Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

5. PKO Półmaraton Solidarności

Wyniki - 3 czerwca 2017, Lublin

Cityzen_ General
Msc
Nr
Rok
Kat
M
K
-
-
#1 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !20111Pastorova PetraDobraCZE/ Mk Seitl Ostrava77K401-501:21:3900:13:4115.50
#2 60324Marin Irigaray AlbertoAlmeriaESP87M301852-01:31:1700:23:1913.90
#3 334652Sokol MagdalenaAltfraunhofenGER84K3011-3001:51:3700:43:3911.30
#4 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !164Matheka Benard MuindeEldoretKEN/ Benedek-team88M2011-01:07:5800:00:0018.60
#5 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !265Too Silas KipronoEldoretKEN/ Benedek-team88M2022-01:08:0000:00:0218.60
#6 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !363Kemboi HenryEldoretKEN/ Benedek-team81M3013-01:08:0400:00:0618.60
#7 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !961Barsosio Stellah JepngetichEldoretKEN/ Benedek-team93K201-101:14:0400:06:0517.10
#8 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !1362Oigo Christine MoraaEldoretKEN/ Benedek-team86K301-201:15:1200:07:1416.80
#9 46612Sokół BogumiłOpocznoPOL59M50439-01:28:0700:20:0914.40
#10 302409Kurzydło BartoszLubskoPOL86M30111Woje/240275-01:49:4000:41:4211.50
#11 558462Siekierda GrzegorzRzeszówPOL/ -84M30188476-02:06:2800:58:2910.00
#12 47802Rapa MariuszLublinPOL/ Rozbiegamy Biznes E.u.76M409Woje/2940-01:28:3200:20:3314.30
#13 303781Wójcik MichałLublinPOL/ Forrest Gump Running Team81M30112Woje/241276-01:49:4800:41:5011.50
#14 559435Malinowski JarosławRykiPOL70M40142Woje/445477-02:06:4100:58:4310.00
#15 4836Maciejewski PiotrLublinPOL82M3013Woje/3041-01:28:5100:20:5314.20
#16 304460Wysocki DanielKraśnikPOL/ Kraśnik Biega77M4083Woje/242277-01:49:5000:41:5211.50
#17 560478Sadura MarekNiemcePOL/ Biegniemy Po Ciastki87M30189Woje/446478-02:06:4300:58:4510.00
#18 49766Olszewski PawełDysPOL89M2014Woje/3142-01:29:0000:21:0214.20
#19 305748Pawłat WaldemarKrzczonówPOL64M5020Woje/243278-01:49:5300:41:5511.50
#20 561463Kosierkiewicz GrzegorzKielcePOL/ Karole73M40143479-02:06:5400:58:5610.00
#21 50112Bil MarcinLublinPOL/ Litpolukrbrig75M4010Woje/3243-01:29:1900:21:2014.20
#22 306430Pirogow TomekŁoziska K/piasecznaPOL76M4084279-01:49:5300:41:5511.50
#23 562787Konopka RobertPuławyPOL76M40144Woje/447480-02:06:5900:59:0110.00
#24 51131Łukaszewski PiotrPoznańPOL/ Night Runners84M301444-01:29:2700:21:2814.20
#25 307679Sołdek JakubPoniatowaPOL96M2056Woje/244280-01:49:5300:41:5511.50
#26 563512Zadura AgnieszkaWarszawaPOL/ Sggw Runners92K2019-8302:07:0000:59:0210.00
#27 52202Hawryluk IreneuszKrasnystawPOL/ Stowarzyszenie Krasnystaw Biega69M4011Woje/3345-01:29:2700:21:2914.10
#28 308635Pacuszka JacekLeopoldówPOL/ -67M5021Woje/245281-01:49:5400:41:5511.50
#29 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !564507Wiktorek JadwigaŁódźPOL/ Niezrzeszony50K602-8402:07:1100:59:1310.00
#30 53765Węgrecki PawełKońskiePOL/ 25 Brygada Kawalerii Powietrznej88M201546-01:29:4600:21:4814.10
#31 309586Dębniak LeszekKraśnikPOL/ -68M4085Woje/246282-01:49:5400:41:5611.50
#32 56578Wrzos JoannaMichówPOL/ -99K2020Woje/448-8502:07:1200:59:1410.00
#33 5472Wiedro WojciechLublinPOL83M3015Woje/3447-01:30:0000:22:0214.10
#34 310743Kuzioła GrzegorzLublinPOL76M4086Woje/247283-01:49:5500:41:5711.50
#35 566715Kadziszewski RadosławPoznańPOL/ #teampoznan89M2093481-02:07:1200:59:1410.00
#36 55386Czuba KarolŚwidnikPOL/ Makaczumi88M2016Woje/3548-01:30:3500:22:3614.00
#37 311785Grenda PiotrJózefosławPOL81M30113284-01:50:0100:42:0311.50
#38 567711Stani MartynaLublinPOL92K2021Woje/449-8602:07:1800:59:199.90
#39 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !56638Maśloch PatrycjaWilkołazPOL/ Skb Kraśnik92K202Woje/36-801:30:3700:22:3914.00
#40 312369Litwinek MarekLubartówPOL/ Ww Team80M30114Woje/248285-01:50:0200:42:0311.50
#41 568414Majcherski PiotrLublinPOL73M40145Woje/450482-02:07:1800:59:209.90
#42 57487Stępniak MichałLublinPOL/ Banda Grudnia83M3016Woje/3749-01:30:4500:22:4613.90
#43 313449Bociarn RadosławLublinPOL/ Największa Armia Świata75M4087Woje/249286-01:50:1100:42:1211.50
#44 569737Radziwiłko KrzysztofLublinPOL99M2094Woje/451483-02:07:2200:59:249.90
#45 58183Kościk JakubWarszawaPOL85M301750-01:30:4900:22:5113.90
#46 314518Prażmo JoannaPuławyPOL74K4011Woje/250-2801:50:1300:42:1511.50
#47 570420Kos ŁukaszKatowicePOL/ Silesia Ktw79M30190484-02:07:2600:59:289.90
#48 59459Stanek BartoszŚmigielPOL/ Śmigiel88M201751-01:31:0200:23:0413.90
#49 3154Muszyński GrzegorzLublinPOL70M4088Woje/251287-01:50:1400:42:1611.50
#50 571827Nogal AdrianLublinPOL/ -95M2095Woje/452485-02:07:3500:59:379.90
#51 316617Zawiślak MichałLublinPOL90M2057Woje/252288-01:50:1900:42:2111.50
#52 572220Kmit AndrzejLublinPOL66M5040Woje/453486-02:07:3500:59:379.90
#53 61311Michalak PawełLublinPOL71M4012Woje/3853-01:31:2900:23:3113.80
#54 317543Żebrowska JolantaPuławyPOL/ Umcs Biega69K4012Woje/253-2901:50:2200:42:2311.50
#55 573807Olesiejuk AntoniLubortówPOL--487-02:07:3900:59:419.90
#56 62365Niemczyk DamianWarszawaPOL/ Dream Run83M301954-01:31:3100:23:3313.80
#57 31840Mazur AndrzejLublinPOL/ Kw Kotłownia/umcs Biega73M4089Woje/254289-01:50:2200:42:2411.50
#58 574297Walczak IzabelaLublinPOL84K3040Woje/454-8702:07:4000:59:429.90
#59 63283Wojtysiak PawełLublinPOL/ -81M3020Woje/3955-01:31:3300:23:3513.80
#60 319329Mazur DanielLublinPOL76M4090Woje/255290-01:50:3100:42:3311.50
#61 575481Larronde MelanieWarszawaPOL/ -73K4022-8802:07:4800:59:509.90
#62 64245Fajfer AdrianWrocławPOL87M302156-01:31:4600:23:4813.80
#63 320357Kalicki PiotrBełżycePOL/ Bełżyce I Okolice Biegają85M30115Woje/256291-01:50:3200:42:3411.50
#64 576561Babicz KarolLublinPOL/ Husaria Race Team90M2096Woje/455488-02:07:5600:59:589.90
#65 65752Piątek PawełFirlejPOL86M3022Woje/4057-01:31:5300:23:5513.80
#66 321352Komotajtis PawełLublinPOL76M4091Woje/257292-01:50:3200:42:3411.50
#67 577540Waśkowicz GabrielaLublinPOL98K2022Woje/456-8902:08:0701:00:089.90
#68 66391Korulczyk ŁukaszLublinPOL76M4013Woje/4158-01:31:5500:23:5713.80
#69 322706Dobrowolski JarosławDąbrowicaPOL77M4092Woje/258293-01:50:3300:42:3511.40
#70 578821Staszak RobertPiaskiPOL/ Makaron Team87M30191489-02:08:0901:00:109.90
#71 67115Michalik MarcinPoznańPOL/ Kp Poznań Grunwald87M302359-01:32:1500:24:1713.70
#72 323704Chatała MarekLublinPOL/ Szerokie Biega72M4093Woje/259294-01:50:4000:42:4111.40
#73 579607Ułanowski RomanLublinPOL75M40146Woje/457490-02:08:1001:00:119.90
#74 681Czelej RafałŚwidnikPOL/ Biegający Świdnik82M3024Woje/4260-01:32:2300:24:2413.70
#75 324186Pyszko PiotrŚwidnikPOL80M30116Woje/260295-01:50:4200:42:4411.40
#76 580771Liszcz ArkadiuszLublinPOL/ Zosia Samosia72M40147Woje/458491-02:08:1401:00:169.90
#77 69332Król KrzysztofŚwidnikPOL/ Rudacamperteam77M4014Woje/4361-01:32:2600:24:2813.70
#78 325775Piszcz DariuszRzeszówPOL74M4094296-01:50:4500:42:4711.40
#79 581598Rojek AgnieszkaŁęcznaPOL79K3041Woje/459-9002:08:1501:00:179.90
#80 70544Żurawski MichałLublinPOL/ Skpb Lublin84M3025Woje/4462-01:32:5600:24:5813.60
#81 326562Wójtowicz PawełKurówPOL/ -71M4095Woje/261297-01:50:5700:42:5911.40
#82 582445Ziółek AndrzejLublinPOL/ Największa Armia Świata85M30192Woje/460492-02:08:1501:00:179.90
#83 71155Marucha TomaszKrasnystawPOL/ Drużyna Ż85M3026Woje/4563-01:33:0900:25:1113.60
#84 327182Walicki WojciechLublinPOL70M4096Woje/262298-01:51:0700:43:0911.40
#85 583447Zwolakiewicz PrzemysławLublinPOL/ Największa Armia Świata79M30193Woje/461493-02:08:1601:00:189.90
#86 72691Zarębski KonradLublinPOL/ Pko Bank Polski81M3027Woje/4664-01:33:1700:25:1913.60
#87 328339Kurowski MarcinWarszawaPOL79M30117299-01:51:0800:43:0911.40
#88 584136Walczak RafałŚwidnikPOL/ Biegający Świdnik84M30194Woje/462494-02:08:1901:00:209.90
#89 73236Rejak MarekLublinPOL/ Helpgetfit77M4015Woje/4765-01:33:4200:25:4313.50
#90 329563Durczak MateuszLublinPOL/ -80M30118Woje/263300-01:51:1200:43:1411.40
#91 585692Sypniewska MagdalenaPuszczykowoPOL/ -84K3042-9102:08:2001:00:229.90
#92 74555Filip PawełLublinPOL/ Pszczółka Lublin71M4016Woje/4866-01:33:4200:25:4413.50
#93 330152Truk ArturMilejówPOL/ -76M4097Woje/264301-01:51:1700:43:1811.40
#94 586813Mazur SławomirLublinPOL/ Biegam Do Minus Sześciu80M30195Woje/463495-02:08:3501:00:379.80
#95 75153Wegiera AndrzejAbramowice PrywatnePOL/ Lubelska Grupa Triathlonu74M4017Woje/4967-01:33:4200:25:4413.50
#96 331287Soleikin RenatLublinPOL86M30119Woje/265302-01:51:2400:43:2511.40
#97 587244Lebowa TomaszLublinPOL74M40148Woje/464496-02:08:5001:00:529.80
#98 76204Mirosław DawidBorzechowPOL/ Megabełżyce.pl90M2018Woje/5068-01:33:4600:25:4813.50
#99 332429Cybulski TomaszLubartówPOL/ Provaluer.pl80M30120Woje/266303-01:51:3000:43:3111.40
#100 588550Krajewska MoniaTarzymiechy IiiPOL75K4023Woje/465-9202:08:5101:00:539.80

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport poznanbiega.pl http://www.cityzenklub.pl http://12tri.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności