Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

Triathlon Sieraków

Wyniki - 28 maja 2017, Sieraków

Msc
Nr
Rok
Kat
T1
T2
K
M
-
-
-
-
-
-
-
#1 524529Waloszczyk ŁukaszPOZNAŃFred&Waloy1976M40­4413100:39:4440200:08:1502:51:5445400:04:0202:25:3256006:09:27-502
#2 487778Nowak PawełKCYNIAKepnet1965M50­541900:39:4640300:06:2302:45:2737900:04:2102:25:1955906:01:16-468
#3 308776Krasuski MirosławSIEDLCETriathlon Siedlce Club1966M50­541100:39:5140400:05:5102:36:5825000:04:1501:59:1132205:26:06-299
#4 29641Chlebanowski BartoszPOBIEDZISKAChocoPałki1991M25­292200:39:5240500:05:4202:33:4519500:03:2602:01:4235505:24:27-288
#5 424322Kolber BartłomiejPOZNAŃKoliberek1981M35­3911300:39:5240600:06:2002:54:0347900:02:3902:04:2739005:47:21-409
#6 280707Smarzek CezaryŁASKJastrzębie Łaskie1971M45­492700:39:5340700:06:2502:33:3919400:03:1101:59:3133105:22:39-272
#7 309186Verheyden SamNYSACST1985M30­346700:39:5440800:05:2302:45:4838400:02:1601:52:5324005:26:14-300
#8 173283Maciejewski KarolNADOLICE WIELKIETriathlon Mietków Team1982M35­394800:39:5640900:04:2202:26:2911400:02:2801:52:4123905:05:56-169
#9 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !116815Grzanka AntoniKOZIEGŁOWY1956M60­64100:39:5641000:06:1902:28:1112400:02:4301:38:437404:55:52-113
#10 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 360259Urbankiewicz AleksandraWARSZAWATRIMACHINE1983K30­34300:39:5741100:05:1302:53:1046800:02:3801:53:5725705:34:5510-
#11 395476Kowalski SzymonŁÓDŹCelIronman1977M40­4410000:39:5841200:06:1502:50:2843800:02:5802:01:1635205:40:55-382
#12 179356Ratajewicz MaciekWARSZAWATriWawa1980M35­395100:39:5941300:04:5502:34:4120500:02:1001:44:5314505:06:38-175
#13 369317Siemiński RadosławKRAKÓWGTX Team1981M35­399800:40:0041400:06:0402:52:1245900:03:0301:54:2926205:35:48-358
#14 43481Jaworski ArturPOZNAŃFabryka Triathlonu1988M25­293000:40:0141500:06:1102:44:3036200:02:4002:16:1950405:49:41-418
#15 331119Diering TomaszPOZNAŃRowery Małgośka1987M30­346800:40:1241600:05:2202:45:0837400:02:1901:56:3929005:29:40-322
#16 403241Lis PawełROKITNICAJastrzębie Łaskie1983M30­348000:40:1441700:07:0202:32:5018500:03:2202:19:1452505:42:42-390
#17 351662Welzer DariuszOŁAWAWELDA Team1973M40­448900:40:1441800:05:4502:39:3829900:03:3702:04:0538805:33:19-342
#18 361494Dajczer RafałWARSZAWAPKO BP SA1977M40­449300:40:1541900:05:2202:48:2241800:03:0501:58:0430805:35:08-351
#19 537618Baran JarosławWROCŁAW1974M40­4413600:40:1842000:04:3902:52:5446400:03:1802:33:1458806:14:23-515
#20 466122Smętkiewicz Aleksandra KrakówSBO Shell/ I do things My Way 19871987K30­34600:40:1942100:05:4402:52:4646300:02:5902:14:5248705:56:4018-
#21 562469Mosur KamilWARSZAWA1977M40­4414100:40:2242200:06:2003:06:2457100:04:5902:22:5754606:21:02-535
#22 516678Mrówka MaciejWARSZAWAIRONANT.PL1972M45­495700:40:2342300:06:3802:43:5535400:04:1002:32:1258406:07:18-494
#23 458803Łączny LeszekBORKOWICE1961M55­59600:40:2442400:06:3702:50:1143500:03:0802:14:0447905:54:24-441
#24 261447Szymański PrzemysławTRZCIANKARewizor TRI1978M35­397100:40:2542500:05:2102:31:1516200:02:3601:59:5533405:19:32-254
#25 451386Woźniak Piotr RafałWARSZAWAAccelerating Poland1979M35­3911700:40:2642600:07:2702:57:5151500:04:3302:01:4935605:52:06-434
#26 393621Cichosz RobertJELCZ­LASKOWICE1974M40­449900:40:2842700:05:5802:44:4436600:02:4002:06:3241405:40:22-380
#27 355328Grela MarcinKRAKÓWKrwawe Suty1981M35­399400:40:2942800:05:1602:52:0645700:02:5301:53:2225305:34:06-346
#28 363176Kijak IreneuszPOZNAŃAlleSport.pl1985M30­347300:40:3042900:05:0302:49:5443200:02:1501:57:2930105:35:11-353
#29 425276Kopaczyński PiotrKROTOSZYNLAB1982M35­3911400:40:3043000:07:2302:45:0437300:03:1002:05:5940505:48:06-41000:06:00
#30 389588Szczęsny FilipSZUKALICESzukalice Heros1975M40­449800:40:3043100:07:3802:42:0233200:02:5802:05:5940605:39:07-376
#31 46432Główka PawełŻARYTriathlon Mietków Team1991M25­293400:40:3243200:05:1702:55:5249900:02:5002:10:2645105:54:57-447
#32 475732Drzewiecki JacekPUSZCZYKOWO1970M45­495200:40:3343300:07:0302:49:3942600:04:1802:16:5850905:58:31-456
#33 611198Pawłowski KrzysztofWAŁBRZYCH1984M30­3410800:40:3443400:08:0203:12:2559800:04:2402:43:5962006:49:24-575
#34 61640Goździewicz FilipPOZNAŃ1991M25­294800:40:3643500:06:5503:09:0658100:03:3602:53:3362806:53:46-579
#35 290595Bielerzewski JakubWARSZAWASMG Runners1974M40­447300:40:3943600:06:4702:50:4844300:02:5101:42:5411605:23:59-282
#36 406451Fedoruk PiotrPOZNANW TRI Team1978M35­3911000:40:4043700:05:5102:44:2135900:03:4502:08:5843905:43:35-393
#37 340254Waligórski ŁukaszWOLSZTYNWolsztyński Klub Biegowy1983M30­347000:40:4143800:05:5402:38:4127700:02:5002:02:3636905:30:42-331
#38 356200Niedziałkowski JanPOZNAŃ1984M30­347200:40:4343900:06:4802:47:5441100:03:1501:55:3927905:34:19-347
#39 352703Bielawski RobertDOBROSZYCEKancelaria Bielawski1971M45­493700:40:4444000:06:3102:40:3031300:03:3602:02:2136405:33:42-343
#40 468260Sokołowski ŁukaszPOZNAŃVELOCITY WARSZTAT TRENINGU1983M30­349200:40:4744100:04:2102:51:4345000:03:4702:16:0750105:56:45-449
#41 478545Michalak AdrianPOZNAŃFred&Waloy1976M40­4411700:40:4744200:05:5602:51:4745100:04:2802:16:1050205:59:08-459
#42 450264Konczewicz AdamTARNOWSKIE GÓRY1982M35­3911600:40:4944300:07:0402:48:2041600:02:4402:13:0446705:52:01-433
#43 292508Goździewicz PawełGDYNIAbiegamyrazem.pl1977M40­447400:40:5244400:06:0402:38:4027600:03:1501:55:1627405:24:07-284
#44 362593Jakubowski SzymonPOZNAŃAganjastan1975M40­449300:40:5444500:05:5602:45:4038200:03:1401:59:2432705:35:08-351
#45 523650Rybakowski FilipPOZNAŃUM Poznań1973M40­4413000:40:5544600:07:2302:58:3851900:03:5402:18:2051606:09:10-501
#46 419252Goliński ŁukaszŁÓDŹVitadiet Sport Team1983M30­348300:40:5744700:06:4102:55:1349200:02:3602:00:1734005:45:44-404
#47 270358Binkowski AdrianGZINProfessionalHR/CB1631980M35­397300:40:5944800:05:3602:33:1519100:04:1101:56:5929705:21:00-263
#48 459784Skiba WłodzimierzPOZNAŃStowarzyszenie Triathlonowe U64 Poznań64M50­541800:41:0544900:07:0702:56:1250500:03:2502:06:3841605:54:27-442
#49 388807Markowski DariuszPOLANICA ZDROJ1959M55­59400:41:0945000:05:4102:46:1539100:03:1302:02:4137305:38:59-375
#50 402483Nowak PawełNIEPORĘTTriNEGU1977M40­4410100:41:1045100:07:1102:37:4125900:05:5502:10:3445305:42:31-389
#51 617686Wola RadosławSOSNOWIECNiwka1972M45­497100:41:1145200:08:3403:09:2058400:04:0302:50:3862706:53:46-579
#52 299521Barwinski PiotrWARSZAWANeonteam1976M40­447500:41:1245300:05:2902:45:1637600:02:4001:50:2120305:24:58-291
#53 407123Laskowski ŁukaszPOZNAŃSzybkie Pedały1987M30­348100:41:1545400:05:5302:56:2250600:03:1201:56:5329605:43:35-393
#54 469620Fleiszar TymoteuszGRUSZCZYNWÓJTOWICZ TRI TEAM1974M40­4411500:41:1645500:07:0302:50:0943400:04:1202:14:1748305:56:57-451
#55 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 106762Nosek MaciejBOCHNIAStowarzyszenie Aktywnych SPRINT1967M50­54300:41:1945600:04:3202:18:584600:02:1101:46:1015704:53:10-105
#56 473159Matyla RomanWROCŁAWTriathlon Mietków Team1986M30­349300:41:2045700:05:5202:44:2236100:03:2702:23:2054705:58:21-454
#57 219594Tyszka DariuszWARSZAWAAKS Polonia Warszawa1975M40­445700:41:2045800:05:0002:32:5118600:02:4501:50:1020105:12:06-214
#58 561297Golda­Wojtkowiak KasiaSOKOLNIKI GWIAZDOWSKIENorson1982K35­391000:41:2745900:06:1503:07:5857600:03:5602:21:0854106:20:4427-
#59 501605Kapłowski JerzyWAŁBRZYCH19741974M40­4412500:41:2946000:07:1703:03:4856100:05:2802:06:3341506:04:35-480
#60 438209Czekalska MariaPOZNAŃ1984K30­34500:41:3246100:05:2602:55:3449600:02:3502:04:5339505:50:0017-
#61 598656Drynkowski Michał JakubŁÓDŹICS1973M40­4415400:41:3346200:08:4802:57:5751600:06:5902:45:5762306:41:14-565
#62 415734Lewardowski KonradPOZNANKuny Strzeszyn1970M45­494500:41:3346300:07:4502:48:4442100:04:2002:02:4337405:45:05-400
#63 260753Jagiełka KrzysztofLESZNOREAL 64­sto1968M45­492600:41:3346400:05:1102:34:5321000:02:3701:55:1427305:19:28-253
#64 483216Dropik ŁukaszPOZNAŃ1984M30­349500:41:3446500:05:4602:55:2449300:02:4602:14:5949006:00:29-464
#65 559533Leśniewicz MariuszKONIN1976M40­4414000:41:3546600:07:4003:00:5453600:05:1402:24:0454906:19:27-533
#66 3879Dębski DanielWAŁBRZYCHMTB VOTUM MTB WROCŁAW1968M45­494200:41:3946700:05:1402:43:5935500:02:4402:05:1139905:38:47-374
#67 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !329804Nowicki LeszekINOWROCŁAWINONOWIKI1961M55­59100:41:3946800:05:2702:45:4638300:02:4201:53:1825105:28:52-320
#68 2238Święcicki ArkadiuszKIEKRZWKPZ Minus1978M­PRO700:41:4046900:04:2802:31:5117100:02:1001:52:3623505:12:45-218
#69 509387Maliszewski BolesławZIELONA GÓRAApator Rector1979M35­3913000:41:4047000:06:4402:59:0252600:03:3202:15:0449106:06:02-487
#70 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !339797Leśniewski TomaszPOZNAŃ1962M55­59200:41:4447100:05:3402:54:0348000:02:2401:46:5616405:30:41-330
#71 353465Augustynowicz AndrzejLEGNICAEylert Legnica1977M40­449000:41:5047200:07:0002:41:5732800:02:5102:00:2134105:33:59-344
#72 310416Gajewski GrzegorzWARSZAWALUFT Tri1979M35­397900:41:5447300:06:1602:44:5937100:02:5901:50:1920205:26:27-301
#73 431221Suwara AleksandraGDAŃSKF3Team1984K30­34400:41:5647400:06:0102:56:0350200:02:5302:02:1536105:49:0816-
#74 498749Kozieł AndrzejPONIATÓW19691969M45­495400:41:5647500:05:5302:44:2136000:03:5502:27:5557106:04:00-477
#75 62195Wawrzyniak KarolSIEMIANICE1988M25­294900:41:5747600:05:5302:54:2948400:07:4703:11:1663307:01:22-581
#76 433710Hadaś KrzysztofPLEWISKACSWląd. Poznań1971M45­494800:41:5947700:10:1102:59:3953000:03:3501:54:0125805:49:25-417
#77 33680Jędrkowiak PiotrGDAŃSKF3TEAM1988M25­292500:42:0147800:04:2302:50:1743600:02:2801:51:1621205:30:25-327
#78 460561Jackowicz RafałSOBÓTKATriathlon Mietków TEAM1975M40­4411100:42:0247900:06:3103:02:2955400:03:3401:59:5333305:54:29-443
#79 565590Kałużny BartoszKROTOSZYN1975M40­4414300:42:1048000:06:3002:53:4947500:04:1602:36:4059706:23:25-537
#80 354637Somerlik AdamCIESZYN1973M40­449100:42:1048100:04:4602:44:1335700:02:4802:00:0533605:34:02-345
#81 484412Kobierski RadekWARSZAWAPKO Bank Polski1979M35­3912400:42:1248200:07:0302:55:3549700:03:5002:12:0246006:00:42-465
#82 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !391811Waligórski RyszardWOLSZTYNWolsztyński Klub Biegowy1957M60­64200:42:1248300:06:1402:46:4840000:04:1702:00:2134205:39:52-378
#83 423255Dziamski MarcinWARSZAWATriWawa1983M30­348400:42:1448400:05:3902:41:5832900:02:4602:14:1148105:46:48-408
#84 590543Ciborowska KatarzynaJASŁOKS SPEED JASŁO1976K40­44800:42:1548500:06:4303:01:4654900:04:1002:40:2961406:35:2332-
#85 224720Janiszewski ArkadiuszŚRODA ŚLĄSKAGT RAT1971M45­491700:42:1648600:05:5602:29:5014400:02:2901:52:2023105:12:51-219
#86 504334Ciężkowski MichałNOWA WIEŚ KRÓLEWSKA1981M35­3912700:42:1748700:06:4903:01:0453800:03:4202:10:5545406:04:47-483
#87 58357Sobkowiak MaciejKROTOSZYNKS KROTOSZ KROTOSZYN1989M25­294300:42:2048800:06:3903:01:2054400:04:0402:37:5460506:32:17-552
#88 622428Furgoł MichałWROCŁAWLitwin Triathlon Team1978M35­3914000:42:2048900:06:5203:11:3259500:03:2102:58:1862907:02:23-583
#89 601667Kluczyński TomaszPOZNAŃSzarotkowa1972M45­496600:42:2049000:07:4303:09:2558500:04:5702:37:2660106:41:51-567
#90 533489Kleiber PiotrLUSÓWKOWUEF Tri Team1977M40­4413500:42:2249100:06:3903:07:1357400:03:2602:12:2246306:12:02-511
#91 549293Sroka JoannaWROCŁAWTriathlon Mietków Team1982K35­39800:42:2549200:05:5803:05:5956800:03:2302:19:2352606:17:0824-
#92 413313Baryła MarzannaSTRZELINStrzelin1982K35­39500:42:2549300:05:4703:01:5555000:02:5801:51:5522205:45:0015-
#93 400393Nettmann MateuszSIEROSŁAWFTI Racing Team Triathlon1979M35­3910800:42:2649400:06:0202:43:2434200:03:5502:06:0340705:41:50-387
#94 585281Skołozdrzych KarolPOZNAŃRAKIETA POZNAŃ1982M35­3913800:42:2749500:06:3702:54:5749000:03:3402:45:3862206:33:13-554
#95 200774Wisniewski ZbigniewBRZOZARowerowa Brzoza / Brzoza Biega1966M50­54600:42:3049600:06:2902:38:0326800:03:2901:38:256805:08:56-196
#96 346462Jozwiak KrzysztofSIEDLCEYulo Run Team1977M40­448800:42:3149700:07:2002:46:1739200:02:4201:52:5824305:31:48-337
#97 289425Wiśniewski KrzysztofWAŁBRZYCH1978M35­397600:42:3449800:06:2302:36:4224200:03:0201:55:0927105:23:50-281
#98 257705Krakowiak IreneuszMYSŁOWICE1971M45­492300:42:3449900:06:1602:35:5523100:02:3601:51:5522305:19:16-250
#99 47052Chwalisz ŁukaszBOLEWICEVOLKSWAGEN POZNAŃ1990M25­293500:42:3550000:08:1902:48:5842200:03:2802:13:5847705:57:18-452
#100 532642Filipowski ZenonKOMORNIKIWójtowicz TRI Team / SCIM1973M40­4413400:42:3650100:08:0702:59:4053100:03:3402:17:4251406:11:39-510

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności