Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

Triathlon Gdańsk

Wyniki - 16 lipca 2017, Gdańsk

Cityzen_ General
Msc
Nr
Rok
Kat
T1
T2
M
K
-
-
-
-
-
-
#1 502512Najda JanGDAŃSKSPORT EVOPOLSKA1993M18-241600:32:5642200:03:3301:16:4840200:02:4701:01:2063802:57:24459-
#2 368823Wojtczak LidiaGDAŃSKSPORT-EVOPOLSKA1989K25-29500:35:0953200:03:1401:16:4840300:02:0900:48:0523202:45:24-24
#3 328253Jaczyński AdamGDYNIAOCEPOLSKA1987M30-346100:30:3928400:04:3301:16:4840400:03:0000:47:3521202:42:36310-
#4 441203Gizicki PawełGDYNIAPOLSKA1972M45-493900:29:5124400:04:2701:16:4940500:04:2500:55:2151902:50:54408-
#5 230617Romanowicz PiotrROTMANKAOLD SPARTANPOLSKA1973M40-444600:27:5714100:04:0101:16:5140600:03:1700:45:3113302:37:36220-
#6 464335Klimkiewicz DariuszPRZYŁĘKITRISPACEPOLSKA1970M45-494000:35:5855800:03:3401:17:0340700:02:5200:53:3346102:53:00426-
#7 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !461856Zieliński HenrykKWIDZYNDEGESTPOLSKA1952M65-69100:36:1256500:04:3501:17:0540800:02:5000:52:0340702:52:44423-
#8 377408Kwidziński KrzysztofGDYNIAELTORBUD TEAMPOLSKA1973M40-448300:28:4318100:04:2401:17:1040900:03:0200:52:2641902:45:44352-
#9 340138Drawc MieczysławGDAŃSKSPORTEVOPOLSKA1962M55-59700:33:1544400:03:4301:17:1141000:02:2600:46:3917802:43:15319-
#10 500630Sadowski AndrzejGDAŃSKBURSZTYNOWE SMOKI JUBINALEPOLSKA1971M45-494500:34:3951100:05:1801:17:1341100:03:3500:56:2254502:57:06457-
#11 310305Kałęcki PiotrROTMANKAPOLSKA1981M35-399200:26:046500:03:4901:17:1341200:02:5900:51:1636702:41:22294-
#12 425218Graban EmiliaGDANSKPOLSKA1991K25-29700:36:1556700:03:0801:17:1441300:02:4100:50:1632002:49:33-30
#13 46249Blew WojciechGDANSKLOTOS RUNNING TEAMPOLSKA1963M50-541600:33:0443200:03:3801:17:1441400:02:4400:56:1754302:52:57424-
#14 365103Czajkowska MagdalenaGDYNIABCT GDYNIAPOLSKA1982K35-39500:32:0338100:02:4101:17:1741500:02:0900:50:5635002:45:04-23
#15 429155Dziedzic MałgorzataGDAŃSKLUFTHANSA SYSTEMS POLANDPOLSKA1990K25-29800:31:3334100:03:0801:17:2041600:02:3000:55:2252002:49:53-32
#16 42034Bednarczyk ArkadiuszGDYNIATRIDEAPOLSKA1976M40-449200:35:4955500:03:4801:17:2641700:02:3200:49:2228802:48:56391-
#17 402727Szczygieł ŁukaszPOZNAŃOLX TEAMPOLSKA1980M35-3911200:31:5437100:03:0301:17:2741800:02:5600:52:0040302:47:18374-
#18 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !472466Mateja BożenaGDAŃSKPOLSKA1959K55-59100:39:0865600:03:1401:17:3141900:03:0400:50:3933902:53:35-40
#19 53795Ciasto SebastianPRZEZCHLEBIEPOLSKA1985M30-349800:28:0214500:03:5001:17:3742000:03:4601:07:2168603:00:36491-
#20 459768Turczyński ŁukaszGDYNIAPOLSKA1985M30-348400:33:3146100:03:1701:17:3842100:04:2200:53:4846702:52:36421-
#21 427770Twardy MichałGDAŃSKPOLSKA1969M45-493600:34:0448700:03:3001:17:3942200:03:2200:51:1236302:49:48396-
#22 419693Stefaniak LeszekGDAŃSKDREAM TRI TEAMPOLSKA1973M40-449100:29:0119500:03:3101:17:4042300:02:4800:55:4152902:48:40390-
#23 345470Maziarczyk MarekGDAŃSKSPORT EVOPOLSKA1975M40-447400:32:4841500:03:2401:17:4042400:02:1900:47:4021902:43:51324-
#24 432367Krajewski MaciejGDYNIAYAMEOPOLSKA1985M30-347900:31:0130900:04:2701:17:4142500:02:3000:54:1848802:49:57400-
#25 372639Sarniak WojciechPRZYJAŹŃPOLSKA1975M40-448200:27:1811200:03:4601:17:4142600:03:2100:53:3046002:45:37347-
#26 395531Ogrodnik MichałGDAŃSKPOLSKA1982M35-3911000:31:4035400:04:1601:17:4842700:03:1000:50:0231002:46:56368-
#27 510777Ułamek MateuszGDYNIARUNREMPOLSKA1985M30-349200:35:0452700:05:3901:17:5042800:03:4900:55:4353102:58:05467-
#28 55399Cnota JanuszGDYNIAPAPUNIS TEAM GDYNIAPOLSKA1955M60-64400:34:1349000:04:1701:17:5042900:02:4801:03:0065303:02:08503-
#29 29642Biankowski PiotrRUMIAUKS TRI TEAM RUMIAPOLSKA1975M40-446200:22:381100:03:0301:17:5143000:03:0400:54:1748502:40:52281-
#30 454702Studniak AleksandraGDYNIAFTCPOLSKA1990K25-29900:31:5537200:03:2401:17:5243100:02:5400:54:1348002:52:18-37
#31 486125Dobkowski KamilGDAŃSKSPORTEVOPOLSKA1981M35-3912800:37:1459900:03:4201:17:5343200:03:0800:53:0044302:54:57445-
#32 499266Jarliński RafałIŁAWAORKAMASTERS IŁAWAPOLSKA1968M45-494400:32:1839400:03:5401:17:5643300:02:4900:59:4961002:56:45456-
#33 552119Deaki OktawiuszZABRZEPOLSKA1979M35-3913800:34:1949500:03:3301:18:0043400:02:4101:03:3365703:02:06502-
#34 513594Powajbo KrzysztofGDYNIALOTOS RUNNING TEAMPOLSKA1980M35-3913400:32:4541000:03:3601:18:0043500:02:5301:01:1063702:58:24470-
#35 417680Stachewicz CezaryBIELKÓWKOPOLSKA1978M35-3911400:33:1043800:04:0301:18:0243600:03:0600:50:0731302:48:28388-
#36 357268Jarocki GrzegorzGDAŃSKLPP TEAMPOLSKA1970M45-493000:27:4313200:05:4601:18:0743700:02:5400:50:0831502:44:37335-
#37 448622Roś JakubRUMIAPOLSKA1990M25-294100:29:5324600:03:4801:18:1043800:02:5200:57:0055902:51:43414-
#38 332828Wołyniec PawełGDYNIAPOLSKA1995M18-241300:29:3222900:03:5401:18:1543900:02:1600:48:5627102:42:52312-
#39 428795Welfle JacekGDYNIAKURO-OBIPOLSKA1984M30-347800:31:5237000:04:1801:18:1644000:02:5900:52:2441802:49:49397-
#40 47847Bizewski MarcinGDYNIAPOLSKA1985M30-348900:33:3146000:05:1001:18:1944100:03:0900:54:1648402:54:25437-
#41 208853Zengteler WojciechGDAŃSKLOTOS RUNNING TEAMPOLSKA1980M35-396500:25:325500:03:1101:18:2044200:02:2300:46:4318302:36:08199-
#42 418127Dolny AdamSTARY WIDZIMDOLNY TEAMPOLSKA1982M35-3911500:29:5024200:04:3901:18:2144300:03:1100:52:3942802:48:40389-
#43 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !327611Reglińska AgnieszkaJUSZKOWOPOLSKA1977K40-44100:27:3812900:03:4701:18:2244400:02:2400:50:2532502:42:35-18
#44 379540Olszyna MiłoszGDYNIAPOLSKA1977M40-448400:31:3534500:05:5901:18:2444500:03:3000:46:2216302:45:50354-
#45 582588Polański SławomirGDYNIAPOLSKA1984M30-3410300:33:5247300:03:2201:18:2744600:02:5101:06:4968303:05:22524-
#46 483824Wojtkowicz TomaszWROCŁAWGT RATPOLSKA1976M40-4410000:31:5036400:03:0601:18:2744700:02:3400:58:4959002:54:46442-
#47 54616Atraszkiewicz MagdaGDAŃSKPOLSKA1974K40-44600:39:0365300:05:1401:18:3544800:03:0900:55:1851403:01:19-48
#48 542100Crawford GrahamPOZNAŃLEWA WOLNAPOLSKA1965M50-542100:37:4962200:04:1501:18:3644900:02:5300:57:2156903:00:54496-
#49 41023Barambas DamianGDYNIAGDYNIA SPORT TEAMPOLSKA1989M25-293600:30:2026700:03:3201:18:3745000:02:4800:52:4943502:48:06381-
#50 406309Kamiński JanŁODŹKLUB BIEGACZA PLL LOT SAPOLSKA1987M30-347500:31:0130800:03:2201:18:3745100:02:3800:51:5339802:47:30378-
#51 382658Skrobacz PrzemysławREDAPOLSKA1988M25-293500:32:0237900:03:1701:18:3845200:02:1700:49:3929802:45:53357-
#52 37141Białas RadosławGDYNIAPOLSKA1983M30-346600:31:0831500:04:1001:18:3945300:02:3800:49:0227502:45:36346-
#53 436192Garczewski KrzysztofGDAŃSKPOLSKA1969M45-493700:28:4718400:04:3801:18:4145400:03:1700:55:1551102:50:38403-
#54 445262Janta MarekGDAŃSKPOLSKA1981M35-3911900:34:5151700:03:1001:18:4145500:02:0800:52:5143602:51:41411-
#55 256740Szymborski AdamGDAŃSKTRI FREAKPOLSKA1979M35-398000:30:2327000:03:1901:18:4345600:02:1200:44:239302:39:00244-
#56 504551Pakura PiotrGDAŃSKDREAM TRI TEAMPOLSKA1978M35-3913000:36:1256600:05:1901:18:4545700:02:2200:54:5549902:57:33461-
#57 446280Jezierski SławomirGDAŃSKSAAB TEAMPOLSKA1980M35-3912000:31:1632600:04:0601:18:4545800:02:4500:54:4849602:51:41412-
#58 456256Jakubek MarcinGDAŃSKPOLSKA1984M30-348300:33:3446400:04:1101:18:4745900:02:3800:53:1444702:52:24419-
#59 403418Lenz KrystianREDAPOLSKA1983M30-347300:32:4741200:02:4301:18:4746000:02:2200:50:4834702:47:27375-
#60 511592Poraj-Górecki RafałGDAŃSKSPORT-EVOPOLSKA1990M25-294400:36:0656300:06:3801:18:4846100:03:5300:52:4643402:58:11468-
#61 529813Witkowski TomaszOLSZTYNPOLSKA1992M25-294700:36:1656800:05:5401:18:5046200:03:3400:55:1951502:59:53484-
#62 354482Mieścicka MagdalenaPOZNAŃTRENERTRIATHLONU.PLPOLSKA1980K35-39400:31:3835200:03:0401:18:5246300:02:2000:48:3024302:44:24-22
#63 338652Sieradzki DawidPSZCZÓŁKIPOLSKA1988M25-293000:31:2433000:03:2901:18:5346400:02:0000:47:2120402:43:07317-
#64 49791Chojnacki KarolGDYNIAPOLSKA1984M30-349100:37:0259200:03:2001:18:5346500:02:3000:54:4849502:56:33454-
#65 617730Szpunar MaciejGDYNIAMORSY GDYŃSKIEPOLSKA1973M40-4412000:33:4646800:07:0801:19:0046600:04:1101:05:1166903:09:16550-
#66 578377Królczyński MaciejGRODZISK MAZOWIECKIKS WOLNIPOLSKA1980M35-3914300:37:3060800:03:5601:19:0346700:03:3601:01:0563603:05:09521-
#67 562832Wróblewski JarosławGDYNIAPOLSKA1983M30-3410000:33:2045100:04:1501:19:0446800:03:1301:03:1865503:03:10509-
#68 412776Ulewicz WojciechCHWASZCZYNOTORUS TRIATHLON TEAMPOLSKA1969M45-493400:28:0515000:03:3101:19:0546900:03:4400:53:4646602:48:11383-
#69 62338Bednarski RobertGDAŃSKPOLSKA1985M30-3411000:38:2063700:03:4001:19:1047000:03:0401:06:4068103:10:55554-
#70 560385Kuc MiroslawBYSTRAMGMKTEAMPOLSKA1974M40-4411300:38:3264200:04:5201:19:1147100:02:2900:57:5757903:03:01508-
#71 517809Wisniewski WitoldGDAŃSKSPORT-EVOPOLSKA1967M50-541800:37:4562000:04:1601:19:1147200:02:5900:54:3349102:58:44474-
#72 359407Kwiatkowski KrzysztofŁYSENO HUMAN DOCTORS TEAMPOLSKA1985M30-346300:28:2016100:03:4701:19:1447300:02:5500:50:2832902:44:43337-
#73 518712Surdy SławomirGDAŃSKPOLSKA1977M40-4410700:37:3361300:04:3501:19:1447400:02:5700:52:3442602:58:53475-
#74 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !444114Dabkiewicz MonikaGDANSKSQSPOLSKA1972K45-49200:34:0348400:03:3001:19:1547500:03:0100:51:5139702:51:39-34
#75 508485Miklikowski MarekGDAŃSKPOLSKA1975M40-4410500:33:0342900:05:0701:19:1847600:02:4500:57:3357502:57:45465-
#76 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 41358Bogalecki MarekGDAŃSKSAFE SPORT TEAMPOLSKA1957M60-64300:32:5241800:05:5901:19:1947700:04:2600:45:4014102:48:15384-
#77 498426Lewiński AndrzejGDYNIABIEGAMYRAZEM.PLPOLSKA1973M40-4410400:40:2267500:03:3901:19:1947800:02:1300:51:0535402:56:37455-
#78 516403Kurnatowski PiotrŚREMSIŁA I CZOSNEKPOLSKA1983M30-349300:38:2663800:03:3801:19:2147900:02:2100:54:4849702:58:35473-
#79 528645Siatkowski RobertGDYNIAPOLSKA1973M40-4410800:35:1953600:03:4901:19:2248000:03:5600:57:2857202:59:53483-
#80 565661Skubich MateuszGDAŃSKSII POLSKAPOLSKA1989M25-295000:36:0055900:05:0601:19:2348100:02:5500:59:5961303:03:22512-
#81 493270Jarosz RobertSOPOTCOMPLEXSPORTPOLSKA1983M30-349000:29:2221900:04:3101:19:2448200:03:4000:58:5059102:55:48451-
#82 272778Urbaniak MarekGDYNIAGDYNIA SPORT TEAMPOLSKA1987M30-344700:29:3122600:03:5401:19:2448300:02:2400:44:3910402:39:52258-
#83 45837Bednarska MartaGDAŃSKPOLSKA1974K40-44500:30:2026600:03:4301:19:2748400:02:4100:56:2554702:52:35-38
#84 505641Semsch ArturGDYNIAKS PIDRINAPOLSKA1962M55-591100:37:0959500:05:1601:19:3048500:03:4200:51:5840202:57:35462-
#85 539234Guz PiotrGDAŃSKPOLSKA1969M45-494700:41:4868900:05:1501:19:3048600:01:5900:52:0740803:00:39493-
#86 576320Karnabal HubertSOPOTPOLSKA1984M30-3410100:37:3061000:05:5801:19:3048600:03:3100:58:3158603:05:00519-
#87 391345Kolwicz DamianGDAŃSKBIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAMPOLSKA1984M30-347100:26:277300:02:5501:19:3848800:02:4600:54:5750102:46:42364-
#88 331304Kałas MagdalenaGDAŃSKINVICTUS 3CITYPOLSKA1992K25-29400:31:3734900:02:5301:19:3948900:02:1800:46:2416502:42:50-20
#89 392195Gatz MarekGDAŃSKCOMPLEXSPORTS TRIATHLON TEAMPOLSKA1980M35-3910700:29:2021500:03:5301:19:4049000:02:3700:51:1436402:46:44365-
#90 455674Sosiński RafałGDYNIASPORTEVOPOLSKA1980M35-3912100:35:0552800:03:0101:19:4349100:02:5400:51:4038902:52:23418-
#91 480623Rozmus WiktorGDAŃSKPOLSKA1982M35-3912600:34:4451200:03:3801:19:4749200:03:1500:53:1444902:54:38439-
#92 314557Paschke RomanGDYNIASHIPCUPPOLSKA1978M35-399400:26:317600:03:3001:19:5649300:02:4600:48:5126702:41:33298-
#93 476491Misztal MaciejGDYNIATTTPOLSKA1974M40-449800:35:0352500:04:5101:20:0149400:04:3100:49:4830402:54:14435-
#94 439845Zalewski ŁukaszRUMIAPOLSKA1994M18-241500:39:1966000:03:3301:20:0249500:02:2200:45:3213502:50:48406-
#95 570252Jabkiewicz JacekCARRIGTWOHILLCOBH TRIATHLON CLUB IRELANDIRLANDIA1973M40-4411500:38:3864500:04:0401:20:0349600:03:0100:58:3858903:04:24516-
#96 577245Hoppe ŁukaszGDAŃSKPOLSKA1985M30-3410200:41:3668700:04:0901:20:0549700:03:3300:55:4353003:05:07520-
#97 55785Chalamoński TomaszOSTROŁĘKANO HUMAN DOCTORS TEAMPOLSKA1975M40-4411200:34:3150400:03:5401:20:0749800:03:3301:00:2662703:02:31506-
#98 481251Inglot MichałGDAŃSKTHOMSON REUTERS TRIATHLON TEAMPOLSKA1978M35-3912700:34:3650600:04:3501:20:0949900:03:1700:52:0140402:54:38440-
#99 433159Edel AsiaGDAŃSKPOLSKA1983K30-341400:29:3222800:03:5401:20:1350000:03:1500:53:1745102:50:12-33
#100 585453Makowski JakubPOZNAŃPOLSKA1982M35-3914600:37:1459900:05:5301:20:1550100:03:1300:59:0259403:05:36527-

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport poznanbiega.pl http://www.cityzenklub.pl http://12tri.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności