Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

Leśnik - Lato

Wyniki - 3 czerwca 2017, Beskid Śląski

Enduhub Prime (Café Edition)

Pomóż budować największą bazę wyników w Polsce i dołącz do Enduhub Prime (Café Edition) !

  • Pełna funkcjonalność.
  • Bez żadnych umów i drobnego druczku, rezygnujesz kiedy chcesz.
  • Jedno expresso na miesiąc dla nas.

Kup Enduhub Prime Café za 7,99
Msc
Nr
Rok
-
#1 103159Adam ManiuraM1970PLSZOMBIERKI RUNNERSBYTOM07:08:12
#2 6202Adam WasiewiczM1983PLTRENERBIEGANIA.PLWARSZAWA04:14:56
#3 80187Adrian SkorczykM1981PLSPEED FEET 16KOSCIAN06:24:42
#4 26130Adriana KlappholzK1972PLBIEGIEM PRZEZ CHYBIECIESZYN05:07:35
#5 98216Agata SowińskaK1985PL#JANADALTYMZYJEBIERUŃ06:49:42
#6 104134Agnieszka JałowiecK1984PLKOPYTKA NIOSĄ MNIEOLKUSZ07:09:41
#7 99184Agnieszka RaczkiewiczK1979PLBB RUNNERSBIELSKO-BIAŁA06:51:26
#8 56201Agnieszka WalczakK1977PLPKO BP SABOLESŁAW05:53:47
#9 115170Anna NielabaK1978PLMIKOŁÓW07:58:01
#10 37157Arkadiusz MalecM1990PLBB RUNNERSBYSTRA05:32:39
#11 90176Arkadiusz OrzechowskiM1976PLMIECHOWICKA GRUPA BIEGOWABYTOM06:40:51
#12 63174Barbara Olschimke- MarmurowiK1973PLNIGHT RUNNERS ŚLĄSKKATOWICE06:03:59
#13 17158Bartosz MałkaM1982PLKNURÓW04:47:02
#14 16123Bartłomiej GorzkowskiM1978PLBTM RUNNERSTARNOWSKIE GÓRY04:45:00
#15 25141Bastek KaczorM1972PLRUNHOGS TYCHYTYCHY05:00:10
#16 84164Bogdan MokrzyckiM1977PLKIEROWCA TIR-APSZÓW06:29:38
#17 116315Bożena JakóbczykK1984PLBEŁCHATÓW07:58:31
#18 56Damian BronowskiM1980PLJANKOWICE04:10:38
#19 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 3179Daniel PieczonkaM1989PLCIESZYN04:00:51
#20 113110Dariusz CupiałM1966PLW POGONI ZA DUCHEMSOSNOWIEC07:53:56
#21 108215Dariusz WaluśM1985PLMIĘDZYBRODZIE BIALSKIE07:26:57
#22 1554Dawid StreitM1985PLBIELSKO-BIAŁA04:43:24
#23 4106Dominik GawlasM1982PLCIESZYN04:02:44
#24 86156Dominik MadusiokM1982PLBIELSKO-BIAŁA06:31:01
#25 20104Dorota BłachutK1983PLBB RUNNERSBIELSKO-BIAŁA04:53:36
#26 18139Dorota JonkiszK1966PLRYTM CZECHOWICE-DZIEDZICECZECHOWICE DZIEDZICE04:49:16
#27 120214Dorota TlatlikK1979PLPYSKOWICE08:12:15
#28 89173Elżbieta NiźnikiewiczK1980PLKLESZCZÓW06:40:47
#29 34107Ewa CieniawskaK1980PLEWA CIENIAWSKABYTOM05:25:29
#30 88172Grzegorz NiźnikiewiczM1976PLKLESZCZÓW06:40:47
#31 67211Izabela NiemczokK1983PLIMEILIN06:16:57
#32 38108Izabella CieniuszekK1979PLPRUSZKÓW05:32:47
#33 46146Jacek KonarzewskiM1973PLOLKUSZ05:38:54
#34 24205Jacek WójcikM1970PLSZOMBIERKI RUNNERSBYTOM04:58:16
#35 1192Jakub BaranM1982PLWARSZAWA08:09:51
#36 66178Jakub PawłowskiM1990PLKOTULIN06:13:08
#37 62185Jakub SidzinaM1982PLSPEED TEAM BRZESZCZEBRZESZCZE06:03:52
#38 7190Jakub StecM1989PLULTRA BESKID SPORTGODZISZKA04:15:36
#39 93180Janusz PrzyłudzkiM1952PLSTS BIEGATONMIKOŁÓW06:42:47
#40 49183Janusz PyszkoM1983PLWWW.GOHARDORGOHOME.PLSANOK05:43:32
#41 82182Jarosław PtakM1972PLKĘDZIERZYN-KOŻLE06:25:17
#42 102131Joanna HerokK1975PLBIELSKO-BIAŁA06:59:50
#43 22132Julia HonkiszK1991PLULTRASPIRE POLSKAKOZY04:57:20
#44 58122Justyna GibaszewskaK1976PLCHORZÓW05:54:44
#45 50136Justyna JanusK1989PLNIGHT RUNERS ŚLĄSKCHORZÓW05:43:32
#46 23128Kasia GrzegorzekK1985PLCZAS NA POLOWECZKIBIELSKOBIALA04:57:53
#47 42142Katarzyna Kanclerz-JanuszewskaK1966PLKOBIETY NA 5PLUSJASTRZĘBIE-ZDRÓJ05:35:02
#48 6445Katarzyna PolakK1968PLTEAM 360WARSZAWA06:06:37
#49 748Krzysztof BukałaM1974PLCZĘSTOCHOWA06:20:02
#50 32140Krzysztof JurewiczM1976PLSOSNOWIEC05:24:34
#51 60150Krzysztof KryszkM1976PLKATOWICE06:02:31
#52 1450Krzysztof SarnaM1987PLBIEŃKÓWKA04:40:48
#53 81121Laszlo GaalM1987HUKISKUNMAJSA06:25:12
#54 57213Maciej BiałyM1985PLBIELSKO-BIAŁA05:54:34
#55 53138Maciej JęcekM1985PLŁÓDŹ05:45:50
#56 55145Maciej KołodziejM1977PLW POGONI ZA DUCHEMBĘDZIN05:52:43
#57 4535Maciek MakowskiM1981PLKORONA PABIANICEPABIANICE05:38:10
#58 72192Magdalena StępieńK1983PLPOLOWANIE NA WIEWIÓRKĘKRAKÓW06:19:59
#59 29109Marcin CieślarM1982PLOLZA CIESZYNGOLESZÓW05:15:50
#60 30113Marcin DembeckiM1978PLWWW.TGACONSULTING.PLSIEMIANOWICE ŚLĄSKIE05:16:43
#61 112114Marcin DubikM1981TARN PLOGÓRSKI KLUB TATERNICTWA JASKINIOWEGTARNOWSKIE GÓRY07:38:26
#62 101210Marcin HałatM1981PLGANG WOŁOWINA M3BIELSKO -BIAŁA06:57:34
#63 109144Marcin KliśM1979PLGANG WOŁOWINABIELSKO-BIAŁA07:27:49
#64 52162Marcin MirowskiM1976PLBIELSKO-BIAŁA05:45:20
#65 110169Marcin NielabaM1976PLMIKOŁÓW07:28:46
#66 36181Marcin PszczołaM1978PLBĘDZIN05:32:08
#67 8194Marcin SzendzielarzM1978PLBIELSKO-BIAŁA04:25:51
#68 123111Mariola CupiałK1966PLW POGONI ZA DUCHEMSOSNOWIEC08:33:49
#69 21112Mariusz CzarnyM1978PLJAWORZNOŁBCJAWORZNO04:54:30
#70 28117Mariusz DudekM1980PLNIGHT RUNNERSRUDA ŚLĄSKA05:12:24
#71 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !267Mariusz MiśkiewiczM1981PL04:00:09
#72 43168Mariusz NastułaM1979PLBYTOM05:35:43
#73 7861Mariusz ZawiszM1983PLGASZOWICE06:22:24
#74 100212Marlena Mazur-RudnickaK1987PLWARSZAWA06:52:38
#75 118127Marta Grech-BaranK1984PLWARSZAWA08:09:51
#76 61105Mateusz BotorM1981PLKATOWICE06:03:28
#77 122161Małgorzata MichalskaK1977PLFUDU SPORT TEAMPIOTRKÓW TRYBUNALSKI08:24:06
#78 19153Michał KuśmierskiM1979PLBB RUNNERS/UBSBIELSKO-BIAŁA04:51:55
#79 79154Michał KwaśnikM1984PLOLKUSZBIEGA.PLOLKUSZ06:22:38
#80 121198Michał TlatlikM1978PLPYSKOWICE08:12:15
#81 9241Mirosława NilekK1985PLREDA06:42:05
#82 95208Paweł AugustynM1985PL(OBLEŚNI BIEGACZEKRAKÓW06:46:09
#83 941Paweł KrólM1975PLTARNOWSKIE GTARNOWSKIE GÓRY06:45:33
#84 111155Paweł LigęzaM1989PLELECTROPOLI POLANDBIELSKO-BIAŁA07:35:00
#85 39163Paweł MiśkiewiczM1976PLKRAKÓW05:33:33
#86 11204Paweł WaśkoM1973PLCENTRUM MASAZUBIELSKO-BIALA04:32:40
#87 65206Paweł WółkiewiczM1970PLOX5PRUSZKÓW06:12:40
#88 10525Piotr KopkaM1981PLKORONA PABIANICEPABIANICE07:15:52
#89 35147Piotr KopszakM1991PLBRZEG05:26:28
#90 4827Piotr KowaraM1989PLNOGAMI DO PRZODUZABRZE05:42:03
#91 12160Piotr MarszałekM1977PLMARKLOWICE GÓRNE04:34:08
#92 13165Piotr MrózM1983PLVISEGRAD MARATON RYTRO/ THE VODKA TEAMNOWY SĄCZ04:34:45
#93 9168Przemysław CzepielM1983PLVEGE RUNNERSCHEŁM06:42:04
#94 83124Przemysław GórkaM1978PLWARSZAWA06:26:29
#95 117115Radosław DudaM1990PLOŻAROWICE07:58:32
#96 75120Rafał ErenbergM1982PLFUDU SPORT TEAMPIOTRKÓW TRYB.06:20:24
#97 107129Rafał GuzM1975PLBIEGAM W SANDAŁACHOLKUSZ07:26:34
#98 7353Rafał StobrawaM1978PLBLACHOWNIA06:20:02
#99 85125Robert GrajcarekM1976PLCROSSFIT43300BIELSKO-BIAŁA06:30:06
#100 68167Robert MuchaM1975PL-OLKUSZ06:16:58

Google Play

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności