Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

Triathlon Sieraków

Wyniki - 28 maja 2017, Sieraków

Cityzen_ General
Msc
Nr
Rok
Kat
T1
T2
K
M
-
-
-
-
-
-
-
#1 104109Ginters EduardsRIGAZoorbagan1987M30­342600:33:0310700:05:2102:29:5114500:03:2401:41:3010104:53:09-103
#2 162574Majewski MarekWARSZAWAKuźnia Triathlonu1975M40­444400:36:1324700:06:0002:36:3724100:02:1901:41:4010205:02:49-158
#3 187256Zivs OlegsJURMALAZoorbagan1983M30­344400:36:4727600:06:1002:38:5328400:04:0801:41:4310305:07:41-183
#4 82321Witkowski DamianKROTOSZYN1981M35­392200:33:0010400:04:3702:27:0611600:01:5301:41:4710404:48:23-82
#5 92446Frejnik MiloszBERLINWaniewski Coaching1978M35­392500:36:1925400:04:4902:25:5510500:02:2701:41:4910504:51:19-91
#6 99520Kwiecień ArekKRAKÓWSKUNDLONY.PL1976M40­443000:36:0224000:04:4702:26:5611500:02:2401:42:1110604:52:20-98
#7 10362Szczepański DawidDOBRZYCACpryzmat.pl1989M25­29700:31:265200:04:1302:32:5318700:02:0001:42:1210704:52:44-102
#8 50546Madej RafałBRZESKOBOSiR Brzesko1976M40­441200:33:3512200:04:5902:15:142100:01:5801:42:1610804:38:02-50
#9 193129Broda TomaszZABRZEZabrzańskie Towarzystwo Triathlonowe1986M30­344600:39:1638400:05:5102:38:1027100:02:3901:42:2010905:08:16-189
#10 133143Żurad ŁukaszWROCŁAWLitwin Triathlon Team1986M30­343200:37:3932300:04:4602:31:0415800:02:0101:42:3111004:58:01-129
#11 89175Gzyl JakubWRONKIegzyl.pl1985M30­342100:35:4522600:04:3302:25:169300:02:2401:42:3311104:50:31-89
#12 155706Rutkowski RobertMYŚLIBÓRZepidemiasportu.pl1971M45­49900:33:2011300:05:5702:36:5925100:02:4801:42:3711205:01:41-151
#13 125631Wiszniewski BartoszZIELONA GÓRAKM SPORT IRT ZIELONA GÓRA1974M40­443500:34:1514500:05:2202:32:1417600:02:4401:42:4111304:57:16-122
#14 12726Mikrut DamianGRUDZIĄDZAZS WSZ Poznań1992M25­29800:34:4117100:03:5902:33:3419300:02:3001:42:4311404:57:27-124
#15 165127Żyra MaciejJASŁO1987M30­343800:37:0830000:06:2302:34:2920200:02:2501:42:5111505:03:16-161
#16 290595Bielerzewski JakubWARSZAWASMG Runners1974M40­447300:40:3943600:06:4702:50:4844300:02:5101:42:5411605:23:59-282
#17 252136Kuczaj MarcinWROCŁAW1986M30­345700:43:3852300:06:4502:41:1632300:03:1801:43:0111705:17:58-245
#18 68510Kędzior GrzegorzWARSZAWATrinergy1977M40­441700:34:4117400:05:1302:18:594700:02:1201:43:0711804:44:12-68
#19 67436Szuder PrzemyslawHORNÓWEKWTT Warszawa1978M35­391900:32:4710000:04:1802:21:246100:02:0301:43:1111904:43:43-67
#20 132481Kobiałka MichałLESZNO1977M40­443600:39:2238900:04:5702:28:1412500:02:1701:43:1112004:58:01-129
#21 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !208126Bihun NataliaWROCŁAWGrupa Triathlonowa RAT1987K30­34200:36:4427300:04:5502:42:0033000:02:4901:43:1712105:09:455-
#22 65309Zwierzchowski AndrzejGŁOGÓW MAŁOPOLSKITriathlon Siedlce Club / Głgogów Małopolski1982M35­391700:33:2211500:04:5502:18:574500:02:2901:43:2012204:43:03-65
#23 8564Błachowiak JakubLESZNOSTREFASPORTU.PL1989M25­29600:34:5618600:05:0002:23:538000:01:5501:43:2212304:49:06-85
#24 138331Krajewski TomaszPOZNAŃ1981M35­393800:33:2811700:04:2702:34:5721400:02:2901:43:2412404:58:45-135
#25 153145Latos MarekZABRZEZabrzańskie Towarzystwo Triathlonowe1986M30­343500:36:5628500:05:5902:32:2017700:02:3701:43:3612505:01:28-149
#26 167628Łabno WaldemarŁUCZYCEDotsport1974M40­444500:37:4533300:05:0002:34:5421100:03:1801:43:3712605:04:34-163
#27 84658Rozwora PiotrŚRODA WLKPPolonia Środa1973M40­442600:31:305600:05:5202:25:249700:02:2801:43:3912704:48:53-84
#28 97429Buchliński RafałGDYNIABiegamyrazem.pl1978M35­392800:37:3332000:04:2302:24:238600:01:3301:43:5512804:51:47-96
#29 160228Pietrzyk PiotrTRZEBNICA1984M30­343700:33:4813000:04:5402:36:5724900:02:2901:43:5812905:02:06-156
#30 140359Słowiński DamianPOZNAŃUKS Cityzen_/Be31980M35­393900:37:4132700:05:2202:29:4014100:02:3501:44:0013004:59:18-137
#31 221174Pachnowski SławomirSZCZECIN1985M30­345000:36:1424800:05:4902:43:5435200:02:2401:44:0713105:12:28-216
#32 149185Jaroszewski ŁukaszPIASTÓWVelocity Warszawa1985M30­343400:34:5718700:04:4102:34:1620000:02:3801:44:1513205:00:47-145
#33 108111Bednarczyk Tomasz PiotrLĘBORK1987M30­342700:30:303400:04:5402:31:3516400:02:2301:44:1613304:53:38-106
#34 129435Kumiszczo ArturWSCHOWA1978M35­393600:28:581100:04:5402:31:0315700:02:2001:44:1713404:57:32-12600:06:00
#35 210518Czapracki DominikOPALENICA1976M40­445200:36:5928900:05:1502:40:4531700:02:4701:44:1813505:10:04-205
#36 176779Błasiak LeszekKĘTY1965M50­54500:32:5710300:05:5302:39:4730300:03:2201:44:2013705:06:19-172
#37 202346Messyasz KrzysztofGAĆBIMARKO&WELDA TEAM1981M35­395800:38:1935500:05:3602:32:2418100:02:4301:44:2013605:09:22-19800:06:00
#38 10098Borula BartoszSŁUBICEHerbalife1987M30­342400:32:007200:06:0002:27:4812200:02:1801:44:2313804:52:29-99
#39 250766Kowalski GrzegorzPIASECZNOPMCG Piaseczno1967M50­54700:44:5255000:08:0202:36:3624000:03:2201:44:3414005:17:26-243
#40 145717Walaszczyk WojciechJASŁOJSC Jasło1971M45­49600:37:2431100:06:1702:28:3813000:03:2801:44:3413905:00:21-142
#41 121526Kanarek JakubKOSZALINTKKF Triathlon Koszalin1976M40­443200:34:3516400:04:3402:30:1515100:02:4301:44:3514104:56:42-118
#42 181547Czajkowski ZbigniewBYDGOSZCZ1976M40­444600:35:4922900:04:5702:39:4330100:01:4401:44:4814205:07:01-177
#43 206234Piera DamianPAŁCZEW 501983M30­344800:37:2331000:05:4502:38:4928200:02:4801:44:5214305:09:37-202
#44 171199Hinz MarcinRUMIAwww.IronFactory.pl1984M30­344100:36:4527400:05:0802:36:5724800:01:5801:44:5314405:05:41-167
#45 179356Ratajewicz MaciekWARSZAWATriWawa1980M35­395100:39:5941300:04:5502:34:4120500:02:1001:44:5314505:06:38-175
#46 284540Gacka RafalSTRZELEWOLUPUS TEAM1976M40­447100:44:4054500:05:4402:44:3536300:02:5501:45:0914605:23:03-276
#47 95361Machnicki KrzysztofWARSZAWAo­shop.com1980M35­392700:35:0619800:05:3102:23:227600:02:2901:45:1214704:51:40-94
#48 398411Zybura PawełPOZNAŃNysa Biega1979M35­3910700:47:2159200:07:4102:56:4850800:04:1201:45:1214805:41:14-385
#49 151684Popiela JacekKOSZYCE MAŁE1972M45­49800:37:5433900:05:0402:30:2515300:02:2101:45:2314905:01:07-147
#50 428685Kapuściński ZbigniewSZCZECINGrupa Azoty1972M45­494700:44:3454300:07:2003:07:3357500:03:5401:45:2315005:48:44-413
#51 109362Poważyński ArkadiuszMALCANÓWNeON Team1980M35­393000:36:0324200:04:1102:25:4610300:02:0801:45:3215104:53:40-107
#52 52643Kot RemigiuszBIELSKO­BIAŁARM Team1973M40­441300:31:234900:03:5702:14:571800:02:0801:45:4615204:38:11-52
#53 122632Hubko MarekSŁUBICETriathlon serwis1974M40­443300:36:0023600:05:3102:26:1811100:03:0301:45:5415304:56:46-119
#54 71458Wołodko GrzegorzSMOLECTriathlon Acadamy1977M40­441900:35:2220700:04:3502:16:342600:02:3101:45:5815404:45:00-71
#55 90559Ermanis GintsADAZU NOV.Ironman.lv1975M40­442800:37:4933600:04:0902:20:375200:02:3601:45:5915504:51:10-90
#56 276556Hałajda MaciejSTRZELINStrzelin1975M40­446900:34:4217600:05:3402:53:1847000:02:1401:46:0115605:21:49-268
#57 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 106762Nosek MaciejBOCHNIAStowarzyszenie Aktywnych SPRINT1967M50­54300:41:1945600:04:3202:18:584600:02:1101:46:1015704:53:10-105
#58 98615Dembiński MarekPOZNAŃWójtowicz TRI Team1974M40­442900:28:28900:04:4502:30:0014800:02:1501:46:2315804:51:51-97
#59 128140Stodółka SzymonWROCŁAWLeniwiec1986M30­343100:35:1620400:04:2402:28:5213400:02:3101:46:2515904:57:28-125
#60 146603Łytek MarcinBIELAWASchmersal ­Trening1974M40­444100:34:4217700:04:5802:31:4716900:02:2101:46:3416005:00:22-143
#61 119538Bartoszewski Grzegorz DługołękaLITWIN TRIATHLON TEAM1976M40­443100:33:3712500:04:4502:29:2113800:01:5101:46:3716104:56:11-116
#62 111409Nader MarcinPOZNAŃUAM Triathlon Poznań1979M35­393100:36:1925300:04:3102:24:178300:02:3501:46:3916204:54:21-108
#63 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !304519Waleńska EwaWROCŁAWGT RAT1976K40­44200:46:3958200:05:1302:44:1935800:02:3301:46:4416305:25:289-
#64 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !339797Leśniewski TomaszPOZNAŃ1962M55­59200:41:4447100:05:3402:54:0348000:02:2401:46:5616405:30:41-330
#65 190347Grundys PawełKAMIENIEC WROCŁAWSKI1981M35­395600:34:3216000:05:2102:38:0927000:02:4901:47:0116505:07:52-186
#66 178398Dwojewski MarcinMIĘDZYRZECZIRT Międzyrzecz1979M35­395000:33:2311600:04:4802:38:5628700:02:2601:47:0216605:06:35-174
#67 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 245265Ruta KarolinaSWARZĘDZMOTIV HOME TEAM1982K35­39300:46:1857600:04:1502:36:2723800:02:2901:47:0416705:16:337-
#68 240564Perunovs JurisVENTSPILSZoorbagan1975M40­446100:43:0150700:06:1302:35:5423000:03:1801:47:1116805:15:37-234
#69 214339Antosiak TomaszZŁOTORYJATriathlon Mietków Team1981M35­396100:39:0037300:05:1102:37:1525600:02:0401:47:1216905:10:42-209
#70 27385Serzysko BartoszCIESZYNAktywna Strona Życia1988M25­291800:45:3956400:05:0802:40:5531900:02:3701:47:1517005:21:34-265
#71 13034Napiórkowski JakubWŁOCŁAWEKLuft Tri Team / Fit Expert Team1991M25­29900:35:2120600:04:3702:28:2612700:02:0401:47:1717104:57:45-127
#72 212583Bąk AleksanderOŚNO LUBUSKIEMorsy Ośno Lubuskie1975M40­445400:38:4736800:05:3402:34:5521200:03:3001:47:2717205:10:13-207
#73 139629Kochanowski DariuszMARKIWTT Warszawa1974M40­443900:32:258500:04:3902:31:4516700:02:4601:47:3217304:59:07-136
#74 88652Andrzejczyk SebastianWARSZAWANeON Team1973M40­442700:32:409500:04:3702:22:217000:02:3301:47:3617404:49:47-88
#75 166424Niemczewski RafałKOBYLNICABE3 UKS CITYZEN POZNAŃ1978M35­394600:33:1511200:05:5602:34:3520400:03:0201:47:4217505:04:30-162
#76 243487Sobczak WitoldPOZNAŃ12tri.pl1977M40­446200:33:4813100:06:4802:43:0033600:04:2101:47:4417605:15:41-236
#77 7583Wnęk JarosławKLUCZBORKAquapark Wrocław1988M25­29500:30:042900:04:5002:21:145900:02:1401:47:5217704:46:14-75
#78 220616Waleński TomaszWROCŁAW1974M40­445800:39:0938100:04:4202:38:2627400:01:5901:48:0217805:12:18-215
#79 172431Olender GrzegorzWROCŁAWGT RAT1978M35­394700:36:0023500:05:0502:34:3420300:02:0801:48:0417905:05:51-168
#80 188742Partyka PiotrPROMIENKO1969M45­491400:36:1625100:06:0202:34:2720100:02:5901:48:0518105:07:49-184
#81 199507Krzysztofik KacperPIOTRKÓW TRYBUNALSKITri Aktywny Piotrków1977M40­445100:36:0223900:04:5002:37:4226000:02:0901:48:0518005:08:48-195
#82 20386Hołubowicz JacekPOZNAŃVolkswagen Poznań1988M25­291200:36:5828700:04:4902:36:5724700:02:1201:48:3018205:09:26-199
#83 163442Szafraniec ArturWARSZAWALABOSPORT / AT Team1978M35­394500:34:0013600:05:4602:31:5717200:02:3401:48:4018305:02:57-159
#84 341338Piotrowski TomaszPARZNIEWSwimmers1981M35­399000:37:1030100:05:1202:57:1351300:02:3701:48:4618405:30:58-332
#85 142731Pietras DariuszKĘDZIERZYN­KOŹLEKumple Grzmotka1970M45­49500:34:0113700:05:1302:29:2613900:02:0401:48:5518504:59:39-139
#86 258711Pawlukiewicz MieczysławWARSZAWASmurfit Kappa Adventure Team Poland1972M45­492400:38:1134800:09:4102:38:3227500:03:5501:48:5918605:19:18-251
#87 183124Lehkoduh PavelRIGAZoorbagan1987M30­344300:34:2515400:06:3302:34:4620700:02:2801:49:0318705:07:15-179
#88 266532Głód TomaszJÓZEFOSŁAWAccelerating Poland1976M40­446600:37:0429600:06:5102:43:1934000:04:0801:49:0418805:20:26-259
#89 120244Tylek MateuszGŁOGOCZÓWRose Zoot Ewosoft CTS1983M30­342900:32:097700:04:5902:27:3911800:02:1801:49:1918904:56:24-117
#90 143117Łukaszewicz DawidWROCŁAWMultiendurance Wrocław1987M30­343300:31:234800:05:3702:30:0014700:03:3701:49:2019004:59:57-140
#91 157315Kalka JanŚWIĘTOCHŁOWICEWspinDoctors1982M35­394200:31:034400:05:4402:32:0017300:03:3601:49:2419105:01:47-153
#92 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !87709Konarski MarcinNYSATRIATHLONOR NYSA1971M45­49200:31:426200:05:0202:20:525600:02:3401:49:3419204:49:44-87
#93 40548Karabon MaciejWROCŁAWKarabon!1990M25­292800:43:2251500:06:1503:01:0353700:03:0601:49:3719305:43:23-392
#94 192158Kumor TomaszWARSZAWA1986M30­344500:32:459800:05:0602:38:0626900:02:2601:49:3719405:08:00-188
#95 182268Lewandowski TomaszPOZNAŃXTM1982M35­395300:32:409400:05:5202:35:4222500:03:1701:49:3919505:07:10-178
#96 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !110319Wojtyło OlimpiaWROCŁAWGT RAT1981K35­39200:31:285400:04:3302:25:3710000:02:1901:49:4519604:53:423-
#97 288517Celmer PiotrWARSZAWATriWAWA1976M40­447200:35:2521200:06:1202:49:0642400:03:1401:49:4919705:23:46-280
#98 217654Błażutycz PawełCIESZKÓW1973M40­445500:39:3639600:05:0002:34:4920800:02:2201:49:5019805:11:37-212
#99 117414Baran RomanNAMYSŁÓWRoman Baran1979M35­393400:29:251400:04:3302:29:1713600:02:4601:49:5419904:55:55-114
#100 123207Bogacz MichałRYBNIK1984M30­343000:37:0029100:04:3602:23:097300:02:1401:49:5920004:56:58-120

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport poznanbiega.pl http://www.cityzenklub.pl http://12tri.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności