Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

XLPL Ekiden

Wyniki - 28 maja 2017, Poznań

Msc
Nr
-
-
-
-
-
-
-
#1 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !1284zmierz-nie-szacuj.pl badania wydolnościoweTomasz Kramski, Tomasz Szymkowiak, Magdalena Lewandowska, Marcin Długosz, Patrycja Talar, Szymon Belgrau00:36:0900:35:1400:20:4500:19:3700:19:4900:16:5802:28:32
#2 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !2194MMKa Kusiołek/Witkowo BiegaPatryk Sobczyk, Paweł Gorzelańczyk, Dariusz Zawidzki, Jacek Zieliński, Bartłomiej Olszewski, Tomasz Zegarlicki00:35:2500:40:4500:19:1100:21:2400:18:5100:18:3802:34:14
#3 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 3183Lucky LUZersŁukasz Wróbel, Mateusz Kaczmarek, Daniel Kaczmarek, Piotr Waligóra, Bartosz Bieleń, Jarosław Sajnaj00:33:2600:40:5300:20:1500:21:0300:19:3400:20:0802:35:19
#4 4166KGHM Polska MiedźKarol Winniczuk, Jakub Plewko, Grzegorz Pawłowski, Jerzy Mazurkiewicz, Krzysztof Kwaśnik, Robert Walkowiak00:34:3700:41:2100:19:5700:19:2100:20:2600:19:4402:35:26
#5 5209OSIEDLE ROZALIN W LUSÓWKUTomasz Ostajewski, Przemysław Fornalik, Tomasz Chełkowski, Waldemar Janiszewski, Mieczysław Lisek, Kazimierz Chwirot00:37:5100:38:0000:21:2800:21:2900:20:4800:20:2902:40:05
#6 6247Speed Men - Wolsztyńska Akademia BiegowaBartosz Feifer, Dawid Lipowy, Tomasz Pohl, Wojciech Serwa, Tomasz Tarsa, Piotr Piwecki00:34:2400:40:5200:21:4700:19:5000:21:1000:22:1502:40:18
#7 749Komenda Wojewódzka Policji w PoznaniuDawid Cieślak, Marcin Michalik, Michał Woźniak, Robert Rasztorf, Radosław Kociński, Piotr Stefanowicz00:34:2000:44:3400:21:2300:22:3300:22:0000:21:4202:46:32
#8 8221Piątkowo na BiegowoMariusz Nowak, Mateusz Agaciak, Renata Wojtkowiak, Patrycja Kołecka, Stefan Wojtkowiak, Marianna Trzeciak00:36:2400:40:0300:24:1700:23:1400:20:1400:22:3202:46:44
#9 916ŚWIAT BIEGACZA Fehlau Run Team IIRafał Kędziora, Maciej Woźniczak, Sławomir Sąsiadek, Rafał Widerak, Wojciech Krężelewski, Jarosław Brodowicz00:37:5400:42:3800:22:1000:20:3900:22:1300:21:1602:46:50
#10 10181Lucky LukiŁukasz Stachowiak, Paweł Matuszak, Zbigniew Fiebich, Mirosław Gembalski, Łukasz Gembalski, Szczepan Rabiega00:39:2900:42:2700:23:5100:21:1300:19:5700:22:1302:49:10
#11 1174Atakujemy pierwsza 10Krzysztof Meler, Piotr Wzięch, Robert Szulc, Zbyszek Strzelecki, Michał Wzięch, Bartosz Fryske00:39:3100:45:2100:20:3500:22:0100:20:4800:21:0702:49:23
#12 1254400 lat Zakonu PijarówAleksander Ferchmin, Piotr Cieszyński, Piotr Rokicki, Patryk Burzyński, Jacek Frąszczak, Jarosław Raczkiewicz00:38:3900:41:3800:22:4700:22:1600:22:1100:25:0602:52:37
#13 13144gRUNwald team Poznań 1Sławomir Raflik, Tomasz Szymczak, Piotr Pawlus, Dawid Wierzejewski, Tomasz Ratajczak, Wojciech Grabiński00:41:5700:40:0100:24:2500:25:2800:22:1500:19:1202:53:18
#14 14273ViaConWojciech Janowicz, Krzysztof Sobór, Marcin Czyżewski, Marcin Kujawiak, Mariusz Peronski, Paweł Radziemski00:39:3500:42:4300:24:3000:23:1800:22:3200:22:4302:55:21
#15 15165KB Maniac Poznań i PrzyjacieleAgnieszka Pelc-Wanielista, Piotr Wanielista, Halinka Aleksandra Nowak, Iwona Kosiorek, Marcin Cholewiński, Mateusz Szukała00:39:1400:42:5000:23:3300:24:4900:22:5700:22:0102:55:24
#16 1639CZAPI vs. MARATONDaniel Angielczyk, Błażej Wytwer, Wiesław Chojniak, Marcin Posiła, Paulina Konieczna, Paweł Czapiewski00:38:0900:40:1100:26:3400:23:4600:26:1300:21:2702:56:20
#17 1763Aluplast PoznańAndrzej Pernak, Jarosław Cyrulewski, Adam Woźniak, Adam Wiliński, Ariel Gawroński, Mikołaj Borycza00:38:1600:46:0900:21:3700:24:5900:21:1600:24:2702:56:44
#18 1847ŚWIAT BIEGACZA Fehlau Run Team IVMarcin Antczak, Sławomir Sybilski, Piotr Łykowski, Rafał Korolkiewicz, Piotr Stachowiak, Marcin Jankowiak00:42:0300:42:1700:24:3200:22:4300:23:1700:22:0802:57:00
#19 1917ŚWIAT BIEGACZA Fehlau Run Team IIIIwona Maciąg, Justyna Papież, Monika Florek, Małgorzata Brok, Dagmara Kukla, Anna Szcześniak00:40:3800:43:0700:23:2200:22:5300:22:4100:25:2202:58:03
#20 20178Luboński Klub Biegacza 2Robert Zieliński, Arek Bednarski, Michał Ścigocki, Mateusz Knapkiewicz, Michał Szymaniak, Michał Gil00:42:2400:43:5800:23:4100:23:3900:21:5600:22:5202:58:30
#21 22211Panasonic 1Piotr Zientalski, Norbert Hołderny, Tomasz Wieczorkowski, Eliza Frydrychowicz-Lilley, Maciej Kasprzak, Robert Robaszkiewicz00:39:4800:41:0300:25:4400:25:3800:24:0400:22:5702:59:14
#22 238NOVOL 2Rafał Młodzikowski, Arkadiusz Kubasiński, Piotr Modzelewski, Marcin Wiatrowski, Maciej Martinek, Łukasz Kubiak00:40:0700:45:5800:24:0900:23:5300:24:3100:21:3003:00:08
#23 2411CYBINA TEAM IMarcin Lis, Kacper Śmichurski, Bartosz Pawlak, Piotr Walkowiak, Marek Kościelniak, Marcin Filipiak00:44:1900:46:0400:23:5200:21:1800:23:2400:25:0403:04:01
#24 25276WIX-FILTRON IBłażej Majewski, Marcin Nowak, Mateusz Szymczak, Marcin Konieczny, Adam Weryszko, Błażej Bębel00:39:4600:46:4700:23:3900:22:4500:25:1600:27:4503:05:58
#25 26248STEELPRESS TEAMRafał Paluszkiewicz, Adam Jankowiak, Marzena Kwaśna, Łukasz Padła, Damian Olejniczak, Paweł Schulz00:41:4200:44:3600:26:4700:24:1800:24:3300:24:3203:06:28
#26 2726Roche Runners IMichał Wojtysiak, Joanna Sikorska, Fabian Wiktorowski, Paweł Nowacki, Bartłomiej Woronin, Adam Zawada00:36:5100:49:3200:24:0100:29:1300:22:3100:26:4103:08:49
#27 28279WPIP Team 1Artur Maliński, Paweł Jaroniec, Adam Paprzycki, Marcin Cybulski, Łukasz Kęsik, Michał Nowak00:40:2100:49:2000:25:5600:24:1500:25:1700:23:4403:08:53
#28 2938OPTYK PRZYBYLSCY RODENSTOCK TEAMMichał Zygmunt, Mateusz Jaśniewicz, Marcin Szczepaniak, Agnieszka Rybińska, Ireneusz Meczykowski, Przemysław Rybiński00:39:3100:40:1900:26:4200:28:5700:29:5100:23:5903:09:19
#29 3024Art Team Pegaz Teatr Wielki Poznań 2Jan Wójcik, Romuald Piechocki, Piotr Furtak, Piotr Kucharski, Remigiusz Strzelczyk, Krzysztof Madejski00:42:5400:45:1600:26:1400:27:0400:24:0700:23:4603:09:21
#30 3127KB UE PoznańWaldemar Rydzak, Adam Maliszewski, Marian Gorynia, Waldemar Budner, Jacek Trębecki, Natalia Janik00:41:3700:47:2500:25:0900:27:3100:25:0200:23:2203:10:06
#31 32200O-I Produkcja PolskaMaciej Żmuda, Łukasz Szczepaniak, Mariusz Witko, Artur Gawrych, Łukasz Bąk, Jarosław Kosicki00:39:2400:49:2200:26:5100:23:5500:25:1700:25:4003:10:29
#32 33261SZWLA SZYBKIE I PIĘKNENatalia Tokarek, Elżbieta Romej, Małgorzata Konopka, Agnieszka Alabrudzińska, Ewa Kiedrowicz, Sylwia Grzesiak00:43:0400:46:5100:25:4800:25:0900:25:0400:25:0603:11:02
#33 34100CRAFTER WRZEŚNIAMariusz Prus, Dariusz Manthei, Zbigniew Bojański, Robert Springer, Maciej Szymański, Marek Janiak00:41:0200:48:5700:21:0200:27:4200:27:4400:25:2803:11:55
#34 3559ACIEU.PL Team 1Hubert Sosnowski, Jakub Koput, Rafał Krupa, Paweł Weber, Paweł Moszyński, Aleksandre Chrikishvili00:42:4000:44:2800:28:4200:24:4400:23:0800:28:1703:11:59
#35 36582. Skrzydło Lotnictwa TaktycznegoJacek Kuropaczewski, Przemysław Woźniak, Karol Bartczak, Łukasz Bizan, Kornel Różycki, Robert Kutryba00:43:5800:51:5700:24:2700:24:5000:23:4700:23:1703:12:16
#36 37207Ortopedia Dziecięca- na wynikMateusz Kozinoga, Bartosz Kiedrowski, Joanna Kraśny, Paulina Nowak, Michał Walczak, Maria Wolff-Stefaniak00:40:0900:47:4200:28:0100:26:5900:24:4400:25:0103:12:36
#37 38228PROMAGMichał Klapczyński, Paweł Spiczak-Brzeziński, Grzegorz Banaszkiewicz, Sebastian Kopaszewski, Maciej Muchała, Łukasz Wyremblewski00:46:1700:43:3400:24:2500:26:2100:24:4600:27:2303:12:46
#38 3990BZ WBK Runners TeamMarek Stachowiak, Marcin Makulec, Aneta Słomińska, Julita Kazimierczak, Adam Retkowski, Rafał Mrówczyński00:40:5600:45:0800:25:4700:25:3000:27:4800:27:3903:12:48
#39 40108DIAMANT PRO SPORT TEAMSławomir Kosakowski, Witold Feledziak, Tomasz Nowak, Przemysław Figlarek, Zenon Badyra, Paweł Maciejewski00:42:3900:44:3600:27:2300:26:5500:26:5800:25:4003:14:11
#40 41145gRUNwald team Poznań 2Kamil Jagła, Beata Mucha, Norbert Zborowski, Wiktor Nowak, Ziemowit Staszak, Piotr Nawrot00:41:1400:52:3900:23:2000:27:2100:25:1800:24:2303:14:15
#41 4284BKB Bakcyl - BestieAndrzej Łysiak, Krzysztof Kaczmarek, Andrzej Rudnicki, Leszek Stasik, Wiesław Pajchrowski, Dominik Dzikowski00:40:3600:46:0800:28:0000:21:2600:23:5600:34:5503:15:01
#42 43182Lucky Luki WomenAngelina Woyczyńska, Karolina Jurczak, Agnieszka Sobecka, Martyna Zielińska, Beata Turbańska, Monika Rabiega00:45:0000:47:2200:27:5300:25:3200:25:0600:24:4803:15:41
#43 44245Speed Feet `16Marcin Jurga, Albert Pelec, Anna Ptaszyńska, Monika Merklinghaus-Kober, Adrian Skorczyk, Wojciech Ptaszyński00:38:2400:35:1200:26:4600:22:3903:15:42
#44 45285WYBIEGANI TEAMCezary Skowroński, Tomasz Jarzembowski, Przemysław Jędrzak, Piotr Prewicz, Łukasz Gierwazik, Mikołaj Sobczak00:44:1600:53:3100:25:4400:24:4300:25:0800:23:5903:17:21
#45 46122FIBARO 1Piotr Skorupiński, Marek Ratajczak, Aleksandra Kornat, Dawid Warmbier, Mateusz Łuczak, Janusz Kowalski00:42:1000:49:2300:29:3500:25:3400:24:1300:26:3403:17:29
#46 47115EKOS POZNAŃTomasz Owczarzak, Artur Dobrzycki, Katarzyna Jenerowicz, Marcin Dziaduszek, Łukasz Chmielewski, Patryk Stremich00:35:4000:57:2400:29:4500:26:1700:24:5300:24:1103:18:10
#47 4877BBF By Być w FormieMateusz Oppeln-Bronikowski, Weronika Hedzielska, Michał Kaczmarek, Sławomir Adamczyk, Tomasz Michalak, Rafał Hedzielski00:42:4200:46:5700:28:3700:24:0900:30:1500:25:3503:18:15
#48 49148HARPAGAN ZG 1Katarzyna Kata, Łukasz Kata, Paweł Kokot, Sylwia Sułkowska, Łukasz Łowejko, Piotr Łowejko00:48:3000:45:4200:25:2200:26:2300:26:0400:26:3503:18:36
#49 50106Deloitte Adventure TeamPaweł Pochylski, Krzysztof Pięta, Tomasz Bojarczuk, Jacek Lechna, Maciej Guzek, Karol Ciszak00:44:5100:53:5300:24:0100:25:5900:25:1400:24:5603:18:54
#50 51134Getinge Infecteam IIAdam Roznerski, Rafał Starzyński, Lidia Buczel, Artur Bielski, Jakub Rolirad, Filip Pawlik00:39:0400:54:3200:28:5700:26:2100:25:5400:24:2503:19:13
#51 52120EY AudytMichał Sitarz, Łukasz Jedrzejczak, Łukasz Kłaczyński, Michał Potrawiak, Paweł Skalski, Robert Kuzminski00:46:5300:48:1600:23:1600:25:0600:30:0600:25:4503:19:22
#52 53146Grupa Muszkieterów #Drużyna M #3Kuba Szary, Jakub Nowaczyk, Paweł Kotecki, Daniel Hildebrand, Sylwia Sobczak, Małgorzata Bożek00:44:3400:46:2000:23:0000:25:5000:30:1500:29:2403:19:23
#53 5462Alglob TEAMAdam Łączka, Tomasz Domagała, Piotr Grajek, Tomasz Jagiełka, Przemysław Łuczak, Hubert Marcinkowski00:38:1800:52:5100:24:5000:22:2400:30:5700:30:1503:19:35
#54 5599CONSTRAVIAMariusz Wdzięczny, Adam Byczkowski, Piotr Zaborny, Krzysztof Jankowiak, Dawid Jarka, Michał Gazda00:53:3900:49:1800:24:3100:24:0900:22:3800:25:3303:19:48
#55 56141GraphcomAgata Borkowska, Mariusz Wiliński, Przemysław Nyka, Jakub Sztyma, Patrycja Imaszewska-Palm, Maciej Sowa00:45:4700:48:3400:29:3400:25:1300:25:2100:26:0903:20:38
#56 5710Schneider Electric EEWojciech Piesik, Łukasz Dąbkowski, Edyta Brysiak, Krzysztof Dydo, Agnieszka Lewkowicz, Robert Wielicki00:41:3700:48:0200:27:5000:29:4800:26:2000:27:3103:21:08
#57 5878BEJOTŁukasz Adamski, Piotr Karman, Konrad Mikołajczak, Tomasz Jakubczak, Michał Zygmunt, Rafał Zalewski00:46:4400:52:4400:27:0200:26:0000:23:0400:25:3403:21:08
#58 59139GONVARRI POLSKASzymon Długosz, Jacek Kwitowski, Katarzyna Wiktorowska, Magdalena Miczuga, Marcin Miczuga, Patryk Chojnacki00:47:0400:47:0400:27:2800:26:0700:22:4300:30:5103:21:17
#59 6028Teatr Nowy w Poznaniu ISławomir Kowalczyk, Dawid Chwirot, Andrzej Hamerski, Patrycja Chwirot, Piotr Kruszczyński, Mariusz Zaniewski00:53:5200:42:2300:27:4500:26:4000:27:5600:22:5803:21:34
#60 61164Jeżyce BiegająŁukasz Gruchot, Damian Osmański, Bogumił Piasecki, Michał Siekierski, Piotr Kaczmarek, Adam Frąckowiak00:50:4000:49:3900:23:2500:26:1800:27:0700:24:3103:21:40
#61 62116Emenemsy TeamTomasz Bartkowiak, Łukasz Gołębiewski, Radosław Lewandowski, Jagoda Flisikowska, Daria Waszak, Agata Abram00:46:1900:49:1200:25:5200:30:2900:25:3700:24:5403:22:23
#62 6364Appchance Running DeptPiotr Gabryszak, Damian Romanów, Joanna Kniat, Grzegorz Skibiński, Miłosz Wójcik, Jakub Kośla00:48:2100:46:5800:25:1200:26:1900:26:4100:29:0303:22:34
#63 6582Biegająca EgzekucjaDavid Ziojła, Marcin Pater, Natalia Kozierska, Dominik Piaskowski, Marcin Kropski, Sebastian Nowak00:49:2000:52:0700:28:3900:24:0000:25:0700:25:0503:24:18
#64 6657(nie)dzielna drużynaElżbieta Wojtkowiak, Tomasz Kanikowski, Jacek Melewski, Anna Królikowska-Tomczak, Michał Augustyniak, Marek Buchnat00:48:5200:47:5600:29:1700:30:0900:24:3500:23:5403:24:43
#65 67158Inoutic IVAndrzej Kluczyński, Artur Łubkowski, Łukasz Król, Mateusz Konieczka, Grzegorz Nowak, Bartosz Pękała00:44:2100:40:5400:30:2400:30:4800:30:5300:27:3703:24:57
#66 68143GROM KLECZEWAndrzej Czechorowski, Sławomir Kamiński, Karina Grzywacz, Zuzanna Hajdrych, Anna Szygenda, Lech Jerzy Hajdrych00:41:2500:52:0700:30:1500:25:2700:27:3600:28:2303:25:13
#67 69119EuroNETKrzysztof Grzyb, Bartosz Boiński, Arkadiusz Klimczak, Łukasz Turowski, Krzysztof Wendeker, Beata Izbaner00:44:5600:49:4200:26:0800:26:5200:27:5900:29:5603:25:33
#68 70127Fitatu RunnersRobert Gacki, Łukasz Domański, Marta Kokocińska, Szymon Mydlarz, Zuzanna Kaczmarek, Marcin Budziński00:40:1800:45:2000:32:1900:31:2200:28:5900:27:2503:25:43
#69 71179Luboński Klub Biegacza 3Dariusz Rubaszniak, Grzegorz Pluciński, Michał Mielcarek, Marcin Meller, Robert Kurys, Andrzej Lewandowski00:42:1000:50:2200:37:0300:26:2000:27:0700:23:1103:26:13
#70 7220Instytut SalamandraKasia Łaźniak, Gosia Olszewska, Iwona Gutowska, Magda Mikołajczak, Krzysztof Spelak, Katarzyna Spelak00:44:5700:52:5400:26:1500:31:0700:25:0400:26:1403:26:31
#71 734For Run Team IIIDariusz Obuchowicz, Mikołaj Stróżniak, Ksawery Urbańczyk, Jakub Adamski, Marcin Kępiński, Michał Adamski00:46:0900:57:0800:25:5700:27:1700:26:2000:23:4703:26:38
#72 74130FusyAgnieszka Krotoszyńska, Marcin Jędrzejczak, Justyna Frąckowiak, Wojciech Majchrzak, Jerzy Krotoszyński, Jakub Rutkowski00:54:0600:50:5700:29:1900:25:2300:23:1000:23:5803:26:53
#73 75252STX NEXTPaweł Fertyk, Wiktor Bakalarski, Bartosz Jeske, Milena Piasecka, Christian Mendoza, Marcin Najtkowski00:46:5300:51:2700:27:1100:29:2800:25:3900:26:2703:27:05
#74 76204OCTOPUS & MLEK - ROL TEAMPrzemysław Ciecierski, Krzysztof Skrzypczak, Grzegorz Walczak, Marek Kulpa, Robert Dolny, Dawid Sikora00:46:5000:46:2900:30:4700:30:0300:29:0900:24:2403:27:42
#75 77133Getinge Infecteam ISzymon Olszewski, Krzysztof Bartz, Łukasz Nawrot, Michalina Wardęga, Anna Szczygieł, Mateusz Maćkowski00:47:2700:47:3600:26:2000:30:4800:33:1400:22:2303:27:48
#76 78112Drużyna ACOTomasz Grochowski, Szymon Nowak, Grzegorz Walaszczyk, Bartosz Waszkowiak, Klaudiusz Walaszczyk, Ewa Nowak00:51:2300:55:1000:25:5100:29:2400:18:5900:27:1803:28:05
#77 79277WIX-FILTRON IIBłażej Biskup, Robert Idkowiak, Rafał Przybył, Tomasz Korytny, Krzysztof Idkowiak, Michał Wachowiak00:48:3800:53:0200:28:0500:26:1700:27:4200:24:5303:28:37
#78 8087BŁYSKAWICA KLECZEWAndrzej Ślebioda, Michał Dryjański, Beata Bednarek, Agnieszka Ślebioda, Sebiastian Jaszczak, Dariusz Szymański00:43:5600:44:0300:40:0300:28:1400:26:4900:25:3903:28:44
#79 8180BGC RUNNERSŁukasz Burzyński, Marek Kukułka, Beata Greser, Bartosz Malicki, Natalia Felix, Władysław Urbaniak00:44:5800:46:2100:31:2600:32:2500:28:4600:24:4803:28:44
#80 82275WIOCHA BIEGA BO NIE LUBITomasz Mróz, Tomasz Majcher, Paweł Madaj, Adriana Pawelczyk, Justyna Ohla, Katarzyna Mróz-Siczyńska00:48:1800:53:5100:23:5900:29:4700:25:4100:27:1703:28:53
#81 83210Pakieciarze TeamMaciej Stachowiak, Przemysław Stęclik, Barbara Mąderek, Dobrochna Banaszkiewicz, Tomasz Adamski, Sebastian Ciesielski00:46:4000:43:4400:28:1700:34:4300:27:3900:27:5803:29:01
#82 84186MAMUTY POZNAŃTomek Bierwagen, Adam Trombala, Jakub Kotrysiak, Dawid Kubiak, Paulina Reszela, Krzysztof Czarnota00:51:1200:48:0500:25:3500:24:0500:35:0200:25:0503:29:04
#83 85192MGOKiS PajęcznoWojciech Beśka, Robert Bilski, Łukasz Wawrzak, Justyna Kotynia, Elżbieta Kupiec, Krzysztof Zawadzki00:44:4100:49:5200:24:1400:31:4800:27:5600:30:4203:29:13
#84 86149HARPAGAN ZG 2Michał Brodziński, Paweł Sułkowski, Przemek Cukiernik, Monika Łowejko, Urszula Ruszel, Emilia Brodzińska00:49:2300:51:0900:28:4200:27:1900:26:1100:26:4903:29:33
#85 876For Run Team IVKrzysztof Szymko, Tomasz Szynwelski, Bogumiła Wiśniewska, Paweł Słomiński, Zuzanna Jaroszyk, Bogusław Kardasz00:45:1400:48:4000:27:1700:33:2700:33:0000:23:0803:30:46
#86 889NOVOL 3Mateusz Kubiak, Michał Wojtyś, Mieszko Piśmienny, Artur Grzybek, Sebastian Ratajczak, Krzysztof Olejniczak00:48:5900:53:3000:27:2700:26:0800:26:0400:29:1403:31:22
#87 89267Take Run TeamAnna Kurcz Kielar, Robert Paniączyk, Małgorzata Jankowska, Anna Heneczkowska, Paweł Kucharski, Bogna Warzycha00:48:3500:47:5300:31:1500:23:2900:26:4500:33:4103:31:38
#88 90224Piorun KleczewPrzemysław Frydrychowski, Szymon Janaczyk, Iwona Frydrychowska, Ela Puchalska, Msrek Jaskólski, Agnieszka Warwas-Trzemkowska00:45:4300:46:1100:32:2800:34:3700:25:0700:28:0103:32:07
#89 9142NIVEA - MARATON TO ZA MAŁOMikołaj Russek, Katarzyna Popkowska, Nikola Milanovic, Mateusz Grodzicki, Marek Stempak, Kamil Zaborowski00:53:4700:55:4000:29:5000:25:2900:23:3900:23:5203:32:17
#90 9296CMS TeamMateusz Wosiek, Marcin Pasik, Adrianna Jakimiak, Adriana Andrzejewska, Wojciech Koczara, Michał Andruszkiewicz00:47:1800:45:4400:32:2900:31:0200:29:0200:27:0603:32:41
#91 93177Luboński Klub Biegacza - dziewczynyIzabela Dąbrowska, Ewelina Kamińska, Marta Gidaszewska, Justyna Zielińska, Anna Babst, Ewelina Wysocka-Babst00:48:0200:53:3000:28:0500:25:2900:29:5900:27:4103:32:46
#92 9443Super-Pharm WALECZNIPaulina Hildebrańska, Adam Bartkowiak, Markos Didolis, Remigiusz Malenta, Martyna Kaczorowska, Filip Grzesiak00:54:4700:44:4100:29:2200:26:3000:30:1500:27:2903:33:04
#93 9588BSSK i PrzyjacieleTomasz Jarus, Michał Mielnik, Iwona Roksela, Marcelina Słapa, Marcin Jaraczewski, Ryszard Brudkiewicz00:44:4400:52:5200:27:1000:22:3700:28:5800:36:4603:33:07
#94 96214Pekabex - dział projektowy 1Bartosz Bartkowiak, Marcin Luber, Szymon Wojciechowski, Kamila Kaczmarek, Piotr Spuś, Marek Gołębiewski00:48:5500:49:5200:28:4900:32:3200:27:2500:25:4703:33:20
#95 97113Drużyna ZenkaWojciech Czub, Andrzej Czub, Karol Czub, Piotr Czub, Vilma Plopliene, Marian Czub00:55:1300:45:5300:27:4100:27:0000:30:1200:27:2603:33:25
#96 98159Instytut Genetyki Człowieka PAN - IGCzMichał Walczak, Damian Brauze, Marta Kaczmarek-Ryś, Paweł Boruń, Iwona Ziółkowska-Suchanek, Grzegorz Zamelczyk00:44:5700:55:2600:31:0500:28:5900:26:2300:26:4003:33:30
#97 99218PETARDYMaciej Maćkowiak, Krzysztof Maćkowiak, Karolina Paluszkiewicz, Rafał Rybarczyk, Renata Marciniak, Michał Maćkowiak00:49:2800:53:1100:29:4000:28:4300:28:3500:24:0703:33:44
#98 100185Majda StrzyżewskaMichał Juszczak, Bartosz Majda, Beata Leszczyńska, Karolina Nowacka, Rafał W Ąsowicz, Magdalena Wiśniewska00:52:1100:51:1500:26:5300:31:5100:28:1000:23:4803:34:08
#99 101258Szpital LutyckaAgnieszka Symyczyńska, Jaromir Furmaniuk, Zuzanna Kucała, Maciej Głyda, Marcin Kowalczyk, Karina Wronka00:50:5900:50:1500:28:2000:28:5400:25:4200:30:0603:34:16
#100 102278WIX-FILTRON IIIGrzegorz Kordus, Dariusz Frąckowiak, Arkadiusz Chudy, Wojciech Feledziak, Marcin Plackowski, Michał Jagodzik00:52:3300:55:2500:26:5700:27:3800:27:0900:24:4903:34:31

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności