Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

Triathlon Sieraków

Wyniki - 28 maja 2017, Sieraków

Msc
Nr
Rok
Kat
T1
T2
K
M
-
-
-
-
-
-
-
#1 363176Kijak IreneuszPOZNAŃAlleSport.pl1985M30­347300:40:3042900:05:0302:49:5443200:02:1501:57:2930105:35:11-353
#2 282770Zajączkowski GrzegorzŁÓDŻ1966M50­541000:36:3726900:05:3402:38:4327900:04:2901:57:3030205:22:53-274
#3 297671Nitschke MaciejWOLSZTYNWolsztyński Klub Biegowy1972M45­493000:39:0137400:06:1302:37:5926500:03:5501:57:3530305:24:43-289
#4 348269Martynowski ŁukaszOPOLE1982M35­399300:36:5828800:06:2302:48:1541500:02:3601:57:4530405:31:57-339
#5 239404Narojek GrzegorzWARSZAWA1979M35­396500:35:2521100:05:3002:34:0619800:02:4101:57:4830505:15:30-233
#6 342630Stępień MaciejŁÓDŹEKOVISUS ŁÓDŻ TRI TEAM1974M40­448700:43:4152600:06:3602:39:2129400:03:3101:57:5130605:31:00-333
#7 322277Hrab WojtekPOZNAŃNight Runners/ W TRI TEAM1982M35­398400:39:2238800:06:2002:41:4032600:02:5501:58:0130705:28:18-313
#8 361494Dajczer RafałWARSZAWAPKO BP SA1977M40­449300:40:1541900:05:2202:48:2241800:03:0501:58:0430805:35:08-351
#9 215755Danielewski MichałPIASECZNOPMCG Piaseczno1968M45­491600:34:5118200:06:1902:29:1413500:02:4501:58:1031005:11:19-210
#10 519660Puchalski PiotrWROCŁAWPZU SPORT TEAM1973M40­4412900:44:4854600:09:5903:10:0758900:04:4901:58:1030906:07:53-497
#11 30327Mądry TymoteuszPOZNAŃWójtowicz TRI TEAM1992M25­292300:34:0013500:06:3002:43:5135100:02:5201:58:1231105:25:25-295
#12 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 358801Wałaszek JanTARNÓWMKP Bobry Dębica1961M55­59300:44:1953800:05:2602:44:4636700:01:5901:58:1331205:34:43-349
#13 300402Hołowenko MarcinPRZĘSOCINM&L Przęsocin Team1979M35­397800:38:0834500:07:0502:38:5928800:02:3001:58:1631305:24:58-291
#14 298752Kolankowski WaldemarTORUŃ1968M45­493100:36:2225800:05:5202:41:0132100:02:5401:58:3531405:24:44-290
#15 314751Sadowski PiotrPIASECZNOPMCG Piaseczno1968M45­493200:37:1930600:06:5202:40:2331200:03:3501:58:3931505:26:48-305
#16 267130Ziółkowski PiotrPIASECZNOKuźnia Triathlonu1986M30­345900:34:3917000:05:4702:38:1227200:03:0601:58:4331605:20:27-260
#17 170688Banacki SławomirWARSZAWALet's Go Sp. z o.o.1972M45­491100:31:516800:04:2702:27:4112000:02:4901:58:4531705:05:33-166
#18 269524Członkowski GrzegorzPOZNAŃDziki z Moraska1976M40­446800:32:127900:05:4402:34:5721500:03:0601:58:5431805:20:53-26200:06:00
#19 281780Con LesławDREZDENKODrużyna Szpiku1965M50­54900:34:3516500:05:5402:39:5230700:03:1801:59:0231905:22:41-273
#20 385699Wieczorek MaciekPOZNAŃWilki Morskie1972M45­494100:43:0650900:08:5102:43:3534600:03:5201:59:0932005:38:33-373
#21 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !386541Borowik JoannaNOWE OPOLETriathlon Siedlce Club1976K40-­44200:48:5760900:05:4202:41:4532700:03:1201:59:1032105:38:4613-
#22 308776Krasuski MirosławSIEDLCETriathlon Siedlce Club1966M50­541100:39:5140400:05:5102:36:5825000:04:1501:59:1132205:26:06-299
#23 233168Starzyk ŁukaszWROCŁAWGVT1985M30­345300:30:594200:05:5002:35:0221800:03:2401:59:1232305:14:27-228
#24 237745Wytrwał AdamTARNÓWMKP Bobry Dębica1969M45­492000:30:333500:05:1502:38:0126700:02:0701:59:1732405:15:13-231
#25 396128Korpak PiotrWARSZAWAMOTIVATO.PL1986M30­347800:35:2921500:05:3402:58:2751800:02:2001:59:2132505:41:11-383
#26 295318Zielenkiewicz MarcinWROCŁAWTriathlon Mietków Team1981M35­397700:33:3111800:04:3202:44:4736800:02:0901:59:2232605:24:21-287
#27 362593Jakubowski SzymonPOZNAŃAganjastan1975M40­449300:40:5444500:05:5602:45:4038200:03:1401:59:2432705:35:08-351
#28 293743Desselberger AndrzejWŁOCŁAWEKTRI WŁOCŁAWEK1969M45­492900:36:4727700:05:1502:39:5330800:02:4901:59:2632905:24:10-285
#29 301208Rusin DawidRZESZÓWKlub Sporotwy Spin Rzeszów1984M30­346500:34:2015100:06:2102:42:0233100:02:5801:59:2632805:25:07-293
#30 381460Mstowski MaciejSOSNOWIECKSR OMEGA BĘDZIN1977M40­449600:39:0237500:08:3002:47:3040600:03:2601:59:2733005:37:55-369
#31 280707Smarzek CezaryŁASKJastrzębie Łaskie1971M45­492700:39:5340700:06:2502:33:3919400:03:1101:59:3133105:22:39-272
#32 442789Błachowiak Mariusz JózefLESZNOMaraton Leszno1964M50­541600:46:0457300:08:0602:53:3847400:03:0801:59:3433205:50:30-425
#33 460561Jackowicz RafałSOBÓTKATriathlon Mietków TEAM1975M40­4411100:42:0247900:06:3103:02:2955400:03:3401:59:5333305:54:29-443
#34 261447Szymański PrzemysławTRZCIANKARewizor TRI1978M35­397100:40:2542500:05:2102:31:1516200:02:3601:59:5533405:19:32-254
#35 244544Mąka WojciechGRANICATriWawa1976M40­446300:34:2715600:06:0002:32:3618300:02:4301:59:5733505:15:43-238
#36 354637Somerlik AdamCIESZYN1973M40­449100:42:1048100:04:4602:44:1335700:02:4802:00:0533605:34:02-345
#37 272215Szarek MichałGORZKÓW1984M30­346000:35:5223200:05:4802:37:0825500:02:3202:00:0633705:21:26-264
#38 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 13521Kistowski KacperPOZNAŃWUEF Tri Team1993M18­24300:39:4340000:05:1902:11:03800:02:0902:00:1033804:58:24-132
#39 22770Bobrowicz PawełWARSZAWATriwawa1989M25­291600:29:201300:03:5202:31:0015600:02:3502:00:1533905:13:02-22200:06:00
#40 419252Goliński ŁukaszŁÓDŹVitadiet Sport Team1983M30­348300:40:5744700:06:4102:55:1349200:02:3602:00:1734005:45:44-404
#41 353465Augustynowicz AndrzejLEGNICAEylert Legnica1977M40­449000:41:5047200:07:0002:41:5732800:02:5102:00:2134105:33:59-344
#42 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !391811Waligórski RyszardWOLSZTYNWolsztyński Klub Biegowy1957M60­64200:42:1248300:06:1402:46:4840000:04:1702:00:2134205:39:52-378
#43 169101Birecki JakubOPOLEJOJO TEAM TRIATHLON1987M30­344000:32:298800:04:4702:25:209500:02:2102:00:2834305:05:25-165
#44 412497Sip WojciechDREZDENKO1977M40­4410200:46:0357200:09:0902:43:3434500:05:4402:00:2934405:44:59-398
#45 312364Nowak DanielGŁOGÓWMKKK1980M35­398000:38:1635300:05:5802:38:4628100:03:0302:00:3534505:26:38-303
#46 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 432819Kępiński HenrykBEŁCHATÓWKB Spartakus Bełchatów1953M60­64300:45:2655900:08:4402:51:2044700:02:5902:00:4134605:49:10-416
#47 529659Dabulis JarosławWARSZAWATRINERGY1973M40­4413300:56:4362700:07:0603:01:3954800:04:1302:00:5434706:10:35-507
#48 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !494676Ligęza JoasiaKRAKÓWSmashing PĄpkins/Unlimited1972K45­49200:43:3552100:06:4403:08:0757700:04:1302:00:5834806:03:3720-
#49 411759Chmielewski MarekPRUSZCZ GDAŃSKI1968M45­494400:45:0155400:06:2002:48:0741400:04:1902:01:0134905:44:48-397
#50 462602Czubak WawrzyniecKOSTRZYN1974M40­4411300:43:1951200:07:5702:58:5552300:03:2102:01:0935005:54:41-445
#51 449270Sugiera MaciejPOZNAŃSUGG1982M35­3911500:37:5534000:06:5503:02:5855500:02:4402:01:1335105:51:45-431
#52 334750Lampka RobertTULCE1968M45­493500:37:0629900:06:2002:42:5133400:02:4502:01:1635305:30:18-325
#53 395476Kowalski SzymonŁÓDŹCelIronman1977M40­4410000:39:5841200:06:1502:50:2843800:02:5802:01:1635205:40:55-382
#54 408307Sammler KatarzynaPOZNAŃDrużyna Szpiku1982K35­39400:37:0229500:05:5102:56:5950900:02:3302:01:3235405:43:5714-
#55 29641Chlebanowski BartoszPOBIEDZISKAChocoPałki1991M25­292200:39:5240500:05:4202:33:4519500:03:2602:01:4235505:24:27-288
#56 451386Woźniak Piotr RafałWARSZAWAAccelerating Poland1979M35­3911700:40:2642600:07:2702:57:5151500:04:3302:01:4935605:52:06-434
#57 158395Malaczewski ŁukaszWROCŁAWGVT1979M35­394300:28:02600:04:0202:25:4210200:02:1102:01:5135705:01:48-154
#58 196528Lesisz MaciejNAMYSŁÓWTriada­Namysłów1976M40­444900:29:482300:04:3102:29:4714200:02:2802:01:5935805:08:33-192
#59 317610Jaczun BartekKOMORNIKIZGRUPKA TEAM1974M40­448100:30:524100:05:3802:45:1437500:03:2802:02:1035905:27:22-308
#60 31190Andrzejczak TomaszWŁOCŁAWEKGroszek1988M25­292400:39:1038200:05:1102:37:0825400:02:4602:02:1436005:26:29-302
#61 431221Suwara AleksandraGDAŃSKF3Team1984K30­34400:41:5647400:06:0102:56:0350200:02:5302:02:1536105:49:0816-
#62 401349Brewka WojciechPIERWOSZOWGT RAT1981M35­3910900:34:4117300:05:2302:56:4150700:03:0302:02:1636205:42:04-388
#63 429775Piątek WiesławWARSZAWA1966M50­541500:39:3839700:08:5002:52:1145800:06:0802:02:1936305:49:06-414
#64 352703Bielawski RobertDOBROSZYCEKancelaria Bielawski1971M45­493700:40:4444000:06:3102:40:3031300:03:3602:02:2136405:33:42-343
#65 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 374463Kozanecka JoannaWARSZAWAIron Pink Power Team1977K40­44300:37:4232900:05:4602:47:4240900:03:1302:02:2236505:36:4512-
#66 383287Łysiuk MaciejWARSZAWANadaktywni1982M35­3910300:36:4127100:05:0202:49:4842900:04:1002:02:2836605:38:09-371
#67 325557Kukorowski GrzegorzOŚNO LUBUSKIEMorsy Ośno Lubuskie1975M40­448400:35:3922000:06:1102:40:4931800:03:3202:02:2936705:28:40-316
#68 335591Buczek RobertSIEDLCETRIATHLON SIEDLCE CLUB1975M40­448500:36:4027000:07:4502:39:0329000:04:2102:02:3436805:30:23-326
#69 340254Waligórski ŁukaszWOLSZTYNWolsztyński Klub Biegowy1983M30­347000:40:4143800:05:5402:38:4127700:02:5002:02:3636905:30:42-331
#70 430562Marcinkowski MikołajPALĘDZIEZgrupka Team1975M40­4410800:43:3352000:06:1702:53:2347100:03:1602:02:3937005:49:08-415
#71 231850Żurek JacekKRAKÓW1985M30­345200:27:55500:04:4202:36:4424300:01:5502:02:4037105:13:56-226
#72 388807Markowski DariuszPOLANICA ZDROJ1959M55­59400:41:0945000:05:4102:46:1539100:03:1302:02:4137305:38:59-375
#73 422502Mościński WojciechSTARGARD SZCZECIŃSKIBarakuda Stargard1977M40­4410500:42:5850500:05:4902:51:0644500:03:4502:02:4137205:46:19-407
#74 415734Lewardowski KonradPOZNANKuny Strzeszyn1970M45­494500:41:3346300:07:4502:48:4442100:04:2002:02:4337405:45:05-400
#75 510496Bottcher AndrzejSTRZELINTEAM MPC1977M40­4412700:43:0050600:07:5903:09:5658700:02:2402:02:4437506:06:03-488
#76 330299Betlej HubertKRAKÓWEskadra Kraków1982M35­398700:48:5260800:05:2302:28:2712800:03:2002:03:0037605:29:02-321
#77 394247Kwiatkowski WojciechSZCZYTNIKITSA Sandomierz1983M30­347700:48:2860300:04:2902:41:2132400:03:2502:03:0637705:40:49-381
#78 376213Dalewski AlekWARSZAWA1984M30­347600:39:0437800:05:2702:46:4039800:02:5102:03:0837805:37:10-364
#79 37392Zarczuk PawełWROCŁAWINSS­POL1988M25­292700:43:3151900:05:5802:40:3531400:03:2702:03:0937905:36:40-362
#80 725Kaftanski LeopoldSZTOKHOLMStockholm City Triathlon1985M­PRO600:32:429600:03:5602:03:17100:02:1002:03:1138004:45:16-72
#81 313336Kotra JacekSMOLNICA K GLIWICPolski Klub Alpejski1981M35­398100:32:138000:05:0102:43:2934400:02:3602:03:2338105:26:42-304
#82 552680Bednarczyk JakubPOZNAŃ1972M45­496400:45:3456300:09:4603:16:2160900:03:2402:03:2438206:18:29-528
#83 274139Wróbel MaciejPOZNAŃBE ORGANIC / DERIC TECHNIK TEAM1986M30­346100:35:3421700:05:4702:33:5119600:02:5002:03:3438305:21:36-266
#84 397390Dziewa PrzemysławSTALOWA WOLAUniwheels1979M35­3910600:39:1538300:05:3702:47:4541000:04:5902:03:3738405:41:13-384
#85 254273Dunaj PawełWROCŁAWLitwin Triathlon Team1982M35­396900:33:0910900:05:0702:33:5819700:02:3902:03:4538505:18:38-247
#86 333171Stanisławski JacekPOZNAŃDookolaSwiata.org1985M30­346900:38:1635200:05:0102:41:0432200:02:0102:03:5538605:30:17-324
#87 513681Kiełczykowski KrzysztofSIEDLCETriathlon Siedlce Club1972M45­495600:46:2758000:06:5903:05:1656600:04:2002:04:0038706:07:02-491
#88 351662Welzer DariuszOŁAWAWELDA Team1973M40­448900:40:1441800:05:4502:39:3829900:03:3702:04:0538805:33:19-342
#89 328363Liśkiewicz TomaszPOZNAŃBe3 CityZen / PartyStylePL1980M35­398600:31:557000:05:4802:43:0733700:03:3602:04:2438905:28:50-318
#90 424322Kolber BartłomiejPOZNAŃKoliberek1981M35­3911300:39:5240600:06:2002:54:0347900:02:3902:04:2739005:47:21-409
#91 502665Cupiał JacekIMIELIN1972M45­495500:46:5458600:07:2303:01:3054700:04:2402:04:2839106:04:39-481
#92 29135Jędrasiewicz JacekJELENIA GÓRAMud Goats1991M25­292100:38:5937200:05:3102:32:0417500:02:5402:04:3239205:24:00-283
#93 256773Wójcik MirosławTOMASZÓW MAZOWIECKI19661966M50­54800:35:3021600:06:3502:27:4612100:04:1602:04:4739305:18:54-249
#94 246183Hojan AdamPOZNAŃ1985M30­345600:32:258400:05:3402:31:4917000:02:1302:04:5339405:16:54-239
#95 438209Czekalska MariaPOZNAŃ1984K30­34500:41:3246100:05:2602:55:3449600:02:3502:04:5339505:50:0017-
#96 497420Jaskuła KatarzynaWROCŁAWTRIATHLON MIETKÓW TEAM1979K35­39600:44:0253300:06:2303:04:3556400:03:4902:04:5639606:03:4521-
#97 382537Mitura DariuszJÓZEFOSŁAW1976M40­449700:38:1635400:07:3402:43:2434300:03:5602:04:5639705:38:06-370
#98 285239Domaradzki WojciechPOZNAŃZGRUPKA TEAM1983M30­346300:31:345700:05:1102:38:4327800:02:4002:05:0039805:23:08-277
#99 3879Dębski DanielWAŁBRZYCHMTB VOTUM MTB WROCŁAW1968M45­494200:41:3946700:05:1402:43:5935500:02:4402:05:1139905:38:47-374
#100 306504Piętka DanielSZCZYTNIKIZgrupka Team / SCIM1977M40­447700:34:2815700:04:4502:38:4528000:02:2602:05:2540005:25:49-297

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności