Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

XLPL Ekiden

Wyniki - 28 maja 2017, Poznań

Msc
Nr
-
-
-
-
-
-
-
#1 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 3183Lucky LUZersŁukasz Wróbel, Mateusz Kaczmarek, Daniel Kaczmarek, Piotr Waligóra, Bartosz Bieleń, Jarosław Sajnaj00:33:2600:40:5300:20:1500:21:0300:19:3400:20:0802:35:19
#2 749Komenda Wojewódzka Policji w PoznaniuDawid Cieślak, Marcin Michalik, Michał Woźniak, Robert Rasztorf, Radosław Kociński, Piotr Stefanowicz00:34:2000:44:3400:21:2300:22:3300:22:0000:21:4202:46:32
#3 6247Speed Men - Wolsztyńska Akademia BiegowaBartosz Feifer, Dawid Lipowy, Tomasz Pohl, Wojciech Serwa, Tomasz Tarsa, Piotr Piwecki00:34:2400:40:5200:21:4700:19:5000:21:1000:22:1502:40:18
#4 4166KGHM Polska MiedźKarol Winniczuk, Jakub Plewko, Grzegorz Pawłowski, Jerzy Mazurkiewicz, Krzysztof Kwaśnik, Robert Walkowiak00:34:3700:41:2100:19:5700:19:2100:20:2600:19:4402:35:26
#5 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !2194MMKa Kusiołek/Witkowo BiegaPatryk Sobczyk, Paweł Gorzelańczyk, Dariusz Zawidzki, Jacek Zieliński, Bartłomiej Olszewski, Tomasz Zegarlicki00:35:2500:40:4500:19:1100:21:2400:18:5100:18:3802:34:14
#6 47115EKOS POZNAŃTomasz Owczarzak, Artur Dobrzycki, Katarzyna Jenerowicz, Marcin Dziaduszek, Łukasz Chmielewski, Patryk Stremich00:35:4000:57:2400:29:4500:26:1700:24:5300:24:1103:18:10
#7 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !1284zmierz-nie-szacuj.pl badania wydolnościoweTomasz Kramski, Tomasz Szymkowiak, Magdalena Lewandowska, Marcin Długosz, Patrycja Talar, Szymon Belgrau00:36:0900:35:1400:20:4500:19:3700:19:4900:16:5802:28:32
#8 8221Piątkowo na BiegowoMariusz Nowak, Mateusz Agaciak, Renata Wojtkowiak, Patrycja Kołecka, Stefan Wojtkowiak, Marianna Trzeciak00:36:2400:40:0300:24:1700:23:1400:20:1400:22:3202:46:44
#9 2726Roche Runners IMichał Wojtysiak, Joanna Sikorska, Fabian Wiktorowski, Paweł Nowacki, Bartłomiej Woronin, Adam Zawada00:36:5100:49:3200:24:0100:29:1300:22:3100:26:4103:08:49
#10 -15ŚWIAT BIEGACZA Fehlau Run TeamSzymon Bytniewski, Mateusz Brylewski, Dariusz Filipowski, Bartosz Stasikowski, Mateusz Miska, Gilles Greiveldinger00:37:0800:39:2100:20:0900:19:4400:19:5800:20:2202:36:42
#11 142118EurobankPaweł Rogowski, Agnieszka Pilujska, Alicja Hejdysz, Łukasz Marciniak, Alicja Majda-Konieczna, Maciej Walczak00:37:1301:00:4500:30:2400:31:1400:28:3400:32:5103:41:01
#12 5209OSIEDLE ROZALIN W LUSÓWKUTomasz Ostajewski, Przemysław Fornalik, Tomasz Chełkowski, Waldemar Janiszewski, Mieczysław Lisek, Kazimierz Chwirot00:37:5100:38:0000:21:2800:21:2900:20:4800:20:2902:40:05
#13 916ŚWIAT BIEGACZA Fehlau Run Team IIRafał Kędziora, Maciej Woźniczak, Sławomir Sąsiadek, Rafał Widerak, Wojciech Krężelewski, Jarosław Brodowicz00:37:5400:42:3800:22:1000:20:3900:22:1300:21:1602:46:50
#14 1639CZAPI vs. MARATONDaniel Angielczyk, Błażej Wytwer, Wiesław Chojniak, Marcin Posiła, Paulina Konieczna, Paweł Czapiewski00:38:0900:40:1100:26:3400:23:4600:26:1300:21:2702:56:20
#15 1763Aluplast PoznańAndrzej Pernak, Jarosław Cyrulewski, Adam Woźniak, Adam Wiliński, Ariel Gawroński, Mikołaj Borycza00:38:1600:46:0900:21:3700:24:5900:21:1600:24:2702:56:44
#16 5462Alglob TEAMAdam Łączka, Tomasz Domagała, Piotr Grajek, Tomasz Jagiełka, Przemysław Łuczak, Hubert Marcinkowski00:38:1800:52:5100:24:5000:22:2400:30:5700:30:1503:19:35
#17 44245Speed Feet `16Marcin Jurga, Albert Pelec, Anna Ptaszyńska, Monika Merklinghaus-Kober, Adrian Skorczyk, Wojciech Ptaszyński00:38:2400:35:1200:26:4600:22:3903:15:42
#18 1254400 lat Zakonu PijarówAleksander Ferchmin, Piotr Cieszyński, Piotr Rokicki, Patryk Burzyński, Jacek Frąszczak, Jarosław Raczkiewicz00:38:3900:41:3800:22:4700:22:1600:22:1100:25:0602:52:37
#19 51134Getinge Infecteam IIAdam Roznerski, Rafał Starzyński, Lidia Buczel, Artur Bielski, Jakub Rolirad, Filip Pawlik00:39:0400:54:3200:28:5700:26:2100:25:5400:24:2503:19:13
#20 15165KB Maniac Poznań i PrzyjacieleAgnieszka Pelc-Wanielista, Piotr Wanielista, Halinka Aleksandra Nowak, Iwona Kosiorek, Marcin Cholewiński, Mateusz Szukała00:39:1400:42:5000:23:3300:24:4900:22:5700:22:0102:55:24
#21 32200O-I Produkcja PolskaMaciej Żmuda, Łukasz Szczepaniak, Mariusz Witko, Artur Gawrych, Łukasz Bąk, Jarosław Kosicki00:39:2400:49:2200:26:5100:23:5500:25:1700:25:4003:10:29
#22 10181Lucky LukiŁukasz Stachowiak, Paweł Matuszak, Zbigniew Fiebich, Mirosław Gembalski, Łukasz Gembalski, Szczepan Rabiega00:39:2900:42:2700:23:5100:21:1300:19:5700:22:1302:49:10
#23 1174Atakujemy pierwsza 10Krzysztof Meler, Piotr Wzięch, Robert Szulc, Zbyszek Strzelecki, Michał Wzięch, Bartosz Fryske00:39:3100:45:2100:20:3500:22:0100:20:4800:21:0702:49:23
#24 2938OPTYK PRZYBYLSCY RODENSTOCK TEAMMichał Zygmunt, Mateusz Jaśniewicz, Marcin Szczepaniak, Agnieszka Rybińska, Ireneusz Meczykowski, Przemysław Rybiński00:39:3100:40:1900:26:4200:28:5700:29:5100:23:5903:09:19
#25 14273ViaConWojciech Janowicz, Krzysztof Sobór, Marcin Czyżewski, Marcin Kujawiak, Mariusz Peronski, Paweł Radziemski00:39:3500:42:4300:24:3000:23:1800:22:3200:22:4302:55:21
#26 25276WIX-FILTRON IBłażej Majewski, Marcin Nowak, Mateusz Szymczak, Marcin Konieczny, Adam Weryszko, Błażej Bębel00:39:4600:46:4700:23:3900:22:4500:25:1600:27:4503:05:58
#27 22211Panasonic 1Piotr Zientalski, Norbert Hołderny, Tomasz Wieczorkowski, Eliza Frydrychowicz-Lilley, Maciej Kasprzak, Robert Robaszkiewicz00:39:4800:41:0300:25:4400:25:3800:24:0400:22:5702:59:14
#28 238NOVOL 2Rafał Młodzikowski, Arkadiusz Kubasiński, Piotr Modzelewski, Marcin Wiatrowski, Maciej Martinek, Łukasz Kubiak00:40:0700:45:5800:24:0900:23:5300:24:3100:21:3003:00:08
#29 37207Ortopedia Dziecięca- na wynikMateusz Kozinoga, Bartosz Kiedrowski, Joanna Kraśny, Paulina Nowak, Michał Walczak, Maria Wolff-Stefaniak00:40:0900:47:4200:28:0100:26:5900:24:4400:25:0103:12:36
#30 70127Fitatu RunnersRobert Gacki, Łukasz Domański, Marta Kokocińska, Szymon Mydlarz, Zuzanna Kaczmarek, Marcin Budziński00:40:1800:45:2000:32:1900:31:2200:28:5900:27:2503:25:43
#31 28279WPIP Team 1Artur Maliński, Paweł Jaroniec, Adam Paprzycki, Marcin Cybulski, Łukasz Kęsik, Michał Nowak00:40:2100:49:2000:25:5600:24:1500:25:1700:23:4403:08:53
#32 4284BKB Bakcyl - BestieAndrzej Łysiak, Krzysztof Kaczmarek, Andrzej Rudnicki, Leszek Stasik, Wiesław Pajchrowski, Dominik Dzikowski00:40:3600:46:0800:28:0000:21:2600:23:5600:34:5503:15:01
#33 1917ŚWIAT BIEGACZA Fehlau Run Team IIIIwona Maciąg, Justyna Papież, Monika Florek, Małgorzata Brok, Dagmara Kukla, Anna Szcześniak00:40:3800:43:0700:23:2200:22:5300:22:4100:25:2202:58:03
#34 3990BZ WBK Runners TeamMarek Stachowiak, Marcin Makulec, Aneta Słomińska, Julita Kazimierczak, Adam Retkowski, Rafał Mrówczyński00:40:5600:45:0800:25:4700:25:3000:27:4800:27:3903:12:48
#35 34100CRAFTER WRZEŚNIAMariusz Prus, Dariusz Manthei, Zbigniew Bojański, Robert Springer, Maciej Szymański, Marek Janiak00:41:0200:48:5700:21:0200:27:4200:27:4400:25:2803:11:55
#36 41145gRUNwald team Poznań 2Kamil Jagła, Beata Mucha, Norbert Zborowski, Wiktor Nowak, Ziemowit Staszak, Piotr Nawrot00:41:1400:52:3900:23:2000:27:2100:25:1800:24:2303:14:15
#37 68143GROM KLECZEWAndrzej Czechorowski, Sławomir Kamiński, Karina Grzywacz, Zuzanna Hajdrych, Anna Szygenda, Lech Jerzy Hajdrych00:41:2500:52:0700:30:1500:25:2700:27:3600:28:2303:25:13
#38 3127KB UE PoznańWaldemar Rydzak, Adam Maliszewski, Marian Gorynia, Waldemar Budner, Jacek Trębecki, Natalia Janik00:41:3700:47:2500:25:0900:27:3100:25:0200:23:2203:10:06
#39 5710Schneider Electric EEWojciech Piesik, Łukasz Dąbkowski, Edyta Brysiak, Krzysztof Dydo, Agnieszka Lewkowicz, Robert Wielicki00:41:3700:48:0200:27:5000:29:4800:26:2000:27:3103:21:08
#40 26248STEELPRESS TEAMRafał Paluszkiewicz, Adam Jankowiak, Marzena Kwaśna, Łukasz Padła, Damian Olejniczak, Paweł Schulz00:41:4200:44:3600:26:4700:24:1800:24:3300:24:3203:06:28
#41 13144gRUNwald team Poznań 1Sławomir Raflik, Tomasz Szymczak, Piotr Pawlus, Dawid Wierzejewski, Tomasz Ratajczak, Wojciech Grabiński00:41:5700:40:0100:24:2500:25:2800:22:1500:19:1202:53:18
#42 12440Super-Pharm LUCKY LOOSERSEmil Banasiak, Przemysław Troczyński, Daniel Kmita, Michał Klupś, Bartosz Markiewicz, Adam Nejman00:42:0000:55:2500:28:5400:30:5900:27:4600:33:2303:38:27
#43 1847ŚWIAT BIEGACZA Fehlau Run Team IVMarcin Antczak, Sławomir Sybilski, Piotr Łykowski, Rafał Korolkiewicz, Piotr Stachowiak, Marcin Jankowiak00:42:0300:42:1700:24:3200:22:4300:23:1700:22:0802:57:00
#44 105202OBLATANI BIURO STYL IIDawid Dybol, Marcin Krell, Łucja Janiszewska, Hanna Ławniczak, Maciej Szwarz, Tomasz Walęsiak00:42:0900:48:2000:34:2800:31:5400:32:5600:25:0803:34:55
#45 46122FIBARO 1Piotr Skorupiński, Marek Ratajczak, Aleksandra Kornat, Dawid Warmbier, Mateusz Łuczak, Janusz Kowalski00:42:1000:49:2300:29:3500:25:3400:24:1300:26:3403:17:29
#46 71179Luboński Klub Biegacza 3Dariusz Rubaszniak, Grzegorz Pluciński, Michał Mielcarek, Marcin Meller, Robert Kurys, Andrzej Lewandowski00:42:1000:50:2200:37:0300:26:2000:27:0700:23:1103:26:13
#47 20178Luboński Klub Biegacza 2Robert Zieliński, Arek Bednarski, Michał Ścigocki, Mateusz Knapkiewicz, Michał Szymaniak, Michał Gil00:42:2400:43:5800:23:4100:23:3900:21:5600:22:5202:58:30
#48 103180Luboński Klub Biegacza 4Marek Siuda, Rafał Frański, Paweł Stelmaszyk, Dominik Pochylski, Łukasz Szajek, Klaudiusz Siuda00:42:2500:52:3300:31:4000:33:1700:27:4600:26:5103:34:32
#49 40108DIAMANT PRO SPORT TEAMSławomir Kosakowski, Witold Feledziak, Tomasz Nowak, Przemysław Figlarek, Zenon Badyra, Paweł Maciejewski00:42:3900:44:3600:27:2300:26:5500:26:5800:25:4003:14:11
#50 3559ACIEU.PL Team 1Hubert Sosnowski, Jakub Koput, Rafał Krupa, Paweł Weber, Paweł Moszyński, Aleksandre Chrikishvili00:42:4000:44:2800:28:4200:24:4400:23:0800:28:1703:11:59
#51 4877BBF By Być w FormieMateusz Oppeln-Bronikowski, Weronika Hedzielska, Michał Kaczmarek, Sławomir Adamczyk, Tomasz Michalak, Rafał Hedzielski00:42:4200:46:5700:28:3700:24:0900:30:1500:25:3503:18:15
#52 208129FunclubMiłosz Van Gielle Ruppe, Szymon Drozd, Anna Ciesielska, Piotr Sućko, Natalia Lisiecka, Paweł Stróżniak00:42:4800:49:4900:38:5300:35:0900:36:0300:33:5003:56:32
#53 3024Art Team Pegaz Teatr Wielki Poznań 2Jan Wójcik, Romuald Piechocki, Piotr Furtak, Piotr Kucharski, Remigiusz Strzelczyk, Krzysztof Madejski00:42:5400:45:1600:26:1400:27:0400:24:0700:23:4603:09:21
#54 33261SZWLA SZYBKIE I PIĘKNENatalia Tokarek, Elżbieta Romej, Małgorzata Konopka, Agnieszka Alabrudzińska, Ewa Kiedrowicz, Sylwia Grzesiak00:43:0400:46:5100:25:4800:25:0900:25:0400:25:0603:11:02
#55 128225Polonez Team SwarzędzKamil Bełdzikowski, Maciek Piotrowski, Marta Michalak, Krystian Leżałka, Katarzyna Bełdzikowska, Tomasz Bełdzikowski00:43:1300:49:3800:37:0600:30:0600:31:4300:27:0803:38:54
#56 21181Biegaj z WSLKatarzyna Koch, Paweł Lewandowski, Kamila Janiszewska, Łukasz Strzelczak, Geena Al-Ansi, Maria Wysocka00:43:3201:04:4600:35:0800:30:4000:34:5200:28:0303:57:01
#57 202105Daleko jeszcze?Artur Pyszny, Marcin Michalak, Paulina Misiek, Marcelina May, Wiktor May, Joanna Pasternak-Jurkiewicz00:43:3600:56:4100:38:2300:31:1500:25:4900:38:4703:54:31
#58 125243SG Equipment RunnersGerard Bednarek, Anna Jabłońska, Sylwia Dorosińska, Grzegorz Modławski, Robert Hereć, Anna Łukaszewska00:43:5400:49:5700:28:4400:33:1400:35:4700:26:5303:38:29
#59 116174KRUSTEAMPrzemysław Granops, Gerard Paczkowski, Bartosz Nyckowski, Anita Derda, Beata Łącka, Lucyna Pauszek - Substyk00:43:5500:48:0900:33:1600:31:1800:33:5300:26:3903:37:10
#60 8087BŁYSKAWICA KLECZEWAndrzej Ślebioda, Michał Dryjański, Beata Bednarek, Agnieszka Ślebioda, Sebiastian Jaszczak, Dariusz Szymański00:43:5600:44:0300:40:0300:28:1400:26:4900:25:3903:28:44
#61 11293Caspar TeamKrzysztof Jeske, Błażej Bogdziewicz, Barbara Górna, Marta Kowalczyk, Łukasz Staszak, Jędrzej Janiak00:43:5600:57:5400:29:3600:30:3300:26:0100:29:0103:37:01
#62 36582. Skrzydło Lotnictwa TaktycznegoJacek Kuropaczewski, Przemysław Woźniak, Karol Bartczak, Łukasz Bizan, Kornel Różycki, Robert Kutryba00:43:5800:51:5700:24:2700:24:5000:23:4700:23:1703:12:16
#63 45285WYBIEGANI TEAMCezary Skowroński, Tomasz Jarzembowski, Przemysław Jędrzak, Piotr Prewicz, Łukasz Gierwazik, Mikołaj Sobczak00:44:1600:53:3100:25:4400:24:4300:25:0800:23:5903:17:21
#64 2411CYBINA TEAM IMarcin Lis, Kacper Śmichurski, Bartosz Pawlak, Piotr Walkowiak, Marek Kościelniak, Marcin Filipiak00:44:1900:46:0400:23:5200:21:1800:23:2400:25:0403:04:01
#65 67158Inoutic IVAndrzej Kluczyński, Artur Łubkowski, Łukasz Król, Mateusz Konieczka, Grzegorz Nowak, Bartosz Pękała00:44:2100:40:5400:30:2400:30:4800:30:5300:27:3703:24:57
#66 15948Kancelaria Pawlak&SzubertMaciej Szubert, Wiesław Szukała, Joanna Pawlak-Borda, Magdalena Szubert, Arleta Lewandowska, Krzysztof Pawlak00:44:2200:53:2000:37:1300:29:5700:29:3600:29:5003:44:18
#67 204270Torba Borba - NetguruMarek Talarczyk, Bartosz Nowak, Marta Męczekalska, Marianna Pruchniak, Magdalena Owczarzak, Michał Jung00:44:2600:55:2000:31:0300:32:4800:41:0000:30:2503:55:02
#68 53146Grupa Muszkieterów #Drużyna M #3Kuba Szary, Jakub Nowaczyk, Paweł Kotecki, Daniel Hildebrand, Sylwia Sobczak, Małgorzata Bożek00:44:3400:46:2000:23:0000:25:5000:30:1500:29:2403:19:23
#69 85192MGOKiS PajęcznoWojciech Beśka, Robert Bilski, Łukasz Wawrzak, Justyna Kotynia, Elżbieta Kupiec, Krzysztof Zawadzki00:44:4100:49:5200:24:1400:31:4800:27:5600:30:4203:29:13
#70 9588BSSK i PrzyjacieleTomasz Jarus, Michał Mielnik, Iwona Roksela, Marcelina Słapa, Marcin Jaraczewski, Ryszard Brudkiewicz00:44:4400:52:5200:27:1000:22:3700:28:5800:36:4603:33:07
#71 143153IFM PANIwona Płowaś-Korus, Adam Ostrowski, Jan Martinek, Joanna Kaszyńska, Iwona Olejniczak, Magdalena Wencka00:44:4500:48:5700:30:1900:34:4900:29:1500:33:2503:41:30
#72 50106Deloitte Adventure TeamPaweł Pochylski, Krzysztof Pięta, Tomasz Bojarczuk, Jacek Lechna, Maciej Guzek, Karol Ciszak00:44:5100:53:5300:24:0100:25:5900:25:1400:24:5603:18:54
#73 11022Klub Biegacza KP ITMichał Szwed, Arkadiusz Kempczyński, Marcin Taisner, Tomasz Ławrynkiewicz, Kuba Kotwasiński, Tomasz Stachowiak00:44:5100:54:5200:29:2500:27:0400:28:5200:30:5703:36:01
#74 69119EuroNETKrzysztof Grzyb, Bartosz Boiński, Arkadiusz Klimczak, Łukasz Turowski, Krzysztof Wendeker, Beata Izbaner00:44:5600:49:4200:26:0800:26:5200:27:5900:29:5603:25:33
#75 7220Instytut SalamandraKasia Łaźniak, Gosia Olszewska, Iwona Gutowska, Magda Mikołajczak, Krzysztof Spelak, Katarzyna Spelak00:44:5700:52:5400:26:1500:31:0700:25:0400:26:1403:26:31
#76 98159Instytut Genetyki Człowieka PAN - IGCzMichał Walczak, Damian Brauze, Marta Kaczmarek-Ryś, Paweł Boruń, Iwona Ziółkowska-Suchanek, Grzegorz Zamelczyk00:44:5700:55:2600:31:0500:28:5900:26:2300:26:4003:33:30
#77 8180BGC RUNNERSŁukasz Burzyński, Marek Kukułka, Beata Greser, Bartosz Malicki, Natalia Felix, Władysław Urbaniak00:44:5800:46:2100:31:2600:32:2500:28:4600:24:4803:28:44
#78 43182Lucky Luki WomenAngelina Woyczyńska, Karolina Jurczak, Agnieszka Sobecka, Martyna Zielińska, Beata Turbańska, Monika Rabiega00:45:0000:47:2200:27:5300:25:3200:25:0600:24:4803:15:41
#79 226232QARSON IIMichał Bartosz Ptaszkiewicz, Daria Duszyńska, Marzena Banach, Dorota Szturemska, Bartosz Duszyński, Monika Muszyńska00:45:0201:12:4400:32:4400:33:3100:27:5200:29:0904:01:02
#80 876For Run Team IVKrzysztof Szymko, Tomasz Szynwelski, Bogumiła Wiśniewska, Paweł Słomiński, Zuzanna Jaroszyk, Bogusław Kardasz00:45:1400:48:4000:27:1700:33:2700:33:0000:23:0803:30:46
#81 129171Kłodawskie SolniczkiMariusz Ruciński, Leszek Świątek, Tomasz Ruciński, Przemysław Łuc, Sławomir Twardygrosz, Michał Niewiarowski00:45:2500:53:5100:29:5800:30:5900:27:5300:30:4903:38:55
#82 90224Piorun KleczewPrzemysław Frydrychowski, Szymon Janaczyk, Iwona Frydrychowska, Ela Puchalska, Msrek Jaskólski, Agnieszka Warwas-Trzemkowska00:45:4300:46:1100:32:2800:34:3700:25:0700:28:0103:32:07
#83 56141GraphcomAgata Borkowska, Mariusz Wiliński, Przemysław Nyka, Jakub Sztyma, Patrycja Imaszewska-Palm, Maciej Sowa00:45:4700:48:3400:29:3400:25:1300:25:2100:26:0903:20:38
#84 174253SunnylineJarosław Bajerlein, Kamil Piętka, Łukasz Jagliński, Bartosz Lesiak, Karol Witt, Tomasz Gaczkowski00:45:4800:54:0800:27:0100:38:1800:31:0800:32:0103:48:24
#85 13012CYBINA TEAM IISzymon Wydymus, Marek Szewczyk, Andrzej Arentowski, Magdalena Rudnicka, Przemysław Sznura, Dariusz Szumiński00:45:5300:55:3000:36:0600:27:3300:25:3700:28:2203:39:01
#86 196135GiG RunnersKonrad Sioma, Krzysztof Swornowski, Aleksandra Zalewska, Justyna Janiszczak, Jakub Kaczyński, Piotr Nowak00:45:5800:48:3000:33:1700:30:2400:42:2100:33:0503:53:35
#87 147213PCSS-Poznańskie Centrum Superkomputerowo-SieciowePiotr Turowicz, Joanna Przybysz, Małgorzata Garbiec, Agnieszka Karska, Paweł Jeschke, Łukasz Ogrodowczyk00:46:0201:01:1400:34:2800:29:3900:24:5600:25:4603:42:05
#88 123250StruśKardioKrzysztof Greberski, Tomasz Łuczak, Weronika Greberska, Monika Popiak, Marek Słomczyński, Michał Guliński00:46:0800:52:4600:27:2200:31:4500:29:3300:30:5303:38:27
#89 734For Run Team IIIDariusz Obuchowicz, Mikołaj Stróżniak, Ksawery Urbańczyk, Jakub Adamski, Marcin Kępiński, Michał Adamski00:46:0900:57:0800:25:5700:27:1700:26:2000:23:4703:26:38
#90 38228PROMAGMichał Klapczyński, Paweł Spiczak-Brzeziński, Grzegorz Banaszkiewicz, Sebastian Kopaszewski, Maciej Muchała, Łukasz Wyremblewski00:46:1700:43:3400:24:2500:26:2100:24:4600:27:2303:12:46
#91 62116Emenemsy TeamTomasz Bartkowiak, Łukasz Gołębiewski, Radosław Lewandowski, Jagoda Flisikowska, Daria Waszak, Agata Abram00:46:1900:49:1200:25:5200:30:2900:25:3700:24:5403:22:23
#92 156163ISKRA TEAMTomasz Nieżurawski, Andrzej Markowski, Robert Fidos, Agnieszka Nieżurawska, Lucyna Sierżęga, Jakub Bednarkiewicz00:46:2300:52:5700:34:0300:27:5400:31:3200:31:1103:44:00
#93 109238Run for IT - itelligenceRadosław Sobkowiak, Arkadiusz Zahuta, Marek Gołębiowski, Krzysztof Parszuto, Piotr Górnikiewicz, Rafał Starczewski00:46:2600:49:2500:31:0400:30:0600:32:4300:25:5303:35:37
#94 23713CYBINA TEAM IIIMarek Pietrzak, Tomasz Szulczewski, Katarzyna Szumińska, Magdalena Pytlak, Karolina Drona, Barbara Nadolczak00:46:2801:00:0800:36:3100:33:4500:34:1700:33:1104:04:20
#95 11461Akademia Biegania GrudziadzMarcin Urbański, Mirela Jaskulska, Dorota Knioła, Małgorzata Jabłońska, Alicja Kaniewska, Dorota Gałuszka00:46:2800:51:4200:31:3300:30:4900:29:2400:27:0803:37:04
#96 83210Pakieciarze TeamMaciej Stachowiak, Przemysław Stęclik, Barbara Mąderek, Dobrochna Banaszkiewicz, Tomasz Adamski, Sebastian Ciesielski00:46:4000:43:4400:28:1700:34:4300:27:3900:27:5803:29:01
#97 117231QARSON IDominik Ślusarczyk, Cezary Boratyński, Dorota Rekowska-Klamerek, Izabela Ciesielczyk, Damian Ciesielczyk, Katarzyna Wróblewicz00:46:4000:48:2700:31:0800:30:2200:30:2000:30:2203:37:19
#98 5878BEJOTŁukasz Adamski, Piotr Karman, Konrad Mikołajczak, Tomasz Jakubczak, Michał Zygmunt, Rafał Zalewski00:46:4400:52:4400:27:0200:26:0000:23:0400:25:3403:21:08
#99 137263SzybciEY Running TeamMichał Osowski, Bartosz Pisarski, Sylwia Kwiatkowska, Marta Dominiak-Sporna, Marcin Szuflak, Karolina Karczewska00:46:4801:01:0000:32:2600:29:5200:22:5600:27:2403:40:26
#100 76204OCTOPUS & MLEK - ROL TEAMPrzemysław Ciecierski, Krzysztof Skrzypczak, Grzegorz Walczak, Marek Kulpa, Robert Dolny, Dawid Sikora00:46:5000:46:2900:30:4700:30:0300:29:0900:24:2403:27:42

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności