Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

Bieg Lwa

Wyniki - 21 maja 2017, Tarnowo Podgórne

Msc
Nr
Rok
Kat
M
K
-
-
-
-
#1 994935Bukowski PiotrGORZÓW WIELKOPOLSKIPOLSKA1963M507901:05:4101:56:0602:10:0302:12:37824-
#2 272618Stachowiak JacekPRZEŹMIEROWOWAAB MROWINOPOLSKA1963M501800:48:5501:28:5201:41:5601:42:02253-
#3 543540Bugajny PawełPOZNANTRUST SAPOLSKA1963M503900:53:5301:38:1801:52:5401:53:21491-
#4 29444Bokus EugeniuszKOŚCIANKB SPOKO/KOŚCIAN TEAMPOLSKA1963M502000:46:5301:29:1201:43:1701:43:24274-
#5 815668Grocholewski LeszekLUBOŃMOTOR LUBOŃ TEAMPOLSKA1963M506200:59:3501:45:5102:00:5402:02:50709-
#6 5821088Świętek WojciechPOZNAŃGRUNWALD TEAM POZNAŃPOLSKA1963M504400:57:0001:40:5801:54:1401:55:04523-
#7 6001325Wielgosz LeszekNOWA SÓLKB SPOCENI NOWA SÓLPOLSKA1963M504600:58:0101:42:4101:54:4601:56:40537-
#8 1150602Grząślewicz BeataKOŚCIANKOŚCIAN TEAMPOLSKA1963K501201:10:4602:07:0002:22:5002:25:02-245
#9 12301229Kramer HannaMUROWANA GOŚLINADRUŻYNA SZPIKUPOLSKA1964K501501:16:1002:22:1902:39:4802:41:49-292
#10 722182Pempera AndrzejBUKPOLSKA1964M505300:57:1201:43:4601:58:2501:59:43639-
#11 727674Fronczak RobertPOZNAŃG. EN. GAZ ENERGIAPOLSKA1964M505401:01:2001:46:3601:58:3302:00:59643-
#12 2381122Skiba WłodzimierzPOZNAŃSTOWARZYSZENIE TRIATHLONOWE U64ZNAŃ POLSKA1964M501500:48:0501:27:4501:40:0201:40:08220-
#13 761518Olszewski AndrzejALEKSANDRÓW KUJAWSKIAKPB MARMEL TORUŃPOLSKA1964M505701:02:3701:47:2901:59:2002:01:26665-
#14 1019973Surma JacekDOPIEWOPOLSKA1964M508101:04:3301:54:3802:11:3402:13:54840-
#15 1079530Bieda RobertCZASTARYGKS CZASTARYPOLSKA1964M508401:02:0901:55:5902:14:2302:16:03872-
#16 64808Chełkowski TomaszSIERAKÓWOSIEDLE ROZALIN W LUSÓWKUPOLSKA1964M50500:44:0501:18:2901:29:2901:29:3454-
#17 3231185Wawrzyniak KrzysztofPOZNAŃPOLSKA1964M502400:51:0201:31:5401:44:4401:45:17300-
#18 8601362Cierpiszewski DariuszPOZNAŃDELIK TEAMPOLSKA1964M506401:02:5001:50:2602:03:3602:06:06737-
#19 1144924Jóźwiak DariuszPOZNAŃBIEGOLOGIA.PLPOLSKA1964M508801:10:4102:06:4502:21:5802:25:02904-
#20 9101014Mis Boguslaw-BIALA-POLSKA1965M507100:56:0701:48:2202:06:1502:06:54771-
#21 1180727Wysłużal ElżbietaPOZNAŃPKO BANK POLSKIPOLSKA1965K501301:12:0602:10:2502:27:4302:29:22-263
#22 426966Jarczyński SławomirROKIETNICAPOLSKA1965M502900:55:0101:36:5401:48:1501:50:15393-
#23 1211148Myszkowska GrażynaSŁUPSKNIGHT RUNNERS SŁUPSKPOLSKA1965K501401:14:5102:16:4502:33:4702:36:39-285
#24 995670Sławomir KobierskiPNIEWYSTAJNIA KOAGRAPOLSKA1965M508001:05:1601:55:2802:10:0402:12:04825-
#25 794654Woga AndrzejPOZNAŃKB DĘBIECPOLSKA1965M506000:57:0601:45:0202:00:1202:01:24692-
#26 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !33983Krysztofiak SlawomirBYDGOSZCZARGENTCHEMPOLSKA1965M50200:42:2101:14:5701:25:1701:25:2125-
#27 1119231Grabowska ElżbietaZŁOTÓWPOLSKA1965K501101:07:5802:04:0902:18:1702:20:56-226
#28 864420Akuszewska AgataPUSZCZYKOWOPOLSKA1965K50601:01:4201:50:1602:03:4402:05:33-125
#29 356512Koczewski PawełPOZNAŃMALTAŃSKA GRUPA BIEGOWAPOLSKA1965M502600:53:3301:34:2301:45:5401:47:18331-
#30 905531Jasiński MarekSUCHY LASLUX TAXI POZNAŃPOLSKA1966M507001:03:0701:52:5802:05:5602:08:54767-
#31 1163770Rajkowski PrzemysławOPALENICAROSSBIEGANIPOLSKA1966M508901:12:0002:08:1102:24:2102:26:21911-
#32 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !4031145Szubińska JolantaPOZNAŃPOLSKA1966K50100:55:1101:35:5301:47:2101:49:03-32
#33 408791Petza MaciejPOZNAŃMONTEMORO.PL TRENERTRIATHLONU.PLPOLSKA1966M502800:53:5101:35:2201:47:2901:48:27376-
#34 1188426Żabko JaroslawPOZNANDRUŻYNA SZPIKUPOLSKA1966M509201:10:3902:11:3102:30:0902:31:28918-
#35 9431175Van Dijk JeanpaulPOZNAŃPOLSKA1966M507301:04:2101:54:0102:07:4202:10:10793-
#36 9501263Garncarek AgnieszkaWROCŁAWPOLSKA1966K50801:04:5601:54:2602:08:1302:10:48-153
#37 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !4391398Witczak JolantaLUSOWOTARNOWO PODGÓRNE - POZIOM WYŻEJPOLSKA1966K50200:52:3001:35:2301:48:2801:49:00-38
#38 204406Raszewski GrzegorzGOSTYŃPOLSKA1966M501200:49:0201:27:0601:38:4001:39:07188-
#39 7161043Głowacki DariuszPOZNAŃCSWLĄD POZNAŃPOLSKA1966M505100:55:5701:45:1001:58:0901:59:43634-
#40 1231833Nowicka AnnaLUSÓWKOBRYGADA RRPOLSKA1966K501601:17:1402:21:5102:40:3702:43:36-293
#41 985965Jarczyńska AnnaROKIETNICAROKIETNICA BIEGAPOLSKA1966K50901:03:4701:54:3302:09:4302:11:43-168
#42 736209Antowski TomaszPOZNAŃHERNIK TEAMPOLSKA1966M505601:01:3801:46:5601:58:4702:01:10651-
#43 496167Hernik KrzysztofPOZNAŃHERNIK TEAMPOLSKA1966M503600:53:1801:36:4601:50:4701:51:43450-
#44 243528Mielcarek PrzemysławPOZNAŃHERBALIFE- B12 TEAMPOLSKA1966M501600:50:2801:28:3501:40:1501:40:49225-
#45 512860Zygmunt KonradGOSTYŃPOLSKA1966M503700:56:1601:39:1201:51:3301:52:59464-
#46 305232Grabowski MarekZŁOTÓWPOLSKA1966M502100:51:4801:31:4501:43:4001:44:42283-
#47 580423Kozłowski WaldemarPOZNAŃKB DĘBIECPOLSKA1966M504300:55:1401:40:2401:54:1101:55:39521-
#48 862427Cholewińska LonginaWOJNOWOHERNIK TEAMPOLSKA1966K50501:00:5001:49:0902:03:4002:04:53-124
#49 8631413Kołodziejczyk TomaszPIŁAIMPERIAL TOBACCOPOLSKA1966M506501:03:3401:51:2402:03:4302:06:37739-
#50 122192Kosmecki RobertPOZNAŃNIGHT RUNNERSPOLSKA1966M50800:46:3701:22:5701:34:1501:34:38110-
#51 925728Zielonacki TomaszPOZNAŃKB MANIAC POZNANPOLSKA1967M507200:59:0801:50:5802:06:5402:07:56782-
#52 181172Lemański GrzegorzPOZNAŃHERNIK TEAMPOLSKA1967M501100:47:2001:25:0401:37:2701:37:34167-
#53 953292Dulat PiotrKOMORNIKIKGB GRZMOT KOMORNIKIPOLSKA1967M507401:05:1201:53:4302:08:2002:11:09800-
#54 12201172Poszwa SlawekPILARUN-LOG.COMPOLSKA1967M509301:10:3602:14:2902:35:5302:36:06932-
#55 988683Melerowicz JarosławDĘBSKOPOLSKA1967M507801:02:3401:54:0802:09:4802:10:29820-
#56 780520Trampnau ThomasPOZNAŃPOLSKA1967M505800:56:5601:45:0701:59:4302:00:58681-
#57 537144Kulesza GrzegorzWRZEŚNIANIGHT RUNNERS WRZEŚNIAPOLSKA1967M503800:57:1101:40:4601:52:4201:54:50485-
#58 5451458Adamski RobertLUBOŃDRUZYNA SZPIKUPOLSKA1967M504000:56:4301:39:4701:53:0001:53:47493-
#59 310185Sowisz CezarySZCZECINSOWISZ TEAMPOLSKA1967M502200:49:5401:30:1401:43:5601:44:20288-
#60 1154361Marcinkowski PiotrROZGARTYPOLSKA1968M4027901:10:4302:08:1302:23:0802:26:00906-
#61 141666Kozicz LeszekTARNOWO PODGÓRNEWUEF CLUB DECATHLON SWADZIMPOLSKA1968M403300:46:4801:24:1101:35:3501:36:10129-
#62 416992Czuba RobertPUSZCZYKOWOORANGE POLSKAPOLSKA1968M4012300:53:1601:35:2701:47:5101:48:30384-
#63 1210843Chrustek EwaZIELONA GÓRADRUŻYNA GAZETYPOLSKA1968K406601:15:1602:17:0402:33:3802:36:49-284
#64 1240457Wysoczańska IrenaKOŚCIANAMPER KOŚCIANPOLSKA1968K406901:26:3102:38:2302:57:4103:00:48-297
#65 79128Kupiński CezaryWROCŁAWTEAM LUKS ŻÓRAWINA WROCŁAWPOLSKA1968M401300:45:0301:19:5601:30:5201:31:0769-
#66 3551240Lorek KarolPIŁAPOLSKA1968M4010100:52:4501:33:4901:45:5201:47:05330-
#67 11281073Ptak DariuszPOZNAŃPOLSKA1968M4027501:09:0702:04:3402:19:3602:22:27896-
#68 1101390Tomala ArkadiuszSKÓRZEWOPOLSKA1968M402400:44:4401:21:2401:33:3101:33:5199-
#69 8881396Nowak AndrzejPARKOWOROGOZIŃSKI KLUB BIEGACZAPOLSKA1968M4023601:02:5901:50:4902:04:5202:06:19752-
#70 124306Kasperski RobertKOŚCIANSANA KOŚCIANPOLSKA1968M402900:45:4901:22:2401:34:2201:34:29112-
#71 39557Dobrowolski GrzegorzDOBIEGNIEWZMĘCZENI NA STARCIE DOBIEGNIEWPOLSKA1969M4011500:53:2601:35:1601:47:0601:47:30364-
#72 1421078Zimny RafałWRONKIWRONIECKI KLUB BIEGACZAPOLSKA1969M403400:47:4301:24:3101:35:3801:36:17130-
#73 932124Hegmit RobertBORÓWIECPOLSKA1969M4024601:02:4101:53:0702:07:1102:09:21786-
#74 6901250Sówka WaldemarSTAJKOWOPOLSKA1969M4018900:55:3001:42:2401:57:2101:58:03613-
#75 205204Tomaszewski PrzemysławGOSTYŃPOLSKA1969M405300:49:0201:27:0601:38:4001:39:07189-
#76 473221Cal PiotrŚWIEBODZINKYOKUSHIN ŚWIEBODZINPOLSKA1969M4013400:54:4801:37:4001:50:0801:51:41432-
#77 734647Rutkowska AnnaWAŁCZPOLSKA1969K402200:59:1901:45:3701:58:4202:00:13-85
#78 522461Rekowski RobertGRODZISZCZKOPOLSKA1969M4014700:57:2701:40:2701:52:0701:54:15472-
#79 104392Walczak AndrzejŚREMPOLSKA1969M4026101:01:2701:56:2202:12:2802:13:57855-
#80 538320Nogaj JacekLUSOWOPOLSKA1969M4014900:57:5901:41:0501:52:4401:54:35486-
#81 1050281Sadowska MariaZŁOTÓWNIEZRZESZONAPOLSKA1969K404901:05:2201:59:0302:12:4602:15:26-191
#82 803615Bardziński BartoszPOZNAŃPOLSKA1969M4021900:56:3401:44:4002:00:2502:01:41699-
#83 8401248Paluszkiewicz AnnaPOZNAŃPOLSKA1969K402701:01:2201:48:4602:02:3802:04:42-118
#84 847357Krawczyk JacekPOZNAŃPOLSKA1969M4022601:02:3701:50:0602:02:4802:05:35726-
#85 1109256Grypczyński RobertSWARZĘDZPOLSKA1969M4027201:08:0102:01:2802:16:4302:19:51888-
#86 1118596Zborowski PawełPLEWISKAPOLSKA1969M4027401:06:5502:03:5102:18:1502:19:28893-
#87 1139220Piechalak JacekROKIETNICAPOLSKA1969M4027701:08:1802:06:0602:21:1002:24:18901-
#88 379402Kucharski PiotrDESZCZNOAMATOR - NIEZRZESZONYPOLSKA1969M4011000:53:4201:34:3101:46:3101:48:01349-
#89 643307Marcinkowski MichałLUSÓWKOPOLSKA1970M4017400:56:1801:42:1001:55:5201:57:36575-
#90 906590Oleszek TomaszGOLENIÓWNIEZRZESZONYPOLSKA1970M4024101:01:1001:49:2302:06:0002:06:49768-
#91 139729Graeb GrzegorzPNIEWYPOLSKA1970M403200:46:4201:23:1101:35:2601:35:50127-
#92 666365Rosół RomanPOZNAŃHERNIK TEAMPOLSKA1970M4018400:53:2601:41:0501:56:3701:56:44594-
#93 159296Kaczmarek MirosławKOŚCIANKOŚCIAN TEAMPOLSKA1970M404000:47:0801:24:4101:36:2801:36:35146-
#94 160277Kamiński JerzyOBORNIKIMAGDALENAPOLSKA1970M404100:46:3201:36:2901:36:42147-
#95 949869Pajchrowski RafałOPALENICAPOLSKA1970M4025001:02:0201:53:4602:08:1002:10:33797-
#96 7021046Kliks DariuszPOZNAŃZMĘCZENI JUŻ PRZED BIEGIEMPOLSKA1970M4019500:58:3401:45:0901:57:4702:00:04622-
#97 7431114Erdmann ArturDOPIEWOPOLSKA1970M4020200:56:1101:43:2501:58:5101:59:05654-
#98 491370Koroński TadeuszPOZNAŃPOLSKA1970M4013900:51:0301:37:0401:50:3801:51:44447-
#99 10041072Ptak DorotaPOZNAŃPOLSKA1970K404501:07:1501:57:1902:10:3402:13:25-173
#100 764286Rosiak SławomirŚRODA WLKPPOLONIA ŚRODA/DRUŻYNA SZPIKUPOLSKA1970M4020900:56:0301:44:0001:59:2502:00:22668-

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności