Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

28. Bieg Jagiełły Tip Topol Półmaraton

Wyniki - 9 lipca 2017, Pobiedziska

Msc
Nr
Rok
Kat
-
-
-
-
#1 3328Stokowski MarcinGorzkie PoleBorowo-Młyn Team1996M181129100:42:012001:30:2600:04:1701:30:2434
#2 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !121Talar PatrycjaPobiedziskaKB UE Poznań1986K30-1100:40:551501:22:1500:03:5301:22:1312
#3 7642Konieczka BartoszPobiedziskaImperial Running Team1977M401468200:47:187001:37:0700:04:3601:37:0275
#4 2208Stępka AleksandraPromienkoPobiedziska Running Team1979K30619200:53:2720801:49:3500:05:1101:49:22220
#5 9144Koliński GrzegorzPobiedziska1972M401982300:49:0410401:39:0100:04:4101:38:5191
#6 28118Hajduk-NowickaStęszewko1983K301233300:55:4027601:54:4300:05:2601:54:30281
#7 31021Stokowska SylwiaGorzkie PoleBorowo-Młyn Team1978K301645400:57:3232401:56:3900:05:3101:56:26311
#8 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 1092Gołębiewski EdwardPobiedziskaTKKF Płomień Pobiedziska1950M60398400:49:3212201:40:3400:04:4601:40:28110
#9 33853Wąsowska DagmaraPobiedziskaPobiedziska Running Team1985K302152500:56:4430701:58:4700:05:3701:58:34343
#10 11059Gmaj RobertPobiedziska1969M402799500:49:0310301:40:3900:04:4601:40:29111
#11 34437Iwanowska MartaPobiedziskaPobiedziska Running Team1989K181453600:58:2234701:59:0300:05:3801:58:43347
#12 13370Idziak JózefPobiedziska1961M509121600:50:3313501:43:2500:04:5401:43:08134
#13 36565Masternak MajaPobiedziska1978K302360700:59:4738502:02:0200:05:4702:01:39367
#14 13923Świtała DominikGóraPobiedziska Running Team1998M1830127700:50:5714601:43:4000:04:5401:43:30139
#15 36869Waliszka MarzenaPobiedziska1982K302461800:58:3435202:02:2200:05:4802:01:53368
#16 15639Kozłowski TadeuszPobiedziska1959M5012144800:52:4218701:45:1700:04:5901:44:59155
#17 3984Kruger IngaBiskupiceBorowo-Młyn Team1986K302867901:00:4240402:05:5700:05:5802:05:33397
#18 17520Stokowski DariuszGorzkie PoleBorowo-Młyn Team1975M4045162900:49:0710801:47:1600:05:0501:47:05175
#19 40424Świtała GabrielaGóraBiegacze Juniora - Runners Team1970K4017711001:03:1842902:06:4100:06:0002:06:16405
#20 17758Wujewski MichałBorowo-Młyn1992M18331641000:52:2517701:47:2100:05:0501:47:05176
#21 4125Sobiech NataliaPobiedziskaNight Runners1987K3029741101:00:1439402:08:0400:06:0402:07:42412
#22 18347Matysiak DanielBugaj1985M30631691100:53:4521801:48:0000:05:0701:47:43184
#23 43241Szuleta-KosickaJankowoKB MANIAC Poznań1970K4022801201:03:2243302:10:3400:06:1102:10:10432
#24 18460Górny RobertPobiedziska1983M30641701200:52:5119401:48:0000:05:0701:48:00189
#25 19450Lesinski JarosławPobiedziska1978M30681791300:52:5019101:48:3100:05:0801:48:25200
#26 46314Brzeska PaulinaPobiedziskaPobiedziska Running Team1974K4028921301:05:0846902:15:5500:06:2602:15:34463
#27 47068Tokarz AnetaGorzkie PoleBorowo-Młyn Team1989K1822951401:04:5946602:17:4700:06:3102:17:22470
#28 23064Knast MaciejJerzykowo1971M40592111400:52:4818901:50:2400:05:1301:50:21236
#29 47957Tracz AlicjaWronczynPobiedziska Running Team1996K1824981501:10:2649402:20:0600:06:3802:19:29478
#30 23326Lipka LukaszPobiedziskaKibole w Biegu/Kohorta Pobiedziska1981M30812121500:54:4424501:50:2600:05:1401:50:00229
#31 48415Otuszewska AgataPobiedziskaPobiedziska Running Team1983K30351001601:06:4747802:22:2100:06:4402:21:58484
#32 27125Sworowski MikołajPobiedziska1996M18412411600:51:4316001:54:0300:05:2401:53:52273
#33 27233Przybylski KrystianPobiedziska1981M30932421700:56:0429201:54:0500:05:2401:53:35268
#34 27336WawrzyniakPobiedziska1978M30942431800:50:5814801:54:1500:05:2401:53:56274
#35 27467Maćkowiak PawełPoznań1986M30952441900:58:0833701:54:2300:05:2501:53:44272
#36 27662Woźniak GrzegorzPobiedziska1970M40732462000:55:1827101:54:2600:05:2501:54:10278
#37 29152Wąsowski PiotrPobiedziskaPobiedziska Running Team1980M30992552100:56:3130001:55:1300:05:2701:54:47286
#38 29838Gilwatowski BartoszBiskupicePobiedziska Running Team1976M40782592200:54:4224101:56:0100:05:2901:55:48301
#39 30563Jasiński DamianPobiedziska1991M18442632300:57:0431601:56:1700:05:3001:55:56305
#40 31213Osak HubertPobiedziskaPobiedziska Running Team1987M301032672400:55:5028601:56:4900:05:3201:56:27312
#41 3203Krawczyk PawełPobiedziska-1978M301072752501:00:4540601:57:3800:05:3401:57:27322
#42 32146Gocałek DawidPobiedziska1987M301082762600:54:5725901:57:3900:05:3401:57:13320
#43 34266Jóźwiak PiotrPobiedziska1969M40862902700:59:2137901:58:5300:05:3801:58:33342
#44 34511Gawrych ArturPobiedziskaPobiedziska Running Team1982M301162922800:59:1837201:59:0600:05:3801:58:46350
#45 35545Gruszecki JarosławBiskupicePRESTO-TRAVEL1962M50303002900:58:1234402:00:1500:05:4201:59:44355
#46 36071Chudy JarosławPobiedziska1979M301213033001:00:4540702:00:4400:05:4302:00:32361
#47 36217Szczepaniak ŁukaszPobiedziskaPobiedziska Running Team1981M301223043100:59:1937402:01:0800:05:4402:00:48362
#48 37954Wciórka RobertBiskupicePobiedziska Running Team1973M40963173201:01:3341102:03:3600:05:5102:03:11380
#49 38661Walkowiak GrzegorzPobiedziskaTKKF Płomień Pobiedziska1980M301293223301:00:2340002:03:5800:05:5202:03:31384
#50 4116Sobiech KarolPobiedziskaNight Runners1982M301343383400:59:4438402:08:0400:06:0402:07:27411
#51 4149Mueller MarcinPobiedziskaPobiedziska Running Team1988M18493393501:03:5444802:08:4300:06:0602:08:17416
#52 4197Kędziora TomaszPromnoPobiedziska Running Team1978M301353443601:03:5544902:08:4900:06:0602:08:26419
#53 42016Kluczyński AndrzejPobiedziskaPobiedziska Running Team1990M18503453701:03:5545002:08:4900:06:0602:08:27420
#54 42322Piotrowicz MarcinPobiedziska1981M301363473801:00:2039602:09:1800:06:0702:08:49422
#55 44310Matuszczak MarcinPobiedziskaPobiedziska Running Team1979M301413593901:03:5745302:11:3200:06:1402:11:09443
#56 48619Kusiciel PawełPobiedziska1989M18543864001:07:4848202:23:1200:06:4702:22:35486
#57 48712Saukens MariuszPobiedziskaPobiedziska Running Team1976M401223874101:05:1747302:24:2400:06:5002:24:00488
#58 2979Dąbrowski DawidMurowanaCzerwonak Biega1990M18925-00:44:313501:29:2300:04:1401:29:1829
#59 285436Michalak MarcinPoznańDzika Drużyna1986M3098251-00:56:2329601:55:0000:05:2701:54:50288
#60 30506Zaremba PawełPoznańBULA TEAM1982M30726-00:44:413601:29:3500:04:1401:29:3030
#61 286503Gawęcka PaulinaLubońPZU Sport Team1975K40935-00:56:2429801:55:0200:05:2701:54:49287
#62 31258AleksandrowiczWrześniaAltom Gniezno1987M30827-00:43:282301:30:0100:04:1601:29:5931
#63 287547Frański RafałLubońLuboński Klub Biegacza1972M4075252-00:53:3521401:55:0200:05:2701:54:54290
#64 32422Głuchy MikołajPoznań1994M181028-00:42:222101:30:1800:04:1601:30:0932
#65 288333Szczepański PiotrPoznańZosia Team1969M4076253-00:56:3830401:55:0600:05:2701:54:44284
#66 289182Zajączkowski PiotrGorzów WlkpSyberian Husky Team1972M4077254-00:54:5025201:55:0800:05:2701:54:52289
#67 34468Nowak MarcinMosina1984M30930-00:44:523801:30:3400:04:1701:30:2133
#68 290281Janas DobrochnaPoznańNight Runners Poznań1976K401036-00:55:2727201:55:1000:05:2701:54:56292
#69 35327Zdanowski DawidPoznańRebellion Of Free Runners1991M181231-00:45:023901:30:3500:04:1701:30:3235
#70 3674Majewski MichałBierzglinekSpin Force Runners1984M301032-00:44:043101:30:3600:04:1701:30:3236
#71 292114Michalak MonikaZielona GóraZielona Góro Zacznij Biegać1971K401137-00:55:4128101:55:1600:05:2701:54:55291
#72 37453Śmichurski KacperZalasewoCybina Team1998M181333-00:45:494601:30:4300:04:1801:30:4037
#73 293447Wojciechowski JakubPrzeźmierowoLion Group1985M30100256-00:55:5128801:55:2300:05:2801:55:00293
#74 38179Tylicki RobertLesznoTylickiTeam1972M40534-00:43:503001:30:5000:04:1801:30:4638
#75 294407Ratajczak PiotrCzerwoankCzerwonak Biega1960M5024257-00:54:5926001:55:3800:05:2801:55:35297
#76 39408MazurkiewiczMur-GoślinaKB Gepard Murowana Goślina1978M301135-00:44:163301:30:5300:04:1801:30:5039
#77 295278Panek ŁukaszPoznań31 Baza Lotnictwa Taktycznego1982M30101258-00:56:4130501:55:4500:05:2901:55:10294
#78 40152Graczyk MariuszZielona GóraZielona Góro Zacznij Biegać1973M40636-00:45:184201:31:0400:04:1901:30:5640
#79 296493Mucha MalwinaSwarzędz1989K18938-00:57:4632901:55:4700:05:2901:55:20295
#80 41417Witczak-FlajszerMIEDZYCHOD1986K30-5-00:44:523701:31:1100:04:1901:31:0841
#81 297440Bochan LidiaPiła1979K301339-00:56:5531001:55:5200:05:2901:55:36298
#82 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !42166Szczerbal AdamKościanKościan Team1961M50237-00:45:424401:32:1400:04:2201:32:0842
#83 43220Stęclik PrzemysławPoznańPakieciarze Team1979M301238-00:46:045001:32:3600:04:2301:32:3043
#84 299387Dobrowolski RobertTarnowo1974M4079260-00:56:5631101:56:0500:05:3001:55:50304
#85 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !44317Hedzielska WeronikaGolęczewo1998K1816-00:46:115101:32:4200:04:2301:32:4044
#86 300420Dybizbański PawełSkórzewoZmęczeni już przed biegiem1970M4080261-00:58:5636001:56:0700:05:3001:55:30296
#87 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !45549Śliwka MarekPoznańLogos travel1955M60139-00:45:454501:32:4600:04:2301:32:4345
#88 301354Pająk MonikaSkórzewo1982K301440-00:58:0533601:56:1100:05:3001:55:50303
#89 46318Nowicki PawełKostrzyn1976M40740-00:45:184101:32:5400:04:2401:32:5046
#90 302325Jęczmionka-MajchrzaPoznańULTIMAte RIDERs1988K181041-00:55:1626701:56:1500:05:3001:56:06307
#91 47270PrzybylskiGnieznoUKS Gniezno Biega1969M40841-01:33:0550701:33:0900:04:2401:33:0447
#92 303326Majchrzak TomaszPoznańULTIMAte RIDERs1988M1843262-00:55:1626601:56:1500:05:3001:56:06306
#93 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 48336Kosmecki RobertPoznańNight Runners Poznań1966M50342-00:46:014701:33:1600:04:2501:33:0948
#94 304262Wilczyńska BeataPoznań1992K181142-01:00:1239301:56:1500:05:3001:55:49302
#95 49293Lisiecki TomaszLubońTrzynastka Plus1975M40943-00:46:345601:33:2500:04:2501:33:1949
#96 50329MatuszewskiPoznańSpławie1991M181444-00:46:034901:33:4200:04:2601:33:3650
#97 30675Owczarczak MonikapoznańNight Runners1984K301543-00:57:2632101:56:1800:05:3001:55:41299
#98 51123Stachowiak MarekRokietnicaRokietnica Biega1978M301345-00:46:275201:33:4500:04:2601:33:3952
#99 30780Ratajczak DariuszDolskNight Runners1972M4081264-00:57:2532001:56:1900:05:3001:55:41300
#100 52438Jaskulski DominikPoznańSAINT-GOBAIN SQUAD1983M301446-00:46:305301:33:4700:04:2601:33:3851

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności