Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

Bieg Lwa - Setka PPG

Wyniki - 21 maja 2017, Tarnowo Podgórne

Msc
Nr
M
K
-
#1 5011268Waszkiewicz JoannaPOZNAŃNIGHT RUNNERSK00:00:25-62
#2 5021365Jakubowski MarcinPOZNAŃKB SPOKO – IMPERIAL TOBACCOM00:00:25440-
#3 5031238Malinowski MarcinKOMORNIKIPIOTR I PAWEŁ MARKA FORMYM00:00:25441-
#4 5041436Binek KatarzynaPOZNAŃNIGHT RUNNERSK00:00:25-63
#5 5051342Zagórski MarcinPOZNAŃM00:00:25442-
#6 5061196Schupke KatarzynaPOZNAŃCROSSFIT RESPECTK00:00:25-64
#7 507156Szymański PawełLESZNOOŚRODEK OSÓB NIETRZEŹWYCH MONARM00:00:25443-
#8 5081353Gruchot ŁukaszLUBOŃDELIK TEAMM00:00:25444-
#9 509274Fornalik MarcinDĄBRÓWKAM00:00:25445-
#10 510745Słojewski PiotrSWARZĘDZM00:00:25446-
#11 5111109Tomczyk MaciejSTĘSZEWTRZYNASTKA PLUSM00:00:25447-
#12 512791Petza MaciejPOZNAŃMONTEMORO.PL TRENERTRIATHLONU.PLM00:00:25448-
#13 513925Muszyński PawełZALASEWOPARKRUN POZNAŃM00:00:25449-
#14 514774Zalewska DominikaBIELAWYORKI Z MAJORKIK00:00:25-65
#15 5151023Imiołek ArielPOZNAŃCPR POZNAŃM00:00:25450-
#16 516524Dybizbański PawełSKÓRZEWO-M00:00:25451-
#17 517134Stachowski WojciechŚWIĄTNIKIWOJTEKS TEAMM00:00:25452-
#18 5181412Pendrak KamilSZCZECINM00:00:25453-
#19 519567Roszyk PrzemekKOZIEGŁOWYPARKRUN POZNAŃM00:00:25454-
#20 520168Gracz NataliaPOZNAŃHERNIK TEAMK00:00:25-66
#21 521385Kaczmarek MarcinKOŚCIAN1982M00:00:25455-
#22 5221410Kawiorska MariaPSZCZEWK00:00:25-67
#23 523138Sokołowski TomaszPRZEŹMIEROWOM00:00:25456-
#24 5241449Gurajdowski MichałPOZNAŃM00:00:25457-
#25 5251312Renn PawełBABKIGRUPA LAKM00:00:25458-
#26 526295Misiuda SebastianP-ŃM00:00:25459-
#27 5271013Szymański AleksanderLUBOŃM00:00:25460-
#28 528468Krela TomaszPOZNAŃM00:00:25461-
#29 529268Marach PiotrTORUŃAKPB MARMEL TORUŃM00:00:25462-
#30 5301326Kaszkowiak BogumilWRONKIWRONKIM00:00:25463-
#31 53152Owczarczak MonikaPOZNAŃWILDA BIEGAK00:00:25-68
#32 532557Zaremba SylwesterPOZNAŃENDOHOLICSM00:00:25464-
#33 5331455Sobczak PrzemysławROGOŹNOMONAR ROŻNOWICE 34M00:00:25465-
#34 534321Wrochna PrzemysławGRZEBIENISKOM00:00:25466-
#35 5351382Karkowska WiesławaBARANOWOK00:00:25-69
#36 53689Dachtera-Walędziak IzabelaTARNOWO PODGÓRNEWUEF CLUBK00:00:25-70
#37 5371398Witczak JolantaLUSOWOTARNOWO PODGÓRNE - POZIOM WYŻEJK00:00:25-71
#38 538373Rura MarcinREJOWIEC FABRYCZNYHERNIK TEAMM00:00:25467-
#39 5391380Safian MarcinPRZEŹMIEROWOEXTREME HOBBYM00:00:25468-
#40 5401351Wachowska AnnaZIELONA GÓRAK00:00:25-72
#41 541424Tomczak ŁukaszKAŹMIERZM00:00:25469-
#42 542184Szymandera SandraPOZNANMORSY POZNANK00:00:25-73
#43 543720Laskowska MartaOBORNIKI ŚLĄSKIEK00:00:25-74
#44 544386Hofman TomaszLUSÓWKOZGRUPKA TEAMM00:00:25470-
#45 545436Siennicki MikołajPOZNAŃM00:00:25471-
#46 5461126Wojtkowiak AdaPOZNAŃK00:00:25-75
#47 5471374Gursztyn ArkadiuszJANKOWICEM00:00:26472-
#48 548267Gałka OskarPOZNAŃRUNNERS SIIM00:00:26473-
#49 5491004Adamczyk MałgorzataOBORNIKIOBORNIKIK00:00:26-76
#50 550504Kieslich MariuszPOZNAŃBRYLANT KÓRNIKM00:00:26474-
#51 5511112Błaszczyk MichałPOZNAŃTKKF MPK POZNAŃM00:00:26475-
#52 552721Olejnik PiotrWROCŁAWM00:00:26476-
#53 553869Pajchrowski RafałOPALENICAM00:00:26477-
#54 55418Brok MałgorzataPLEWISKAŚWIAT BIEGACZA FEHLAU RUN TEAMK00:00:26-77
#55 555425Tomczak DorotaKAŹMIERZK00:00:26-78
#56 5561423Kempa AnnaPOZNAŃDECATHLONK00:00:26-79
#57 557176Ratajczak KrzysztofPOZNAŃM00:00:26478-
#58 5581122Skiba WłodzimierzPOZNAŃSTOWARZYSZENIE TRIATHLONOWE U64 POZNAŃM00:00:26479-
#59 559460Woźniak MariuszPOZNAŃM00:00:26480-
#60 560211Kardas PiotrTARNOWO PODGÓRNEM00:00:26481-
#61 561261Kowalska RomaBYTKOWOK00:00:26-80
#62 5621466Balicki ArturKIEKRZM00:00:26482-
#63 5631356Florkiewicz AnnaSZAMOTULYKB SZAMOTUŁYK00:00:26-81
#64 564258Stołowski MariuszWRONKIKSHIS SPADOCHRONM00:00:26483-
#65 565250Walczak DariuszPOZNAŃAD NIERUCHOMOŚCIM00:00:26484-
#66 566609Buszkowski FilipGAJ WIELKIDZIKA DRUZYNAM00:00:26485-
#67 5671506Soiński PrzemekKB MANIAC POZNAŃM00:00:26486-
#68 568917Sochacka MichalinaTUREKK00:00:26-82
#69 5691035Kuczyński PiotrPOZNAŃNKB CHYŻY NOWY TOMYŚLM00:00:26487-
#70 5701185Wawrzyniak KrzysztofPOZNAŃM00:00:26488-
#71 571629Gołębiewski EdwardPOBIEDZISKATKKF "PŁOMIEŃ" POBIEDZISKAM00:00:26489-
#72 5721131Małek MateuszPOZNAŃM00:00:26490-
#73 573991Zawadziński MaciejNOWY TOMYŚLNKB CHYŻY NOWY TOMYŚLM00:00:26491-
#74 574438Chwiałkowski HenrykPOZNAŃM00:00:26492-
#75 575730Rupieta MaksymPOZNAŃSCHATTDECOR/WUEF TRI TEAMM00:00:26493-
#76 5761437Grytsak IgorPOZNAŃDECATHLON SWADZIMM00:00:26494-
#77 5771416Mucha NataliaKOWALEWO POMORSKIEK00:00:26-83
#78 578541Zajączkowski PiotrGORZÓW WLKP.SYBERIAN HUSKY TEAMM00:00:26495-
#79 579960Deska JanPOZNAŃM00:00:26496-
#80 5801204Lewandowski MarekZBĄSZYŃTKKF ŁABĘDŹ ZBĄSZYŃ-KOLEJE WIELKOPOLSKIEM00:00:26497-
#81 5811400Mrzewa KarolKOMORNIKIM00:00:26498-
#82 5821192Szmania PrzemysławPOZNAŃTRANCE ONLYM00:00:26499-
#83 5831153Karasiewicz PrzemysławKISZKOWOWEŁNIANAKA KISZKOWOM00:00:26500-
#84 5841396Nowak AndrzejPARKOWOROGOZIŃSKI KLUB BIEGACZAM00:00:26501-
#85 5851329Kokot KrzysztofPOZNAŃWILDA BIEGAM00:00:26502-
#86 586133Chudziński MichałŚREMRUNNER'S POWER ŚREMM00:00:26503-
#87 5871149Postaremczak ŁukaszKOŚCIANM00:00:26504-
#88 58858Kukla-Kowalska AlicjaLUSÓWKOBIEGAM BO NIE LUBIĘK00:00:26-84
#89 589955Kasprzak MaciejNOWE MIASTO NAD WARTĄPOLONIA ŚRODAM00:00:26505-
#90 590244Wojtasik ŁukaszNOWA SÓLNOWOSOLSKA GRUPA BIEGOWAM00:00:26506-
#91 591817Partyka MajaPIŁAGABINET MASAŻU ORFEUSZK00:00:26-85
#92 592904Kawka MarcinPOZNAŃM00:00:26507-
#93 593997Cwojdzińska AnnaPOZNAŃK00:00:26-86
#94 5941024Ludwiczak MonikaPRZEŹMIEROWOK00:00:26-87
#95 59565Niewczas-Stefańska AgnieszkaMUROWANA GOSLINAK00:00:26-88
#96 5961288Bajer JakubPOZNAŃWIKTOR TEAMM00:00:26508-
#97 5971299Chełminiak MiłoszKAŹMIERZM00:00:26509-
#98 5981027Dembski WłodzimierzŚRÓDKAMJDOPM00:00:26510-
#99 599365Rosół RomanPOZNAŃHERNIK TEAMM00:00:26511-
#100 600897Czarnecki AdrianROGOZNOKLUB BIEGACZA ROGOZNOM00:00:26512-

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności