Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

Triathlon Sieraków

Wyniki - 28 maja 2017, Sieraków

Cityzen_ General
Msc
Nr
Rok
Kat
T1
T2
K
M
-
-
-
-
-
-
-
#1 319272Billing JanŁÓDŹIntercon Systems1982M35­398200:34:5518500:05:2502:47:1940300:03:4501:56:2328705:27:47-310
#2 345335Pilszek AdamTYCHYIRON FRIENDS1981M35­399100:33:5313300:05:5302:37:4926100:03:4102:10:2045005:31:36-336
#3 241389Kocoń MarcinTYCHYIron Friends Tychy1979M35­396600:33:5413400:06:1102:39:5130600:02:1301:53:3025405:15:39-235
#4 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 374463Kozanecka JoannaWARSZAWAIron Pink Power Team1977K40­44300:37:4232900:05:4602:47:4240900:03:1302:02:2236505:36:4512-
#5 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 47266Wieczorek KatarzynaPLESZEWIron Triathlon Pleszew1989K25­29300:38:1535000:04:5502:51:5545500:03:1002:19:3753005:57:5219-
#6 500427Adamek MarcinPLESZEWIron Triathlon Pleszew1978M35­3912600:36:3426700:05:5402:54:2648300:03:2602:23:5754806:04:17-479
#7 516678Mrówka MaciejWARSZAWAIRONANT.PL1972M45­495700:40:2342300:06:3802:43:5535400:04:1002:32:1258406:07:18-494
#8 255400Kozłowski PiotrSZCZECINIronman CS1979M35­397000:28:23800:05:3602:28:4813300:02:2502:13:2847305:18:40-248
#9 544748Urbański ArturSZCZECINIRONMAN CS Polska1969M45­496200:50:0261500:07:2402:59:5453300:04:1602:14:2148406:15:57-521
#10 36569Gucanovics IgorsBABITEironman.lv1975M40­44800:28:421000:04:0902:17:293200:02:1701:41:139504:33:50-36
#11 90559Ermanis GintsADAZU NOV.Ironman.lv1975M40­442800:37:4933600:04:0902:20:375200:02:3601:45:5915504:51:10-90
#12 178398Dwojewski MarcinMIĘDZYRZECZIRT Międzyrzecz1979M35­395000:33:2311600:04:4802:38:5628700:02:2601:47:0216605:06:35-174
#13 577478Koziński DariuszCZĘSTOCHOWAITO1977M40­4415000:44:2453900:06:2003:03:4056000:03:1902:30:5158006:28:34-547
#14 48516Klimaszyk JanZŁOTNIKIJ.A.M1995M18­24500:26:26300:04:2602:59:2652900:02:1502:28:2957406:01:02-466
#15 60768Wielechowski MarcinZŁOTNIKIJ.A.M1989M25­294700:42:5050300:05:5103:14:1160200:03:3102:38:0960606:44:32-571
#16 280707Smarzek CezaryŁASKJastrzębie Łaskie1971M45­492700:39:5340700:06:2502:33:3919400:03:1101:59:3133105:22:39-272
#17 403241Lis PawełROKITNICAJastrzębie Łaskie1983M30­348000:40:1441700:07:0202:32:5018500:03:2202:19:1452505:42:42-390
#18 436668Mróz TomaszJĘDRZEJÓWJKK Jędrzejów1972M45­494900:37:4433200:05:0802:43:5535300:02:4302:20:2553605:49:55-420
#19 169101Birecki JakubOPOLEJOJO TEAM TRIATHLON1987M30­344000:32:298800:04:4702:25:209500:02:2102:00:2834305:05:25-165
#20 49248Borowiak RafałSŁUBICEJOKŚ Team1983M30­341800:31:486500:03:5802:29:3514000:01:4901:30:512304:38:01-49
#21 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 15495Szumiec LukaszJASŁOJSC Jasło1977M40­44300:34:3115800:04:4802:13:381300:02:0501:28:111004:23:13-15
#22 145717Walaszczyk WojciechJASŁOJSC Jasło1971M45­49600:37:2431100:06:1702:28:3813000:03:2801:44:3413905:00:21-142
#23 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !615814Kołczyńska BarbaraŁÓDŹK.S. Celironman S.A.1956K60­64101:00:0263100:06:5803:16:0560800:03:4902:25:3756206:52:3137-
#24 55554Bula PiotrZGIERZKacper Adam Fun Club1975M40­441400:36:5428400:04:1702:23:207500:02:1301:31:572904:38:41-55
#25 352703Bielawski RobertDOBROSZYCEKancelaria Bielawski1971M45­493700:40:4444000:06:3102:40:3031300:03:3602:02:2136405:33:42-343
#26 59923Karabon KrzysztofWROCŁAWKarabon!1993M18­24700:48:5160700:06:4703:26:1562200:03:3402:16:0149906:41:28-566
#27 625121Karabon MarekWROCŁAWKarabon!1987M30­3410900:51:2162000:09:2603:27:0562300:04:5302:36:4959807:09:34-586
#28 40548Karabon MaciejWROCŁAWKarabon!1990M25­292800:43:2251500:06:1503:01:0353700:03:0601:49:3719305:43:23-392
#29 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 432819Kępiński HenrykBEŁCHATÓWKB Spartakus Bełchatów1953M60­64300:45:2655900:08:4402:51:2044700:02:5902:00:4134605:49:10-416
#30 343768Baran JacekGOLINAKB Wartko1967M50­541300:43:4352800:05:0702:43:4635000:02:4101:56:0528605:31:22-334
#31 337653Żelichowski ArturKĘTYKęckie Harpagany1973M40­448600:43:2451600:05:4502:48:2041700:02:3601:50:2920505:30:34-328
#32 487778Nowak PawełKCYNIAKepnet1965M50­541900:39:4640300:06:2302:45:2737900:04:2102:25:1955906:01:16-468
#33 550197Owczarzak PiotrPOZNAŃKKS Sporty Walki Poznań1984M30­3410200:37:0529700:05:5402:58:5052200:02:5202:33:0358706:17:44-526
#34 452223Malicki ŁukaszBYDGOSZCZKlinika Triathlonu1984M30­349100:32:107800:05:0102:59:0952800:03:0102:13:0746905:52:28-435
#35 301208Rusin DawidRZESZÓWKlub Sporotwy Spin Rzeszów1984M30­346500:34:2015100:06:2102:42:0233100:02:5801:59:2632805:25:07-293
#36 125631Wiszniewski BartoszZIELONA GÓRAKM SPORT IRT ZIELONA GÓRA1974M40­443500:34:1514500:05:2202:32:1417600:02:4401:42:4111304:57:16-122
#37 481794Chudy AndrzejROKIETNICAKOCHAM KAŻDY KILOMETR1962M55­59700:43:2151400:06:2402:55:5650100:04:0402:09:4744605:59:32-462
#38 486649Chrzan PiotrSZCZECINKolarze z Górki "Ciśnij" TEAM1973M40­4412000:47:5959400:04:4902:42:5233500:02:5802:22:3554406:01:13-467
#39 424322Kolber BartłomiejPOZNAŃKoliberek1981M35­3911300:39:5240600:06:2002:54:0347900:02:3902:04:2739005:47:21-409
#40 435142Pokryszka BartoszSOSNOWIECKombo Kurczaki1986M30­348500:32:057400:06:1602:51:5445300:02:3502:16:5250805:49:42-419
#41 78592Hoffmann WojciechKRAKÓWKorona Masters1975M40­442200:29:261600:03:4302:18:284200:02:0101:53:2025204:46:58-78
#42 5312Bieniaszewski MarcinBRZEGKOTASPORT1987M­PRO800:38:1434900:06:5202:59:0752700:04:5302:16:1950306:11:25-50900:06:00
#43 593566Imosa JakubKATOWICEKOTRAK TEAM1975M40­4415300:47:1959000:07:1303:01:0954100:05:2002:37:1760006:38:18-561
#44 61149Gregula WojciechCHOJNAKP PSP1986M30­341900:30:293300:04:0302:22:086500:02:0401:41:159704:39:59-61
#45 456818Cichy PawełŁASKKR Jastrzębie Łaskie1955M60­64400:37:2531200:06:1902:46:3039500:03:3302:19:3352805:53:20-439
#46 156777Filuś StanisławMYSŁOWICEKRS TRIATHLON DG1965M50­54400:35:3922200:04:5802:38:5428600:02:1501:39:578305:01:43-152
#47 355328Grela MarcinKRAKÓWKrwawe Suty1981M35­399400:40:2942800:05:1602:52:0645700:02:5301:53:2225305:34:06-346
#48 58357Sobkowiak MaciejKROTOSZYNKS KROTOSZ KROTOSZYN1989M25­294300:42:2048800:06:3903:01:2054400:04:0402:37:5460506:32:17-552
#49 384325Kasprzak JacekKROTOSZYNKS Krotosz Krotoszyn1981M35­3910400:34:4217500:06:1002:40:1331000:02:3102:14:4048605:38:16-372
#50 39477Pieczyński SzymonWYSOCKO MAŁEks maraton ostrów wlkp.1977M40­441000:34:0313800:04:1002:18:194000:02:2101:36:195304:35:12-39
#51 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !587821Olejniczak WitoldOSTRÓW WLKPKS Maraton Ostrów Wlkp.1949M65­69100:51:1161900:08:4603:09:4558600:03:5902:20:3253706:34:13-556
#52 590543Ciborowska KatarzynaJASŁOKS SPEED JASŁO1976K40­44800:42:1548500:06:4303:01:4654900:04:1002:40:2961406:35:2332-
#53 417645Ciborowski DamianJASŁOKS SPEED JASŁO1973M40­4410300:31:265300:05:5902:45:3138000:02:5102:19:3352705:45:20-402
#54 491781Węgrzyk StefanWODZISŁAW ŚLĄSKIKS TKKF "Karlik" Wodzisław Śl.1964M50­542000:38:2335700:05:0702:39:3329700:03:4202:36:0159306:02:46-472
#55 381460Mstowski MaciejSOSNOWIECKSR OMEGA BĘDZIN1977M40­449600:39:0237500:08:3002:47:3040600:03:2601:59:2733005:37:55-369
#56 142731Pietras DariuszKĘDZIERZYN­KOŹLEKumple Grzmotka1970M45­49500:34:0113700:05:1302:29:2613900:02:0401:48:5518504:59:39-139
#57 415734Lewardowski KonradPOZNANKuny Strzeszyn1970M45­494500:41:3346300:07:4502:48:4442100:04:2002:02:4337405:45:05-400
#58 226316Jonio TomaszSZELIGIKuźnia Triathlonu1981M35­396300:34:3816900:04:2402:24:428700:02:5302:06:2241305:12:59-221
#59 267130Ziółkowski PiotrPIASECZNOKuźnia Triathlonu1986M30­345900:34:3917000:05:4702:38:1227200:03:0601:58:4331605:20:27-260
#60 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !101771Brzozowski CzarekWARSZAWAKuźnia Triathlonu1966M50­54200:37:4132800:05:1902:25:339900:02:2901:41:2810004:52:30-100
#61 134470Leszczewicz WaldekWARSZAWAkuźnia triathlonu1977M40­443700:32:4910200:04:5002:26:1410900:03:0001:51:1721304:58:10-131
#62 141351Skomorucha PawełWARSZAWAKuźnia Triathlonu1980M35­394000:39:3639500:04:3602:31:3416300:02:4901:41:029004:59:37-138
#63 162574Majewski MarekWARSZAWAKuźnia Triathlonu1975M40­444400:36:1324700:06:0002:36:3724100:02:1901:41:4010205:02:49-158
#64 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !3167Pirek MariuszWARSZAWAKuźnia Triathlonu / Accenture1985M30­34100:29:572600:03:4802:10:26500:01:3801:24:29304:10:18-3
#65 191608Trych ArturWARSZAWAKuźnia Triathlonu/Accenture1974M40­444700:32:168100:05:1502:32:0017400:03:0301:55:2427505:07:58-187
#66 425276Kopaczyński PiotrKROTOSZYNLAB1982M35­3911400:40:3043000:07:2302:45:0437300:03:1002:05:5940505:48:06-41000:06:00
#67 163442Szafraniec ArturWARSZAWALABOSPORT / AT Team1978M35­394500:34:0013600:05:4602:31:5717200:02:3401:48:4018305:02:57-159
#68 105332Kępka MarcinGDAŃSKLABOSPORT / Dream Tri Team1981M35­392900:33:3812700:04:2402:19:024800:02:2401:53:4125604:53:09-103
#69 439522Kociemba DarekPOZNANLabosport / W Tri Team1976M40­4410900:37:4333100:05:2102:39:0228900:03:1902:24:5155505:50:16-422
#70 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 16448Majka MichałELBLĄGLabosport Team / orlinscy.pl1978M35­39300:29:572700:04:0902:15:071900:02:2301:31:442504:23:20-16
#71 128140Stodółka SzymonWROCŁAWLeniwiec1986M30­343100:35:1620400:04:2402:28:5213400:02:3101:46:2515904:57:28-125
#72 170688Banacki SławomirWARSZAWALet's Go Sp. z o.o.1972M45­491100:31:516800:04:2702:27:4112000:02:4901:58:4531705:05:33-166
#73 254273Dunaj PawełWROCŁAWLitwin Triathlon Team1982M35­396900:33:0910900:05:0702:33:5819700:02:3902:03:4538505:18:38-247
#74 622428Furgoł MichałWROCŁAWLitwin Triathlon Team1978M35­3914000:42:2048900:06:5203:11:3259500:03:2102:58:1862907:02:23-583
#75 119538Bartoszewski Grzegorz DługołękaLITWIN TRIATHLON TEAM1976M40­443100:33:3712500:04:4502:29:2113800:01:5101:46:3716104:56:11-116
#76 126288Stelmaszek GrzegorzIWINYLitwin Triathlon Team1982M35­393500:37:4032500:05:0502:31:0816000:02:1501:41:139404:57:21-123
#77 133143Żurad ŁukaszWROCŁAWLitwin Triathlon Team1986M30­343200:37:3932300:04:4602:31:0415800:02:0101:42:3111004:58:01-129
#78 310416Gajewski GrzegorzWARSZAWALUFT Tri1979M35­397900:41:5447300:06:1602:44:5937100:02:5901:50:1920205:26:27-301
#79 13034Napiórkowski JakubWŁOCŁAWEKLuft Tri Team / Fit Expert Team1991M25­29900:35:2120600:04:3702:28:2612700:02:0401:47:1717104:57:45-127
#80 284540Gacka RafalSTRZELEWOLUPUS TEAM1976M40­447100:44:4054500:05:4402:44:3536300:02:5501:45:0914605:23:03-276
#81 300402Hołowenko MarcinPRZĘSOCINM&L Przęsocin Team1979M35­397800:38:0834500:07:0502:38:5928800:02:3001:58:1631305:24:58-291
#82 442789Błachowiak Mariusz JózefLESZNOMaraton Leszno1964M50­541600:46:0457300:08:0602:53:3847400:03:0801:59:3433205:50:30-425
#83 573480Mielnik MariuszGŁUBCZYCEMARIANEK1977M40­4414900:50:0061400:07:3903:17:0561200:05:3902:06:0940806:26:32-545
#84 251452Markiewicz DamianANDRYCHÓWMarkiewicz Tri Team1978M35­396800:38:4436600:06:2402:36:2023600:02:5601:53:1124805:17:35-244
#85 20976Sarnowski PawełOSTRZESZÓWMASTER PHARM TEAM1988M25­291500:50:0761600:04:4902:34:5621300:02:3401:37:336305:09:59-204
#86 367337Matusewicz MichałGDYNIAMatiLeo1981M35­399600:32:389200:05:4602:46:4239900:03:3202:06:5841805:35:36-356
#87 404700Churski MarcinMYŚLIBÓRZMeble Kuchenne PINOKIO1972M45­494300:34:4517900:05:0902:46:3139600:03:2002:13:0446805:42:49-391
#88 542278Strusińska KatarzynaMIŃSK MAZOWIECKIMińska Grupa Rowerowa1982K35­39700:46:1657500:06:0003:01:2854600:03:1602:18:4252006:15:4223-
#89 444242Sendecki ŁukaszWARSZAWAMitsubishi Electric Team1983M30­348900:43:0650800:06:4202:37:4025800:04:4102:18:3551705:50:44-427
#90 525373Wierzbicki KrzysztofWROCŁAWMizionki4eva1980M35­3913300:36:1224600:06:0203:03:4956200:03:2702:19:5753206:09:27-502
#91 312364Nowak DanielGŁOGÓWMKKK1980M35­398000:38:1635300:05:5802:38:4628100:03:0302:00:3534505:26:38-303
#92 606112Nowak KatarzynaGŁOGÓWMKKK1987K30­34800:50:3561800:07:2103:29:4062600:03:4802:12:4246506:44:0636-
#93 237745Wytrwał AdamTARNÓWMKP Bobry Dębica1969M45­492000:30:333500:05:1502:38:0126700:02:0701:59:1732405:15:13-231
#94 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 358801Wałaszek JanTARNÓWMKP Bobry Dębica1961M55­59300:44:1953800:05:2602:44:4636700:01:5901:58:1331205:34:43-349
#95 212583Bąk AleksanderOŚNO LUBUSKIEMorsy Ośno Lubuskie1975M40­445400:38:4736800:05:3402:34:5521200:03:3001:47:2717205:10:13-207
#96 325557Kukorowski GrzegorzOŚNO LUBUSKIEMorsy Ośno Lubuskie1975M40­448400:35:3922000:06:1102:40:4931800:03:3202:02:2936705:28:40-316
#97 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 245265Ruta KarolinaSWARZĘDZMOTIV HOME TEAM1982K35­39300:46:1857600:04:1502:36:2723800:02:2901:47:0416705:16:337-
#98 81597Korytowski DanielSWARZĘDZMOTIV HOME TEAM1974M40­442500:36:5929000:04:5102:30:3315400:02:3801:32:313104:47:32-81
#99 396128Korpak PiotrWARSZAWAMOTIVATO.PL1986M30­347800:35:2921500:05:3402:58:2751800:02:2001:59:2132505:41:11-383
#100 23549Kielin GrzegorzPOLKOWICEmSport Team1976M40­44600:34:1114300:04:5302:19:455100:02:1901:29:031404:30:11-23

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport poznanbiega.pl http://www.cityzenklub.pl http://12tri.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności