Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

XXIV Bieg im. Elżbiety Garduły

Wyniki - 9 lipca 2017, Korzybie

Msc
Nr
Rok
M
K
-
-
#1 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !17Błaszczyk PatrykUstkaJantar ustka19961-00:34:4400:03:20
#2 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !2176Wirkus ŁukaszLipnicaULKS Talex Borzytuchom19882-00:36:1600:03:28
#3 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 3132Piotraschke PawełSłupskLKB im. Braci Petk19793-00:36:5000:03:32
#4 4161Szremski MarekŁysomice 2AKM PSP Słupsk JRG nr 219704-00:38:3000:03:41
#5 5204Boryszkowski RafałWielki KlinczMaratończyk Wielki Klincz19895-00:39:0700:03:45
#6 6120Norbert JefimczykDamnoLKS FENIX SŁUPSK19996-00:39:2000:03:46
#7 711Brzuzy ŁukaszSławęcinFlorian Chojnice19897-00:39:5000:03:49
#8 8121Orzechowski KamilKoszalin/RadomTKKF Koszalin19888-00:40:2300:03:52
#9 998Kurkul PrzemekPałówkoKB BRYZA POSTOMINO19999-00:40:3500:03:53
#10 10173Wilczewski KrzysztofTychowoMKS "Święc" Sławno198510-00:40:4400:03:54
#11 11180Wojdasiewicz TadeuszKępiceKORZYBSKIE REKINY198611-1 M00:41:4100:03:59
#12 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !12144Rychter - Wirkus AntoninaSzczecinekMKL Szczecinek1985-100:41:5000:04:00
#13 13221Antosik GrzegorzMasłowiceKB BRYZA POSTOMINO197712-00:42:5800:04:07
#14 1489Korab SzymonKępiceKORZYBSKIE REKINY198313-2 M00:43:0700:04:07
#15 1597Kurkul JanekPałówkoKB BRYZA POSTOMINO199914-00:43:1100:04:08
#16 1628Elendt TomaszTuchomie199015-00:43:1500:04:08
#17 1732Ferenc RafałMiastko198316-00:43:2700:04:09
#18 18211Rogoża MateuszZielinNight Runners Słupsk199117-00:43:3100:04:10
#19 19241Prędki GrzegorzDarłowoKB BRYZA POSTOMINO198518-00:43:4600:04:11
#20 20205Wilczewski MariuszSławskoMKS "Święc" Sławno198619-00:43:5000:04:12
#21 2140Garski KryspinBytówŚwiat Płytek i Kryspina197620-00:43:5600:04:12
#22 2277Jura KrzysztofMiastkoMTS HAMER197121-00:44:2500:04:15
#23 238Błoński RomanGdynia199222-00:44:4700:04:17
#24 24143Ruszczyński ŁukaszSłupskW ęzeł Łączności w Słupsku198423-00:45:0200:04:18
#25 25165Waszak KarolKĘPICEKORZYBSKIE REKINY198924-3 M00:45:0200:04:18
#26 2653Grabowski RafałKorzybieKORZYBSKIE REKINY198325-4 M1 M00:45:0500:04:19
#27 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !27140Romej JustynaSzczecinMKL Szczecin1994-200:45:1100:04:19
#28 28215Lewkiewicz RafałSłupskStopa Słupsk198326-00:45:2200:04:20
#29 29208Januszewski MaciejPostominoKB BRYZA POSTOMINO198527-00:45:2700:04:21
#30 3036Gach MaciejGdańskPomorze Biega i Pomga198328-00:45:3200:04:21
#31 31200Wnuk StanisławWielki KlinczMaratończyk Wielki Klincz196229-00:45:3600:04:22
#32 32184Wróblewski MateuszKępiceKORZYBSKIE REKINY199430-5 M00:45:4500:04:22
#33 33231Andryskowski ZdzisławLęborkLKB im. Braci Petk197031-00:45:5200:04:23
#34 34227Kijewski PrzemysławSłupskStopa Słupsk198732-00:45:5900:04:24
#35 3538Gajlewicz DominikMiastkoMTS HAMER198633-00:46:0400:04:24
#36 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 36119Nieradka IwonaGdynia1991-300:46:1600:04:25
#37 3724Duda GrzegorzBukówka197934-00:46:3800:04:28
#38 38202Czaja AndrzejŁęczyceUIKS Ekonomik Maratończyk196335-00:46:3900:04:28
#39 3987Koiszewski KrzysztofLęborkLKB im. Braci Petk197236-00:46:4400:04:28
#40 40111Mechliński TomaszLĘBORKLKB im. Braci Petk197437-00:46:5100:04:29
#41 4159Groth GrzegorzLęborkLKB im. Braci Petk196938-00:47:1700:04:31
#42 42197Kasperski DariuszBydlino197139-00:47:3000:04:32
#43 43131Piłczyński ZbigniewSłupskNiezrzeszony196340-00:47:3600:04:33
#44 44226Kożyński JacekChojniceFlorian Chojnice197041-00:47:4600:04:34
#45 4568Jankowski GrzegorzBytówŚwiat Płytek u Kryspina197542-00:48:0700:04:36
#46 46199Kisielewicz KrzysztofKorzybieKORZYBSKIE REKINY199043-6 M2 M00:48:1200:04:36
#47 47196Szczęsny PiotrŁebaLKB im. Braci Petk196844-00:48:3400:04:39
#48 48177Wiśniewski MarekTrzebielinoNadleśnictwo Trzebielino196945-00:48:5800:04:41
#49 49151Strzelecki ZbigniewKORZYBIEKORZYBSKIE REKINY195646-7 M3 M00:49:0200:04:41
#50 50238Beracki RafałWytowno198147-00:49:2100:04:43
#51 5143Gaweł TomaszGąbino198648-00:49:2200:04:43
#52 5219Czubajewski SylwesterKępice199049-8 M00:49:2900:04:44
#53 53163Szymański TomaszSłupsk197250-00:49:5800:04:47
#54 5490Kordecki RobertWielki KlinczMaratończyk Wielki Klincz199351-00:50:0300:04:47
#55 5564Iwaniec DariuszSierakowoTKKF Koszalin197552-00:50:0500:04:47
#56 5645Gierlach JacekSłupskStopa Słupsk198953-00:50:1200:04:48
#57 57146Slawomir OlechnowiczSłupskStopa Słupsk197554-00:50:1300:04:48
#58 58240Piekac KarolSłupsk198255-00:50:1800:04:48
#59 5979Kańduła MariuszSłupskWŁ Słupsk197556-00:50:2300:04:49
#60 6020Dawidowska EwaSłupskAML Słupsk1998-400:50:2900:04:50
#61 6131Fabich AdrianUstkaAsnaebeam198857-00:50:2900:04:50
#62 62109Matusiak TomaszLĘBOEKLKB im. Braci Petk197258-00:50:4100:04:51
#63 6378Kamelski PiotrSławnoOlszewski i Synowie197359-00:50:4300:04:51
#64 64206Rzepiński JakubKorzybie199560-9 M4 M00:50:4400:04:51
#65 65243Litwin KarolinaWilkowiceKB BRYZA POSTOMINO1993-500:50:5600:04:52
#66 66223Strus ArturWrześnicaKB BRYZA POSTOMINO196461-00:50:5600:04:52
#67 67217Salamonik PiotrSłupsk196662-00:51:0500:04:53
#68 68112Micerski TomaszKoszalinTKKF Koszalin197663-00:51:0800:04:53
#69 69128Pietrzak KamilSłupskActive Malbork198564-00:51:1500:04:54
#70 70230Telesiewicz HenrykSławnoOlszewski i Synowie194765-00:51:2000:04:54
#71 7160Gwiazda JarosławSŁUPSK7 BOW197566-00:51:3600:04:56
#72 72106Majchrzak ŁukaszUstkaCPSP199067-00:51:3600:04:56
#73 73235Waszak FilipKępiceKORZYBSKIE REKINY199368-10 M00:51:4000:04:56
#74 74108Majewski RyszardLĘBOEKLKB im. Braci Petk195869-00:51:4200:04:56
#75 75172Wielgat ŁukaszPieńkowoKB BRYZA POSTOMINO198670-00:51:4300:04:57
#76 76107Majchrzak DariuszUstkaCPSP196771-00:51:4600:04:57
#77 7741Gaweł ZbigniewSłupskMiasto Słupsk195672-00:51:5700:04:58
#78 78191Żylicz PawełSłupskStopa Słupsk199373-00:52:1000:04:59
#79 79186Zarzycki DariuszUstka197974-00:52:3800:05:02
#80 80233Jabłoński TomaszSławnoSpoko Sławno197975-00:52:4300:05:02
#81 8126Dwulit DominikKępiceKORZYBSKIE REKINY199476-11 M00:52:4800:05:03
#82 82156Szczur DanielSłupskLKB im. Braci Petk197477-00:52:5100:05:03
#83 83100Kwaśniak ZdzisławSłupskPiast Słupsk196078-00:53:0500:05:04
#84 8457Grochowski HenrykSłupsk196879-00:53:0700:05:05
#85 85129Pietrzak AnnaSłupskActive Malbork1988-600:53:0900:05:05
#86 86224Senetecki RyszardChojniceFlorian Chojnice194980-00:53:1200:05:05
#87 87193Konkel GrzegorzBarwinoNIEBORAK197281-12 M00:53:1500:05:05
#88 88154Szczepaniak JacekKępiceKORZYBSKIE REKINY196782-13 M00:53:2000:05:06
#89 89162Szymański MateuszMiastko198683-00:53:5600:05:09
#90 9056Gregorczyk PiotrSlupsk197784-00:54:0600:05:10
#91 91228Krotowski GrzegorzUstkaTUPOT Ustka196685-00:54:0800:05:10
#92 92234Domaszk ZbigniewBytów197386-00:54:2300:05:12
#93 9325Dudek EdwardRadziechowyRKB "BACA" Radziechowy195487-00:54:2500:05:12
#94 94170Wiatrzyk KrzysztofDarłowoDarłowo197088-00:54:3200:05:13
#95 95174Wilhelm WojciechKorzybie199689-14 M5 M00:54:3800:05:13
#96 9669Jaros AdamSLUPSK197590-00:54:4000:05:13
#97 97136Półtorzycki PiotrSŁUPSKStopa Słupsk197191-00:54:4300:05:14
#98 9813Burda SebastianSłupskW.P.K. SŁOŃ TEAM USTKA197892-00:54:4300:05:14
#99 99142Ruszczyńska-Pluta KingaSłupskVacu Activ GYM1986-700:54:4400:05:14
#100 100134Pluta MarcinSłupsVacu Activ198693-00:54:4500:05:14

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności