Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

Triathlon Sieraków

Wyniki - 27 maja 2017, Sieraków

Cityzen_ General
Msc
Nr
Rok
Kat
T1
T2
K
M
-
-
-
-
-
-
#1 10221Michalik MichałPOZNAŃ1978M35­3923700:26:46110200:06:4101:23:4471900:02:5401:11:16109803:11:21-908
#2 62Adam KacperCZĘSTOCHOWAOlimpius.PL / Cityzen1992M­PRO600:12:32400:03:3101:02:40200:01:3800:40:481402:01:09-6
#3 873Pietras AdamKĘDZIERZYN­KOŹLEKumple Grzmotka1998M­PRO1300:16:259000:04:4501:10:337700:02:0800:44:157102:21:06-833:00
#4 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !24Hadas KrzysztofPOZNAŃFUNDACJA NEVER EVER GIVE UP1996M­PRO200:13:241100:03:1201:04:37900:01:2200:35:48101:58:23-2
#5 995Ryczak MajaBYDGOSZCZUAM Triathlon Poznań1996K­PRO400:12:54500:03:5701:18:3543200:01:3800:45:2710602:22:315-
#6 6126Łukomski WojciechKRAKÓW1994M­PRO2000:15:495800:05:0901:23:0969500:03:0900:59:5082502:47:06-570
#7 147Graczyk FilipNEKLAUKS CITYZEN_/BE31994M­PRO800:17:1316000:03:4201:06:331600:01:3700:39:581002:09:03-13
#8 58Czysz RobertPOZNAŃUKS CITYZEN_/ BE31994M­PRO500:12:30300:03:0901:05:341000:01:2000:38:15502:00:48-5
#9 5219Tkaczyk IgorELIZÓWKA1994M­PRO1800:21:5078800:06:1101:18:5445300:03:1300:52:5546402:43:03-489
#10 32111Kafarska UrszulaPOZNAŃFTI Racing Team1993K­PRO600:17:3420000:04:4001:19:5851800:01:5900:50:2232102:34:3317-
#11 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 412Swat SylwesterPRZEŹMIEROWOSWAT TEAM1993M­PRO300:13:17900:03:3001:02:53500:01:3000:37:57301:59:07-3
#12 4813Wostal AleksanderSZPROTAWA1992M­PRO1000:17:2117400:03:4901:14:0920400:01:3600:39:18702:16:13-46
#13 14514Derleta MateuszSZCZECINderMMed1992M­PRO1500:16:107600:04:2601:15:5028500:02:0000:46:4814802:25:14-138
#14 6115Maciejewski ŁukaszSZCZECIN1992M­PRO1100:15:556300:03:5801:10:458700:02:0300:45:2110002:18:02-57
#15 16616Chodyna MonikaOLSZTYNNajmowicz Triathlon1992K­PRO500:13:351400:04:3101:14:5924700:02:0300:51:4139602:26:498-
#16 2717Grądzki WojciechGIŻYCKOdotsport.pl PRO Triathlon Team1991M­PRO900:16:047100:03:5201:08:083500:01:5200:42:303702:12:26-25
#17 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !2418Soltysiak JoannaKOLOKuźnia Triathlonu / Zmierz­nie­szacuj.pl1989K­PRO200:13:421700:03:4401:09:285800:01:4100:43:225202:11:572-
#18 34019Wesołowski RomanPOZNAŃ1989M­PRO1700:19:5853800:05:1501:17:5139600:02:4900:49:1926102:35:12-322
#19 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 11121Sobielga AgataPOZNAŃPosnania1985K30­34300:16:289400:03:4801:12:1612500:01:3800:48:4423102:22:547-
#20 31622Miedziak SebastianROGALINEK1983M­PRO1600:18:2631000:05:2101:15:4928400:02:0300:52:3544602:34:14-300
#21 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 323Przymusiński FilipPOZNAŃKS UAM TRIATHLON POZNAŃ1983M­PRO300:12:29200:03:2601:02:46400:01:3400:38:52601:59:07-3
#22 73224Roszuk JakubPOLIWODA1979M­PRO2300:18:1428400:06:3001:31:18100100:03:1600:53:4950202:53:07-669
#23 70125Bartolik PiotrWARSZAWAPZU Sport Team1978M­PRO2200:19:4650800:07:0601:23:2470500:02:3800:58:4477502:51:38-644
#24 73126Mazurek RobertSZCZECIN1977M­PRO2300:22:3186300:05:5901:26:3384400:03:3100:54:3354302:53:07-669
#25 86327Spaczynski PiotrWARSZAWASSW1977M40­4418000:26:21108600:07:5801:22:3666300:03:0800:58:4677802:58:49-783
#26 6728Cieślik PiotrBEŁCHATÓWPGE Jupiter1976M­PRO1200:17:2418100:04:1801:07:583300:01:5400:46:4614302:18:20-64
#27 57829Racinowski FilipBYDGOSZCZCB 1631976M­PRO1900:21:4777900:06:1801:16:3633100:02:2300:58:3276802:45:36-538
#28 8930Świerek AndrzejDOŁUJEc/s ironman polska1976M­PRO1400:17:3019000:04:1401:12:3814300:01:4700:45:079202:21:16-85
#29 63731Kufelin KrzysztofPOZNAŃsporttrans1974M­PRO2100:21:5980600:06:0301:15:0425200:02:3301:02:5193602:48:30-590
#30 113633Sobolewski MarekKOSZALIN1969M­PRO2500:22:3687700:07:3101:36:36109000:03:5201:19:31116003:30:06-986
#31 115834Studniarek PawelJEŻÓW SUDECKIJustSwim1961M­PRO2600:24:0298800:09:3001:36:59109300:05:5101:23:41116803:40:03-1001
#32 40141Daszewski FilipDĘBNOHusaria Race Team1998M18­241000:17:0914900:06:3801:19:3649000:02:0000:52:3644902:37:59-381
#33 40342Michalak HubertDRZYMAŁOWONiagara fitness klub1997M18­241100:17:4021200:05:3801:19:5151000:02:4000:52:1242202:38:01-383
#34 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 9143Kuś AdamPOZNAŃBE3 Cityzen1997M18­24300:20:2259500:04:2801:13:0316200:01:2700:42:073002:21:27-87
#35 34644Sieczkowski DamianDOBIESZKOW1997M18­24900:19:4851200:05:3301:18:5945900:02:5500:48:1520702:35:30-329
#36 65646Orzeł SławomirSIERAKÓWRockBar Sieraków1996M18­241600:16:5212600:07:3901:31:36100700:02:0800:51:1536902:49:30-604
#37 72848Sarbak BartekWOLSZTYNWolsztyńska Akademia Biegowa1996M18­242100:17:4422500:05:4801:22:3465900:02:2301:04:3498402:53:03-667
#38 96449Koza KacperDRAWSKI MŁYN1995M18­242400:25:19105200:05:5201:29:0694500:02:0201:03:2695203:05:45-867
#39 94950Moder MichałDRAWSKOSokół Drawsko1995M18­242300:23:3895600:07:3301:33:52105100:01:5900:57:4872903:04:50-855
#40 69151Kupka BazylNOWA RUDASzybka Kupka1995M18­241800:20:2159100:06:2301:26:2083200:02:1500:55:4260802:51:01-634
#41 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !2352Brodzki PiotrGDYNIAUKS CITYZEN_ /BE31995M18­24100:13:251200:03:3201:08:595000:01:3400:43:566402:11:26-22
#42 28854Sobota AdamPOZNAŃ1995M18­24800:20:5867500:05:4301:15:2126500:01:4000:49:1525902:32:57-272
#43 71655Mazurek KacperMOGILNOMogilno1995M18­242000:20:4964800:06:2601:26:3784700:02:3500:55:5863202:52:25-655
#44 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 73057Gibiec KingaCIESZYNGibiecTeam1994K18­24300:16:5312800:06:0101:26:4685100:03:1101:00:1483902:53:0562-
#45 99558Zaręba JuliaPOZNAŃNie za daleko1994K18­24400:22:1383700:06:3401:31:19100200:03:1501:05:45100703:09:06104-
#46 73759Barański KacperPOZNAŃ1994M18­242200:20:0555900:07:0101:27:3488600:02:5300:55:4561502:53:18-674
#47 58860Czarnozynski DanielGLIWICEGTT INTER PROJEKT1994M18­241300:20:1758200:05:4901:17:1236400:02:3701:00:1383802:46:08-548
#48 105861Kowala ZuzannaPOZNAŃbiegi wlkp.1994K18­24500:21:2673700:07:0201:40:35112300:02:2401:03:5696203:15:23123-
#49 12062Frukacz KamilRUMIA1993M18­24400:13:361600:04:1801:16:0830100:02:2600:47:1216502:23:40-113
#50 67563Ginter ŁukaszPOZNAŃZgrupka Team1993M18­241700:19:3848600:06:4501:22:1264000:02:0600:59:4682202:50:27-621
#51 22464Bubula KrystianSTRZELINTRIATHLON STRZELIN1993M18­24500:16:4812000:05:0701:16:0329900:01:4900:49:4729002:29:34-214
#52 117265Żyto MaciejŚWINIARY1993M18­242700:35:12117500:07:5901:43:17113900:02:4101:18:27115603:47:36-1007
#53 103366Partyka MichałPROMIENKO1993M18­242500:27:30111900:06:3801:33:12103800:03:3101:01:4590203:12:36-916
#54 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !25967Kamińska DanielaROKITKIMKS Sambor Tczew1993K18­24100:15:053300:04:2301:17:5139700:02:0200:52:1642902:31:3714-
#55 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !54068Andryszak AleksandraŚWINOUJŚCIETRI and RESCUE1993K18­24200:17:5324600:05:5701:21:2759600:03:0900:55:2959602:43:5533-
#56 64069Sterczała MarcinKICIN1993M18­241500:24:43102300:05:3301:15:5028600:02:3101:00:0283002:48:39-591
#57 26870Górski AmadeuszPOZNAŃ1993M18­24700:17:0915000:04:2801:09:356000:02:5800:57:4772702:31:57-254
#58 56972Ryfa MaciejBORÓWIECBORÓWIEC1993M18­241200:19:1042200:06:3601:20:5056100:03:1100:55:2859302:45:15-533
#59 69574Bielecki KrzysztofKRAKÓWAggressive Bike1993M18­241900:27:47112500:04:5701:24:2674300:01:4800:52:1843102:51:16-638
#60 118375Krupińska WeronikaPIŁAONIONRUNNERS1993K18­24600:27:29111800:08:3002:05:14117700:03:1501:11:11109703:55:39170-
#61 60376Karzkowiak KacperZIELONA GÓRALUG Team1993M18­241400:18:5138000:06:2201:19:0546400:02:5300:59:3281002:46:43-561
#62 43777Tomczak KrystianCHODZIEŻMoveOn1992M25­294500:27:53112700:04:0101:16:3532800:01:5100:48:4823502:39:08-414
#63 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 3278Filipiak RobertŁÓDŹ19921992M25­29300:13:331300:03:5301:12:5915900:01:3100:41:582702:13:54-30
#64 17479Furtak JacekŚREM1992M25­292100:14:492700:04:0001:16:3332600:01:3500:50:0430802:27:01-166
#65 72581Prussak RemigiuszMOGILNOUsługi Ratownicze Jerzy Prussak1992M25­296800:15:435400:05:0701:25:0977700:02:3701:04:1497302:52:50-664
#66 32482Woźniak PatrykGORZYCE WIELKIE1992M25­293600:17:5023700:05:3301:19:3048400:02:3700:49:0625002:34:36-306
#67 40083Oczkowski WojciechPOZNANVelocity Warsztat Treningu1992M25­294300:22:2485201:28:11--02:37:56-380
#68 37585Pękala ŁukaszPOZNAŃ1992M25­294100:23:2093700:07:0501:15:4227900:02:4600:47:5619002:36:49-356
#69 114487Żak MichałMASZEWO19921992M25­2910400:28:17113800:05:4201:42:32113600:03:5701:11:57110703:32:25-992
#70 81788Niciejewski JanCHOJNICE1992M25­298100:21:1170600:06:0301:25:5481200:02:5201:00:4286302:56:42-745
#71 56789Strykowski KrystianZIELONA GÓRAAM#15 Triathlon Team1992M25­295700:22:0682400:04:5401:21:2259100:02:0800:54:3855202:45:08-531
#72 4190Łączka AdamPOZNAŃBE31992M25­29500:17:4723100:04:1201:09:075200:02:0100:42:093102:15:16-39
#73 10392Czajkowski BartoszZIELONA GÓRAAM#15 Triathlon Team1992M25­291300:17:3319700:04:5601:13:4219300:01:4800:44:387702:22:37-98
#74 101693Zolyniak AleksandraLONDYNOlka & PG1992K25­291700:24:53102700:07:0101:28:4793300:02:2601:07:49105503:10:56114-
#75 93294Wnęk KatarzynaKLUCZBORKKluczborska Grupa Biegowa1992K25­291500:16:279200:05:4601:33:10103600:02:2101:05:46100803:03:3093-
#76 110795Płuciennik EdytaOLEŚNICATieto Triathlon Team Wieczorne bieganie w1992K25­291900:24:42102200:09:1201:33:54105200:02:4401:11:07109503:21:39138-
#77 105397Wielgus MariuszCHLUDOWOMarian TEAM1991M25­299900:23:3695500:06:0701:28:3792500:03:1301:13:10111503:14:43-931
#78 75098Taracha MarcinSKÓRKA1991M25­297200:22:5990600:05:2901:25:2179300:02:2700:57:1970402:53:35-686
#79 328102Trela ŁukaszŻYWIECKS Halny Węgierska Górka1991M25­293800:19:3748300:04:1401:23:5772300:01:4500:45:129602:34:45-311
#80 929104Naglik JoannaBOLESŁAWIECGastroniści Team1991K25­291400:20:5266000:06:1601:32:01101400:02:3801:01:2188903:03:0892-
#81 93108Wrzeszcz MariuszPIOTROWICETriathlon Mietków Team1991M25­291200:18:2430600:04:4101:13:3218500:02:1200:42:494002:21:38-89
#82 546109Dziudziel MateuszWARSZAWAKlub Biegacza PLL LOT1991M25­295600:17:5725400:05:1101:26:0081600:02:3200:52:2743702:44:07-513
#83 764111Andrusiewicz MaksymilianŻYWIEC19911991M25­297400:21:5880400:07:0701:26:2984000:02:0300:56:5168202:54:28-699
#84 300112Chęciński MichałPOZNAŃKU AZS Uniwersytet Medycznyw Łodzi-M25­293300:20:4363800:05:1901:16:5534900:02:4300:47:5518902:33:35-284
#85 962113Dorociński WojciechKŁUDZIENKOKT Kłudzienko1991M25­299100:20:3962800:06:5901:26:4785300:02:2901:08:49106903:05:43-865
#86 112114Bąbelek MariuszMIĘDZYRZECZKM Sport IRT Międzyrzecz1991M25­291500:17:1916900:04:2601:14:1220800:01:3700:45:2110102:22:55-105
#87 830115Koszarek KrzysztofCIENIN KOŚCIELNY1991M25­298200:22:3387100:05:0701:27:1387000:02:2301:00:0283102:57:18-754
#88 779116Karcz AndrzejLUXEMBOURG1991M25­297800:27:48112600:06:1801:24:5276600:03:3200:52:4545702:55:15-712
#89 883117Babiarz JakubSKIERNIEWICEKU AZS Uniwersytet Medyczny w Łodzi-M25­298600:21:1070500:07:4801:27:4889200:03:0201:00:0082902:59:48-799
#90 897118Binkowski PatrykPOZNAŃ1991M25­298700:22:0682500:08:0801:25:2980200:03:3701:01:3189403:00:51-811
#91 766119Kłunejko KrzysztofPOZNAŃWujasy1991M25­297500:19:4449800:07:2901:26:5585900:02:1800:58:0573902:54:31-701
#92 1166120Foltyniewicz BartoszPOZNAŃ1991M25­2910600:31:05116000:08:5201:44:35115000:03:4701:15:04113203:43:23-1006
#93 1020121Puchalski MichałPOZNAŃ1991M25­299500:20:1357600:07:3801:45:20115300:02:1900:55:4962103:11:19-906
#94 568122Szczepański MichałPOZNAN1991M25­295800:20:3561700:07:5501:22:0463300:02:4200:51:5840702:45:14-532
#95 78123Jędrzejczak MarcinSUCHY LASFabryka Triathlonu1991M25­29800:17:1115400:04:2201:10:347800:01:4600:45:3010702:19:23-74
#96 745124Selzer MarekŚWIEBODZINKS Babol Świebodzin1991M25­296900:20:4764300:07:0301:23:2070100:02:4500:59:3381102:53:28-681
#97 53125Wierzbicki MichałŚWIEBODZINZgrupka Team1991M25­29600:16:5212700:04:0101:11:159600:01:4700:42:514102:16:46-51
#98 544126Krzyżaniak MaciejPOZNAŃOniKancelaria Adwokacka1990M25­295500:18:4335300:05:2001:22:5167500:02:5800:54:1052602:44:02-511
#99 933127Wojciechowska SvetlanaPOZNAŃ19901990K25­291500:23:2093800:08:1201:29:4295900:03:2900:58:4778003:03:3093-
#100 752128Woźniak DariuszKIELCEPROMONTIN1990M25­297300:22:2585600:06:0601:23:5272200:02:1800:58:5778402:53:38-687

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport poznanbiega.pl http://www.cityzenklub.pl http://12tri.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności