Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

Triathlon Sieraków

Wyniki - 28 maja 2017, Sieraków

Cityzen_ General
Msc
Nr
Rok
Kat
T1
T2
K
M
-
-
-
-
-
-
-
#1 500427Adamek MarcinPLESZEWIron Triathlon Pleszew1978M35­3912600:36:3426700:05:5402:54:2648300:03:2602:23:5754806:04:17-479
#2 136Albizuri JonAZKOITIATriathlon Syd1981M­PRO500:29:432200:04:5702:16:352700:02:0901:28:251204:21:49-13
#3 327772Alchimowicz KrzysztofPIASECZNOpmcg1966M50­541200:35:4822800:05:5802:36:3023900:02:1802:08:1643205:28:50-318
#4 76567Alksnis MartinsSALASPILSSALASPILS ZIRINI1975M40­442100:37:3732200:03:5102:27:4011900:02:4801:34:544304:46:50-76
#5 443191Andrzejczak AdamWROCŁAW1985M30­348800:37:2130800:08:1402:54:4448600:02:5702:07:2142105:50:37-426
#6 31190Andrzejczak TomaszWŁOCŁAWEKGroszek1988M25­292400:39:1038200:05:1102:37:0825400:02:4602:02:1436005:26:29-302
#7 88652Andrzejczyk SebastianWARSZAWANeON Team1973M40­442700:32:409500:04:3702:22:217000:02:3301:47:3617404:49:47-88
#8 582194Andrzejewski BartoszMUROWANA GOŚLINAGRA­COM Centrum Rowerowe Murowana Goślina1985M30­3410600:48:2960400:05:0302:48:0341300:03:1002:46:3062506:31:15-551
#9 214339Antosiak TomaszZŁOTORYJATriathlon Mietków Team1981M35­396100:39:0037300:05:1102:37:1525600:02:0401:47:1216905:10:42-209
#10 353465Augustynowicz AndrzejLEGNICAEylert Legnica1977M40­449000:41:5047200:07:0002:41:5732800:02:5102:00:2134105:33:59-344
#11 318464Babiszkiewicz MikołajGORZÓW WLKPGawra Gorzów1977M40­448200:38:2735900:06:2202:37:5726300:03:4201:54:5826605:27:26-30900:06:00
#12 5811Bailey NealPOZNAŃCITYZEN­BE31979M35­391300:39:0437700:04:5802:17:333300:02:2501:35:274704:39:27-58
#13 496760Bajdowski LeszekWARSZAWAŻywcem Zabiegani1968M45­495300:46:5358500:10:3903:04:4956500:05:3701:55:4628106:03:44-476
#14 212583Bąk AleksanderOŚNO LUBUSKIEMorsy Ośno Lubuskie1975M40­445400:38:4736800:05:3402:34:5521200:03:3001:47:2717205:10:13-207
#15 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !14Banach BartoszGDAŃSKTORUS GDAŃŚK1986M­PRO100:29:412000:03:2902:04:21200:01:4101:26:58804:06:10-1
#16 170688Banacki SławomirWARSZAWALet's Go Sp. z o.o.1972M45­491100:31:516800:04:2702:27:4112000:02:4901:58:4531705:05:33-166
#17 343768Baran JacekGOLINAKB Wartko1967M50­541300:43:4352800:05:0702:43:4635000:02:4101:56:0528605:31:22-334
#18 537618Baran JarosławWROCŁAW1974M40­4413600:40:1842000:04:3902:52:5446400:03:1802:33:1458806:14:23-515
#19 117414Baran RomanNAMYSŁÓWRoman Baran1979M35­393400:29:251400:04:3302:29:1713600:02:4601:49:5419904:55:55-114
#20 476302Baranowski MarcinGDAŃSKF3Team1982M35­3912100:36:5228000:07:5502:55:2549400:03:4302:14:3748505:58:32-457
#21 119538Bartoszewski Grzegorz DługołękaLITWIN TRIATHLON TEAM1976M40­443100:33:3712500:04:4502:29:2113800:01:5101:46:3716104:56:11-116
#22 299521Barwinski PiotrWARSZAWANeonteam1976M40­447500:41:1245300:05:2902:45:1637600:02:4001:50:2120305:24:58-291
#23 413313Baryła MarzannaSTRZELINStrzelin1982K35­39500:42:2549300:05:4703:01:5555000:02:5801:51:5522205:45:0015-
#24 591622Basiński MarcinPACZKOWOOKBAS1974M40­4415200:35:4322400:06:1603:11:3659600:03:3802:38:4560806:35:58-559
#25 552680Bednarczyk JakubPOZNAŃ1972M45­496400:45:3456300:09:4603:16:2160900:03:2402:03:2438206:18:29-528
#26 108111Bednarczyk Tomasz PiotrLĘBORK1987M30­342700:30:303400:04:5402:31:3516400:02:2301:44:1613304:53:38-106
#27 534708Bernaciak SławomirWARSZAWAInPharm Team1971M45­496100:44:5054900:06:4502:51:5845600:04:0202:24:2855206:12:03-512
#28 330299Betlej HubertKRAKÓWEskadra Kraków1982M35­398700:48:5260800:05:2302:28:2712800:03:2002:03:0037605:29:02-321
#29 566571Białecki KrzysztofRENICEEPIDEMIASPORTU1975M40­4414400:45:2756000:07:0703:16:0460700:02:4902:12:0446106:23:31-538
#30 62974Białogórow MarcinŁÓDŹ1988M25­295100:48:0159800:11:1403:29:5362700:06:2402:42:3661707:18:08-589
#31 168165Bielarski KarolWARSZAWATRINERGY1985M30­343900:37:1730400:05:0502:25:229600:02:3601:54:4226405:05:02-164
#32 352703Bielawski RobertDOBROSZYCEKancelaria Bielawski1971M45­493700:40:4444000:06:3102:40:3031300:03:3602:02:2136405:33:42-343
#33 20238Bielecki JakubWARSZAWANEON TEAM1983M30­34600:31:365900:04:1202:17:213100:01:5401:31:302404:26:33-20
#34 290595Bielerzewski JakubWARSZAWASMG Runners1974M40­447300:40:3943600:06:4702:50:4844300:02:5101:42:5411605:23:59-282
#35 5312Bieniaszewski MarcinBRZEGKOTASPORT1987M­PRO800:38:1434900:06:5202:59:0752700:04:5302:16:1950306:11:25-50900:06:00
#36 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !208126Bihun NataliaWROCŁAWGrupa Triathlonowa RAT1987K30­34200:36:4427300:04:5502:42:0033000:02:4901:43:1712105:09:455-
#37 319272Billing JanŁÓDŹIntercon Systems1982M35­398200:34:5518500:05:2502:47:1940300:03:4501:56:2328705:27:47-310
#38 270358Binkowski AdrianGZINProfessionalHR/CB1631980M35­397300:40:5944800:05:3602:33:1519100:04:1101:56:5929705:21:00-263
#39 169101Birecki JakubOPOLEJOJO TEAM TRIATHLON1987M30­344000:32:298800:04:4702:25:209500:02:2102:00:2834305:05:25-165
#40 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !107246Biskupska MagdalenaWROCŁAWGT RAT1983K30­34100:31:556900:04:2102:35:2822100:02:0801:39:427904:53:342-
#41 515625Biziel MichałWROCŁAWTriathlon Mietków Team1974M40­4412800:37:2631400:06:2503:14:2960400:03:3002:05:2740206:07:17-493
#42 22770Bobrowicz PawełWARSZAWATriwawa1989M25­291600:29:201300:03:5202:31:0015600:02:3502:00:1533905:13:02-22200:06:00
#43 123207Bogacz MichałRYBNIK1984M30­343000:37:0029100:04:3602:23:097300:02:1401:49:5920004:56:58-120
#44 53971Borciuch DawidSZCZECIN1CONNECT software house1989M25­293900:36:5328300:05:0303:01:2454500:02:4702:28:4257706:14:49-517
#45 159823Borczyk JaniszCZĘSTOCHOWAOLIMPIUS1987M30­343600:31:587100:04:1502:16:552900:02:4102:06:1541205:02:04-155
#46 457344Borda PiotrPOZNANDrużyna Szpiku1981M35­3911800:38:4236500:06:5702:57:1251200:02:3202:08:1443105:53:37-440
#47 49248Borowiak RafałSŁUBICEJOKŚ Team1983M30­341800:31:486500:03:5802:29:3514000:01:4901:30:512304:38:01-49
#48 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !386541Borowik JoannaNOWE OPOLETriathlon Siedlce Club1976K40-­44200:48:5760900:05:4202:41:4532700:03:1201:59:1032105:38:4613-
#49 57459Borowik SebastianSIEDLCETriathlon Siedlce Club1977M40­441500:35:1120100:04:2202:18:384300:02:0701:33:003404:39:18-5700:06:00
#50 10098Borula BartoszSŁUBICEHerbalife1987M30­342400:32:007200:06:0002:27:4812200:02:1801:44:2313804:52:29-99
#51 510496Bottcher AndrzejSTRZELINTEAM MPC1977M40­4412700:43:0050600:07:5903:09:5658700:02:2402:02:4437506:06:03-488
#52 401349Brewka WojciechPIERWOSZOWGT RAT1981M35­3910900:34:4117300:05:2302:56:4150700:03:0302:02:1636205:42:04-388
#53 193129Broda TomaszZABRZEZabrzańskie Towarzystwo Triathlonowe1986M30­344600:39:1638400:05:5102:38:1027100:02:3901:42:2010905:08:16-189
#54 517697Brzeziński TomaszŚRODA WLKPRON RACING1972M45­495800:37:4933700:06:2602:49:5543300:02:5102:30:3157906:07:32-495
#55 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !101771Brzozowski CzarekWARSZAWAKuźnia Triathlonu1966M50­54200:37:4132800:05:1902:25:339900:02:2901:41:2810004:52:30-100
#56 259695Brzozowski SzymonZALASEWOCityzen / Fogt Bikes1972M45­492500:38:3636200:06:5402:39:0429100:02:4201:52:0922705:19:25-252
#57 97429Buchliński RafałGDYNIABiegamyrazem.pl1978M35­392800:37:3332000:04:2302:24:238600:01:3301:43:5512804:51:47-96
#58 19102Buczek BartłomiejSKWIERZYNABlade1987M30­34500:30:053100:04:0302:15:192200:02:2301:34:053904:25:55-19
#59 335591Buczek RobertSIEDLCETRIATHLON SIEDLCE CLUB1975M40­448500:36:4027000:07:4502:39:0329000:04:2102:02:3436805:30:23-326
#60 520792Bugajny PawełPOZNAŃTrust S.A.1963M50­542100:45:4456700:09:0403:00:5153500:04:3302:07:5942706:08:11-498
#61 53417Bukowy MaciejBEŁCHATÓWBCTP/LSKK LITYŃSKI Bełchatów1979M35­391000:34:3616700:05:0102:18:113800:01:5701:38:277004:38:12-53
#62 55554Bula PiotrZGIERZKacper Adam Fun Club1975M40­441400:36:5428400:04:1702:23:207500:02:1301:31:572904:38:41-55
#63 48206Bułeczka PawełZDUŃSKA WOLAGATTA BIKE TEAM1984M30­341700:36:4627500:03:4102:14:371600:02:5101:39:407804:37:35-48
#64 8564Błachowiak JakubLESZNOSTREFASPORTU.PL1989M25­29600:34:5618600:05:0002:23:538000:01:5501:43:2212304:49:06-85
#65 442789Błachowiak Mariusz JózefLESZNOMaraton Leszno1964M50­541600:46:0457300:08:0602:53:3847400:03:0801:59:3433205:50:30-425
#66 503531Błajszczak PawełSANDOMIERZTSA Sandomierz1976M40­4412600:32:228300:05:5402:53:5647600:04:1502:28:1357206:04:40-482
#67 176779Błasiak LeszekKĘTY1965M50­54500:32:5710300:05:5302:39:4730300:03:2201:44:2013705:06:19-172
#68 94226Błaszczyk PrzemysławWARSZAWATRI­STREFA.PL/PLAY1984M30­342200:34:0914100:04:5402:29:5714600:02:0601:40:288704:51:34-93
#69 148551Błażowski PawełJASŁO1975M40­444200:36:1124500:06:0202:35:3822400:02:5601:39:518005:00:38-144
#70 217654Błażutycz PawełCIESZKÓW1973M40­445500:39:3639600:05:0002:34:4920800:02:2201:49:5019805:11:37-212
#71 288517Celmer PiotrWARSZAWATriWAWA1976M40­447200:35:2521200:06:1202:49:0642400:03:1401:49:4919705:23:46-280
#72 279108Chernobrivenko SergeyWROCŁAWGT RAT1987M30­346200:37:2230900:04:4302:45:3738100:02:1601:52:2723205:22:25-271
#73 29641Chlebanowski BartoszPOBIEDZISKAChocoPałki1991M25­292200:39:5240500:05:4202:33:4519500:03:2602:01:4235505:24:27-288
#74 33222Chlebda ŁukaszKRAKÓW1984M30­341000:34:3215900:04:5302:20:435300:02:3201:29:411804:32:21-33
#75 411759Chmielewski MarekPRUSZCZ GDAŃSKI1968M45­494400:45:0155400:06:2002:48:0741400:04:1902:01:0134905:44:48-397
#76 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 4853Chmura MaciejWROCŁAWGVT BMC1986M­PRO300:25:14200:03:3002:14:341500:01:5401:25:50604:11:02-4
#77 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !271758Chojnacka MałgorzataMĘDŁÓW1968K45­49100:36:1524900:05:5402:39:4830400:02:3401:56:3628905:21:078-
#78 21491Chomik RafałGLIWICET2 TRIATHLON TEAM1977M40­44400:31:486600:04:0602:15:192300:02:1201:34:184104:27:43-21
#79 486649Chrzan PiotrSZCZECINKolarze z Górki "Ciśnij" TEAM1973M40­4412000:47:5959400:04:4902:42:5233500:02:5802:22:3554406:01:13-467
#80 481794Chudy AndrzejROKIETNICAKOCHAM KAŻDY KILOMETR1962M55­59700:43:2151400:06:2402:55:5650100:04:0402:09:4744605:59:32-462
#81 404700Churski MarcinMYŚLIBÓRZMeble Kuchenne PINOKIO1972M45­494300:34:4517900:05:0902:46:3139600:03:2002:13:0446805:42:49-391
#82 47052Chwalisz ŁukaszBOLEWICEVOLKSWAGEN POZNAŃ1990M25­293500:42:3550000:08:1902:48:5842200:03:2802:13:5847705:57:18-452
#83 66284Chyłek WojciechKRAKÓWŁuczanowice Kraków1982M35­391800:31:204700:04:1802:24:478900:01:5001:41:149604:43:29-66
#84 590543Ciborowska KatarzynaJASŁOKS SPEED JASŁO1976K40­44800:42:1548500:06:4303:01:4654900:04:1002:40:2961406:35:2332-
#85 417645Ciborowski DamianJASŁOKS SPEED JASŁO1973M40­4410300:31:265300:05:5902:45:3138000:02:5102:19:3352705:45:20-402
#86 393621Cichosz RobertJELCZ­LASKOWICE1974M40­449900:40:2842700:05:5802:44:4436600:02:4002:06:3241405:40:22-380
#87 456818Cichy PawełŁASKKR Jastrzębie Łaskie1955M60­64400:37:2531200:06:1902:46:3039500:03:3302:19:3352805:53:20-439
#88 198609Ciekański MichałLESZNO35plus1974M40­445000:34:5318300:05:2802:33:3319200:02:4401:52:0522605:08:43-194
#89 504334Ciężkowski MichałNOWA WIEŚ KRÓLEWSKA1981M35­3912700:42:1748700:06:4903:01:0453800:03:4202:10:5545406:04:47-483
#90 281780Con LesławDREZDENKODrużyna Szpiku1965M50­54900:34:3516500:05:5402:39:5230700:03:1801:59:0231905:22:41-273
#91 502665Cupiał JacekIMIELIN1972M45­495500:46:5458600:07:2303:01:3054700:04:2402:04:2839106:04:39-481
#92 249600Ćwik DarekBIELSKO­BIAŁAHUSSE TEAM1974M40­446400:44:1453700:06:5802:43:1133800:02:5001:40:038405:17:16-242
#93 51320Czajka KrystianŻORY1981M35­39900:34:1814800:04:0002:25:039100:02:1101:32:323204:38:04-51
#94 575623Czajkowska Małgorzata Bydgoszcz1974K40­44600:42:5250400:08:2803:09:1258200:04:0902:22:2254206:27:0330-
#95 181547Czajkowski ZbigniewBYDGOSZCZ1976M40­444600:35:4922900:04:5702:39:4330100:01:4401:44:4814205:07:01-177
#96 210518Czapracki DominikOPALENICA1976M40­445200:36:5928900:05:1502:40:4531700:02:4701:44:1813505:10:04-205
#97 324403Czarnecki TomaszWARSZAWANeON Team1979M35­398500:38:2135600:06:1102:47:3440700:02:3501:53:3925505:28:20-315
#98 438209Czekalska MariaPOZNAŃ1984K30­34500:41:3246100:05:2602:55:3449600:02:3502:04:5339505:50:0017-
#99 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !36456Czeladzka JustynaWROCŁAWolimpius.pl1989K25­29200:45:4356600:05:4702:45:1837700:02:4401:55:4128005:35:1311-
#100 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !574769Czichy BarbaraTARNOWSKIE GÓRYWKB META Lubliniec1966K50­54100:43:5153000:06:4103:19:5461500:03:1702:12:5046606:26:3329-

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport poznanbiega.pl http://www.cityzenklub.pl http://12tri.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności