawełSZCZECINPOLSKA1980M302100:44:2901:18:3201:29:2801:29:4553-
#97 299227Sawicki ArturPRZEŹMIEROWOPOLSKA1971M408000:50:4001:30:0601:43:2701:44:14277-
#98 258228Flens TadeuszMIĘDZYCHÓDKB WOJTUŚPOLSKA1958M501700:50:5301:29:3401:41:2801:42:14239-
#99 726230Grabowska MartaZŁOTÓWPOLSKA1993K202800:58:1301:45:4601:58:3202:00:43-84
#100 1119231Grabowska ElżbietaZŁOTÓWPOLSKA1965K501101:07:5802:04:0902:18:1702:20:56-226

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności