Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

Triathlon Sieraków

Wyniki - 28 maja 2017, Sieraków

Cityzen_ General
Msc
Nr
Rok
Kat
T1
T2
K
M
-
-
-
-
-
-
-
#1 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 13521Kistowski KacperPOZNAŃWUEF Tri Team1993M18­24300:39:4340000:05:1902:11:03800:02:0902:00:1033804:58:24-132
#2 229484Gontarz JarosławKOZIENICETRI Engines1977M40­446000:34:2515500:05:4102:34:4220600:03:0401:55:3627705:13:28-224
#3 200774Wisniewski ZbigniewBRZOZARowerowa Brzoza / Brzoza Biega1966M50­54600:42:3049600:06:2902:38:0326800:03:2901:38:256805:08:56-196
#4 294155Jastrzębski WojciechOPALENICAFabryka Triathlonu1986M30­346400:36:1024400:04:2702:26:2611200:03:2002:13:5447605:24:17-286
#5 88652Andrzejczyk SebastianWARSZAWANeON Team1973M40­442700:32:409500:04:3702:22:217000:02:3301:47:3617404:49:47-88
#6 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !386541Borowik JoannaNOWE OPOLETriathlon Siedlce Club1976K40-­44200:48:5760900:05:4202:41:4532700:03:1201:59:1032105:38:4613-
#7 242103Hadryś TomaszWROCŁAWTMT Triathlon Mietków Team1987M30­345500:44:0053200:05:1902:48:2741900:02:1701:35:384905:15:41-236
#8 98615Dembiński MarekPOZNAŃWójtowicz TRI Team1974M40­442900:28:28900:04:4502:30:0014800:02:1501:46:2315804:51:51-97
#9 628401Ptak ArkadiuszWILKSZYNSpartanie Dzieciom1979M35­3914200:46:2557900:08:4303:25:5862100:04:5102:50:2862607:16:25-588
#10 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !10530Wojnar RobertTORUŃFOR SALE1976M40­44100:35:2821400:03:5102:13:281200:01:5901:25:42504:20:28-10
#11 343768Baran JacekGOLINAKB Wartko1967M50­541300:43:4352800:05:0702:43:4635000:02:4101:56:0528605:31:22-334
#12 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !6450Kowalczyk MarekBYDGOSZCZENDUSPORT1978M35­39100:32:057500:03:5302:13:201100:01:5601:23:25204:14:39-6
#13 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !11552Nagórski KamilWARSZAWANeon Team1975M40­44200:28:12700:04:0302:20:475500:01:5401:26:11704:21:07-11
#14 492856Traczyk GrzegorzKIEKRZ1984M30­349700:53:3162500:07:4003:02:0455300:04:5001:55:0126906:03:06-473
#15 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !554Rajca MichałWROCŁAWGT RAT1990M25­29100:30:504000:04:5902:09:58300:02:0301:23:14104:11:04-5
#16 366423Deutschman PiotrWROCŁAWGT RAT1978M35­399500:35:0019200:05:0402:43:2034100:03:1402:08:5643805:35:34-355
#17 82321Witkowski DamianKROTOSZYN1981M35­392200:33:0010400:04:3702:27:0611600:01:5301:41:4710404:48:23-82
#18 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !14777Kaucka AlicjaBIELAWABAT1988K25­29100:36:1725200:04:5002:36:0223300:02:1901:41:008905:00:284-
#19 244544Mąka WojciechGRANICATriWawa1976M40­446300:34:2715600:06:0002:32:3618300:02:4301:59:5733505:15:43-238
#20 45360Nowicki ŁukaszPOZNAŃ1989M25­293300:39:4139900:06:4702:54:3248500:03:2702:08:0442905:52:31-436
#21 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 245265Ruta KarolinaSWARZĘDZMOTIV HOME TEAM1982K35­39300:46:1857600:04:1502:36:2723800:02:2901:47:0416705:16:337-
#22 47052Chwalisz ŁukaszBOLEWICEVOLKSWAGEN POZNAŃ1990M25­293500:42:3550000:08:1902:48:5842200:03:2802:13:5847705:57:18-452
#23 48206Bułeczka PawełZDUŃSKA WOLAGATTA BIKE TEAM1984M30­341700:36:4627500:03:4102:14:371600:02:5101:39:407804:37:35-48
#24 569783Kosioł AndrzejWROCŁAWWKW Wiadrus1964M50­542400:46:4858400:07:1803:19:5761700:04:3302:06:1140906:24:47-541
#25 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 112757Hawrot SylwesterGOLENIÓWCROWN GOLENIOW1968M45­49300:31:255100:04:4902:37:2225700:02:1701:38:327104:54:25-109
#26 376213Dalewski AlekWARSZAWA1984M30­347600:39:0437800:05:2702:46:4039800:02:5102:03:0837805:37:10-364
#27 428685Kapuściński ZbigniewSZCZECINGrupa Azoty1972M45­494700:44:3454300:07:2003:07:3357500:03:5401:45:2315005:48:44-413
#28 545485Marchwiński RafałUSZCZYNTri Aktywny Piotrków1977M40­4413800:39:0637900:06:1802:52:2546000:04:4802:33:3358906:16:10-522
#29 2238Święcicki ArkadiuszKIEKRZWKPZ Minus1978M­PRO700:41:4046900:04:2802:31:5117100:02:1001:52:3623505:12:45-218
#30 519660Puchalski PiotrWROCŁAWPZU SPORT TEAM1973M40­4412900:44:4854600:09:5903:10:0758900:04:4901:58:1030906:07:53-497
#31 281780Con LesławDREZDENKODrużyna Szpiku1965M50­54900:34:3516500:05:5402:39:5230700:03:1801:59:0231905:22:41-273
#32 536235Stęchły JakubBYTOMCityZen1983M30­349900:47:0158700:06:3803:03:2355900:03:1202:13:4047506:13:54-514
#33 505151Prokop PaulinaWARSZAWATriWAWA1986K30­34700:43:4052500:06:1802:59:4353200:03:0202:12:2246206:05:0522-
#34 269524Członkowski GrzegorzPOZNAŃDziki z Moraska1976M40­446800:32:127900:05:4402:34:5721500:03:0601:58:5431805:20:53-26200:06:00
#35 308776Krasuski MirosławSIEDLCETriathlon Siedlce Club1966M50­541100:39:5140400:05:5102:36:5825000:04:1501:59:1132205:26:06-299
#36 401349Brewka WojciechPIERWOSZOWGT RAT1981M35­3910900:34:4117300:05:2302:56:4150700:03:0302:02:1636205:42:04-388
#37 225391Kita TomekPOZNAŃSpecShop Team1979M35­396200:34:2115300:04:5702:34:1019900:02:5001:56:4029305:12:58-220
#38 249600Ćwik DarekBIELSKO­BIAŁAHUSSE TEAM1974M40­446400:44:1453700:06:5802:43:1133800:02:5001:40:038405:17:16-242
#39 173283Maciejewski KarolNADOLICE WIELKIETriathlon Mietków Team1982M35­394800:39:5640900:04:2202:26:2911400:02:2801:52:4123905:05:56-169
#40 483216Dropik ŁukaszPOZNAŃ1984M30­349500:41:3446500:05:4602:55:2449300:02:4602:14:5949006:00:29-464
#41 261447Szymański PrzemysławTRZCIANKARewizor TRI1978M35­397100:40:2542500:05:2102:31:1516200:02:3601:59:5533405:19:32-254
#42 78592Hoffmann WojciechKRAKÓWKorona Masters1975M40­442200:29:261600:03:4302:18:284200:02:0101:53:2025204:46:58-78
#43 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !1478Kimmer JakubZELÓWBieging Team Zelów1988M25­29200:29:261500:03:3502:18:113700:01:5401:29:161604:22:22-14
#44 290595Bielerzewski JakubWARSZAWASMG Runners1974M40­447300:40:3943600:06:4702:50:4844300:02:5101:42:5411605:23:59-282
#45 266532Głód TomaszJÓZEFOSŁAWAccelerating Poland1976M40­446600:37:0429600:06:5102:43:1934000:04:0801:49:0418805:20:26-259
#46 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 2958Stempniak AdrianŚREMCiacho Team Triathlon1989M25­29300:34:0914000:04:0002:18:183900:01:5701:33:313604:31:55-29
#47 330299Betlej HubertKRAKÓWEskadra Kraków1982M35­398700:48:5260800:05:2302:28:2712800:03:2002:03:0037605:29:02-321
#48 412497Sip WojciechDREZDENKO1977M40­4410200:46:0357200:09:0902:43:3434500:05:4402:00:2934405:44:59-398
#49 59614Wierzbicki GrzegorzSIEDLCETriathlon Siedlce Club1974M40­441600:33:3211900:04:4602:23:287700:02:4301:35:084404:39:37-59
#50 486649Chrzan PiotrSZCZECINKolarze z Górki "Ciśnij" TEAM1973M40­4412000:47:5959400:04:4902:42:5233500:02:5802:22:3554406:01:13-467
#51 475732Drzewiecki JacekPUSZCZYKOWO1970M45­495200:40:3343300:07:0302:49:3942600:04:1802:16:5850905:58:31-456
#52 350721Protasiewicz PiotrKONINImageCyclingTeam1970M45­493600:43:1051100:05:4502:33:0318900:03:2302:07:3442305:32:55-341
#53 418263Oczkoś WojciechPOZNAŃRAKIETA POZNAŃ1982M35­3911200:35:0519600:05:3202:45:5038600:03:2102:15:4649705:45:34-403
#54 158395Malaczewski ŁukaszWROCŁAWGVT1979M35­394300:28:02600:04:0202:25:4210200:02:1102:01:5135705:01:48-154
#55 58357Sobkowiak MaciejKROTOSZYNKS KROTOSZ KROTOSZYN1989M25­294300:42:2048800:06:3903:01:2054400:04:0402:37:5460506:32:17-552
#56 427536Sobański TomaszMYŚLIBÓRZepidemiasportu.pl1976M40­4410600:33:1211000:04:0202:30:0514900:01:5902:39:2361005:48:41-411
#57 356200Niedziałkowski JanPOZNAŃ1984M30­347200:40:4343900:06:4802:47:5441100:03:1501:55:3927905:34:19-347
#58 155706Rutkowski RobertMYŚLIBÓRZepidemiasportu.pl1971M45­49900:33:2011300:05:5702:36:5925100:02:4801:42:3711205:01:41-151
#59 385699Wieczorek MaciekPOZNAŃWilki Morskie1972M45­494100:43:0650900:08:5102:43:3534600:03:5201:59:0932005:38:33-373
#60 122632Hubko MarekSŁUBICETriathlon serwis1974M40­443300:36:0023600:05:3102:26:1811100:03:0301:45:5415304:56:46-119
#61 174261Gryzel AdamKIEŁPINPKO BP1982M35­394900:37:4032400:05:0102:28:2812900:02:4401:52:1522905:06:08-170
#62 268509Koronkiewicz AdamWROCŁAWCS IRONMAN1977M40­446700:34:3216100:07:1602:28:4213200:02:4802:07:1642005:20:34-261
#63 611198Pawłowski KrzysztofWAŁBRZYCH1984M30­3410800:40:3443400:08:0203:12:2559800:04:2402:43:5962006:49:24-575
#64 501605Kapłowski JerzyWAŁBRZYCH19741974M40­4412500:41:2946000:07:1703:03:4856100:05:2802:06:3341506:04:35-480
#65 119538Bartoszewski Grzegorz DługołękaLITWIN TRIATHLON TEAM1976M40­443100:33:3712500:04:4502:29:2113800:01:5101:46:3716104:56:11-116
#66 465384Idzikowski PiotrSUCHY LASBike'owe wyprawy1979M35­3911900:35:5123100:05:2602:46:1839300:03:0302:24:5455605:55:32-448
#67 143117Łukaszewicz DawidWROCŁAWMultiendurance Wrocław1987M30­343300:31:234800:05:3702:30:0014700:03:3701:49:2019004:59:57-140
#68 3879Dębski DanielWAŁBRZYCHMTB VOTUM MTB WROCŁAW1968M45­494200:41:3946700:05:1402:43:5935500:02:4402:05:1139905:38:47-374
#69 30327Mądry TymoteuszPOZNAŃWójtowicz TRI TEAM1992M25­292300:34:0013500:06:3002:43:5135100:02:5201:58:1231105:25:25-295
#70 420576Mikołajczak ŁukaszPOZNAŃBE3 Cityzen Poznań1975M40­4410400:32:459900:06:4702:47:2740500:03:5702:14:5548805:45:51-405
#71 161368Michałowski MarcinSZCZECINSzczeciński klub rowerowy GRYFUS1980M35­394400:35:1019900:04:3902:27:3711700:02:4801:52:3223405:02:46-157
#72 182268Lewandowski TomaszPOZNAŃXTM1982M35­395300:32:409400:05:5202:35:4222500:03:1701:49:3919505:07:10-178
#73 188742Partyka PiotrPROMIENKO1969M45­491400:36:1625100:06:0202:34:2720100:02:5901:48:0518105:07:49-184
#74 452223Malicki ŁukaszBYDGOSZCZKlinika Triathlonu1984M30­349100:32:107800:05:0102:59:0952800:03:0102:13:0746905:52:28-435
#75 140359Słowiński DamianPOZNAŃUKS Cityzen_/Be31980M35­393900:37:4132700:05:2202:29:4014100:02:3501:44:0013004:59:18-137
#76 338888Zbierajewski MichałSZYDŁOWOTropeda Szydłowo1980M35­398900:39:3939800:04:3802:36:5224500:02:0202:07:2542205:30:36-329
#77 180405Zbierajewski BartoszPOZNAŃDrużyna Wilka1979M35­395200:36:5027800:05:4302:24:428800:03:3101:56:0528505:06:51-176
#78 195257Kowalski ŁukaszSŁUBICEFSL VERUS AOK.pl TEAM1983M30­344700:35:2320900:04:2302:30:1815200:02:3001:55:5728305:08:31-191
#79 160228Pietrzyk PiotrTRZEBNICA1984M30­343700:33:4813000:04:5402:36:5724900:02:2901:43:5812905:02:06-156
#80 424322Kolber BartłomiejPOZNAŃKoliberek1981M35­3911300:39:5240600:06:2002:54:0347900:02:3902:04:2739005:47:21-409
#81 415734Lewardowski KonradPOZNANKuny Strzeszyn1970M45­494500:41:3346300:07:4502:48:4442100:04:2002:02:4337405:45:05-400
#82 46432Główka PawełŻARYTriathlon Mietków Team1991M25­293400:40:3243200:05:1702:55:5249900:02:5002:10:2645105:54:57-447
#83 369317Siemiński RadosławKRAKÓWGTX Team1981M35­399800:40:0041400:06:0402:52:1245900:03:0301:54:2926205:35:48-358
#84 507308Sawicki ArkadiuszWROCŁAW1982M35­3912800:37:2931600:07:1002:52:2846100:03:2502:24:5155406:05:23-485
#85 238744Szpiter TomaszZŁOTORYJAOLAWS ZŁOTORYJA1969M45­492100:36:1925500:05:2102:35:5122900:02:1901:55:3827805:15:28-232
#86 586816Wepa WiesławCHEŁMChełmska Grupa Triathlonu1956M60­64500:44:5455100:06:3103:11:2259300:03:1802:27:2356706:33:28-555
#87 354637Somerlik AdamCIESZYN1973M40­449100:42:1048100:04:4602:44:1335700:02:4802:00:0533605:34:02-345
#88 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !116815Grzanka AntoniKOZIEGŁOWY1956M60­64100:39:5641000:06:1902:28:1112400:02:4301:38:437404:55:52-113
#89 146603Łytek MarcinBIELAWASchmersal ­Trening1974M40­444100:34:4217700:04:5802:31:4716900:02:2101:46:3416005:00:22-143
#90 47572Rabenda MarcinPIELGRZYMKA20061975M40­441100:36:2325900:04:3202:23:598100:01:5201:30:071904:36:53-47
#91 93413Wroński TomaszLUTYNIA1979M35­392600:29:341800:05:0302:35:4722700:02:2101:38:367204:51:21-92
#92 589787Pędowski WojciechGLIWICEOK! Sport1964M50­542600:44:2754100:07:1303:11:0159100:04:4202:27:5457006:35:17-558
#93 53888Jarmużek MikołajSKRZYNKIInformatyk1988M25­293800:45:2055600:07:5102:49:5143000:04:2302:27:0656506:14:31-516
#94 348269Martynowski ŁukaszOPOLE1982M35­399300:36:5828800:06:2302:48:1541500:02:3601:57:4530405:31:57-339
#95 511312Greguła MaciejSZCZECIN20091982M35­3913100:43:2851700:06:3502:55:3249500:04:0202:10:5645506:06:33-48900:06:00
#96 240564Perunovs JurisVENTSPILSZoorbagan1975M40­446100:43:0150700:06:1302:35:5423000:03:1801:47:1116805:15:37-234
#97 349144Koch PrzemekŚREM1986M30­347100:36:3426600:06:1902:36:5624600:03:2402:09:2844105:32:41-340
#98 56443Gonczarek BartoszWROCLAWExplain Everything1978M35­391200:33:3712400:04:0902:22:046400:02:0601:37:196004:39:15-56
#99 49248Borowiak RafałSŁUBICEJOKŚ Team1983M30­341800:31:486500:03:5802:29:3514000:01:4901:30:512304:38:01-49
#100 145717Walaszczyk WojciechJASŁOJSC Jasło1971M45­49600:37:2431100:06:1702:28:3813000:03:2801:44:3413905:00:21-142

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport poznanbiega.pl http://www.cityzenklub.pl http://12tri.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności