Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

XV Atlantis Bieg Opolski

Wyniki - 1 lipca 2017, Opole

Msc
Nr
K
M
Mwo
Mmo
Pft
-
-
#1 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !1880Drobnik PiotrDecathlon Opole, Opole00:15:3200:15:32-111-
#2 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !2879Szymański PawełPrzestworze.pl / Niewymiękacze, Chorzów00:16:3500:16:35-2---
#3 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 3866Stach Krystiankac running team, Źlinice00:16:4400:16:44-32--
#4 4609Rusznica RafałDecathlon Opole / Bieg Opolski, Opole00:17:3200:17:31-432-
#5 5869Wodarczyk MarcinPoczołków00:17:4700:17:46-54--
#6 6632Skrzynkowski PiotrOpole00:18:0500:18:04-6531
#7 7744Mekitów Maciej#ACTIVRUN NAMYSŁÓW, Namysłów00:18:1400:18:14-76--
#8 8738Czajka AleksanderBBL OPOLE, Opole00:18:3700:18:36-874-
#9 9644Tomasiak DominikKunst der Fuge, Opole00:18:5000:18:50-985-
#10 10876Frank AleksanderParkrun Kedzierzyn-Kozle, Reńska Wieś00:19:1700:19:15-109--
#11 11779Czupkiewicz MichałRajsport Active, Opole00:19:2200:19:22-11106-
#12 12687Stania Pawełparkrun Opole, Opole00:19:2500:19:25-121172
#13 13871Wejman PiotrWrocław00:19:2700:19:23-13---
#14 14783Piątkowski MarcinLSV TriTeam Wolfenbüttel, Kotórz Wielki00:19:3400:19:33-1412--
#15 15628Gonsior RafałNIEMODLIN BIEGA, Niemodlin00:19:3400:19:33-1513--
#16 16816Ralko WojciechJanuszkowice00:19:3600:19:34-1614--
#17 17798Ciszewski RomanOpole00:19:4000:19:39-17158-
#18 18884Kowalski JakubLuboszyce00:19:4500:19:43-1816--
#19 19737Czajka Piotramatorsko, Opole00:19:5200:19:52-19179-
#20 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !20648Klag KarolinaBBL OPOLE, Opole00:19:5300:19:531-11-
#21 21802Dudek RafałBBL OPOLE, Opole00:19:5400:19:53-201810-
#22 22870Mazur MariuszSkorpion-Polkowice.pl, Wrocław00:19:5500:19:51-21---
#23 23639Zych RafałNiezrzeszony, Mikolin00:19:5700:19:56-2219--
#24 24633Kosmaty MichałEvent Hostel Opole, Opole00:19:5800:19:56-232011-
#25 25635Oliwa PiotrBBL OPOLE, Tułowice00:20:1500:20:13-2421-3
#26 26770Marciniak Przemysławamatorsko, Prudnik00:20:2000:20:15-2522--
#27 27754Kruk TomaszAthletics Nysa, Nysa00:20:2400:20:21-2623--
#28 28825Pawłowski AndrzejUKS FILIPIDES TERESIN, Granice00:20:4100:20:39-27---
#29 29875Kuś MirosławECO S.A., Opole00:20:5100:20:50-282412-
#30 30615Malecha PiotrPROSNA Zdziechowice, Opole00:21:1100:21:10-292513-
#31 31768Węgrzyn BartłomiejOpole00:21:1900:21:17-302614-
#32 32773Urbańczyk GrzegorzOpole00:21:3100:21:28-312715-
#33 33667Maliszewski BogusławNiezrzeszony, Gliwice00:21:3400:21:34-32---
#34 34801Szpila DanielOpole00:21:3600:21:30-332816-
#35 35882Łaciak GrzegorzOpole00:21:4200:21:38-342917-
#36 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !36855Polek-Duraj KorneliaAZS POLITECHNIKA OPOLSKA, Murów00:21:5000:21:492-2--
#37 37606Dąbrowski JanOpole00:21:5900:21:55-353018-
#38 38711Leszkiewicz PiotrJiM, Wrocław00:22:0200:21:53-36---
#39 39878Michalewski PawełOpole00:22:0500:21:57-373119-
#40 40750Szenawa MateuszCCIG, Opole00:22:0500:21:54-383220-
#41 41724Nawrot MichałMurów00:22:0800:21:55-3933--
#42 42811Małek KamilSternalice00:22:0800:22:07-4034--
#43 43696Szumlak KrzysztofANTONTEAM, Opole00:22:1500:22:10-413521-
#44 44721Olszewski MichałOpole-Goslawice, Opole00:22:1800:22:07-423622-
#45 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 45631Skrzynkowska JoannaOpole00:22:1800:22:173-321
#46 46829Misiec TadeuszStrzelce Opolskie00:22:2300:22:18-4337--
#47 47749Nowosielski PawełCCIG, Opole00:22:3200:22:25-443823-
#48 48771Węgrzyn MarcinOpole00:22:3500:22:33-453924-
#49 49812Grzemba WojciechWojciech Grzemba, Lasowice Wielkie00:22:3800:22:37-4640--
#50 50849Domagała ŁukaszPraszka Biega, Praszka00:22:4800:22:47-4741--
#51 51608Bęben ŁukaszOpole00:22:5000:22:48-484225-
#52 52850Kulawiak GrzegorzOpole00:22:5400:22:50-494326-
#53 53641Albert ŁukaszBieg Opolski, Opole00:22:5600:22:42-504427-
#54 54777Otfinowski MichałOława00:22:5900:22:47-51---
#55 55719Miśków JarosławOpole00:23:0500:23:03-524528-
#56 56851Prabucki RafałAZS UO Opole, Opole00:23:1000:22:49-534629-
#57 57646Giedrojc PrzemysławEkipa Kryzys, Strzelce Opolskie00:23:2200:23:13-5447--
#58 58778Milewski LeszekReh-Mil Team, Tarnów Opolski00:23:2900:23:23-5548--
#59 59678Kościański DominikCCIG, Opole00:23:3700:23:31-564930-
#60 60863Dacków PawełLewin Brzeski00:23:4100:23:23-5750--
#61 61676Czernia JarosławOzimek00:23:4200:23:37-5851--
#62 62651Krupa KamilRacławice Śląskie00:23:4200:23:36-5952--
#63 63675Minkiewicz RadosławNiezrzeszony, Opole00:23:4300:23:38-605331-
#64 64745Czyzewski Adam91Blog, Opole00:23:5500:23:55-615432-
#65 65767Zygarlicki MariuszPREDATORS WALBRZYCH, Boguszów Gorce00:23:5900:23:56-62---
#66 66862Frydel AdamFCNET TEAM, Opole00:24:0700:23:54-635533-
#67 67810Szaton GrzegorzNiezrzeszony, Opole00:24:1000:24:00-645634-
#68 68780Mamroł MikołajOpole00:24:1400:23:54-655735-
#69 69844Garus TomaszTOGAR opole, Opole00:24:1700:24:16-665836-
#70 70673Pogrzeba KlaudiaNiezrzeszony, Brynica00:24:1900:24:164-4--
#71 71679Pużak TomaszOpole00:24:2100:24:18-675937-
#72 72837Zinkiewicz JacekAtlantis Deweloper, Opole00:24:2600:24:10-686038-
#73 73718Jaśkowiec MichałNiezrzeszony, Prudnik00:24:2700:24:21-6961--
#74 74607Zieliński MarcinNiemodlin biega, Niemodlin00:24:2900:24:20-7062--
#75 75729Bieda PiotrOpole00:24:3000:24:24-716339-
#76 76722Rogowski RobertOpole00:24:3300:24:23-726440-
#77 77602Pilawka AgataOpole00:24:3700:24:325-53-
#78 78822Laskowski PiotrOpole00:24:3800:24:34-736541-
#79 79723Rogowska IzabelaOpole00:24:4500:24:366-64-
#80 80819Mazur IrenaBieg Opolski, Opole00:24:5100:24:497-75-
#81 81693Dylla FranzTarnów Opolski00:24:5500:24:43-7466--
#82 82753Ilnicka MonikaRacławice Śląskie Opole00:24:5800:24:518-8--
#83 83650Rose MichałNiezrzeszony, Opole00:25:0000:24:55-756742-
#84 84630Skrzynkowska GabrielaOpole00:25:0400:24:579-96-
#85 85640Biniek SabinaGmina Strzelce Opolskie, Rozmierka00:25:0700:24:5510-10--
#86 86757Birecki WacławGrupa Triathlonowa KONA, Opole00:25:1100:25:03-766843-
#87 87828Misiec JoannaGmina Strzelce Opolskie, Strzelce Opolskie00:25:1500:25:1011-11--
#88 88807Kapuśniak GrzegorzOpole00:25:1600:25:14-776944-
#89 89699Gryska GrzegorzOzimek00:25:1800:25:00-7870--
#90 90655Piotrowski GrzegorzOpole00:25:2000:25:19-797145-
#91 91883Pachuta SabinaEurovent Athletics Opole, Opole00:25:2000:25:1712-127-
#92 92702Kołodziej MarekOpole00:25:2300:25:12-807246-
#93 93841Mohyliuk VitaliiAtlantis Deweloper, Opole00:25:2700:25:17-817347-
#94 94746Grzeszczuk WojciechCCIG, Opole00:25:2800:25:22-827448-
#95 95629Skrzynkowski PiotrOpole00:25:2800:25:21-837549-
#96 96680Górny RobertOzimek00:25:2900:25:11-8476--
#97 97603Król MieczysławGymbox CF Opole/Bieg Opolski, Opole00:25:3100:25:10-857750-
#98 98824Dzieciaszek TomaszRudniki00:25:3500:25:23-8678--
#99 99683Pawelec MichałOpole00:25:3700:25:26-877951-
#100 100842Smichyn SergeyAtlantis Deweloper, Opole00:25:3900:25:23-888052-

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności