Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

Triathlon Sieraków

Wyniki - 28 maja 2017, Sieraków

Msc
Nr
Rok
Kat
T1
T2
K
M
-
-
-
-
-
-
-
#1 585281Skołozdrzych KarolPOZNAŃRAKIETA POZNAŃ1982M35­3913800:42:2749500:06:3702:54:5749000:03:3402:45:3862206:33:13-554
#2 331119Diering TomaszPOZNAŃRowery Małgośka1987M30­346800:40:1241600:05:2202:45:0837400:02:1901:56:3929005:29:40-322
#3 333171Stanisławski JacekPOZNAŃDookolaSwiata.org1985M30­346900:38:1635200:05:0102:41:0432200:02:0102:03:5538605:30:17-324
#4 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !339797Leśniewski TomaszPOZNAŃ1962M55­59200:41:4447100:05:3402:54:0348000:02:2401:46:5616405:30:41-330
#5 601667Kluczyński TomaszPOZNAŃSzarotkowa1972M45­496600:42:2049000:07:4303:09:2558500:04:5702:37:2660106:41:51-567
#6 347300Kaftański MichałPOZNAŃCiumulungwa Foundation1982M35­399200:48:0059600:06:1302:39:5030500:02:3701:55:1027205:31:50-338
#7 98615Dembiński MarekPOZNAŃWójtowicz TRI Team1974M40­442900:28:28900:04:4502:30:0014800:02:1501:46:2315804:51:51-97
#8 356200Niedziałkowski JanPOZNAŃ1984M30­347200:40:4343900:06:4802:47:5441100:03:1501:55:3927905:34:19-347
#9 102113Jędrasiewicz PawełPOZNAŃ1987M30­342500:37:4132600:04:0702:31:0715900:02:2101:37:206104:52:36-101
#10 61640Goździewicz FilipPOZNAŃ1991M25­294800:40:3643500:06:5503:09:0658100:03:3602:53:3362806:53:46-579
#11 362593Jakubowski SzymonPOZNAŃAganjastan1975M40­449300:40:5444500:05:5602:45:4038200:03:1401:59:2432705:35:08-351
#12 363176Kijak IreneuszPOZNAŃAlleSport.pl1985M30­347300:40:3042900:05:0302:49:5443200:02:1501:57:2930105:35:11-353
#13 61943Kraszka MartaPOZNAŃZgrupka team1990K25­29600:45:1055500:06:2203:27:1962400:03:4402:36:1959506:58:5439-
#14 111409Nader MarcinPOZNAŃUAM Triathlon Poznań1979M35­393100:36:1925300:04:3102:24:178300:02:3501:46:3916204:54:21-108
#15 115456Rupieta MaksymPOZNAŃWUEF Tri Team1978M35­393300:32:077600:04:4502:36:2323700:03:1201:39:117704:55:38-112
#16 627152Wrzecian AdamPOZNAŃNight Runners1986M30­3411000:57:3462900:07:2603:43:4063100:03:4502:20:3353807:12:58-587
#17 385699Wieczorek MaciekPOZNAŃWilki Morskie1972M45­494100:43:0650900:08:5102:43:3534600:03:5201:59:0932005:38:33-373
#18 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 13521Kistowski KacperPOZNAŃWUEF Tri Team1993M18­24300:39:4340000:05:1902:11:03800:02:0902:00:1033804:58:24-132
#19 138331Krajewski TomaszPOZNAŃ1981M35­393800:33:2811700:04:2702:34:5721400:02:2901:43:2412404:58:45-135
#20 140359Słowiński DamianPOZNAŃUKS Cityzen_/Be31980M35­393900:37:4132700:05:2202:29:4014100:02:3501:44:0013004:59:18-137
#21 398411Zybura PawełPOZNAŃNysa Biega1979M35­3910700:47:2159200:07:4102:56:4850800:04:1201:45:1214805:41:14-385
#22 406451Fedoruk PiotrPOZNANW TRI Team1978M35­3911000:40:4043700:05:5102:44:2135900:03:4502:08:5843905:43:35-393
#23 407123Laskowski ŁukaszPOZNAŃSzybkie Pedały1987M30­348100:41:1545400:05:5302:56:2250600:03:1201:56:5329605:43:35-393
#24 408307Sammler KatarzynaPOZNAŃDrużyna Szpiku1982K35­39400:37:0229500:05:5102:56:5950900:02:3302:01:3235405:43:5714-
#25 415734Lewardowski KonradPOZNANKuny Strzeszyn1970M45­494500:41:3346300:07:4502:48:4442100:04:2002:02:4337405:45:05-400
#26 418263Oczkoś WojciechPOZNAŃRAKIETA POZNAŃ1982M35­3911200:35:0519600:05:3202:45:5038600:03:2102:15:4649705:45:34-403
#27 420576Mikołajczak ŁukaszPOZNAŃBE3 Cityzen Poznań1975M40­4410400:32:459900:06:4702:47:2740500:03:5702:14:5548805:45:51-405
#28 424322Kolber BartłomiejPOZNAŃKoliberek1981M35­3911300:39:5240600:06:2002:54:0347900:02:3902:04:2739005:47:21-409
#29 43481Jaworski ArturPOZNAŃFabryka Triathlonu1988M25­293000:40:0141500:06:1102:44:3036200:02:4002:16:1950405:49:41-418
#30 180405Zbierajewski BartoszPOZNAŃDrużyna Wilka1979M35­395200:36:5027800:05:4302:24:428800:03:3101:56:0528505:06:51-176
#31 182268Lewandowski TomaszPOZNAŃXTM1982M35­395300:32:409400:05:5202:35:4222500:03:1701:49:3919505:07:10-178
#32 438209Czekalska MariaPOZNAŃ1984K30­34500:41:3246100:05:2602:55:3449600:02:3502:04:5339505:50:0017-
#33 439522Kociemba DarekPOZNANLabosport / W Tri Team1976M40­4410900:37:4333100:05:2102:39:0228900:03:1902:24:5155505:50:16-422
#34 189738Markiewicz MarekPOZNAŃwww.TRIATHLONISTA.com1969M45­491500:33:2111400:04:4302:35:0021700:02:4601:52:0122405:07:51-185
#35 449270Sugiera MaciejPOZNAŃSUGG1982M35­3911500:37:5534000:06:5503:02:5855500:02:4402:01:1335105:51:45-431
#36 45360Nowicki ŁukaszPOZNAŃ1989M25­293300:39:4139900:06:4702:54:3248500:03:2702:08:0442905:52:31-436
#37 457344Borda PiotrPOZNANDrużyna Szpiku1981M35­3911800:38:4236500:06:5702:57:1251200:02:3202:08:1443105:53:37-440
#38 20386Hołubowicz JacekPOZNAŃVolkswagen Poznań1988M25­291200:36:5828700:04:4902:36:5724700:02:1201:48:3018205:09:26-199
#39 459784Skiba WłodzimierzPOZNAŃStowarzyszenie Triathlonowe U64 Poznań64M50­541800:41:0544900:07:0702:56:1250500:03:2502:06:3841605:54:27-442
#40 463479Wolny BartoszPOZNAŃZadyszka.org1977M40­4411400:38:0934600:06:4102:50:4044000:03:4202:15:4249505:54:54-446
#41 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 12173Jaroniec AdamPOZNAŃ (POWIAT POZNAŃ)Trinergy1985M30­34300:32:329000:04:2602:12:211000:01:4601:30:262004:21:31-12
#42 188742Partyka PiotrPROMIENKO1969M45­491400:36:1625100:06:0202:34:2720100:02:5901:48:0518105:07:49-184
#43 411759Chmielewski MarekPRUSZCZ GDAŃSKI1968M45­494400:45:0155400:06:2002:48:0741400:04:1902:01:0134905:44:48-397
#44 300402Hołowenko MarcinPRZĘSOCINM&L Przęsocin Team1979M35­397800:38:0834500:07:0502:38:5928800:02:3001:58:1631305:24:58-291
#45 546735Klimkiewicz DariuszPRZYŁĘKITriSpace1970M45­496300:46:2858100:05:5702:54:1448200:04:0002:25:3556106:16:14-523
#46 475732Drzewiecki JacekPUSZCZYKOWO1970M45­495200:40:3343300:07:0302:49:3942600:04:1802:16:5850905:58:31-456
#47 42104Misan FilipPUSZCZYKOWO1987M30­341400:36:3426500:05:3102:16:522800:02:2401:31:472704:36:08-4200:03:00
#48 378353Gosieniecki ŁukaszPUSZCZYKOWO1980M35­3910000:37:1830500:06:1002:38:1527300:02:2802:13:2247105:37:33-366
#49 263214Kowalewski PiotrPŁOCK1984M30­345800:35:1520300:04:5002:45:2537800:02:3401:51:5422105:19:58-256
#50 26515Rybicki ArturRADZANÓWTWISTER TEAM1998M18­24400:30:053000:06:4702:32:2217800:02:5602:08:1143005:20:21-258
#51 581663Moskal DanutaRADZYMINAstmatyczne Grubasy1973K40­44700:48:2260100:07:2803:14:1160300:03:4902:17:1451206:31:0431-
#52 566571Białecki KrzysztofRENICEEPIDEMIASPORTU1975M40­4414400:45:2756000:07:0703:16:0460700:02:4902:12:0446106:23:31-538
#53 579765Semendjajevs DmitrijsRIGAZoorbagan1967M50­542500:44:3754400:06:0603:02:0255200:04:2102:32:3458606:29:40-549
#54 104109Ginters EduardsRIGAZoorbagan1987M30­342600:33:0310700:05:2102:29:5114500:03:2401:41:3010104:53:09-103
#55 380379Kreslins AntonsRIGAZoorbagan1980M35­3910200:46:1457400:05:4602:46:0439000:02:1801:57:2430005:37:46-368
#56 183124Lehkoduh PavelRIGAZoorbagan1987M30­344300:34:2515400:06:3302:34:4620700:02:2801:49:0318705:07:15-179
#57 481794Chudy AndrzejROKIETNICAKOCHAM KAŻDY KILOMETR1962M55­59700:43:2151400:06:2402:55:5650100:04:0402:09:4744605:59:32-462
#58 403241Lis PawełROKITNICAJastrzębie Łaskie1983M30­348000:40:1441700:07:0202:32:5018500:03:2202:19:1452505:42:42-390
#59 150696Strogulski MarekROSNÓWKOZGRUPKA TEAM1972M45­49700:35:5023000:05:3902:24:218500:02:0701:53:0624605:01:03-146
#60 571586Wróbel GrzegorzRUDA ŚLĄSKAWRÓBELTEAM1975M40­4414700:34:5718800:06:5803:12:0859700:03:4902:28:2457306:26:16-543
#61 171199Hinz MarcinRUMIAwww.IronFactory.pl1984M30­344100:36:4527400:05:0802:36:5724800:01:5801:44:5314405:05:41-167
#62 123207Bogacz MichałRYBNIK1984M30­343000:37:0029100:04:3602:23:097300:02:1401:49:5920004:56:58-120
#63 301208Rusin DawidRZESZÓWKlub Sporotwy Spin Rzeszów1984M30­346500:34:2015100:06:2102:42:0233100:02:5801:59:2632805:25:07-293
#64 426472Leśko PawełRZESZÓWGoń zajączka SQAD1977M40­4410600:36:2726000:08:0402:50:4144100:03:5802:09:3144305:48:41-411
#65 76567Alksnis MartinsSALASPILSSALASPILS ZIRINI1975M40­442100:37:3732200:03:5102:27:4011900:02:4801:34:544304:46:50-76
#66 503531Błajszczak PawełSANDOMIERZTSA Sandomierz1976M40­4412600:32:228300:05:5402:53:5647600:04:1502:28:1357206:04:40-482
#67 59438Podsiadło MichałSANDOMIERZTSA SANDOMIERZ1991M25­294400:48:4960500:07:0902:58:4252000:03:3902:40:0161306:38:20-562
#68 513681Kiełczykowski KrzysztofSIEDLCETriathlon Siedlce Club1972M45­495600:46:2758000:06:5903:05:1656600:04:2002:04:0038706:07:02-491
#69 40352Janiak PawełSIEDLCETriathlon Siedlce Club1980M35­39700:31:456400:04:3102:23:457900:01:4101:33:573804:35:39-40
#70 556367Szymko KrzysztofSIEDLCEAT Team / www.triftr.com1980M35­3913700:48:4960600:06:1102:50:2943900:05:0702:28:3157506:19:07-531
#71 308776Krasuski MirosławSIEDLCETriathlon Siedlce Club1966M50­541100:39:5140400:05:5102:36:5825000:04:1501:59:1132205:26:06-299
#72 57459Borowik SebastianSIEDLCETriathlon Siedlce Club1977M40­441500:35:1120100:04:2202:18:384300:02:0701:33:003404:39:18-5700:06:00
#73 59614Wierzbicki GrzegorzSIEDLCETriathlon Siedlce Club1974M40­441600:33:3211900:04:4602:23:287700:02:4301:35:084404:39:37-59
#74 335591Buczek RobertSIEDLCETRIATHLON SIEDLCE CLUB1975M40­448500:36:4027000:07:4502:39:0329000:04:2102:02:3436805:30:23-326
#75 346462Jozwiak KrzysztofSIEDLCEYulo Run Team1977M40­448800:42:3149700:07:2002:46:1739200:02:4201:52:5824305:31:48-337
#76 440231Zapałowski PawełSIEDLCEGT RAT / Leniwce.pl1983M30­348600:35:4022300:05:0402:50:2743700:03:2002:15:4549605:50:16-422
#77 62195Wawrzyniak KarolSIEMIANICE1988M25­294900:41:5747600:05:5302:54:2948400:07:4703:11:1663307:01:22-581
#78 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !9120Lisieński MichałSIEMIANOWICE ŚL.CHOP ZE ŻELAZA TRI TEAM1987M30­34200:26:51400:03:3902:14:201400:02:2301:32:473304:20:00-9
#79 34170Garnowski MaciejSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEbiegiemnapomoc.pl1985M30­341100:34:2115200:05:1402:17:143000:02:0701:33:373704:32:33-34
#80 37505Pyka MarekSIEMIANOWICE ŚLĄSKIECHOP ZE ŻELAZA Tri Team1977M40­44900:30:403700:04:0102:21:095700:02:1001:36:305504:34:30-37
#81 400393Nettmann MateuszSIEROSŁAWFTI Racing Team Triathlon1979M35­3910800:42:2649400:06:0202:43:2434200:03:5502:06:0340705:41:50-387
#82 234106Żniński AleksanderSKÓRZEWOVELOCITY POZNAŃ & WÓJTOWICZ TRI TEAM1987M30­345400:34:5118100:05:1702:22:377100:02:4402:09:0644005:14:35-229
#83 41661Żmudziński KrzysztofSKÓRZEWO'PI'1989M25­292900:38:5737100:06:4602:50:4744200:03:0202:05:3840305:45:10-401
#84 53888Jarmużek MikołajSKRZYNKIInformatyk1988M25­293800:45:2055600:07:5102:49:5143000:04:2302:27:0656506:14:31-516
#85 467304Pilujski MichałSKRZYNKI1982M35­3912000:36:2025700:06:1202:51:4244900:03:3302:18:5852205:56:45-449
#86 19102Buczek BartłomiejSKWIERZYNABlade1987M30­34500:30:053100:04:0302:15:192200:02:2301:34:053904:25:55-19
#87 62440Mazurkiewicz DariuszSMOLECENERVIT TEAM1978M35­391500:34:1714700:04:4502:22:086600:02:1601:38:266904:41:52-62
#88 71458Wołodko GrzegorzSMOLECTriathlon Acadamy1977M40­441900:35:2220700:04:3502:16:342600:02:3101:45:5815404:45:00-71
#89 211606Świerczewski PiotrSMOLEC1974M40­445300:31:295500:06:0902:35:0622000:03:0101:54:2326005:10:08-206
#90 313336Kotra JacekSMOLNICA K GLIWICPolski Klub Alpejski1981M35­398100:32:138000:05:0102:43:2934400:02:3602:03:2338105:26:42-304
#91 460561Jackowicz RafałSOBÓTKATriathlon Mietków TEAM1975M40­4411100:42:0247900:06:3103:02:2955400:03:3401:59:5333305:54:29-443
#92 597343Witkowski PawełSOCHACZEW1981M35­3913900:43:2051300:13:2402:54:0648100:08:4702:39:5461206:39:31-564
#93 561297Golda­Wojtkowiak KasiaSOKOLNIKI GWIAZDOWSKIENorson1982K35­391000:41:2745900:06:1503:07:5857600:03:5602:21:0854106:20:4427-
#94 323503Zoll MichałSOLECTRIWAWA1977M40­448300:32:4810100:05:1202:40:3731600:02:2702:07:1541905:28:19-314
#95 617686Wola RadosławSOSNOWIECNiwka1972M45­497100:41:1145200:08:3403:09:2058400:04:0302:50:3862706:53:46-579
#96 618607Wacław MariaSOSNOWIEC1974K40­44900:51:3562300:07:0303:16:4461100:03:4402:37:1559906:56:2138-
#97 381460Mstowski MaciejSOSNOWIECKSR OMEGA BĘDZIN1977M40­449600:39:0237500:08:3002:47:3040600:03:2601:59:2733005:37:55-369
#98 435142Pokryszka BartoszSOSNOWIECKombo Kurczaki1986M30­348500:32:057400:06:1602:51:5445300:02:3502:16:5250805:49:42-419
#99 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 2958Stempniak AdrianŚREMCiacho Team Triathlon1989M25­29300:34:0914000:04:0002:18:183900:01:5701:33:313604:31:55-29
#100 349144Koch PrzemekŚREM1986M30­347100:36:3426600:06:1902:36:5624600:03:2402:09:2844105:32:41-340

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności