Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

Bieg Lwa

Wyniki - 21 maja 2017, Tarnowo Podgórne

Msc
Nr
Rok
Kat
M
K
-
-
-
-
#1 131486Müller AndrzejPUSZCZYKOWOPOLSKA1958M501000:45:3901:23:0301:35:0301:35:14119-
#2 132544Kalinowski JarekWROCŁAWTRENUJZNAMI/WROCŁAW MARATHONM POLSKA1975M403100:45:3901:23:4401:35:0501:35:19120-
#3 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !1331463Śliwka MarekPOZNAŃLOGOS TRAVELPOLSKA1955M60100:45:3801:23:0301:35:0601:35:14121-
#4 134214Wojtkowski MarcinPOZNAŃPOLSKA1984M304600:46:4801:23:3201:35:1001:35:33122-
#5 135263Wzięch PiotrWĄGROWIECNIEZRZESZONYPOLSKA1984M304700:46:5501:23:3701:35:1401:35:51123-
#6 136109Grzelka TomaszKAŹMIERZBRYGADA RUMCAJSA ROJBERAPOLSKA1983M304800:47:1801:23:5601:35:1601:35:38124-
#7 139729Graeb GrzegorzPNIEWYPOLSKA1970M403200:46:4201:23:1101:35:2601:35:50127-
#8 140186Fliegner TomaszBUKPOLSKA1996M203500:46:4301:23:3901:35:2601:35:45128-
#9 1421078Zimny RafałWRONKIWRONIECKI KLUB BIEGACZAPOLSKA1969M403400:47:4301:24:3101:35:3801:36:17130-
#10 143567Roszyk PrzemekKOZIEGŁOWYPARKRUN POZNAŃPOLSKA1974M403500:46:1401:23:2401:35:4001:36:04131-
#11 1441152Maroń RafałROKIETNICAPOLSKA1988M203600:50:1201:25:5201:35:4201:36:43132-
#12 145637Brzeziecki RobertSUCHY LASKREISEL RUNNING TEAMPOLSKA1980M305100:48:1101:24:1401:35:4401:36:07133-
#13 146415Zając LeszekWŁOSZAKOWICEL.O.T.A. ZPOLSKA1979M305200:47:3101:24:4101:35:4501:36:07134-
#14 147993Szyszko StanisławPIŁAKIMBALL ELECTRONICSPOLSKA1986M305300:47:3601:24:2401:35:5701:36:15135-
#15 148331Kaczmarek GrzegorzMUROWANA GOŚLINATICONPOLSKA1973M403600:47:0901:24:2701:35:5801:36:15136-
#16 154127Najewski MarcinPOZNAŃPOLSKA1982M305600:45:2601:24:4001:36:1501:36:36142-
#17 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !155366Skrzypczak AnnaPIŁALOKATOR NIERUCHOMOŚCI PIŁAPOLSKA1972K40100:47:1701:24:2901:36:1701:36:47-13
#18 1571461Lewandowski BartoszSZAMOTUŁYPOLSKA1992M203700:46:5501:24:0201:36:1901:36:38144-
#19 158579Kacprzak KrzysztofDĄBRÓWKAINLADERPOLSKA1980M305700:48:0501:24:5301:36:2601:36:42145-
#20 159296Kaczmarek MirosławKOŚCIANKOŚCIAN TEAMPOLSKA1970M404000:47:0801:24:4101:36:2801:36:35146-
#21 160277Kamiński JerzyOBORNIKIMAGDALENAPOLSKA1970M404100:46:3201:36:2901:36:42147-
#22 162626Kociemba MarcinPOZNAŃNARAMOWICE BIEGAJĄPOLSKA1981M305900:50:2501:28:1601:36:3701:39:59149-
#23 1631077Biernacki RafałKOŚCIANKOŚCIAN TEAMPOLSKA1975M404200:46:3301:23:5701:36:3701:36:59150-
#24 164587Pałka ZenonPOZNAŃPOLSKA1982M306000:46:1601:24:2101:36:4201:37:01151-
#25 165873Zachmyc DamianPOZNAŃPOLSKA1984M306100:44:0101:24:4601:36:4501:36:47152-
#26 166236Frączek MarcinKOŚCIANDRUŻYNA SZPIKUPOLSKA1988M203800:47:0901:24:0601:36:4901:36:57153-
#27 167572Jaraszkiewicz WojciechKAŹMIERZPOLSKA1984M306200:49:1001:26:0601:36:5001:37:40154-
#28 168652Pachla JacekSZAMOTUŁYKB SZAMOTUŁYPOLSKA1971M404300:48:4501:25:3201:36:5101:37:18155-
#29 1691322Paluszkiewicz BogdanGOSTYŃUKS BISKUPIANKA STARA KROBIAPOLSKA1972M404400:46:0801:24:3401:36:5201:36:56156-
#30 17045Nowak MarcinTARNOWO PODGÓRNELOST RUNNERPOLSKA1980M306300:48:1701:25:3001:36:5501:37:26157-
#31 171899Surdacki PiotrGRYFINOSWEGONPOLSKA1976M404500:47:1801:25:1501:36:5901:37:21158-
#32 172517Leszczyński MichałDESZCZNOSYBERIAN HUSKY TEAMPOLSKA1978M306400:46:3201:24:4401:37:0201:37:26159-
#33 173411Roszczyk KarolLUBASZLUBASZPOLSKA1976M404600:46:5901:24:3001:37:0701:37:23160-
#34 174454Dunkowski DominikLIPNOPOLSKA1981M306500:48:3001:25:4001:37:0801:37:38161-
#35 175422Rataj RobertPOZNAŃPOLSKA1973M404700:46:3701:24:5601:37:0901:37:24162-
#36 1761137Olek MaciejKONINALUMINIUM KONINPOLSKA1989M203900:48:2401:25:5801:37:1301:38:14163-
#37 177700Piechowiak MarekPOZNAŃWOJOWNICY WÓDYPOLSKA1982M306600:46:2601:25:3101:37:2201:37:42164-
#38 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !17818Brok MałgorzataPLEWISKAŚWIAT BIEGACZA FEHLAU RUN TEAMPOLSKA1974K40200:48:2001:25:3701:37:2301:37:40-14
#39 179137Nowakowski RyszardPOZNAŃPOLSKA1976M404800:48:2101:25:4601:37:2501:37:36165-
#40 180179Lecyk DamianPOZNAŃPOLSKA1978M306700:47:5901:25:3401:37:2601:37:46166-
#41 183781Krupa KrystianPOZNAŃEITALIA.PLPOLSKA1986M306800:47:1601:25:1501:37:3801:37:48169-
#42 186641Gaca DominikDOPIEWIECPOLSKA1982M307000:48:5001:26:2201:37:4601:38:14172-
#43 1871218Wysocki AndrzejPOZNAŃPOLSKA1979M307100:48:3401:26:1401:37:4801:38:17173-
#44 188116Giełda TomaszBUKBUKOWSKI KLUB BIEGACZAPOLSKA1975M404900:48:0401:26:1001:37:5201:38:16174-
#45 189176Ratajczak KrzysztofPOZNAŃPOLSKA1980M307200:50:1501:26:4901:37:5801:38:38175-
#46 190962Baraniak MarcinWIRYPOLSKA1982M307300:49:3101:26:5601:38:0501:38:45176-
#47 1911292Grzebyta RadosławZIELONA GÓRAGRUPA LAKPOLSKA1974M405000:50:0901:27:1201:38:1101:38:54177-
#48 193535Warczewski TomaszLESZNOTOMCIO PALUCHPOLSKA1980M307500:49:2401:26:3901:38:1701:38:41179-
#49 194739Angres PawełTARNOWSKIE GÓRYPOLSKA1992M204100:44:3001:22:5001:38:1801:38:23180-
#50 195275Skorupinski PiotrPOZNAŃPOLSKA1983M307600:49:2201:26:4301:38:1801:38:40181-
#51 197506Szylak PiotrPNIEWY31.BAZA LOTNICTWA TAKTYCZNEGOPOLSKA1975M405200:46:5501:25:2701:38:2301:38:31183-
#52 1981106Kapciak MateuszKOSTRZYNWALKA KOSTRZYNPOLSKA1990M204200:48:5301:26:3801:38:2501:38:53184-
#53 199949Przybylak DorotaSWARZĘDZPOLSKA1993K20900:47:5601:26:3501:38:3201:38:48-15
#54 2001254Maciejewski JakubKOŚCIANFCBPOLSKA1988M204300:48:0601:26:2101:38:3201:39:08185-
#55 201471Paniączyk RobertPOZNAŃPANPOLSKA1990M204400:47:2601:26:0801:38:3301:38:50186-
#56 202522Andrzejewski PrzemysławPOZNAŃWK POZNAŃPOLSKA1980M307700:48:4001:26:1801:38:3401:38:50187-
#57 203111Jaraszkiewicz HaniaPOZNAŃPOLSKA1986K30500:49:2701:27:3601:38:3701:39:27-16
#58 204406Raszewski GrzegorzGOSTYŃPOLSKA1966M501200:49:0201:27:0601:38:4001:39:07188-
#59 205204Tomaszewski PrzemysławGOSTYŃPOLSKA1969M405300:49:0201:27:0601:38:4001:39:07189-
#60 207890Kozłowicz TomaszLUSOWOBALMA TEAMPOLSKA1982M307800:50:2001:27:4101:38:4301:39:25191-
#61 2081153Karasiewicz PrzemysławKISZKOWOWEŁNIANAKA KISZKOWOPOLSKA1980M307900:47:4301:26:1801:38:4401:39:04192-
#62 209545Duda PawełPOZNAŃROKIETNICA BIEGAPOLSKA1983M308000:50:1401:27:4301:38:4601:39:35193-
#63 2101329Kokot KrzysztofPOZNAŃWILDA BIEGAPOLSKA1974M405400:47:3901:26:3001:38:5901:39:12194-
#64 2121289Kabacinski HubertPLEWISKAPOLSKA1979M308100:47:5901:27:3201:39:0101:39:41196-
#65 2131327Petersburski RobertMIERZYNSWEGON - UKL ÓSEMKA POLICEPOLSKA1974M405500:49:4601:27:4701:39:0301:39:49197-
#66 2141060Kolaszt DariuszSTARA NIEDZIAŁKANOVOLPOLSKA1976M405600:50:3601:28:1801:39:0701:39:51198-
#67 2151385Basiński TomaszPOZNAŃTOMASZ BASIŃSKIPOLSKA1984M308200:47:5601:27:3201:39:0701:39:27199-
#68 216302Ptak AdamPOZNAŃPIĄTKOWO NA BIEGOWOPOLSKA1972M405700:48:2101:26:5101:39:1001:39:53200-
#69 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 21762Opala MałgorzataCERADZ DOLNYWUEF TRI TEAMPOLSKA1973K40300:48:5101:27:2701:39:1701:39:49-17
#70 218400Sobczyk MirosławNOSKÓWPOLSKA1984M308300:50:2201:28:1401:39:1801:40:12201-
#71 2201071Szukała AdrianWRONKIWRONIECKI KLUB BIEGACZAPOLSKA1990M204600:50:2301:28:2601:39:2401:40:33203-
#72 2221429Kopiński RochLUSÓWKORKS CHUWDUPOLSKA1996M204800:50:3301:28:1701:39:2901:40:12205-
#73 224571Godlewski TomaszSKÓRZEWOBODY CHIEF/SŁYNNI KENIJCZYCYPOLSKA1980M308400:48:1501:27:3901:39:3301:40:03207-
#74 225340Woźniak ŁukaszPOZNAŃNIGHT RUNNERSPOLSKA1981M308500:50:3501:28:1801:39:3501:40:17208-
#75 226761Zybura PawełPOZNAŃSCHATTDECORPOLSKA1979M308600:49:1401:28:2501:39:3601:40:12209-
#76 228548Kaczmarek MichałPOZNAŃLUVENAPOLSKA1989M205000:49:5001:28:2101:39:4101:40:22211-
#77 2291288Bajer JakubPOZNAŃWIKTOR TEAMPOLSKA1977M406000:50:4001:28:2601:39:4101:40:44212-
#78 232373Rura MarcinREJOWIEC FABRYCZNYHERNIK TEAMPOLSKA1990M205100:49:2801:27:4701:39:4501:39:52214-
#79 233801Olejniczak AleksanderPAWŁOWICEPOLSKA1993M205200:50:2801:28:3301:39:4601:40:28215-
#80 234504Kieslich MariuszPOZNAŃBRYLANT KÓRNIKPOLSKA1962M501400:48:2001:27:1501:39:5501:40:04216-
#81 2351105Kędzierski ArkadiuszTRZEMESZNOPOLSKA1977M406200:49:2801:28:2201:39:5601:40:56217-
#82 2361355Siebert PrzemysławLUBOŃKB MANIAC POZNAŃPOLSKA1981M308700:49:0701:28:2001:39:5801:40:26218-
#83 237799Kaczmarek PrzemysławSIERAKÓWBAR TROPICANA SIERAKÓWPOLSKA1980M308800:51:5501:29:5801:39:5801:41:52219-
#84 2381122Skiba WłodzimierzPOZNAŃSTOWARZYSZENIE TRIATHLONOWE U64ZNAŃ POLSKA1964M501500:48:0501:27:4501:40:0201:40:08220-
#85 2391348Nowicki DamianROKIETNICAROKIETNICA BIEGAPOLSKA1976M406300:48:5201:27:3401:40:0201:40:35221-
#86 240852Nowak AdamPOZNANOTIMEDICAPOLSKA1986M308900:51:0501:28:1801:40:0601:40:47222-
#87 2411066Pierzchlewicz MiłoszPOZNAŃPÓŁNOCNIAKI POZNANIAKIPOLSKA1984M309000:50:2501:28:5901:40:1501:41:07223-
#88 242678Galasiński ArkadiuszLUBOŃPOLSKA1982M309100:50:2601:28:2701:40:1501:40:52224-
#89 243528Mielcarek PrzemysławPOZNAŃHERBALIFE- B12 TEAMPOLSKA1966M501600:50:2801:28:3501:40:1501:40:49225-
#90 2444Podlecki WojciechROKIETNICAROKIETNICA BIEGAPOLSKA1983M309200:48:0401:27:3101:40:2101:40:49226-
#91 245942Wachowiak RafałKOŚCIANKOŚCIAN TEAMPOLSKA1973M406400:50:3201:28:5301:40:3501:41:25227-
#92 246206Wiatr DariuszWRZEŚNIANIGHT RUNNERS WRZESNIAPOLSKA1972M406500:49:0101:28:2701:40:3701:41:01228-
#93 2479Wawrzyniak PawełŚREMMAMY-BIEGAMYPOLSKA1981M309300:49:2201:28:2101:40:5001:41:30229-
#94 2491054Roszak BartoszWRONKIWRONIECKI KLUB BIEGACZAPOLSKA1983M309500:50:2901:29:1601:40:5301:42:16231-
#95 250926Kaczmarek AgataPOZNAŃPOLSKA1981K30600:48:4901:28:2501:40:5701:41:15-19
#96 251629Gołębiewski EdwardPOBIEDZISKATKKF "PŁOMIEŃ" POBIEDZISKAPOLSKA1950M60400:50:3601:29:2701:40:5701:41:56232-
#97 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !252339Fidecki WiesławPOZNAŃNIEZRZESZONYPOLSKA1944M70100:51:0401:30:3501:41:0201:42:18233-
#98 2531433Rataj TomaszLUSÓWKOPOLSKA1975M406600:47:5101:27:5701:41:1001:41:40234-
#99 2541333Waligórski WaldemarPOZNAŃDIAMANT PRO SPORT/BIEGAŃCEPOLSKA1979M309600:51:0501:29:2101:41:1101:41:28235-
#100 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !255547Dobak StefanSZAMOTUŁYKB SZAMOTUŁYPOLSKA1946M70200:51:0301:30:3901:41:1501:42:43236-

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności