Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

XLPL Ekiden

Wyniki - 28 maja 2017, Poznań

Msc
Nr
-
-
-
-
-
-
-
#1 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !2194MMKa Kusiołek/Witkowo BiegaPatryk Sobczyk, Paweł Gorzelańczyk, Dariusz Zawidzki, Jacek Zieliński, Bartłomiej Olszewski, Tomasz Zegarlicki00:35:2500:40:4500:19:1100:21:2400:18:5100:18:3802:34:14
#2 4166KGHM Polska MiedźKarol Winniczuk, Jakub Plewko, Grzegorz Pawłowski, Jerzy Mazurkiewicz, Krzysztof Kwaśnik, Robert Walkowiak00:34:3700:41:2100:19:5700:19:2100:20:2600:19:4402:35:26
#3 -15ŚWIAT BIEGACZA Fehlau Run TeamSzymon Bytniewski, Mateusz Brylewski, Dariusz Filipowski, Bartosz Stasikowski, Mateusz Miska, Gilles Greiveldinger00:37:0800:39:2100:20:0900:19:4400:19:5800:20:2202:36:42
#4 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 3183Lucky LUZersŁukasz Wróbel, Mateusz Kaczmarek, Daniel Kaczmarek, Piotr Waligóra, Bartosz Bieleń, Jarosław Sajnaj00:33:2600:40:5300:20:1500:21:0300:19:3400:20:0802:35:19
#5 1174Atakujemy pierwsza 10Krzysztof Meler, Piotr Wzięch, Robert Szulc, Zbyszek Strzelecki, Michał Wzięch, Bartosz Fryske00:39:3100:45:2100:20:3500:22:0100:20:4800:21:0702:49:23
#6 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !1284zmierz-nie-szacuj.pl badania wydolnościoweTomasz Kramski, Tomasz Szymkowiak, Magdalena Lewandowska, Marcin Długosz, Patrycja Talar, Szymon Belgrau00:36:0900:35:1400:20:4500:19:3700:19:4900:16:5802:28:32
#7 34100CRAFTER WRZEŚNIAMariusz Prus, Dariusz Manthei, Zbigniew Bojański, Robert Springer, Maciej Szymański, Marek Janiak00:41:0200:48:5700:21:0200:27:4200:27:4400:25:2803:11:55
#8 749Komenda Wojewódzka Policji w PoznaniuDawid Cieślak, Marcin Michalik, Michał Woźniak, Robert Rasztorf, Radosław Kociński, Piotr Stefanowicz00:34:2000:44:3400:21:2300:22:3300:22:0000:21:4202:46:32
#9 5209OSIEDLE ROZALIN W LUSÓWKUTomasz Ostajewski, Przemysław Fornalik, Tomasz Chełkowski, Waldemar Janiszewski, Mieczysław Lisek, Kazimierz Chwirot00:37:5100:38:0000:21:2800:21:2900:20:4800:20:2902:40:05
#10 1763Aluplast PoznańAndrzej Pernak, Jarosław Cyrulewski, Adam Woźniak, Adam Wiliński, Ariel Gawroński, Mikołaj Borycza00:38:1600:46:0900:21:3700:24:5900:21:1600:24:2702:56:44
#11 6247Speed Men - Wolsztyńska Akademia BiegowaBartosz Feifer, Dawid Lipowy, Tomasz Pohl, Wojciech Serwa, Tomasz Tarsa, Piotr Piwecki00:34:2400:40:5200:21:4700:19:5000:21:1000:22:1502:40:18
#12 126191MAXIMMaciej Rychter, Romuald Konopka, Jacek Żak, Jakub Marszałek, Małgorzata Gawron, Dawid Misiak00:54:0300:55:4000:22:0700:29:0000:29:3200:28:1803:38:40
#13 916ŚWIAT BIEGACZA Fehlau Run Team IIRafał Kędziora, Maciej Woźniczak, Sławomir Sąsiadek, Rafał Widerak, Wojciech Krężelewski, Jarosław Brodowicz00:37:5400:42:3800:22:1000:20:3900:22:1300:21:1602:46:50
#14 1254400 lat Zakonu PijarówAleksander Ferchmin, Piotr Cieszyński, Piotr Rokicki, Patryk Burzyński, Jacek Frąszczak, Jarosław Raczkiewicz00:38:3900:41:3800:22:4700:22:1600:22:1100:25:0602:52:37
#15 53146Grupa Muszkieterów #Drużyna M #3Kuba Szary, Jakub Nowaczyk, Paweł Kotecki, Daniel Hildebrand, Sylwia Sobczak, Małgorzata Bożek00:44:3400:46:2000:23:0000:25:5000:30:1500:29:2403:19:23
#16 52120EY AudytMichał Sitarz, Łukasz Jedrzejczak, Łukasz Kłaczyński, Michał Potrawiak, Paweł Skalski, Robert Kuzminski00:46:5300:48:1600:23:1600:25:0600:30:0600:25:4503:19:22
#17 41145gRUNwald team Poznań 2Kamil Jagła, Beata Mucha, Norbert Zborowski, Wiktor Nowak, Ziemowit Staszak, Piotr Nawrot00:41:1400:52:3900:23:2000:27:2100:25:1800:24:2303:14:15
#18 1917ŚWIAT BIEGACZA Fehlau Run Team IIIIwona Maciąg, Justyna Papież, Monika Florek, Małgorzata Brok, Dagmara Kukla, Anna Szcześniak00:40:3800:43:0700:23:2200:22:5300:22:4100:25:2202:58:03
#19 61164Jeżyce BiegająŁukasz Gruchot, Damian Osmański, Bogumił Piasecki, Michał Siekierski, Piotr Kaczmarek, Adam Frąckowiak00:50:4000:49:3900:23:2500:26:1800:27:0700:24:3103:21:40
#20 15165KB Maniac Poznań i PrzyjacieleAgnieszka Pelc-Wanielista, Piotr Wanielista, Halinka Aleksandra Nowak, Iwona Kosiorek, Marcin Cholewiński, Mateusz Szukała00:39:1400:42:5000:23:3300:24:4900:22:5700:22:0102:55:24
#21 25276WIX-FILTRON IBłażej Majewski, Marcin Nowak, Mateusz Szymczak, Marcin Konieczny, Adam Weryszko, Błażej Bębel00:39:4600:46:4700:23:3900:22:4500:25:1600:27:4503:05:58
#22 20178Luboński Klub Biegacza 2Robert Zieliński, Arek Bednarski, Michał Ścigocki, Mateusz Knapkiewicz, Michał Szymaniak, Michał Gil00:42:2400:43:5800:23:4100:23:3900:21:5600:22:5202:58:30
#23 10181Lucky LukiŁukasz Stachowiak, Paweł Matuszak, Zbigniew Fiebich, Mirosław Gembalski, Łukasz Gembalski, Szczepan Rabiega00:39:2900:42:2700:23:5100:21:1300:19:5700:22:1302:49:10
#24 2411CYBINA TEAM IMarcin Lis, Kacper Śmichurski, Bartosz Pawlak, Piotr Walkowiak, Marek Kościelniak, Marcin Filipiak00:44:1900:46:0400:23:5200:21:1800:23:2400:25:0403:04:01
#25 82275WIOCHA BIEGA BO NIE LUBITomasz Mróz, Tomasz Majcher, Paweł Madaj, Adriana Pawelczyk, Justyna Ohla, Katarzyna Mróz-Siczyńska00:48:1800:53:5100:23:5900:29:4700:25:4100:27:1703:28:53
#26 2726Roche Runners IMichał Wojtysiak, Joanna Sikorska, Fabian Wiktorowski, Paweł Nowacki, Bartłomiej Woronin, Adam Zawada00:36:5100:49:3200:24:0100:29:1300:22:3100:26:4103:08:49
#27 50106Deloitte Adventure TeamPaweł Pochylski, Krzysztof Pięta, Tomasz Bojarczuk, Jacek Lechna, Maciej Guzek, Karol Ciszak00:44:5100:53:5300:24:0100:25:5900:25:1400:24:5603:18:54
#28 238NOVOL 2Rafał Młodzikowski, Arkadiusz Kubasiński, Piotr Modzelewski, Marcin Wiatrowski, Maciej Martinek, Łukasz Kubiak00:40:0700:45:5800:24:0900:23:5300:24:3100:21:3003:00:08
#29 85192MGOKiS PajęcznoWojciech Beśka, Robert Bilski, Łukasz Wawrzak, Justyna Kotynia, Elżbieta Kupiec, Krzysztof Zawadzki00:44:4100:49:5200:24:1400:31:4800:27:5600:30:4203:29:13
#30 8221Piątkowo na BiegowoMariusz Nowak, Mateusz Agaciak, Renata Wojtkowiak, Patrycja Kołecka, Stefan Wojtkowiak, Marianna Trzeciak00:36:2400:40:0300:24:1700:23:1400:20:1400:22:3202:46:44
#31 13144gRUNwald team Poznań 1Sławomir Raflik, Tomasz Szymczak, Piotr Pawlus, Dawid Wierzejewski, Tomasz Ratajczak, Wojciech Grabiński00:41:5700:40:0100:24:2500:25:2800:22:1500:19:1202:53:18
#32 38228PROMAGMichał Klapczyński, Paweł Spiczak-Brzeziński, Grzegorz Banaszkiewicz, Sebastian Kopaszewski, Maciej Muchała, Łukasz Wyremblewski00:46:1700:43:3400:24:2500:26:2100:24:4600:27:2303:12:46
#33 153187Maratończyk PoznańEwelina Weychan, Matti Wieruszewski, Jarosław Szygenda, Karolina Dranikowska, Natalia Piela, Magda Panek00:59:2000:48:0700:24:2600:30:4400:30:2800:30:2503:43:30
#34 36582. Skrzydło Lotnictwa TaktycznegoJacek Kuropaczewski, Przemysław Woźniak, Karol Bartczak, Łukasz Bizan, Kornel Różycki, Robert Kutryba00:43:5800:51:5700:24:2700:24:5000:23:4700:23:1703:12:16
#35 14273ViaConWojciech Janowicz, Krzysztof Sobór, Marcin Czyżewski, Marcin Kujawiak, Mariusz Peronski, Paweł Radziemski00:39:3500:42:4300:24:3000:23:1800:22:3200:22:4302:55:21
#36 5599CONSTRAVIAMariusz Wdzięczny, Adam Byczkowski, Piotr Zaborny, Krzysztof Jankowiak, Dawid Jarka, Michał Gazda00:53:3900:49:1800:24:3100:24:0900:22:3800:25:3303:19:48
#37 1847ŚWIAT BIEGACZA Fehlau Run Team IVMarcin Antczak, Sławomir Sybilski, Piotr Łykowski, Rafał Korolkiewicz, Piotr Stachowiak, Marcin Jankowiak00:42:0300:42:1700:24:3200:22:4300:23:1700:22:0802:57:00
#38 5462Alglob TEAMAdam Łączka, Tomasz Domagała, Piotr Grajek, Tomasz Jagiełka, Przemysław Łuczak, Hubert Marcinkowski00:38:1800:52:5100:24:5000:22:2400:30:5700:30:1503:19:35
#39 3127KB UE PoznańWaldemar Rydzak, Adam Maliszewski, Marian Gorynia, Waldemar Budner, Jacek Trębecki, Natalia Janik00:41:3700:47:2500:25:0900:27:3100:25:0200:23:2203:10:06
#40 6364Appchance Running DeptPiotr Gabryszak, Damian Romanów, Joanna Kniat, Grzegorz Skibiński, Miłosz Wójcik, Jakub Kośla00:48:2100:46:5800:25:1200:26:1900:26:4100:29:0303:22:34
#41 229138Glas-Tech 2Witold Staniewicz, Dominik Roszyk, Łukasz Andrzejewski, Piotr Andersch, Dawid Brygier, Marcin Barczak00:50:5201:01:5100:25:1600:34:3600:33:3200:35:3704:01:44
#42 25150AQUANET 1Małgorzata Ratajczak-Kałas, Robert Głowacki, Mariusz Marciniak, Olga Szaj-Jędraszczyk, Daniel Michalik, Janusz Jędraszczyk00:57:4001:07:1200:25:1600:36:2600:28:1200:35:1204:09:58
#43 49148HARPAGAN ZG 1Katarzyna Kata, Łukasz Kata, Paweł Kokot, Sylwia Sułkowska, Łukasz Łowejko, Piotr Łowejko00:48:3000:45:4200:25:2200:26:2300:26:0400:26:3503:18:36
#44 12191BZWBK24Tomasz Wasielewski, Piotr Kaniewski, Tomasz Gąska, Mariusz Gulczyński, Piotr Szpak, Jakub Łowicki00:47:1500:50:0200:25:2600:42:2500:26:5800:25:5403:38:00
#45 135215Pekabex - dział projektowy 2Paweł Bogdanowicz, Łukasz Bola, Łukasz Meller, Jacek Matysiak, Marcin Sobecki, Adrian Munoz00:57:2800:51:4900:25:2600:26:4203:39:45
#46 84186MAMUTY POZNAŃTomek Bierwagen, Adam Trombala, Jakub Kotrysiak, Dawid Kubiak, Paulina Reszela, Krzysztof Czarnota00:51:1200:48:0500:25:3500:24:0500:35:0200:25:0503:29:04
#47 155264Szybki Mix - Wolsztyńska Akademia BiegowaMariusz Jakubowski, Adam Grelak, Jolanta Bączyk, Karolina Jankowiak, Paulina Tomiak, Kinga Pluskota00:56:0500:50:2200:25:3900:30:2800:29:4700:31:2303:43:44
#48 206282WPIP Team 4Matylda Płóciennik, Andrzej Spoz, Ada Szajdak, Robert Koper, Bożena Estkowska, Monika Koper00:57:2601:04:0600:25:4000:37:5500:23:3000:26:4403:55:21
#49 22211Panasonic 1Piotr Zientalski, Norbert Hołderny, Tomasz Wieczorkowski, Eliza Frydrychowicz-Lilley, Maciej Kasprzak, Robert Robaszkiewicz00:39:4800:41:0300:25:4400:25:3800:24:0400:22:5702:59:14
#50 45285WYBIEGANI TEAMCezary Skowroński, Tomasz Jarzembowski, Przemysław Jędrzak, Piotr Prewicz, Łukasz Gierwazik, Mikołaj Sobczak00:44:1600:53:3100:25:4400:24:4300:25:0800:23:5903:17:21
#51 3990BZ WBK Runners TeamMarek Stachowiak, Marcin Makulec, Aneta Słomińska, Julita Kazimierczak, Adam Retkowski, Rafał Mrówczyński00:40:5600:45:0800:25:4700:25:3000:27:4800:27:3903:12:48
#52 33261SZWLA SZYBKIE I PIĘKNENatalia Tokarek, Elżbieta Romej, Małgorzata Konopka, Agnieszka Alabrudzińska, Ewa Kiedrowicz, Sylwia Grzesiak00:43:0400:46:5100:25:4800:25:0900:25:0400:25:0603:11:02
#53 78112Drużyna ACOTomasz Grochowski, Szymon Nowak, Grzegorz Walaszczyk, Bartosz Waszkowiak, Klaudiusz Walaszczyk, Ewa Nowak00:51:2300:55:1000:25:5100:29:2400:18:5900:27:1803:28:05
#54 62116Emenemsy TeamTomasz Bartkowiak, Łukasz Gołębiewski, Radosław Lewandowski, Jagoda Flisikowska, Daria Waszak, Agata Abram00:46:1900:49:1200:25:5200:30:2900:25:3700:24:5403:22:23
#55 11955Piotr i Paweł Marka FormyMarcin Malinowski, Wojciech Dolata, Paweł Woś, Magdalena Sewiło, Kamil Jeremicz, Rafał Czerwiński00:49:3801:06:4000:25:5200:32:2200:22:1200:20:3803:37:22
#56 28279WPIP Team 1Artur Maliński, Paweł Jaroniec, Adam Paprzycki, Marcin Cybulski, Łukasz Kęsik, Michał Nowak00:40:2100:49:2000:25:5600:24:1500:25:1700:23:4403:08:53
#57 734For Run Team IIIDariusz Obuchowicz, Mikołaj Stróżniak, Ksawery Urbańczyk, Jakub Adamski, Marcin Kępiński, Michał Adamski00:46:0900:57:0800:25:5700:27:1700:26:2000:23:4703:26:38
#58 69119EuroNETKrzysztof Grzyb, Bartosz Boiński, Arkadiusz Klimczak, Łukasz Turowski, Krzysztof Wendeker, Beata Izbaner00:44:5600:49:4200:26:0800:26:5200:27:5900:29:5603:25:33
#59 18841Super-Pharm SPRINTERZYMagdalena Kierzek, Tomasz Papierski, Wojciech Frankowski, Ksenia Rosiak, Paweł Auguściak, Filip Jaszczyński00:46:5301:01:0200:26:0800:29:5000:29:3800:37:4503:51:16
#60 271260SzwaQ AttackKatarzyna Zalewska, Jędrzej Brzeski, Ireneusz Bogusz, Bartłomiej Kurowski, Dominika Banach, Dominika Hermann01:09:1501:08:0000:26:0900:29:3100:34:1900:37:4204:24:56
#61 113241SEAT Dream TeamTomasz Życki, Wojciech Grzegorski, Mateusz Mika, Karolina Kostańska, Krzysztof Goska, Marta Galuba00:54:1700:54:1100:26:1300:28:2500:25:2300:28:3203:37:01
#62 3024Art Team Pegaz Teatr Wielki Poznań 2Jan Wójcik, Romuald Piechocki, Piotr Furtak, Piotr Kucharski, Remigiusz Strzelczyk, Krzysztof Madejski00:42:5400:45:1600:26:1400:27:0400:24:0700:23:4603:09:21
#63 7220Instytut SalamandraKasia Łaźniak, Gosia Olszewska, Iwona Gutowska, Magda Mikołajczak, Krzysztof Spelak, Katarzyna Spelak00:44:5700:52:5400:26:1500:31:0700:25:0400:26:1403:26:31
#64 77133Getinge Infecteam ISzymon Olszewski, Krzysztof Bartz, Łukasz Nawrot, Michalina Wardęga, Anna Szczygieł, Mateusz Maćkowski00:47:2700:47:3600:26:2000:30:4800:33:1400:22:2303:27:48
#65 106190mat-fizJakub Pagórski, Katarzyna Siemiątkowska, Dorota Pieprzyk, Mariusz Rutkowski, Grzegorz Nowicki, Lidia Blaszka00:48:2600:48:5300:26:2200:27:1900:27:4200:36:2403:35:06
#66 1639CZAPI vs. MARATONDaniel Angielczyk, Błażej Wytwer, Wiesław Chojniak, Marcin Posiła, Paulina Konieczna, Paweł Czapiewski00:38:0900:40:1100:26:3400:23:4600:26:1300:21:2702:56:20
#67 157103Dachser IFilip Kluba, Piotr Wojna, Artur Prymak, Sebastian Jankowiak, Sylwia Fechner, Michał W Ąsowicz00:47:5200:56:5000:26:3800:31:0600:33:3700:28:0003:44:03
#68 2938OPTYK PRZYBYLSCY RODENSTOCK TEAMMichał Zygmunt, Mateusz Jaśniewicz, Marcin Szczepaniak, Agnieszka Rybińska, Ireneusz Meczykowski, Przemysław Rybiński00:39:3100:40:1900:26:4200:28:5700:29:5100:23:5903:09:19
#69 26248STEELPRESS TEAMRafał Paluszkiewicz, Adam Jankowiak, Marzena Kwaśna, Łukasz Padła, Damian Olejniczak, Paweł Schulz00:41:4200:44:3600:26:4700:24:1800:24:3300:24:3203:06:28
#70 216236Raiffeisen RunffeisenMałgorzata Przybyłowska, Renata Kasica, Robert Krawczyk, Magdalena Surmiak, Małgorzata Dutkiewcz, Magdalena Załęska00:59:0500:51:4100:26:4900:33:3300:35:2600:32:2703:59:01
#71 32200O-I Produkcja PolskaMaciej Żmuda, Łukasz Szczepaniak, Mariusz Witko, Artur Gawrych, Łukasz Bąk, Jarosław Kosicki00:39:2400:49:2200:26:5100:23:5500:25:1700:25:4003:10:29
#72 100185Majda StrzyżewskaMichał Juszczak, Bartosz Majda, Beata Leszczyńska, Karolina Nowacka, Rafał W Ąsowicz, Magdalena Wiśniewska00:52:1100:51:1500:26:5300:31:5100:28:1000:23:4803:34:08
#73 134176Laboratorium GenMedKarolina Borysiak, Marek Muszyński, Jakub Śnieć, Angelika Chudzik, Adrian Lejman, Maja Szymańska00:47:5100:48:5300:26:5500:37:4400:26:0900:32:0803:39:40
#74 102278WIX-FILTRON IIIGrzegorz Kordus, Dariusz Frąckowiak, Arkadiusz Chudy, Wojciech Feledziak, Marcin Plackowski, Michał Jagodzik00:52:3300:55:2500:26:5700:27:3800:27:0900:24:4903:34:31
#75 225175Kwiatowe TeamMarcin Pozdrowicz, Tomasz Hoedt, Jerzak Jacek, Marcin Klaja, Joanna Kabacińska, Nina Dardas00:58:2600:56:2900:26:5900:30:3300:37:5000:30:1304:00:30
#76 174253SunnylineJarosław Bajerlein, Kamil Piętka, Łukasz Jagliński, Bartosz Lesiak, Karol Witt, Tomasz Gaczkowski00:45:4800:54:0800:27:0100:38:1800:31:0800:32:0103:48:24
#77 5878BEJOTŁukasz Adamski, Piotr Karman, Konrad Mikołajczak, Tomasz Jakubczak, Michał Zygmunt, Rafał Zalewski00:46:4400:52:4400:27:0200:26:0000:23:0400:25:3403:21:08
#78 186287XTMTytus Pawlak, Mateusz Klimorowski, Paweł Kalinowski, Tomasz Pieczul, Radosław Wiliński, Agnieszka Sommerfeld00:53:3000:58:4500:27:0300:30:5700:27:5500:32:5103:51:01
#79 22195CID LINESDaniel Dąbrowski, Macin Strzelczyk, Ewa Karabon, Urszula Teter, Dawid Buchert, Mateusz Hoffa01:00:2901:01:2800:27:0400:33:1500:28:0500:29:2303:59:44
#80 17666Arvato Team - All StarsTomek Zabłocki, Arkadiusz Szajek, Michał Kuśnierz, Mariusz Konieczny, Jakub Nowak, Marek Drzewiecki00:51:3000:54:4200:27:0600:26:4900:29:1300:39:1603:48:36
#81 215104Dachser IIŁukasz Krystkiewicz, Adam Trukawka, Agnieszka Małecka, Katarzyna Ćwiklińska, Monika Kamieniczna, Piotr Cichy01:04:3000:55:5100:27:0700:31:0400:30:5900:28:3403:58:05
#82 9588BSSK i PrzyjacieleTomasz Jarus, Michał Mielnik, Iwona Roksela, Marcelina Słapa, Marcin Jaraczewski, Ryszard Brudkiewicz00:44:4400:52:5200:27:1000:22:3700:28:5800:36:4603:33:07
#83 75252STX NEXTPaweł Fertyk, Wiktor Bakalarski, Bartosz Jeske, Milena Piasecka, Christian Mendoza, Marcin Najtkowski00:46:5300:51:2700:27:1100:29:2800:25:3900:26:2703:27:05
#84 20992Cargo Expert GroupMarlena Cymerman, Artur Cymerman, Justyna Bajor, Anna Koźlicka, Kierzek Arkadiusz, Dezyderiusz Woźny01:08:4000:51:2900:27:1400:33:0600:26:3500:29:2903:56:33
#85 187265Śmigacze z ZalasewaStanisław Deszcz, Marek Prusinowski, Bartosz Kiałka, Beata Prusinowska, Filip Prusinowski, Piotr Kiałka00:53:5800:58:5800:27:1500:30:0300:28:4300:32:1203:51:09
#86 876For Run Team IVKrzysztof Szymko, Tomasz Szynwelski, Bogumiła Wiśniewska, Paweł Słomiński, Zuzanna Jaroszyk, Bogusław Kardasz00:45:1400:48:4000:27:1700:33:2700:33:0000:23:0803:30:46
#87 185239Runguru - NetguruMateusz Górniak, Mateusz Czajka, Svetlana Wojciechowska, Maciej Gąska, Magdalena Bogdał, Rafał Mossakowski00:54:2200:49:4800:27:1700:30:5100:42:2600:26:1503:50:59
#88 11185BKB Bakcyl - Piękne I BestieAndrzej Iks, Aleksander Stasik, Monika Stasik, Agnieszka Hańczyk, Katarzyna Kaczmarek, Arkadiusz Mnich00:52:2700:48:4700:27:2200:30:0700:29:2300:28:2803:36:34
#89 123250StruśKardioKrzysztof Greberski, Tomasz Łuczak, Weronika Greberska, Monika Popiak, Marek Słomczyński, Michał Guliński00:46:0800:52:4600:27:2200:31:4500:29:3300:30:5303:38:27
#90 40108DIAMANT PRO SPORT TEAMSławomir Kosakowski, Witold Feledziak, Tomasz Nowak, Przemysław Figlarek, Zenon Badyra, Paweł Maciejewski00:42:3900:44:3600:27:2300:26:5500:26:5800:25:4003:14:11
#91 13372Arvato Team - S.C. REPMateusz Marzec, Mateusz Gancarek, Marcin Maciaszek, Grzegorz Szwarc, Bartłomiej Mizera, Mateusz Kaczmarek00:57:1800:49:1200:27:2500:30:4600:26:0400:28:5003:39:35
#92 889NOVOL 3Mateusz Kubiak, Michał Wojtyś, Mieszko Piśmienny, Artur Grzybek, Sebastian Ratajczak, Krzysztof Olejniczak00:48:5900:53:3000:27:2700:26:0800:26:0400:29:1403:31:22
#93 59139GONVARRI POLSKASzymon Długosz, Jacek Kwitowski, Katarzyna Wiktorowska, Magdalena Miczuga, Marcin Miczuga, Patryk Chojnacki00:47:0400:47:0400:27:2800:26:0700:22:4300:30:5103:21:17
#94 97113Drużyna ZenkaWojciech Czub, Andrzej Czub, Karol Czub, Piotr Czub, Vilma Plopliene, Marian Czub00:55:1300:45:5300:27:4100:27:0000:30:1200:27:2603:33:25
#95 6028Teatr Nowy w Poznaniu ISławomir Kowalczyk, Dawid Chwirot, Andrzej Hamerski, Patrycja Chwirot, Piotr Kruszczyński, Mariusz Zaniewski00:53:5200:42:2300:27:4500:26:4000:27:5600:22:5803:21:34
#96 5710Schneider Electric EEWojciech Piesik, Łukasz Dąbkowski, Edyta Brysiak, Krzysztof Dydo, Agnieszka Lewkowicz, Robert Wielicki00:41:3700:48:0200:27:5000:29:4800:26:2000:27:3103:21:08
#97 43182Lucky Luki WomenAngelina Woyczyńska, Karolina Jurczak, Agnieszka Sobecka, Martyna Zielińska, Beata Turbańska, Monika Rabiega00:45:0000:47:2200:27:5300:25:3200:25:0600:24:4803:15:41
#98 13873Arvato Team - Wiksa w łydachPaweł Polom, Paweł Bartoszek, Michał Statucki, Ewelina Walocha-Żmuda, Artur Wachowiak, Paulina Gucka00:54:3900:51:3200:27:5600:30:4600:24:5700:30:3903:40:29
#99 4284BKB Bakcyl - BestieAndrzej Łysiak, Krzysztof Kaczmarek, Andrzej Rudnicki, Leszek Stasik, Wiesław Pajchrowski, Dominik Dzikowski00:40:3600:46:0800:28:0000:21:2600:23:5600:34:5503:15:01
#100 37207Ortopedia Dziecięca- na wynikMateusz Kozinoga, Bartosz Kiedrowski, Joanna Kraśny, Paulina Nowak, Michał Walczak, Maria Wolff-Stefaniak00:40:0900:47:4200:28:0100:26:5900:24:4400:25:0103:12:36

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności