Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

Triathlon Gdańsk

Wyniki - 16 lipca 2017, Gdańsk

Cityzen_ General
Msc
Nr
Rok
Kat
T1
T2
M
K
-
-
-
-
-
-
#1 3981Adamczak KrzysztofGDYNIAPOLSKA1960M55-59800:29:3823400:03:2801:16:4139500:03:2700:53:4946802:47:04371-
#2 1742Adamczyk MarcinGDAŃSKBLUE MEDIA TEAMPOLSKA1982M35-395400:28:4518200:03:3501:14:4832000:02:0200:44:4710602:33:57167-
#3 2103Adamik WiktorGDAŃSKPOLSKA1970M45-491700:28:0314700:03:1601:12:4823100:02:3500:49:3329502:36:14201-
#4 1634Adamowicz PiotrGDAŃSKDREAM TRI TEAMPOLSKA1976M40-443100:28:4618300:02:4801:10:4816700:02:2900:47:5622902:32:47158-
#5 3499Ambroziak KrzysztofGDAŃSKBLUE MEDIA TEAMPOLSKA1979M35-3910000:31:2833500:03:0601:12:3222800:03:0900:53:5447102:44:11328-
#6 44710Ambroziak LesławGDAŃSKSPORTEVO / #RUSZ4LITERYPOLSKA1977M40-449500:37:3061100:03:4901:16:0437800:02:2800:51:5039602:51:42413-
#7 60711Andryszak PiotrGDAŃSKSZYKOWNIA BUTIK ODZIEŻOWYPOLSKA1972M45-495300:38:3664400:05:5201:23:3356700:03:3000:56:4155303:08:13543-
#8 68112Antoniewski PrzemysławGDAŃSKPOLSKA1973M40-4413300:43:2869800:05:1401:40:3971100:03:2200:50:5935303:23:43593-
#9 50913Apollo SzymonPRZYJAŹŃPOLSKA1997M18-241800:37:3361500:03:4601:16:4740100:04:2900:55:1451002:57:50466-
#10 49614Arent AlanGDAŃSKARENT TEAMPOLSKA1982M35-3912900:34:1749300:04:3301:24:0858400:02:1900:51:0735602:56:25453-
#11 69815Arent MagdalenaGDAŃSKSPORTEVOPOLSKA1978K35-391900:39:0165200:05:2201:34:4169600:03:4601:06:2067703:29:10-95
#12 54616Atraszkiewicz MagdaGDAŃSKPOLSKA1974K40-44600:39:0365300:05:1401:18:3544800:03:0900:55:1851403:01:19-48
#13 23117Baczewski DanielBANINOLOTOS TEAMPOLSKA1982M35-397000:31:3133800:03:2701:10:1514400:02:2700:50:0030902:37:40221-
#14 62031Bączkowski MarcinMOKRONOS GÓRNYPOLSKA1986M30-3410900:48:2871400:04:3001:21:2052100:03:0900:52:4042903:10:07551-
#15 64632Bąkowski WłodzimierzWARSZAWAPOLSKA1958M55-591500:36:0056100:04:2701:23:3957100:02:3301:08:2669403:15:05567-
#16 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !121Banach BartoszGDANSKTORUS - APTEKA GEMINIPOLSKA1986M30-34100:22:341000:01:5100:57:59100:01:4800:36:39402:00:521-
#17 60222Banczerowski KrzysztofGDYNIAALLINPOLSKA1980M35-3915100:38:2063600:04:5201:28:2664200:03:3000:52:3142403:07:39541-
#18 41023Barambas DamianGDYNIAGDYNIA SPORT TEAMPOLSKA1989M25-293600:30:2026700:03:3201:18:3745000:02:4800:52:4943502:48:06381-
#19 59825Baranowska KorneliaGDAŃSKKS PIDRINA GDYNIAPOLSKA1974K40-441000:35:2053800:05:2401:28:3964400:03:4300:54:1347903:07:20-61
#20 8426Baranowski DanielGDYNIAINVICTUS3CITYPOLSKA1994M18-24600:27:2111600:02:3801:08:238000:02:2000:45:2712902:26:0981-
#21 46627Baranowski MarcinGDAŃSKF3TEAMPOLSKA1982M35-3912300:31:2833400:03:4401:15:2734500:03:2200:59:0659702:53:06428-
#22 14728Barański BartoszGDAŃSKWRÓBLA STAWPOLSKA1979M35-394300:30:0425200:03:1601:10:4716500:02:0100:45:3213602:31:40143-
#23 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 54930Bartusch AgnieszkaRUMIAUKS TRI TEAM RUMIAPOLSKA1998K18-24300:30:2327300:04:4701:27:3063200:03:1900:55:5553803:01:53-49
#24 63620Bałaziński MaciejKRAKÓWOIRP KRAKÓWPOLSKA1977M40-4412200:37:2360300:05:5201:28:2464100:03:1700:58:1758103:13:13562-
#25 56733Becker AgataGDYNIAPOLSKA1993K18-24400:32:5742300:04:4501:22:2454100:03:3801:00:0561603:03:48-54
#26 42034Bednarczyk ArkadiuszGDYNIATRIDEAPOLSKA1976M40-449200:35:4955500:03:4801:17:2641700:02:3200:49:2228802:48:56391-
#27 2935Bednarczyk TomaszLĘBORKAWBUD S.A.POLSKA1987M30-341100:24:313400:02:2101:07:446400:01:5900:40:552902:17:3029-
#28 48836Bednarek KrzysztofGDYNIASPORTEVOPOLSKA1968M45-494100:40:2667600:04:4101:16:0538100:02:4700:51:1636802:55:16447-
#29 45837Bednarska MartaGDAŃSKPOLSKA1974K40-44500:30:2026600:03:4301:19:2748400:02:4100:56:2554702:52:35-38
#30 62338Bednarski RobertGDAŃSKPOLSKA1985M30-3411000:38:2063700:03:4001:19:1047000:03:0401:06:4068103:10:55554-
#31 63940Bernisz MagdalenaRUMIAPOLSKA1994K18-24600:40:4167900:04:3801:24:0658300:02:2901:02:4564903:14:39-76
#32 29642Biankowski PiotrRUMIAUKS TRI TEAM RUMIAPOLSKA1975M40-446200:22:381100:03:0301:17:5143000:03:0400:54:1748502:40:52281-
#33 37141Białas RadosławGDYNIAPOLSKA1983M30-346600:31:0831500:04:1001:18:3945300:02:3800:49:0227502:45:36346-
#34 3143Biegała MarekGDAŃSKBIKE U UPPOLSKA1984M30-341300:29:2822400:02:1501:03:561300:01:3700:40:372602:17:5231-
#35 67444Bielas TomaszGDYNIAPOLSKA1972M45-495500:45:4370900:04:5301:23:3156500:02:5801:05:2967203:22:35586-
#36 9146Bieniek PatrykPOZNAŃPOSNANIAPOLSKA1980M35-393000:28:1515600:03:1701:10:1014000:01:5800:43:207302:26:5988-
#37 49545Biełous ArkadiuszGDAŃSKCOMPLEX SPORTSPOLSKA1976M40-4410300:35:0152300:04:2501:16:4339800:03:0800:57:0456102:56:21452-
#38 47847Bizewski MarcinGDYNIAPOLSKA1985M30-348900:33:3146000:05:1001:18:1944100:03:0900:54:1648402:54:25437-
#39 31948Blew MarcinGDAŃSKPOLSKA1991M25-292800:32:3540300:03:1601:14:0628500:02:0900:49:4730202:41:53302-
#40 46249Blew WojciechGDANSKLOTOS RUNNING TEAMPOLSKA1963M50-541600:33:0443200:03:3801:17:1441400:02:4400:56:1754302:52:57424-
#41 48750Bluj RomanGDYNIAPOLSKA1960M55-59900:37:5662600:03:3201:16:1238300:03:0800:54:2348902:55:11446-
#42 27154Bocheński MaciejZIELONA GÓRAENDOHOLICSPOLSKA1980M35-398400:35:5155600:04:0201:10:2615200:02:4500:46:4418602:39:48257-
#43 52456Boćkowski MaciejGDYNIAKLIF-MEDPOLSKA1967M50-541900:33:1744500:05:0801:15:4236300:03:4301:01:2564102:59:15479-
#44 20557Bodziony MichałNOWY SĄCZPOLSKA1990M25-292100:29:2722100:04:0101:12:2222000:02:2400:47:5122602:36:04196-
#45 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 41358Bogalecki MarekGDAŃSKSAFE SPORT TEAMPOLSKA1957M60-64300:32:5241800:05:5901:19:1947700:04:2600:45:4014102:48:15384-
#46 29259Bogdański ŁukaszGDAŃSKCOMPLEXSPORTSPOLSKA1981M35-399000:31:4035700:03:1001:13:5727600:02:2200:49:3029402:40:39277-
#47 28760Bogusz WaldemarTCZEWPOLSKA1962M55-59500:24:513800:03:5701:16:0638200:02:5200:52:4443102:40:28272-
#48 50361Bogut DawidGDAŃSKGDAŃSKA SEKCJA RATOWNICTWA SPORTOWEGOPOLSKA1997M18-241700:31:2533100:03:5601:24:2058800:02:3600:55:1450902:57:32460-
#49 63862Bongowski RyszardGDAŃSKPOLSKA1960M55-591400:39:4866800:04:5501:26:1562000:03:4200:59:3260403:14:12563-
#50 70263Borecka AleksandraWARSZAWACROSSFIT ELEKTROMOCPOLSKA1988K25-291400:35:4855400:05:3901:35:5570000:03:3701:08:1769103:29:16-97
#51 25964Borkowski AdamGDAŃSKCROSSFIT STOCZNIAPOLSKA1981M35-398200:29:5924900:03:2201:11:5920600:02:1500:51:3538502:39:10246-
#52 69765Borowiecki PiotrKRAKÓWPOLSKA1964M50-543000:44:1070100:04:2101:35:5169800:04:1200:59:5961403:28:34603-
#53 21966Boryna JarekGDAŃSKPOLSKA1965M50-54800:31:4035300:03:2701:09:0610800:02:2400:50:1031702:36:47210-
#54 59467Boryna-Złota AleksandraGDAŃSKPOLSKA1989K25-291000:34:0448600:05:2401:27:5263600:03:1500:56:1654203:06:51-59
#55 8068Borzyszkowski MichałRZEPNICASZMONDAK TEAM BYTÓWPOLSKA1984M30-341700:26:488800:02:2501:08:328500:02:1200:45:1712202:25:1477-
#56 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 18970Broekere KrzysztofZABRZEMYCENTER AGD RTV MULTIMEDIAPOLSKA1959M55-59300:32:1539000:02:5701:11:2818700:02:0600:46:2316402:35:09181-
#57 43072Brzóska DariuszGDAŃSKPOLSKA1994M18-241400:28:4017700:04:0001:24:2058700:02:4500:50:0931602:49:53398-
#58 58173Brzuszkiewicz ZuzannaGDAŃSKPOLSKA1995K18-24500:31:1432100:03:4701:26:5662700:03:0101:00:2262403:05:19-58
#59 25374Brzuzy TomaszGDAŃSKLOTOS TEAM / F3TEAMPOLSKA1979M35-397800:28:5919300:04:2001:15:3335100:02:1400:47:4922502:38:55241-
#60 23776Buczkowska AlicjaGDYNIAPOLSKA1983K30-34700:30:3227800:02:5001:11:4019600:02:2100:50:4334402:38:07-11
#61 27477Burdyn GrzegorzGDAŃSKF3TEAMPOLSKA1982M35-398600:31:5136700:03:2301:11:3319000:02:3400:50:4034002:40:00260-
#62 69078Burdyn MariuszGDAŃSKSMARTDOORPOLSKA1972M45-495800:38:4764900:05:1801:26:5762900:04:3701:10:2469803:26:02598-
#63 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !979Buszan RadekGDYNIADELL ACTIVE TEAMPOLSKA1980M35-39200:22:481400:02:0301:04:251600:01:4800:41:023502:12:069-
#64 18280Butny RafałGDYNIAPOLSKA1978M35-395900:29:3222700:02:0801:13:2125100:02:0800:47:4122002:34:49175-
#65 61581Butowt KrzysztofGDAŃSKPOLSKA1993M18-242000:33:2045000:04:4901:30:5466700:02:5900:57:0356003:09:05548-
#66 16051Błajet JakubTORUŃ#BROWARBYTOWPOLSKA1981M35-394800:29:0920400:03:0901:12:5523700:02:3300:44:5511202:32:41155-
#67 27652Błajszczak PawełSANDOMIERZTSA SANDOMIERZPOLSKA1976M40-445400:25:516200:03:1801:14:4531300:02:4200:53:2645502:40:03262-
#68 53053Błaszkowski AndrzejŚLIWINYTCSIRPOLSKA1966M50-542000:30:0025000:05:2001:21:2852600:03:2900:59:4260702:59:59485-
#69 33983Cejko WojciechBANINODEAD ON ARRIVALPOLSKA1975M40-447300:32:0438200:04:1101:13:4626500:03:0700:50:0631202:43:14318-
#70 55785Chalamoński TomaszOSTROŁĘKANO HUMAN DOCTORS TEAMPOLSKA1975M40-4411200:34:3150400:03:5401:20:0749800:03:3301:00:2662703:02:31506-
#71 52787Chlebowski JerzyWARSZAWATRICLUBPOLSKA1960M55-591200:34:4451300:03:4501:28:4964500:01:5800:50:3633802:59:52482-
#72 48988Chlebowski KarolREDAF3 TEAMPOLSKA1977M40-4410200:33:1844800:03:2001:22:5154800:02:3300:53:1444802:55:16448-
#73 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 6390Chmielewski MichałGDAŃSKDREAM TRI TEAMPOLSKA1972M45-49300:27:5013600:03:1001:06:514800:02:0100:43:227502:23:1461-
#74 49791Chojnacki KarolGDYNIAPOLSKA1984M30-349100:37:0259200:03:2001:18:5346500:02:3000:54:4849502:56:33454-
#75 58792Choromański ArturPIECKIPIECKIPOLSKA1987M30-3410400:45:5671000:05:3001:21:5453400:03:2000:49:2729103:06:06529-
#76 30693Chrzanowski KrzysztofGDAŃSKF3TEAMPOLSKA1987M30-345600:33:2545500:03:2701:12:0420900:02:3800:49:4130002:41:14290-
#77 68694Chwedyna KatarzynaGDYNIATRI LADIESPOLSKA1985K30-342900:38:0462700:04:2301:33:5769000:03:1101:04:4766703:24:21-91
#78 53795Ciasto SebastianPRZEZCHLEBIEPOLSKA1985M30-349800:28:0214500:03:5001:17:3742000:03:4601:07:2168603:00:36491-
#79 29396Cichowski JanuszELBLĄGDĄBROWARPOLSKA1985M30-345100:31:4235900:03:0101:13:5727500:02:5000:49:1227902:40:42278-
#80 18897Cieślak TomaszGDYNIAGDYNIA SPORT TEAMPOLSKA1986M30-343400:28:1916000:03:5001:13:0824500:02:1600:47:3020902:35:03180-
#81 63098Ciskowski WaldemarGDYNIAPOLSKA1955M60-64500:34:2149900:04:3201:23:1255600:03:1501:05:5667503:11:17558-
#82 55399Cnota JanuszGDYNIAPAPUNIS TEAM GDYNIAPOLSKA1955M60-64400:34:1349000:04:1701:17:5042900:02:4801:03:0065303:02:08503-
#83 542100Crawford GrahamPOZNAŃLEWA WOLNAPOLSKA1965M50-542100:37:4962200:04:1501:18:3644900:02:5300:57:2156903:00:54496-
#84 641101Cupryś-Smolak AleksandraGDYNIABIEGAMYRAZEM.PLPOLSKA1986K30-342300:37:3261200:04:4701:31:3367400:04:0300:56:4955403:14:44-78
#85 181113Ćwik DamianGDYNIAPOLSKA1979M35-395800:31:4836200:03:1701:07:135600:03:5900:48:1523702:34:32174-
#86 207102Cylkowski PawelWARSZAWAPOLSKA1980M35-396400:28:0414900:03:4001:12:2422300:02:3100:49:2829202:36:08198-
#87 365103Czajkowska MagdalenaGDYNIABCT GDYNIAPOLSKA1982K35-39500:32:0338100:02:4101:17:1741500:02:0900:50:5635002:45:04-23
#88 17104Czajkowski PawełGDYNIABCT TEAM GDYNIAPOLSKA1981M35-39400:25:315400:01:4601:05:112100:01:4400:40:522802:15:0517-
#89 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !6105Czapiński MichałREDAHOTEL CZTERY BRZOZY GDAŃSK - BIKE U TEAM - EUROPELLPOLSKA1982M35-39100:28:1715700:02:2201:01:25500:01:5400:35:26302:09:246-
#90 279106Cząstka TomaszGDYNIAGDYNIA SPORT TEAMPOLSKA1985M30-345000:31:0030700:03:2501:14:5832500:02:3300:48:0923502:40:05265-
#91 614107Czech KamilaGDYNIATRI LADIESPOLSKA1982K35-391400:36:5558600:03:5901:25:2960800:03:0100:59:2860203:08:52-67
#92 75108Czech MariuszGDYNIAUKS TRI-TEAM RUMIAPOLSKA1981M35-392500:25:325600:02:5301:10:4816600:02:0900:43:237602:24:4572-
#93 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !104109Czepukojć TadeuszGDAŃSKTORUS TRIATHLON TEAMPOLSKA1965M50-54200:25:094500:03:2301:09:1611600:02:3700:47:2920802:27:54101-
#94 351110Czernichowski MarcinGDAŃSKPOLSKA1988M25-293300:31:1632500:03:4901:16:2638800:03:3000:49:1828502:44:18330-
#95 192111Czerwiński PiotrGDAŃSKTORUS TRIATHLON TEAMPOLSKA1965M50-54500:27:3712800:03:1301:11:3819400:02:5800:50:0231102:35:28184-
#96 519112Czerwionka DariuszGDYNIAPOLSKA1984M30-349400:43:0669500:04:0801:13:0224200:03:2100:55:2051602:58:56476-
#97 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !444114Dabkiewicz MonikaGDANSKSQSPOLSKA1972K45-49200:34:0348400:03:3001:19:1547500:03:0100:51:5139702:51:39-34
#98 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !330117Darnowska KarolinaREDAAKADEMIA MORSKA GDYNIAPOLSKA1993K18-24200:29:1921200:03:0301:15:2934700:03:0400:51:5540002:42:49-19
#99 552119Deaki OktawiuszZABRZEPOLSKA1979M35-3913800:34:1949500:03:3301:18:0043400:02:4101:03:3365703:02:06502-
#100 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !164122Dębiec EwaGDAŃSKSAMRUJ NA TRENINGPOLSKA1982K35-39200:31:1132000:02:5901:09:5413100:02:0700:46:3617702:32:47-6

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport poznanbiega.pl http://www.cityzenklub.pl http://12tri.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności