Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

Bieg Lwa - Setka PPG

Wyniki - 21 maja 2017, Tarnowo Podgórne

Msc
Nr
M
K
-
#1 701100Królikowska Tomczak AnnaPOZNAŃBIEGAJNIA POZNAŃK00:00:28-115
#2 702206Wiatr DariuszWRZEŚNIANIGHT RUNNERS WRZESNIAM00:00:28587-
#3 7031240Lorek KarolPIŁAM00:00:28588-
#4 7041254Maciejewski JakubKOŚCIANFCBM00:00:28589-
#5 705377Geisler MarekPOZNAŃAIRPORT TEAM POZNAŃM00:00:28590-
#6 706506Szylak PiotrPNIEWY31.BAZA LOTNICTWA TAKTYCZNEGOM00:00:28591-
#7 7071456Ocysek MichałROGOŹNOMONAR ROŻNOWICE 34M00:00:28592-
#8 708603Pieczyński RobertPOZNAŃM00:00:28593-
#9 709846Frański ŁukaszNOWY TOMYŚLNKB CHYŻY/DRUZYNA JEZUSAM00:00:28594-
#10 710512Koczewski PawełPOZNAŃMALTAŃSKA GRUPA BIEGOWAM00:00:28595-
#11 711623Weymann PawełLUSÓWKOM00:00:28596-
#12 712841Woch PawełTARNOWO PODGÓRNEM00:00:28597-
#13 71354Moskwa KrzysztofLESZNOTAK SE POMYKAM !M00:00:28598-
#14 714153Gembicka NataliaPOZNAŃK00:00:28-116
#15 715779Hojan PrzemysławKIEKRZKIMBALL ELECTRONICSM00:00:28599-
#16 716746Tomaszewski ArturWRZEŚNIAUKS KT ORZEŁ WRZEŚNIAM00:00:28600-
#17 717594Woźniak TomaszCHODZIEŻNIEZRZESZONYM00:00:28601-
#18 718866Banaszczyk AnnaSZAMOTUŁYBIEGAM BO LUBIĘK00:00:28-117
#19 719265Barboukov AlexandrePOZNAŃAK RALLYLANDM00:00:28602-
#20 720232Grabowski MarekZŁOTÓWM00:00:28603-
#21 7211088Świętek WojciechPOZNAŃGRUNWALD TEAM POZNAŃM00:00:28604-
#22 7221190Kaźmierska AgnieszkaGIZAŁKITUPTACZ TOPORÓWK00:00:28-118
#23 723121Pałys RadosławGORZÓW WLKP.PAŁYS TEAMM00:00:28605-
#24 7241077Biernacki RafałKOŚCIANKOŚCIAN TEAMM00:00:28606-
#25 7251401Kujawska MałgorzataGOSTYNINK00:00:28-119
#26 726497Zieliński JanuszLUSOWOM00:00:28607-
#27 7271033Nowak PiotrPOZNAŃZGRUPKA TEAMM00:00:28608-
#28 728220Piechalak JacekROKIETNICAM00:00:28609-
#29 729532Łączyński HenrykSZAMOTUŁYAMATORM00:00:28610-
#30 7301395Łuczak MaciejMROWINOBANDA RYCHAM00:00:28611-
#31 731522Andrzejewski PrzemysławPOZNAŃWK POZNAŃM00:00:28612-
#32 732494Semkło ŁukaszPOZNAŃBRYLANT KÓRNIKM00:00:28613-
#33 733166Pająk MonikaSKÓRZEWOMAMY-BIEGAMYK00:00:28-120
#34 734598Tecław MagdalenaSZAMOTUŁYK00:00:28-121
#35 73578Bachorz AgnieszkaKOŚCIANK00:00:28-122
#36 7361519Zienkiewicz MartaLIDLK00:00:28-123
#37 737584Czerniak HenrykBORZYKOWOKB KOSYNIER WRZEŚNIAM00:00:28614-
#38 738364Wanat WacławWROCŁAWPRO- RUN WROCŁAWM00:00:28615-
#39 7391127Janiszewska AnnaDASZEWICEK00:00:28-124
#40 7401210Kokot DariuszKONINKB AKTYWNI KONINM00:00:28616-
#41 741287Lehwark MarcinKOZIEGŁOWYM00:00:28617-
#42 742860Zygmunt KonradGOSTYŃM00:00:28618-
#43 7431261Kwaśniewski WojciechKOMORNIKIM00:00:28619-
#44 7441368Baranowska MonikaKOŚCIANSPEED FEET 16K00:00:28-125
#45 7451222Urbaniak MarianGOSTYŃNETBOX BIEGAM00:00:28620-
#46 746784Dembina AndrzejSUCHY LASUKS GIMNAZJON SUCHY LASM00:00:28621-
#47 7471295Grzesiak PatrykŻYRARDÓWLIDLM00:00:28622-
#48 748507Tomaszewski MateuszPOZNAŃBIEGAJĄCY WETERYNARZM00:00:28623-
#49 7491306Bednarska AnnaPOZNAŃK00:00:28-126
#50 750240Roszak AdrianSZAMOTUŁYKB SZAMOTUŁYM00:00:28624-
#51 751480Zabiszak MichałMIŁOSŁAWMIŁOSŁAW BIEGAM00:00:28625-
#52 75248Wiercińska UrszulaTARNOWO PODGÓRNEK00:00:28-127
#53 7531224Pawlak AgnieszkaOBORNIKIK00:00:28-128
#54 754824Dołęga-Kozierowski MaciejKOPANINANIGHT RUNNERSM00:00:28626-
#55 7551367Anioła JakubLUBOŃM00:00:28627-
#56 756693Kaszyński TomekLUBOŃM00:00:28628-
#57 757759Pawlicki WojciechKOŁOBRZEGWIELKIE WALENIEM00:00:28629-
#58 758749Sajewicz PawełPOZNAŃM00:00:28630-
#59 759930Nowakowski WojciechPOZNAŃNIGHT RUNNERSM00:00:28631-
#60 760786Kozłowski MirosławDĄBROWAM00:00:28632-
#61 761478Siebert EwelinaPOZNAŃK00:00:28-129
#62 7621233Piepke IwonaGDYNIALIDLK00:00:28-130
#63 763496Korbas MariuszSADY GM.TARNOWO PODGÓRNEZA_CHARTOWANIM00:00:28633-
#64 7641220Szymański JakubDĄBRÓWKACHŁOPCY Z DĄBRÓWKIM00:00:28634-
#65 765756Trzaskowski KonradPOZNAŃM00:00:28635-
#66 7661171Kowalski KonradPOZNANM00:00:28636-
#67 7675Kleiber PiotrLUSÓWKOWUEF TRI TEAMM00:00:29637-
#68 768197Putowska MałgorzataMOSINAADRENALINA FITNESSK00:00:29-131
#69 7691167Liecau KatarzynaBYTOMK00:00:29-132
#70 770118Lipiński JacekKIEKRZM00:00:29638-
#71 771487Matyjewicz LuizaRÓŻYNIECK00:00:29-133
#72 772418Zdanowski MarianPOZNAŃM00:00:29639-
#73 773520Trampnau ThomasPOZNAŃM00:00:29640-
#74 774459Bucko KarolinaKIEKRZWUEF CLUB POZIOM WYŻEJK00:00:29-134
#75 775517Leszczyński MichałDESZCZNOSYBERIAN HUSKY TEAMM00:00:29641-
#76 7761298Wójcik IzabelaPOZNAŃWŁÓCZYKIJK00:00:29-135
#77 777297Dreger JustynaKIEKRZK00:00:29-136
#78 778307Marcinkowski MichałLUSÓWKOM00:00:29642-
#79 7791147Szeszuła ŁukaszGUŁTOWYM00:00:29643-
#80 780688Mucha BeataPOZNAŃGRUNWALD TEAM POZNAŃK00:00:29-137
#81 781145Chyrek ŁukaszSŁUPSKNIGHT RUNNERS SŁUPSKM00:00:29644-
#82 782963Ratajczak TomaszPLEWISKASWEGONM00:00:29645-
#83 783501Niewiadomski MateuszPOZNAŃM00:00:29646-
#84 784542Jaworski JakubDESZCZNOSYBERIAN HUSKY TEAMM00:00:29647-
#85 7851446Meller BłażejPOZNAŃKS HADES TECH-RACEM00:00:29648-
#86 786269Sklepik RyszardKIEKRZKIEKRZAŃSCY ŚMIGACZEM00:00:29649-
#87 787880Jena KrzysztofPNIEWYPOSTĘP PNIEWY TEAMM00:00:29650-
#88 788627Sierocki PiotrGOLENIÓWKBA JA SIĘ NIE ŚCIGAMM00:00:29651-
#89 7891442Charlęża DobromiłPOZNAŃROSZKOWSCYM00:00:29652-
#90 790144Kulesza GrzegorzWRZEŚNIANIGHT RUNNERS WRZEŚNIAM00:00:29653-
#91 7911100Lissewska KonstancjaPOZNAŃREWOR.WORDPRESS.COMK00:00:29-138
#92 792298Dreger MarcinKIEKRZM00:00:29654-
#93 7931257Zygmunt RemigiuszCZERSKLIDL TEAMM00:00:29655-
#94 794200Adamski TomaszKOZIEGŁOWYKIBOLE W BIEGU / PAKIECIARZE TEAMM00:00:29656-
#95 795867Kasprzyk PiotrPOZNAŃKIBOLE W BIEGUM00:00:29657-
#96 796337Gliński PawełZĄBKIM00:00:29658-
#97 797713Kaczmarek ŁucjaZIELONA GÓRAZIELONA GÓRO ZACZNIJ BIEGAĆK00:00:29-139
#98 798854Kusińska BernadetaŚWINOUJŚCIEBADEJA DENTAL CLINICK00:00:29-140
#99 7991130Czubak WawrzyniecKOSTRZYN-M00:00:29659-
#100 8001439Kubaczyk ArturPOZNAŃDELIK TEAMM00:00:29660-

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności