Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

Słupskie Grand Prix Biegamy Razem

Wyniki - 24 czerwca 2017, Słupsk

Msc
Nr
Rok
K
M
-
#1 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !125Burzyński Aleksander1977MSTOPA Słupsk (POL)-1100:16:41
#2 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !2178Lipiński Mateusz1999MLKS FENIX SŁUPSK (POL)-2200:16:48
#3 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 3107Jefimczyk Norbert1999MLKS FENIX SŁUPSK (POL)-3300:16:50
#4 4165Kurkul Przemysław1995MKB Bryza Postomino (POL)-4400:17:21
#5 5207Nagórek Kamil1983MSTOPA Słupsk (POL)-5500:17:47
#6 695Jakubek Patryk1997MŚwiat Płytek u Kryspina (POL)-6600:18:06
#7 7164Kurkul Janek1999MKB Bryza Postomino (POL)-7700:18:23
#8 869Garski Kryspin1976MŚwiat Płytek /SexyRunners (POL)-8800:18:24
#9 9195Masłowski Mateusz1986Mwin-pro.eu (POL)-9900:18:26
#10 10194Marzec Tomasz1989MDOKTORBAJK (POL)-101000:18:31
#11 119Białas Arkadiusz1975MSTOPA (POL)-111100:18:38
#12 12152Rogoza Mateusz1991MZIELIN (POL)-121200:19:06
#13 1376Grachel Darek1990M#biegoholizm (POL)-131300:19:08
#14 1496Jańczyk Krzysztof1987MSłupsk (POL)-141400:19:19
#15 1543Ćwirko Sławomir1972MSTOPA Slupsk (POL)-151500:19:39
#16 1672Gawron Piotr1975MKB GOCH Bytów (POL)-161600:19:42
#17 17208Nagórek Krzysztof1957MTUPOT USTKA (POL)-171700:19:51
#18 18235Roszkowski Damian1984MBagna Izbickie (POL)-181800:19:55
#19 197Dziąbkowski Paweł1995M(POL)-191900:19:55
#20 20128Kijewski Przemysław1987MSTOPA Slupsk (POL)-202000:20:03
#21 21234Rodziński Damian1978MSTOPA SŁUPSK (POL)-212100:20:06
#22 22218Pakuła Mateusz1985MSłupsk (POL)-222200:20:13
#23 23221Piotrkowski Tomasz1980MSTOPA Słupsk (POL)-232300:20:13
#24 24188Majkowski Krzysztof1988MKaliop Poland (POL)-242400:20:14
#25 256Przydacz Arkadiusz1990MSłupsk (POL)-252500:20:18
#26 26187Majchrzak Łukasz1990MUstka (POL)-262600:20:18
#27 2774Gorczyński Sebastian1982MW.P.K. SŁOŃ TEAM USTKA (POL)-272700:20:19
#28 28148Kowal Zbigniew1977MSTOPA Słupsk (POL)-282800:20:23
#29 2928Cerapiński Maciek1982MSłupsk (POL)-292900:20:38
#30 30103Jaworski Krzysztof1985MSłupsk (POL)-303000:20:38
#31 31253Borecki Antoni2005MKobylnica (POL)-313100:20:50
#32 32171Łakomski Wojciech1987MSłupsk (POL)-323200:20:54
#33 3399Jankowski Sławomir1996MŚwiat Płytek u Kryspina (POL)-333300:20:59
#34 3432Cichosz-Mielewczyk Mateusz1987MŚwiat Płytek U Kryspina (POL)-343400:21:04
#35 35154Krawiec Krzysztof1965MObjazda (POL)-353500:21:06
#36 36236Ruszczyński Łukasz1984MWŁ Słupsk (POL)-363600:21:09
#37 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !3788Marzenta Milena2001Ksłupsk (POL)1-100:21:14
#38 38163Kucharek Marcin1972MSTOPA Słupsk (POL)-373700:21:20
#39 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !39237Dawidowska Ewa1998KSOSiR (POL)2-200:21:21
#40 40166Kuzio Waldemar1978MSłupsk (POL)-383800:21:24
#41 41267Tomczak Dominik1971MCS MW Ustka (POL)-393900:21:27
#42 42143Kosicki Kajetan2007MAML Słupsk (POL)-404000:21:28
#43 43145Kosicki Tomasz1979MSTOPA Słupsk (POL)-414100:21:28
#44 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 4468Garska Joanna1974KŚwiat Płytek u Kryspina (POL)3-300:21:29
#45 45139Kordylas Michał1986MSłupsk (POL)-424200:21:32
#46 4655Dyś Jarosław1976MMarkos Running Team (POL)-434300:21:36
#47 47186Majchrzak Dariusz1967MUstka (POL)-444400:21:36
#48 48121Karaś Radosław1981MNight Runners Słupsk (POL)-454500:21:38
#49 4998Jankowski Grzegorz1975MŚwiat Płytek u Kryspina (POL)-464600:21:39
#50 5087Gwiazda Jarosław1975M7 BOW (POL)-474700:21:44
#51 51181Łotysz Grzegorz1976MMagia Dźwięku (POL)-484800:21:47
#52 52117Kańduła Mariusz1975MWŁ Słupsk (POL)-494900:21:51
#53 5326Cała Bartosz1978MCAŁA Team (POL)-505000:21:54
#54 5453Dwulit Dominik1994MKORZYBSKIE REKINY (POL)-515100:22:01
#55 5557Dyśko Wojciech1984MSłupsk (POL)-525200:22:07
#56 56265Szymański Tomasz1972MSłupsk (POL)-535300:22:12
#57 57291Zawierowska Ewelina1985KUstka (POL)4-400:22:15
#58 58230Protasewicz Andrzej1977MSławno (POL)-545400:22:20
#59 59242Sobolewski Tomasz1979MSTRZELINO (POL)-555500:22:24
#60 60177Lewandowska Oliwia2004KAML Słupsk (POL)5-500:22:25
#61 6140Czerwiński Waldemar1985MSłupsk (POL)-565600:22:25
#62 62251Szczepaniak Jacek1967MSłupsk (POL)-575700:22:26
#63 6346Drejarski Tomasz1991M76-200 (POL)-585800:22:32
#64 64281Wiatrzyk Krzysztof1970MDarłowo (POL)-595900:22:40
#65 65196Matysiuk Grzegorz1971M7 BOW (POL)-606000:22:48
#66 66245Strzelecki Zbigniew1956MKorzybskie rekiny (POL)-616100:22:50
#67 675Bancewicz Tomasz1980MSalon Kosmetyczny DIAMENT (POL-626200:22:52
#68 68131Klimski Michał1988MMarkos Running Team (POL)-636300:22:53
#69 693Antosiak Grzegorz1992MSłupsk (POL)-646400:22:53
#70 70126Kękęsiik Agnieszka1986KProtector Kuba Team (POL)6-600:22:59
#71 7117Boś Grzegorz1981MSłupsk (POL)-656500:23:02
#72 728Bednarczyk Arkadiusz1973MSTOPA Slupsk (POL)-666600:23:04
#73 7381Grochowski Henryk1968MSłupsk (POL)-676700:23:14
#74 74146Kośla Justyna1980KNight Runners Słupsk (POL)7-700:23:18
#75 7580Gregorczyk Piotr1977M76-200 (POL)-686800:23:18
#76 76160Książek Daria2005KAML Słupsk (POL)8-800:23:19
#77 77262Szuta Andrzej1979MMarkos Running Team (POL)-696900:23:24
#78 78112Kaczmarek Wiesław1959MSłupsk (POL)-707000:23:28
#79 79227Poprawski Patryk1998MSłupsk (POL)-717100:23:29
#80 80272Wąsicka Wiktoria2005KAML Słupsk (POL)9-900:23:30
#81 81273Wąsicki Jacek1973MSTOPA Słupsk (POL)-727200:23:32
#82 82134Kobierowski Sławomir1981MKB GOCH Bytów (POL)-737300:23:33
#83 83299Żylicz Paweł1993MSTOPA Słupsk (POL)-747400:23:36
#84 84292Zganiacz Andrzej1978MSTOPA Słupsk (POL)-757500:23:37
#85 85176Lewandowska Beata1978KBBL SŁUPSK (POL)10-1000:23:40
#86 86275Wasylko Wojciech1989MPROPACTA Ubezpieczenia (POL)-767600:23:45
#87 87229Pozorski Krzysztof1981MMarkos Running Team (POL)-777700:23:48
#88 8822Kurkul Alicja1991K(POL)11-1100:23:49
#89 892Andrzejczak Sławomir1970MGRZESŁAW USTKA (POL)-787800:23:56
#90 9034Czarnecka Weronika1993Kwerago (POL)12-1200:23:58
#91 91252Szewczuk Andrzej1953MSTOPA Słupsk (POL)-797900:24:14
#92 92147Kowal Wiktoria2001KSTOPA Słupsk (POL)13-1300:24:27
#93 93141Kosicka Iwona1979KSTOPA Słupsk (POL)14-1400:24:28
#94 941Andrijchuk Yurii1961MKOLOMIJA (UKR)-808000:24:31
#95 9554Dwulit Jakub1998MKORZYBSKIE REKINY (POL)-818100:24:36
#96 96100Janusiak Tomasz1990MPROPACTA Ubezpieczenia (POL)-828200:24:41
#97 97127Kiedroń-Lisowski Tomasz1992MLębork (POL)-838300:24:41
#98 98110Jusiel Maksymilian2004MDębnica Kaszubska (POL)-848400:24:43
#99 99233Rawski Jarosław1965MSTOPA Słupsk (POL)-858500:24:44
#100 10019Brysik Dariusz1980MSłupsk (POL)-868600:24:45

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności