Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

TriCity Trial 21+

Wyniki - 9 lipca 2017, Wejherowo

Cityzen_ General
Msc
Nr
Kat
-
-
#1 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !1187Kołodzik RafałMM30LUZINOGKS LUZINO00:49:1301:21:13
#2 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !2234Wronka CezaryMM30GDAŃSKGT RAT00:49:4801:22:58
#3 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 3204Wnuk DamianMM18WIELKI KLINCZZIAJA00:49:2301:23:40
#4 486Kwarta MaciejMM18BOLSZEWOBATALION DOWODZENIA MW W WEJHEROWIE00:51:0501:24:56
#5 588Suchenia PiotrMM30REDAWWW.RUN-PASSION.PL00:52:2301:27:41
#6 6396Choroś PiotrMM30NIEMCEBANDA GRUDNIA00:54:3001:27:47
#7 7141Mrówka MichałMM30GDAŃSK00:54:2001:30:26
#8 8283Tatrocki DanielMM40GDYNIARUNFORFUN ORŁOWO00:55:0101:32:17
#9 9205Bogusz TomaszMM30GDYNIA00:54:3901:32:35
#10 10333Muzyk PatrykMM18RUMIA00:57:0001:33:03
#11 11170Poławski MichałMM30ŁÓDŹ00:57:4201:33:46
#12 1211Rolbiecka MonikaKK18WEJHEROWOMAJA TEAM00:56:4201:34:23
#13 131Rolbiecki MichałMM30WEJHEROWOWWW.MR-EXPERTS.EU/ LKB IM. BRACI PETK LĘBORK00:56:4201:34:23
#14 14265Rajkowski TomaszMM30SŁUPSK00:55:1601:34:56
#15 15261Skuza MateuszMM18WEJHEROWO42.195 WEJHEROWO00:56:4901:35:18
#16 16390Rożyk KrzysztofMM40GDYNIAONOBUR-BIEGAMYRAZEM00:57:0601:35:23
#17 17300Pietrangelo MarcoMM40CAPPELLE SUL TAVORUNNING FREE PESCARA00:58:4201:35:51
#18 18341Zawaluk MarcinMM40GDAŃSK00:58:2901:36:04
#19 19272Goździewicz LeszekMM40GDYNIABIEGAMYRAZEM.PL00:58:2701:36:11
#20 20365Litwin JarosławMM50RUMIARUMIA BIEGA00:58:3701:36:39
#21 21402Kwiatkowski AdrianMM30SOPOT12TRI.PL00:57:4201:36:45
#22 22403Kwiatkowska AgnieszkaKK30BŁĘDÓW12TRI.PL00:57:4301:36:45
#23 23347Skweres PiotrMM18GDYNIA00:58:3501:37:03
#24 24252Buszman KrzysztofMM40GDYNIAJW 422400:59:3201:37:11
#25 25181Szymański ArturMM40GDAŃSKLOTOS RUNNING TEAM00:58:2301:37:21
#26 26332Tuwalska MałgorzataKK30GDAŃSKLKS ZANTYR SZTUM00:59:0201:37:34
#27 27284Smeja PrzemysławMM30REDARUNEDA00:58:3901:37:44
#28 28238Oberzig TomaszMM30REDA00:58:0501:38:04
#29 29246Sosnowski JarosławMM40TCZEWBIEGAJĄCY TCZEW00:59:4901:38:06
#30 30154Brożyna RyszardMM50GDYNIA00:58:2901:38:30
#31 31201Konieczki DariuszMM40WEJHEROWOPOMORSKI TEAM BIEGOWY00:57:5901:38:33
#32 32235Walczynski RobertMM40GDYNIA00:58:4801:38:47
#33 3370Jakusz PrzemysławMM30WEJHEROWO00:59:2801:39:00
#34 3429Binkowicz LucjanMM30FRYSZTAK01:39:07
#35 35190Szynkowski KarolMM30GDYNIA01:00:2201:39:12
#36 36361Dawidowski MarekMM30GOŚCICINO01:00:2901:39:15
#37 37286Kubilus RobertMM40RUMIABIEGAMYRAZEM.PL00:59:1701:39:22
#38 38287Łakomski MateuszMM30SOPOTMATEUSZ ŁAKOMSKI00:59:2101:39:32
#39 39416Uber MarcinMM18PRUSZCZ GDAŃSKINUTRISHOP PRUSZCZ GDAŃSKI00:59:4001:39:38
#40 40217Księżak BartłomiejMM30WARSZAWABIEG SZLAK TRAFI01:00:4101:39:48
#41 41195Jaraszkiewicz WojciechMM30KAŹMIERZ01:00:4601:39:56
#42 42413Paszczak ArturMM40CZARNÓWKW. WARSZAWA01:01:2301:40:33
#43 43364Stankiewicz PiotrMM30GDAŃSK01:01:5001:40:36
#44 44262Jachimowicz BartoszMM30GDAŃSK01:00:1501:40:45
#45 45213Klas BartekMM30LUZINO01:00:2501:41:05
#46 4640Kościelski MariuszMM50GDYNIACOM-DKM01:00:2001:41:35
#47 47227Laine-Zamojski SamuliMM30GDYNIACF AVANPORT01:00:2601:41:42
#48 48168Szabłowska IwonaKK30JUSZKOWOGRUPA PKO01:00:5801:41:44
#49 49375Lackowski AndrzejMM30NOWA WIEŚAIKIDO UMK TORUŃ01:00:1701:41:58
#50 50348Rosiński PiotrMM50WEJHEROWOPRO-CARS01:01:0201:42:09
#51 51385Kosicki TomaszMM30SŁUPSKSTOPA SŁUPSK01:01:4501:42:53
#52 52160Szajdziuk PiotrMM40GDAŃSK01:01:0501:42:57
#53 53372Szymański PiotrMM40RUMIAGRUBASY01:01:4401:43:11
#54 54100Damps SylwesterMM40GOWINO01:02:5701:43:14
#55 55144Iwan MałgorzataKK30GDAŃSKDRUŻYNA SZPIKU / MAJA TEAM01:01:5001:43:21
#56 56400Kołodziejczyk LidiaKK40WEJHEROWOMAJA TEAM WEJHEROWO01:01:4601:43:21
#57 57373Myszk DamianMM30ROBAKOWOPORTA DRZWI01:02:5901:43:55
#58 58282Ornal MirekMM50WEJHROWOW01:02:1901:43:57
#59 59392Kinal JakubMM30GDAŃSKOIRP GDAŃSK01:02:4801:44:17
#60 6042Muszyński KrzysztofMM40KRUSZYN KRAJEŃSKI01:03:4401:44:29
#61 61150Kuban PiotrMM30PORĘBA01:02:5101:45:22
#62 6230Wlazłowski WojciechMM30GDYNIA01:02:1201:45:30
#63 63230Gałęza SławomirMM30GDYNIAMINNEAPOLIS TWINS00:59:4301:45:31
#64 64368Klein SebastianMM40KĄPINORUNNING TRICITY TEAM01:02:5201:45:37
#65 6577Kopeć IgorMM40GDYNIA01:04:3801:45:46
#66 66193Chmielowski MichałMM30JUSZKOWOGÓRSKIE PĘDZIWIATRY01:02:4401:45:47
#67 67212Rybacki DawidMM30BOŻEPOLE WIELKIE01:02:3901:46:16
#68 68325Wiktorzak MariuszMM30GDAŃSK01:02:5601:46:33
#69 6999Wiśniewski GerardMM40GDYNIA01:02:4401:46:40
#70 70186Stańczyk SzymonMM18REDAMARYNARKA WOJENNA PO-25 ROZEWIE01:01:5601:46:41
#71 71388Tuwalska ElzbietaKK30GDAŃSKLKS ZANTYR SZTUM01:04:4901:47:07
#72 72159Matern AndrzejMM40ŚWIECIETHE RUNNERS ŚWIECIE01:03:3501:47:28
#73 73192Gularski TomaszMM30WEJHEROWOZŁOMY01:05:3601:47:41
#74 74414Witkowski MarekMM40WEJHEROWO01:06:3801:47:55
#75 7516Urbaniak DanielMM30RUMIAK.F.M. - UDO01:06:0901:48:24
#76 7641Cichowski KrzysztofMM30GDYNIA01:07:3001:48:46
#77 77216Słowikowska KlaudiaKK18GDAŃSKBIEGOWY ŚWIAT01:06:0901:48:59
#78 7834Szczypiński SzymonMM30GDAŃSKBPH RUNNERS TEAM01:05:2501:49:11
#79 7913Konkel KatarzynaKK18GNIEWOWOMAJA TEAM01:00:5401:49:13
#80 80401Roksz DanielMM30WEJHEROWO01:06:1701:49:19
#81 81223Klajna JakubMM18GDAŃSK01:05:3801:49:21
#82 82247Ciba MichałMM40WEJHEROWOPORTA DRZWI01:04:5201:49:34
#83 8320Roczyński MichałMM40TCZEW01:04:3501:49:51
#84 84244Polański MarcinMM18SZTUTOWO01:05:5201:49:55
#85 85210Sztejna JoannaKK18GDAŃSKALIOR RUNNING TEAM01:07:2501:49:59
#86 86355Rogowski LeszekMM40GDAŃSKOPRYCHY TEAM01:05:4101:50:02
#87 87387Plata ArkadiuszMM30GDAŃSK01:08:5601:50:06
#88 88427Marszałek SebastianMM30GDYNIABIG YELLOW FOOT ADVENTURE TEAM01:06:0701:50:20
#89 89331Pallach LechMM30GDYNIABIEGAMYRAZEM.PL01:06:2901:50:27
#90 90302Konkol DawidMM18RUMIA01:06:1301:50:32
#91 91395Pogorzelski PawełMM18GDYNIA01:08:4201:50:35
#92 92407Naczk MarcinMM40RUMIA01:06:2001:50:38
#93 93123Wiśniewski MaciejMM40ŚWIECIETHE RUNNERS ŚWIECIE01:06:0801:50:43
#94 94153Dudicz PiotrMM18GDAŃSKTEAM TRÓJMIASTO01:07:2401:50:51
#95 95136Fogt-Klockowska MonikaKK40GDYNIAKLOCKI GDYNIA01:07:2901:50:51
#96 9658Grott WojciechMM18GDAŃSK01:07:3301:50:54
#97 97411Leyk DanielMM18LUZINO01:06:0201:51:05
#98 98278Pęśko MichałMM40GDAŃSK01:06:1801:51:09
#99 9937Bielecki TadeuszMM40RUMIAUKS SIÓDEMKA RUMIA01:08:4501:51:17
#100 100182Nastały MateuszMM18WEJHEROWO01:07:0301:51:19

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport poznanbiega.pl http://www.cityzenklub.pl http://12tri.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności