Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

Triathlon Sieraków

Wyniki - 28 maja 2017, Sieraków

Msc
Nr
Rok
Kat
T1
T2
K
M
-
-
-
-
-
-
-
#1 310416Gajewski GrzegorzWARSZAWALUFT Tri1979M35­397900:41:5447300:06:1602:44:5937100:02:5901:50:1920205:26:27-301
#2 31190Andrzejczak TomaszWŁOCŁAWEKGroszek1988M25­292400:39:1038200:05:1102:37:0825400:02:4602:02:1436005:26:29-302
#3 312364Nowak DanielGŁOGÓWMKKK1980M35­398000:38:1635300:05:5802:38:4628100:03:0302:00:3534505:26:38-303
#4 313336Kotra JacekSMOLNICA K GLIWICPolski Klub Alpejski1981M35­398100:32:138000:05:0102:43:2934400:02:3602:03:2338105:26:42-304
#5 314751Sadowski PiotrPIASECZNOPMCG Piaseczno1968M45­493200:37:1930600:06:5202:40:2331200:03:3501:58:3931505:26:48-305
#6 315523Kurnyta RobertGDYNIACOMPLEXSPORTS / KWT1976M40­447900:37:3131800:06:4502:43:4034800:03:2301:55:3227605:26:51-306
#7 316548Dziubaty ŁukaszTARNOWO PODGÓRNEDziubol Team1976M40­448000:30:373600:05:0602:31:4116600:03:3002:16:2050505:27:14-307
#8 317610Jaczun BartekKOMORNIKIZGRUPKA TEAM1974M40­448100:30:524100:05:3802:45:1437500:03:2802:02:1035905:27:22-308
#9 318464Babiszkiewicz MikołajGORZÓW WLKPGawra Gorzów1977M40­448200:38:2735900:06:2202:37:5726300:03:4201:54:5826605:27:26-30900:06:00
#10 319272Billing JanŁÓDŹIntercon Systems1982M35­398200:34:5518500:05:2502:47:1940300:03:4501:56:2328705:27:47-310
#11 320723Wicher DariuszZDUŃSKA WOLA1970M45­493300:35:2020500:07:5502:48:4142000:03:4901:52:0922805:27:54-311
#12 321374Kłosowski MichałKRAKÓW1980M35­398300:44:4954700:06:3002:41:3632500:03:3201:51:3221905:27:59-312
#13 322277Hrab WojtekPOZNAŃNight Runners/ W TRI TEAM1982M35­398400:39:2238800:06:2002:41:4032600:02:5501:58:0130705:28:18-313
#14 323503Zoll MichałSOLECTRIWAWA1977M40­448300:32:4810100:05:1202:40:3731600:02:2702:07:1541905:28:19-314
#15 324403Czarnecki TomaszWARSZAWANeON Team1979M35­398500:38:2135600:06:1102:47:3440700:02:3501:53:3925505:28:20-315
#16 325557Kukorowski GrzegorzOŚNO LUBUSKIEMorsy Ośno Lubuskie1975M40­448400:35:3922000:06:1102:40:4931800:03:3202:02:2936705:28:40-316
#17 326741Dziubała RadekŚWIĘCIECHOWAREAL 64­Sto1969M45­493400:39:3539400:05:3602:45:4838500:02:3701:55:0627005:28:42-317
#18 327772Alchimowicz KrzysztofPIASECZNOpmcg1966M50­541200:35:4822800:05:5802:36:3023900:02:1802:08:1643205:28:50-318
#19 328363Liśkiewicz TomaszPOZNAŃBe3 CityZen / PartyStylePL1980M35­398600:31:557000:05:4802:43:0733700:03:3602:04:2438905:28:50-318
#20 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !329804Nowicki LeszekINOWROCŁAWINONOWIKI1961M55­59100:41:3946800:05:2702:45:4638300:02:4201:53:1825105:28:52-320
#21 330299Betlej HubertKRAKÓWEskadra Kraków1982M35­398700:48:5260800:05:2302:28:2712800:03:2002:03:0037605:29:02-321
#22 331119Diering TomaszPOZNAŃRowery Małgośka1987M30­346800:40:1241600:05:2202:45:0837400:02:1901:56:3929005:29:40-322
#23 332371Murzyn PiotrMILINTriathlon Mietków Team1980M35­398800:36:5228100:04:3102:49:2242500:02:3201:56:5129505:30:08-323
#24 333171Stanisławski JacekPOZNAŃDookolaSwiata.org1985M30­346900:38:1635200:05:0102:41:0432200:02:0102:03:5538605:30:17-324
#25 334750Lampka RobertTULCE1968M45­493500:37:0629900:06:2002:42:5133400:02:4502:01:1635305:30:18-325
#26 335591Buczek RobertSIEDLCETRIATHLON SIEDLCE CLUB1975M40­448500:36:4027000:07:4502:39:0329000:04:2102:02:3436805:30:23-326
#27 33680Jędrkowiak PiotrGDAŃSKF3TEAM1988M25­292500:42:0147800:04:2302:50:1743600:02:2801:51:1621205:30:25-327
#28 337653Żelichowski ArturKĘTYKęckie Harpagany1973M40­448600:43:2451600:05:4502:48:2041700:02:3601:50:2920505:30:34-328
#29 338888Zbierajewski MichałSZYDŁOWOTropeda Szydłowo1980M35­398900:39:3939800:04:3802:36:5224500:02:0202:07:2542205:30:36-329
#30 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !339797Leśniewski TomaszPOZNAŃ1962M55­59200:41:4447100:05:3402:54:0348000:02:2401:46:5616405:30:41-330
#31 340254Waligórski ŁukaszWOLSZTYNWolsztyński Klub Biegowy1983M30­347000:40:4143800:05:5402:38:4127700:02:5002:02:3636905:30:42-331
#32 341338Piotrowski TomaszPARZNIEWSwimmers1981M35­399000:37:1030100:05:1202:57:1351300:02:3701:48:4618405:30:58-332
#33 342630Stępień MaciejŁÓDŹEKOVISUS ŁÓDŻ TRI TEAM1974M40­448700:43:4152600:06:3602:39:2129400:03:3101:57:5130605:31:00-333
#34 343768Baran JacekGOLINAKB Wartko1967M50­541300:43:4352800:05:0702:43:4635000:02:4101:56:0528605:31:22-334
#35 34446Sanestrzik JakubGLIWICEsilesianmachine.pl1990M25­292600:34:1114200:05:5202:40:0030900:03:0102:08:2343305:31:27-335
#36 345335Pilszek AdamTYCHYIRON FRIENDS1981M35­399100:33:5313300:05:5302:37:4926100:03:4102:10:2045005:31:36-336
#37 346462Jozwiak KrzysztofSIEDLCEYulo Run Team1977M40­448800:42:3149700:07:2002:46:1739200:02:4201:52:5824305:31:48-337
#38 347300Kaftański MichałPOZNAŃCiumulungwa Foundation1982M35­399200:48:0059600:06:1302:39:5030500:02:3701:55:1027205:31:50-338
#39 348269Martynowski ŁukaszOPOLE1982M35­399300:36:5828800:06:2302:48:1541500:02:3601:57:4530405:31:57-339
#40 349144Koch PrzemekŚREM1986M30­347100:36:3426600:06:1902:36:5624600:03:2402:09:2844105:32:41-340
#41 350721Protasiewicz PiotrKONINImageCyclingTeam1970M45­493600:43:1051100:05:4502:33:0318900:03:2302:07:3442305:32:55-341
#42 351662Welzer DariuszOŁAWAWELDA Team1973M40­448900:40:1441800:05:4502:39:3829900:03:3702:04:0538805:33:19-342
#43 352703Bielawski RobertDOBROSZYCEKancelaria Bielawski1971M45­493700:40:4444000:06:3102:40:3031300:03:3602:02:2136405:33:42-343
#44 353465Augustynowicz AndrzejLEGNICAEylert Legnica1977M40­449000:41:5047200:07:0002:41:5732800:02:5102:00:2134105:33:59-344
#45 354637Somerlik AdamCIESZYN1973M40­449100:42:1048100:04:4602:44:1335700:02:4802:00:0533605:34:02-345
#46 355328Grela MarcinKRAKÓWKrwawe Suty1981M35­399400:40:2942800:05:1602:52:0645700:02:5301:53:2225305:34:06-346
#47 356200Niedziałkowski JanPOZNAŃ1984M30­347200:40:4343900:06:4802:47:5441100:03:1501:55:3927905:34:19-347
#48 357647Przybylski RafałWROCLAWFighter1973M40­449200:34:1915000:08:1402:40:1331100:06:0002:05:5540405:34:41-348
#49 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 358801Wałaszek JanTARNÓWMKP Bobry Dębica1961M55­59300:44:1953800:05:2602:44:4636700:01:5901:58:1331205:34:43-349
#50 359682Florczak KrzysztofOSTRÓW WIELKOPOLSKIOSW TRI TEAM1972M45­493800:44:4954800:07:1802:44:5537000:02:4401:55:0026705:34:46-350
#51 361494Dajczer RafałWARSZAWAPKO BP SA1977M40­449300:40:1541900:05:2202:48:2241800:03:0501:58:0430805:35:08-351
#52 362593Jakubowski SzymonPOZNAŃAganjastan1975M40­449300:40:5444500:05:5602:45:4038200:03:1401:59:2432705:35:08-351
#53 363176Kijak IreneuszPOZNAŃAlleSport.pl1985M30­347300:40:3042900:05:0302:49:5443200:02:1501:57:2930105:35:11-353
#54 365693Pietryk TomaszKAMIONKIENDUHUB.COM1972M45­493900:48:0059700:05:4802:28:4013100:03:1602:09:3644405:35:20-354
#55 366423Deutschman PiotrWROCŁAWGT RAT1978M35­399500:35:0019200:05:0402:43:2034100:03:1402:08:5643805:35:34-355
#56 367337Matusewicz MichałGDYNIAMatiLeo1981M35­399600:32:389200:05:4602:46:4239900:03:3202:06:5841805:35:36-356
#57 368399Olawiński KarolKOBIERZYCETriathlon Mietków Team1979M35­399700:38:5237000:05:2502:34:5921600:02:4402:07:3742405:35:37-35700:06:00
#58 369317Siemiński RadosławKRAKÓWGTX Team1981M35­399800:40:0041400:06:0402:52:1245900:03:0301:54:2926205:35:48-358
#59 370466Nir ŁukaszTYCHYWARSZTAT FORMY1977M40­449500:47:3759300:06:4602:47:1140200:03:3501:51:0321005:36:12-359
#60 371163Firek AdrianBIELSKO­BIAŁAFire'k Team1985M30­347400:37:4833500:05:5702:39:2629500:03:1302:09:5244705:36:16-360
#61 372160Markiewicz JarekWARSZAWATriwawa1986M30­347500:38:0034200:05:4102:53:0646700:03:1101:56:4029205:36:38-361
#62 37392Zarczuk PawełWROCŁAWINSS­POL1988M25­292700:43:3151900:05:5802:40:3531400:03:2702:03:0937905:36:40-362
#63 375323Kozyrski KrzysztofSTARGARDTeam Cukiernia Nova1981M35­399900:39:1738500:05:3402:51:1244600:03:4401:57:0229905:36:49-363
#64 376213Dalewski AlekWARSZAWA1984M30­347600:39:0437800:05:2702:46:4039800:02:5102:03:0837805:37:10-364
#65 377719Kulka IreneuszGDYNIA1971M45­494000:36:4127200:06:0502:39:1329200:03:2802:11:5045805:37:17-365
#66 378353Gosieniecki ŁukaszPUSZCZYKOWO1980M35­3910000:37:1830500:06:1002:38:1527300:02:2802:13:2247105:37:33-366
#67 379410Trójnara MaciejŚRODA WIELKOPOLSKARaben Group Team1979M35­3910100:37:0529800:06:5302:36:0423500:04:0102:13:3547405:37:38-367
#68 380379Kreslins AntonsRIGAZoorbagan1980M35­3910200:46:1457400:05:4602:46:0439000:02:1801:57:2430005:37:46-368
#69 381460Mstowski MaciejSOSNOWIECKSR OMEGA BĘDZIN1977M40­449600:39:0237500:08:3002:47:3040600:03:2601:59:2733005:37:55-369
#70 382537Mitura DariuszJÓZEFOSŁAW1976M40­449700:38:1635400:07:3402:43:2434300:03:5602:04:5639705:38:06-370
#71 383287Łysiuk MaciejWARSZAWANadaktywni1982M35­3910300:36:4127100:05:0202:49:4842900:04:1002:02:2836605:38:09-371
#72 384325Kasprzak JacekKROTOSZYNKS Krotosz Krotoszyn1981M35­3910400:34:4217500:06:1002:40:1331000:02:3102:14:4048605:38:16-372
#73 385699Wieczorek MaciekPOZNAŃWilki Morskie1972M45­494100:43:0650900:08:5102:43:3534600:03:5201:59:0932005:38:33-373
#74 3879Dębski DanielWAŁBRZYCHMTB VOTUM MTB WROCŁAW1968M45­494200:41:3946700:05:1402:43:5935500:02:4402:05:1139905:38:47-374
#75 388807Markowski DariuszPOLANICA ZDROJ1959M55­59400:41:0945000:05:4102:46:1539100:03:1302:02:4137305:38:59-375
#76 389588Szczęsny FilipSZUKALICESzukalice Heros1975M40­449800:40:3043100:07:3802:42:0233200:02:5802:05:5940605:39:07-376
#77 390785Klaszczyk PiotrGRYFICE1964M50­541400:38:2836100:05:4502:46:0338900:02:4502:06:1541105:39:16-377
#78 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !391811Waligórski RyszardWOLSZTYNWolsztyński Klub Biegowy1957M60­64200:42:1248300:06:1402:46:4840000:04:1702:00:2134205:39:52-378
#79 392378Stasiak KrzysztofGŁOGÓW MAŁOPOLSKISTT1980M35­3910500:39:2138700:06:2102:54:4448700:02:5501:56:3929105:40:00-379
#80 393621Cichosz RobertJELCZ­LASKOWICE1974M40­449900:40:2842700:05:5802:44:4436600:02:4002:06:3241405:40:22-380
#81 394247Kwiatkowski WojciechSZCZYTNIKITSA Sandomierz1983M30­347700:48:2860300:04:2902:41:2132400:03:2502:03:0637705:40:49-381
#82 395476Kowalski SzymonŁÓDŹCelIronman1977M40­4410000:39:5841200:06:1502:50:2843800:02:5802:01:1635205:40:55-382
#83 396128Korpak PiotrWARSZAWAMOTIVATO.PL1986M30­347800:35:2921500:05:3402:58:2751800:02:2001:59:2132505:41:11-383
#84 397390Dziewa PrzemysławSTALOWA WOLAUniwheels1979M35­3910600:39:1538300:05:3702:47:4541000:04:5902:03:3738405:41:13-384
#85 398411Zybura PawełPOZNAŃNysa Biega1979M35­3910700:47:2159200:07:4102:56:4850800:04:1201:45:1214805:41:14-385
#86 399217Durmaj BartekWROCŁAW1984M30­347900:37:0029200:05:4102:45:5338800:02:5602:10:0144805:41:31-386
#87 400393Nettmann MateuszSIEROSŁAWFTI Racing Team Triathlon1979M35­3910800:42:2649400:06:0202:43:2434200:03:5502:06:0340705:41:50-387
#88 401349Brewka WojciechPIERWOSZOWGT RAT1981M35­3910900:34:4117300:05:2302:56:4150700:03:0302:02:1636205:42:04-388
#89 402483Nowak PawełNIEPORĘTTriNEGU1977M40­4410100:41:1045100:07:1102:37:4125900:05:5502:10:3445305:42:31-389
#90 403241Lis PawełROKITNICAJastrzębie Łaskie1983M30­348000:40:1441700:07:0202:32:5018500:03:2202:19:1452505:42:42-390
#91 404700Churski MarcinMYŚLIBÓRZMeble Kuchenne PINOKIO1972M45­494300:34:4517900:05:0902:46:3139600:03:2002:13:0446805:42:49-391
#92 40548Karabon MaciejWROCŁAWKarabon!1990M25­292800:43:2251500:06:1503:01:0353700:03:0601:49:3719305:43:23-392
#93 406451Fedoruk PiotrPOZNANW TRI Team1978M35­3911000:40:4043700:05:5102:44:2135900:03:4502:08:5843905:43:35-393
#94 407123Laskowski ŁukaszPOZNAŃSzybkie Pedały1987M30­348100:41:1545400:05:5302:56:2250600:03:1201:56:5329605:43:35-393
#95 409806Osiecki IreneuszGDAŃSKCompleXsports triathlon team1960M55­59500:37:1130200:05:1202:39:4330200:03:0302:18:5952305:44:08-395
#96 410178Grochowski MaciejWARSZAWA19851985M30­348200:34:5418400:06:5302:54:5148800:02:3602:05:2640105:44:40-396
#97 411759Chmielewski MarekPRUSZCZ GDAŃSKI1968M45­494400:45:0155400:06:2002:48:0741400:04:1902:01:0134905:44:48-397
#98 412497Sip WojciechDREZDENKO1977M40­4410200:46:0357200:09:0902:43:3434500:05:4402:00:2934405:44:59-398
#99 414274Jeger KrzysztofSWARZĘDZ1982M35­3911100:31:456300:06:5302:38:5028300:02:4802:24:4855305:45:04-399
#100 415734Lewardowski KonradPOZNANKuny Strzeszyn1970M45­494500:41:3346300:07:4502:48:4442100:04:2002:02:4337405:45:05-400

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności