Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

XLPL Ekiden

Wyniki - 28 maja 2017, Poznań

Msc
Nr
-
-
-
-
-
-
-
#1 1991Stowarzyszenie na TAKIrena Duszyńska, Hanna Michalik-Tomczak, Justyna Duszak, Olaf Nowicki, Damian Walczak, Adam Madejski01:08:5200:49:0200:30:1500:30:1800:27:4800:27:4803:54:03
#2 2223For Run Team IIKatarzyna Izydorska, Magdalena Demel-Wieczorek, Justyna Kasiewicz, Monika Nowak-Jaroszyk, Katarzyna Ekwińska, Weronika Ekwińska00:51:1200:55:3600:35:0700:38:4100:29:1400:30:1004:00:00
#3 734For Run Team IIIDariusz Obuchowicz, Mikołaj Stróżniak, Ksawery Urbańczyk, Jakub Adamski, Marcin Kępiński, Michał Adamski00:46:0900:57:0800:25:5700:27:1700:26:2000:23:4703:26:38
#4 2235INNOWACYJNE CZTERNASTELO JUNIORMarta Rymelska, Daniel Sarnowski, Marianna Klecz, Mikolaj Polak, Filip Schmidt, Karolina Kantor01:05:2900:51:4600:29:1800:27:0100:26:2500:40:1204:00:11
#5 876For Run Team IVKrzysztof Szymko, Tomasz Szynwelski, Bogumiła Wiśniewska, Paweł Słomiński, Zuzanna Jaroszyk, Bogusław Kardasz00:45:1400:48:4000:27:1700:33:2700:33:0000:23:0803:30:46
#6 2547NOVOL 1Karolina Modzelewska, Anna Nieć, Justyna Chruścińska, Julita Kozak, Anna Jaśkowiak, Ewelina Grochulska01:07:4400:55:1500:31:3700:33:1100:31:3200:30:5704:10:16
#7 238NOVOL 2Rafał Młodzikowski, Arkadiusz Kubasiński, Piotr Modzelewski, Marcin Wiatrowski, Maciej Martinek, Łukasz Kubiak00:40:0700:45:5800:24:0900:23:5300:24:3100:21:3003:00:08
#8 889NOVOL 3Mateusz Kubiak, Michał Wojtyś, Mieszko Piśmienny, Artur Grzybek, Sebastian Ratajczak, Krzysztof Olejniczak00:48:5900:53:3000:27:2700:26:0800:26:0400:29:1403:31:22
#9 5710Schneider Electric EEWojciech Piesik, Łukasz Dąbkowski, Edyta Brysiak, Krzysztof Dydo, Agnieszka Lewkowicz, Robert Wielicki00:41:3700:48:0200:27:5000:29:4800:26:2000:27:3103:21:08
#10 2411CYBINA TEAM IMarcin Lis, Kacper Śmichurski, Bartosz Pawlak, Piotr Walkowiak, Marek Kościelniak, Marcin Filipiak00:44:1900:46:0400:23:5200:21:1800:23:2400:25:0403:04:01
#11 13012CYBINA TEAM IISzymon Wydymus, Marek Szewczyk, Andrzej Arentowski, Magdalena Rudnicka, Przemysław Sznura, Dariusz Szumiński00:45:5300:55:3000:36:0600:27:3300:25:3700:28:2203:39:01
#12 23713CYBINA TEAM IIIMarek Pietrzak, Tomasz Szulczewski, Katarzyna Szumińska, Magdalena Pytlak, Karolina Drona, Barbara Nadolczak00:46:2801:00:0800:36:3100:33:4500:34:1700:33:1104:04:20
#13 16514INNOWACYJNE CZTERNASTELOPaweł Nowak, Ewa Lambryczak, Marcin Buczek, Małgorzata Bednarek, Sławomir Piechocki, Monika Polus00:51:1700:52:4900:32:0700:32:4800:23:0700:33:4403:45:52
#14 -15ŚWIAT BIEGACZA Fehlau Run TeamSzymon Bytniewski, Mateusz Brylewski, Dariusz Filipowski, Bartosz Stasikowski, Mateusz Miska, Gilles Greiveldinger00:37:0800:39:2100:20:0900:19:4400:19:5800:20:2202:36:42
#15 916ŚWIAT BIEGACZA Fehlau Run Team IIRafał Kędziora, Maciej Woźniczak, Sławomir Sąsiadek, Rafał Widerak, Wojciech Krężelewski, Jarosław Brodowicz00:37:5400:42:3800:22:1000:20:3900:22:1300:21:1602:46:50
#16 1917ŚWIAT BIEGACZA Fehlau Run Team IIIIwona Maciąg, Justyna Papież, Monika Florek, Małgorzata Brok, Dagmara Kukla, Anna Szcześniak00:40:3800:43:0700:23:2200:22:5300:22:4100:25:2202:58:03
#17 24018Teatr Nowy w Poznaniu IIOktawian Łaniecki, Filip Frątczak, Julia Rybakowska, Paulina Reiniger, Janusz Zawilski, Nikodem Kasprowicz00:53:5001:05:1800:31:3600:33:5500:31:4100:29:5304:06:13
#18 15419LABOPRINT TEAMJeroen Bijpost, Adam Małek, Marcin Piosik, Aleksander Stępień, Remigiusz Lewandowski, Sebastian Sagan00:52:3400:56:1900:31:0200:27:1700:26:0300:30:2103:43:36
#19 7220Instytut SalamandraKasia Łaźniak, Gosia Olszewska, Iwona Gutowska, Magda Mikołajczak, Krzysztof Spelak, Katarzyna Spelak00:44:5700:52:5400:26:1500:31:0700:25:0400:26:1403:26:31
#20 11821Klub Biegacza KP Biegowe LeszkiAdrian Tomaszewski, Dariusz Lisiak, Marcin Lamch, Damian Gałęski, Katarzyna Gałęska, Patryk Starobrat00:55:1300:49:1500:28:0100:28:0400:32:1200:24:3703:37:22
#21 11022Klub Biegacza KP ITMichał Szwed, Arkadiusz Kempczyński, Marcin Taisner, Tomasz Ławrynkiewicz, Kuba Kotwasiński, Tomasz Stachowiak00:44:5100:54:5200:29:2500:27:0400:28:5200:30:5703:36:01
#22 23223Art Team Pegaz Teatr Wielki Poznań 1Przemysław Kuczkowski, Stanisław Binek, Maria Pastenak, Brygida Binek, Joanna Kołodziejska, Andre Kasztelan00:48:4200:55:2100:31:2500:33:2100:35:3200:38:1604:02:37
#23 3024Art Team Pegaz Teatr Wielki Poznań 2Jan Wójcik, Romuald Piechocki, Piotr Furtak, Piotr Kucharski, Remigiusz Strzelczyk, Krzysztof Madejski00:42:5400:45:1600:26:1400:27:0400:24:0700:23:4603:09:21
#24 18125CHATA POLSKAMaciej Włodarczyk, Tomasz Rybarczyk, Kamil Kasprzak, Paweł Mrozek, Katarzyna Kaliszuk, Paweł Przybylski00:56:2500:50:0400:32:5400:33:1000:31:2500:25:5803:49:56
#25 2726Roche Runners IMichał Wojtysiak, Joanna Sikorska, Fabian Wiktorowski, Paweł Nowacki, Bartłomiej Woronin, Adam Zawada00:36:5100:49:3200:24:0100:29:1300:22:3100:26:4103:08:49
#26 3127KB UE PoznańWaldemar Rydzak, Adam Maliszewski, Marian Gorynia, Waldemar Budner, Jacek Trębecki, Natalia Janik00:41:3700:47:2500:25:0900:27:3100:25:0200:23:2203:10:06
#27 6028Teatr Nowy w Poznaniu ISławomir Kowalczyk, Dawid Chwirot, Andrzej Hamerski, Patrycja Chwirot, Piotr Kruszczyński, Mariusz Zaniewski00:53:5200:42:2300:27:4500:26:4000:27:5600:22:5803:21:34
#28 19329Publicat S.A.Hubert Grajczak, Piotr Krugiołka, Ania Adamczyk, Marta Akuszewska, Marta Pyżyńska-Wójtowicz, Darek Plichta00:56:0000:54:5700:28:4900:32:5500:31:2800:28:4303:52:52
#29 23030Medicover Runners Poznań pl. AndersaPaweł Martinek, Kamil Czekierda, Edyta Grzybowska, Aleksandra Kubiak, Lesław Pawlak, Arkadiusz Styszyński00:55:2901:04:5100:33:1000:33:2100:28:3600:26:3904:02:06
#30 19531NIVEA - BŁYSKAWICEJakub Kessler, Aleksander Prus, Dariusz Fedder, Joanna Wójtowicz, Marta Wójcik, Weronika Waselczyk00:53:3400:49:3200:32:1400:33:3000:32:5400:31:2703:53:11
#31 -32NIVEA - BMP TEAMDanuta Mazur, Marta Ranoszek, Anna Werda, Marta Popke, Anna Łaskarzewska, Ilona Mazur00:59:2701:12:2500:40:4300:38:4200:34:0200:37:4904:43:08
#32 20033LABIJAK AUTO LAMA TEAMTomasz Jałowica, Piotr Gulej, Małgorzata Proc, Remigiusz Pacholski, Dariusz Graczyk, Leszek Marciniak00:47:2900:58:2700:32:0100:31:0103:54:07
#33 17834NIVEA - TURBOŚLIMAKI Hasta MananaBogusz Strulak, Tomasz Jakubek, Magdalena Mrotek, Marta Skopek, Agnieszka Jędrzejak, Dominik Przybył00:50:5800:52:4800:31:1100:33:5300:30:0200:30:2903:49:21
#34 11535NIVEA - WOLNI ALE ZDOLNIKrzysztof Lomber, Filip Grudniak, Katarzyna Milanovic, Małgorzata Nowik, Mateusz Markiewicz, Magdalena Sawińska00:53:0000:44:4300:33:2300:30:2900:26:4000:28:5303:37:08
#35 26236QUAY POZNAŃ IKrzysztof Otto, Andrzej Zarychta, Andrzej Przepióra, Mateusz Bartoszak, Jan Gruszka, Mateusz Wyrzykowski01:05:2501:04:2000:34:2400:31:2400:29:1900:31:1304:16:05
#36 16437BIURO PLUS I PRZYJACIELE TEAM 1Zbigniew Jakubczyk, Jacek Pieronkiewicz, Anna Wyzuj, Krzysztof Rożen, Krystian Paszczak, Michał Sekulski00:47:1300:46:4400:41:0500:26:0300:35:0000:29:3103:45:36
#37 2938OPTYK PRZYBYLSCY RODENSTOCK TEAMMichał Zygmunt, Mateusz Jaśniewicz, Marcin Szczepaniak, Agnieszka Rybińska, Ireneusz Meczykowski, Przemysław Rybiński00:39:3100:40:1900:26:4200:28:5700:29:5100:23:5903:09:19
#38 1639CZAPI vs. MARATONDaniel Angielczyk, Błażej Wytwer, Wiesław Chojniak, Marcin Posiła, Paulina Konieczna, Paweł Czapiewski00:38:0900:40:1100:26:3400:23:4600:26:1300:21:2702:56:20
#39 12440Super-Pharm LUCKY LOOSERSEmil Banasiak, Przemysław Troczyński, Daniel Kmita, Michał Klupś, Bartosz Markiewicz, Adam Nejman00:42:0000:55:2500:28:5400:30:5900:27:4600:33:2303:38:27
#40 18841Super-Pharm SPRINTERZYMagdalena Kierzek, Tomasz Papierski, Wojciech Frankowski, Ksenia Rosiak, Paweł Auguściak, Filip Jaszczyński00:46:5301:01:0200:26:0800:29:5000:29:3800:37:4503:51:16
#41 9142NIVEA - MARATON TO ZA MAŁOMikołaj Russek, Katarzyna Popkowska, Nikola Milanovic, Mateusz Grodzicki, Marek Stempak, Kamil Zaborowski00:53:4700:55:4000:29:5000:25:2900:23:3900:23:5203:32:17
#42 9443Super-Pharm WALECZNIPaulina Hildebrańska, Adam Bartkowiak, Markos Didolis, Remigiusz Malenta, Martyna Kaczorowska, Filip Grzesiak00:54:4700:44:4100:29:2200:26:3000:30:1500:27:2903:33:04
#43 23444Super-Pharm BYLE DO PRZODUJustyna Janik, Katarzyna Łysiak, Dorota Szadkowska, Patrycja Targoszyńska, Patrycja Estrich, Natalia Furmanczak00:52:2301:02:4200:30:2400:30:2100:34:2600:33:0404:03:20
#44 13645PRAGMATIQTomasz Rutkowski, Aleksander Gałek, Laura Lachowicz, Michał Walczak, Ryszard Cichy, Rafał Szymkowiak00:50:5500:50:0600:29:3700:25:3500:38:0300:25:4403:40:00
#45 1847ŚWIAT BIEGACZA Fehlau Run Team IVMarcin Antczak, Sławomir Sybilski, Piotr Łykowski, Rafał Korolkiewicz, Piotr Stachowiak, Marcin Jankowiak00:42:0300:42:1700:24:3200:22:4300:23:1700:22:0802:57:00
#46 15948Kancelaria Pawlak&SzubertMaciej Szubert, Wiesław Szukała, Joanna Pawlak-Borda, Magdalena Szubert, Arleta Lewandowska, Krzysztof Pawlak00:44:2200:53:2000:37:1300:29:5700:29:3600:29:5003:44:18
#47 749Komenda Wojewódzka Policji w PoznaniuDawid Cieślak, Marcin Michalik, Michał Woźniak, Robert Rasztorf, Radosław Kociński, Piotr Stefanowicz00:34:2000:44:3400:21:2300:22:3300:22:0000:21:4202:46:32
#48 25150AQUANET 1Małgorzata Ratajczak-Kałas, Robert Głowacki, Mariusz Marciniak, Olga Szaj-Jędraszczyk, Daniel Michalik, Janusz Jędraszczyk00:57:4001:07:1200:25:1600:36:2600:28:1200:35:1204:09:58
#49 13251AQUANET 2Agnieszka Arabska-Opala, Edyta Górczak, Paweł Kosiński, Tomasz Pińkowski, Marcin Krupa, Katarzyna Lewandowska00:49:5000:56:3300:28:1700:29:5900:26:1700:28:2903:39:25
#50 24152AQUANET 3Anna Okuła, Artur Greser, Angelika Mendelewska, Piotr Patyk, Mateusz Rumocki, Paulina Buka-Fornalik01:05:5001:00:2100:37:0100:24:4600:29:5100:28:5504:06:44
#51 26453AQUANET 4Jacek Ginter, Paweł Karolczak, Leszek Paluszyński, Paulina Mizerna-Nowotna, Monika Troszczyńska, Bartosz Ćwiklak01:04:3300:53:0900:29:0100:39:4400:41:1300:29:0304:16:43
#52 1254400 lat Zakonu PijarówAleksander Ferchmin, Piotr Cieszyński, Piotr Rokicki, Patryk Burzyński, Jacek Frąszczak, Jarosław Raczkiewicz00:38:3900:41:3800:22:4700:22:1600:22:1100:25:0602:52:37
#53 11955Piotr i Paweł Marka FormyMarcin Malinowski, Wojciech Dolata, Paweł Woś, Magdalena Sewiło, Kamil Jeremicz, Rafał Czerwiński00:49:3801:06:4000:25:5200:32:2200:22:1200:20:3803:37:22
#54 19456PWSZ im. H. Cegielskiego w GnieźnieJoanna Stawowa, Sławomir Binkowski, Sylwia Skwarek, Roman Dopierała, Przemysław Gąsiorowski, Alicja Góralska00:48:2900:59:1700:33:5400:24:3000:31:0200:35:5303:53:05
#55 6657(nie)dzielna drużynaElżbieta Wojtkowiak, Tomasz Kanikowski, Jacek Melewski, Anna Królikowska-Tomczak, Michał Augustyniak, Marek Buchnat00:48:5200:47:5600:29:1700:30:0900:24:3500:23:5403:24:43
#56 36582. Skrzydło Lotnictwa TaktycznegoJacek Kuropaczewski, Przemysław Woźniak, Karol Bartczak, Łukasz Bizan, Kornel Różycki, Robert Kutryba00:43:5800:51:5700:24:2700:24:5000:23:4700:23:1703:12:16
#57 3559ACIEU.PL Team 1Hubert Sosnowski, Jakub Koput, Rafał Krupa, Paweł Weber, Paweł Moszyński, Aleksandre Chrikishvili00:42:4000:44:2800:28:4200:24:4400:23:0800:28:1703:11:59
#58 18960ACIEU.PL Team 2Marcin Janecki, Mikołaj Nowak, Marta Tronowska, Tomasz Jaraczewski, Georgi Georgiev, Giorgi Chumburidze00:56:3500:54:0100:31:1800:30:3800:26:2800:32:2503:51:25
#59 11461Akademia Biegania GrudziadzMarcin Urbański, Mirela Jaskulska, Dorota Knioła, Małgorzata Jabłońska, Alicja Kaniewska, Dorota Gałuszka00:46:2800:51:4200:31:3300:30:4900:29:2400:27:0803:37:04
#60 5462Alglob TEAMAdam Łączka, Tomasz Domagała, Piotr Grajek, Tomasz Jagiełka, Przemysław Łuczak, Hubert Marcinkowski00:38:1800:52:5100:24:5000:22:2400:30:5700:30:1503:19:35
#61 1763Aluplast PoznańAndrzej Pernak, Jarosław Cyrulewski, Adam Woźniak, Adam Wiliński, Ariel Gawroński, Mikołaj Borycza00:38:1600:46:0900:21:3700:24:5900:21:1600:24:2702:56:44
#62 6364Appchance Running DeptPiotr Gabryszak, Damian Romanów, Joanna Kniat, Grzegorz Skibiński, Miłosz Wójcik, Jakub Kośla00:48:2100:46:5800:25:1200:26:1900:26:4100:29:0303:22:34
#63 17666Arvato Team - All StarsTomek Zabłocki, Arkadiusz Szajek, Michał Kuśnierz, Mariusz Konieczny, Jakub Nowak, Marek Drzewiecki00:51:3000:54:4200:27:0600:26:4900:29:1300:39:1603:48:36
#64 13167Arvato Team - BYLEDOBIEC STRYKÓWAnna Trzcińska, Dawid Janas, Kamil Stegliński, Krzysztof Flakiewicz, Marcin Kowalski, Wojciech Łukowski00:48:2900:57:4300:30:4500:26:3200:28:1700:27:2603:39:12
#65 25568Arvato Team - Ekipa z wesołego jeepaAgnieszka Górska, Carlos Hilario Montilla Navas, Agata Skrenta, Monika Chromyszyn, Daan Karabbendam, Konrad Masłowiec00:58:0400:55:1500:48:5600:33:0400:26:2300:30:1904:12:01
#66 -70Arvato Team - HR-em FilipaFilip Bartczak, Sylwia Gientka, Agnieszka Hoffmann, Katarzyna Jeziorska, Katarzyna Bącler, Magdalena Frąckowiak00:57:4201:19:5300:35:1900:35:3400:39:5600:41:0004:49:24
#67 14671Arvato Team - MPN - Moje Płuca NiewyrobioArtem Pleskachov, Adam Brzeziński, Bartosz Powałowski, Dagmara Domurad, Asia Warchhold, Bartek Tybus00:49:0500:53:2400:30:4900:27:4900:32:0000:28:3803:41:45
#68 13372Arvato Team - S.C. REPMateusz Marzec, Mateusz Gancarek, Marcin Maciaszek, Grzegorz Szwarc, Bartłomiej Mizera, Mateusz Kaczmarek00:57:1800:49:1200:27:2500:30:4600:26:0400:28:5003:39:35
#69 13873Arvato Team - Wiksa w łydachPaweł Polom, Paweł Bartoszek, Michał Statucki, Ewelina Walocha-Żmuda, Artur Wachowiak, Paulina Gucka00:54:3900:51:3200:27:5600:30:4600:24:5700:30:3903:40:29
#70 1174Atakujemy pierwsza 10Krzysztof Meler, Piotr Wzięch, Robert Szulc, Zbyszek Strzelecki, Michał Wzięch, Bartosz Fryske00:39:3100:45:2100:20:3500:22:0100:20:4800:21:0702:49:23
#71 13975Autostrada Eksploatacja S.A.Marek Schwarz, Kamil Płochocki, Wioletta Błaszczyk, Jarosław Molicki, Leszek Dolatowski, Agnieszka Sawicka-Moczulska00:49:2100:58:4900:33:4000:27:2100:26:1200:25:1503:40:38
#72 22776Banda EGONAMichał Bocheński, Paweł Strzemecki, Agnieszka Szraube, Magdalena Strzemecka, Sławomir Marecik, Ewa Suplicka00:50:4500:50:5900:34:5700:39:2700:36:0400:29:1604:01:28
#73 4877BBF By Być w FormieMateusz Oppeln-Bronikowski, Weronika Hedzielska, Michał Kaczmarek, Sławomir Adamczyk, Tomasz Michalak, Rafał Hedzielski00:42:4200:46:5700:28:3700:24:0900:30:1500:25:3503:18:15
#74 5878BEJOTŁukasz Adamski, Piotr Karman, Konrad Mikołajczak, Tomasz Jakubczak, Michał Zygmunt, Rafał Zalewski00:46:4400:52:4400:27:0200:26:0000:23:0400:25:3403:21:08
#75 26579BEJOT IMarta Meissner, Urszula Potocka, Leszek Repeć, Karolina Kłak, Justyna Gołąb, Małgorzata Ziemniak00:54:1401:04:0300:33:1700:40:4400:34:3000:32:0904:18:57
#76 8180BGC RUNNERSŁukasz Burzyński, Marek Kukułka, Beata Greser, Bartosz Malicki, Natalia Felix, Władysław Urbaniak00:44:5800:46:2100:31:2600:32:2500:28:4600:24:4803:28:44
#77 21181Biegaj z WSLKatarzyna Koch, Paweł Lewandowski, Kamila Janiszewska, Łukasz Strzelczak, Geena Al-Ansi, Maria Wysocka00:43:3201:04:4600:35:0800:30:4000:34:5200:28:0303:57:01
#78 6582Biegająca EgzekucjaDavid Ziojła, Marcin Pater, Natalia Kozierska, Dominik Piaskowski, Marcin Kropski, Sebastian Nowak00:49:2000:52:0700:28:3900:24:0000:25:0700:25:0503:24:18
#79 26383BIURO PLUS 2Kacper Cichocki, Marcin Oszczyk, Katarzyna Klisowska, Katarzyna Gacke, Dawid Chort, Tomasz Korpowski01:08:5200:54:3300:43:5600:33:0200:28:2700:27:2204:16:12
#80 4284BKB Bakcyl - BestieAndrzej Łysiak, Krzysztof Kaczmarek, Andrzej Rudnicki, Leszek Stasik, Wiesław Pajchrowski, Dominik Dzikowski00:40:3600:46:0800:28:0000:21:2600:23:5600:34:5503:15:01
#81 11185BKB Bakcyl - Piękne I BestieAndrzej Iks, Aleksander Stasik, Monika Stasik, Agnieszka Hańczyk, Katarzyna Kaczmarek, Arkadiusz Mnich00:52:2700:48:4700:27:2200:30:0700:29:2300:28:2803:36:34
#82 19886BKB Bakcyl - Piękne i MłodyMagdalena Stasik, Jędrzej Stasik, Karolina Łysiak, Ilona Kaczmarek, Katarzyna Rudnicka, Agnieszka Zuza Kamińska00:52:3600:51:5500:28:2500:34:0000:33:0500:33:4403:53:45
#83 8087BŁYSKAWICA KLECZEWAndrzej Ślebioda, Michał Dryjański, Beata Bednarek, Agnieszka Ślebioda, Sebiastian Jaszczak, Dariusz Szymański00:43:5600:44:0300:40:0300:28:1400:26:4900:25:3903:28:44
#84 9588BSSK i PrzyjacieleTomasz Jarus, Michał Mielnik, Iwona Roksela, Marcelina Słapa, Marcin Jaraczewski, Ryszard Brudkiewicz00:44:4400:52:5200:27:1000:22:3700:28:5800:36:4603:33:07
#85 20589Burnus TeamPrzemysław Stawiński, Ernest Chodanionek, Sylwia Pawłowska, Tomasz Panek, Robert Bugała, Dariusz Tylman00:51:0900:55:3900:41:1800:27:1600:27:3800:32:0803:55:08
#86 3990BZ WBK Runners TeamMarek Stachowiak, Marcin Makulec, Aneta Słomińska, Julita Kazimierczak, Adam Retkowski, Rafał Mrówczyński00:40:5600:45:0800:25:4700:25:3000:27:4800:27:3903:12:48
#87 12191BZWBK24Tomasz Wasielewski, Piotr Kaniewski, Tomasz Gąska, Mariusz Gulczyński, Piotr Szpak, Jakub Łowicki00:47:1500:50:0200:25:2600:42:2500:26:5800:25:5403:38:00
#88 20992Cargo Expert GroupMarlena Cymerman, Artur Cymerman, Justyna Bajor, Anna Koźlicka, Kierzek Arkadiusz, Dezyderiusz Woźny01:08:4000:51:2900:27:1400:33:0600:26:3500:29:2903:56:33
#89 11293Caspar TeamKrzysztof Jeske, Błażej Bogdziewicz, Barbara Górna, Marta Kowalczyk, Łukasz Staszak, Jędrzej Janiak00:43:5600:57:5400:29:3600:30:3300:26:0100:29:0103:37:01
#90 26694ciastki.pzZuza Szyc, Agnieszka Stefańska-Niewczas, Sławka Krenz, Agnieszka Gabrysz, Justyna Rau, Ewa Łaganowska00:59:4001:04:1300:36:0200:30:4800:36:4100:31:4104:19:05
#91 22195CID LINESDaniel Dąbrowski, Macin Strzelczyk, Ewa Karabon, Urszula Teter, Dawid Buchert, Mateusz Hoffa01:00:2901:01:2800:27:0400:33:1500:28:0500:29:2303:59:44
#92 9296CMS TeamMateusz Wosiek, Marcin Pasik, Adrianna Jakimiak, Adriana Andrzejewska, Wojciech Koczara, Michał Andruszkiewicz00:47:1800:45:4400:32:2900:31:0200:29:0200:27:0603:32:41
#93 23697Concordia Runners TeamSylwia Seide, Maciej Muślewski, Krzysztof Proniuk, Paweł Robakowski, Klaudyna Rychter - Wilk, Anna Paciej00:56:0000:50:1200:37:2600:32:5700:35:5200:31:4504:04:12
#94 20198Concordia Runners Team 1Radosław Bielewicz, Bartosz Kośmicki, Małgorzata Ćwiek, Kamil Rydzkowski, Michał Górczewski, Agnieszka Purgał00:51:0800:50:1900:36:5000:33:1000:27:3300:35:2003:54:20
#95 5599CONSTRAVIAMariusz Wdzięczny, Adam Byczkowski, Piotr Zaborny, Krzysztof Jankowiak, Dawid Jarka, Michał Gazda00:53:3900:49:1800:24:3100:24:0900:22:3800:25:3303:19:48
#96 34100CRAFTER WRZEŚNIAMariusz Prus, Dariusz Manthei, Zbigniew Bojański, Robert Springer, Maciej Szymański, Marek Janiak00:41:0200:48:5700:21:0200:27:4200:27:4400:25:2803:11:55
#97 173101CREATON PolskaWojciech Prządka, Sebastian Witomski, Piotr Szmyt, Paulina Marchelek, Łukasz Portny, Grzegorz Skiba00:59:2900:42:5000:37:3700:29:2000:31:4400:26:3803:47:38
#98 157103Dachser IFilip Kluba, Piotr Wojna, Artur Prymak, Sebastian Jankowiak, Sylwia Fechner, Michał W Ąsowicz00:47:5200:56:5000:26:3800:31:0600:33:3700:28:0003:44:03
#99 215104Dachser IIŁukasz Krystkiewicz, Adam Trukawka, Agnieszka Małecka, Katarzyna Ćwiklińska, Monika Kamieniczna, Piotr Cichy01:04:3000:55:5100:27:0700:31:0400:30:5900:28:3403:58:05
#100 202105Daleko jeszcze?Artur Pyszny, Marcin Michalak, Paulina Misiek, Marcelina May, Wiktor May, Joanna Pasternak-Jurkiewicz00:43:3600:56:4100:38:2300:31:1500:25:4900:38:4703:54:31

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności