Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

V Pętla Krosowa Grodziskiego Klubu Biegacza

Wyniki - 23 lipca 2017, Zdrój

Enduhub Prime (Café Edition)

Pomóż budować największą bazę wyników w Polsce i dołącz do Enduhub Prime (Café Edition) !

  • Pełna funkcjonalność.
  • Bez żadnych umów i drobnego druczku, rezygnujesz kiedy chcesz.
  • Jedno expresso na miesiąc dla nas.

Kup Enduhub Prime Café za 7,99
Msc
Nr
Rok
M
K
-
#1 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !111700:25:50Humerski PiotrGOZDZICHOWOM19891--
#2 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !214400:25:51Michalak GrzegorzŁUBNICAM1997DANFLOR TEAM2--
#3 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 36500:26:32Bereszyński SebastianGRODZISK WIELKOPOLSKIM1987DANFLOR TEAM3--
#4 411400:27:41Tomowiak RafałLESZNOM1984SZYMANOWSKITEAM4--
#5 56800:27:54Bielawski TomaszKUBACZYNM1991DRUŻYNA BIEGACZY - GMINA GRANOWO5--
#6 63200:28:19Stachowski MarcinWOLSZTYNM1979WOLSZTYŃSKA AKADEMIA BIEGOWA6--
#7 711300:29:22Zeidler AdrianKUROWOM1998DANFLOR TEAM7-1
#8 88600:29:31Adamczak ArkadiuszLESZNOM19808--
#9 915900:29:38Fitt MateuszGRANOWOM1999DANFLOR TEAM9-2
#10 101400:29:51Głódz HubertGRODZISK WLKP.M1993DANFLOR TEAM10--
#11 1110700:30:22Brandenburg JózefDOPIEWOM195511--
#12 1211100:30:32Mocek MarekGRANOWOM1998DANFLOR TEAM12-3
#13 136600:30:40Nowak RobertUJAZD-HUBYM1999NOWAKI TEAM13-4
#14 1413700:31:14Kańduła RajmundROGOŹNOM1983DRUŻYNA BIEGACZY - GMINA GRANOWO14--
#15 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !157600:31:27Przybysz DorotaGRODZISK WIELKOPOLSKIK1966GRODZISKI KLUB BIEGACZA-1-
#16 16600:31:38Kóska WojciechGRODZISK WLKPM199315--
#17 1712300:32:02Michalak HubertDRZYMAŁOWOM1997NIAGARA RAKONIEWICE16--
#18 1811000:32:06Marcinkowski WojciechGRANOWOM199217--
#19 19100:32:11Głódź ErykGRODZISK WIELKOPOLSKIM1985DANFLOR TEAM18--
#20 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !2012500:32:34Łodyga MagdalenaGRODZISK WLKPK1989GRODZISKI KLUB BIEGACZA-2-
#21 218500:32:49Sieroń KamilNOWY TOMYŚLM1991BERO TEAM19--
#22 225700:33:00Krym RadosławBŁOŃSKOM1980NIEZRZESZONY20--
#23 23400:33:20Labrzycki DanielGRODZISK WLKPM1985DANFLOR TEAM21--
#24 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 245600:33:25Krym JoannaBŁOŃSKOK1983NIEZRZESZONY-3-
#25 252700:33:43Gigoła TomaszGRODZISK WLKPM198722--
#26 2613600:33:51Pioszyk KrzysztofGRODZISK WLKP.M1978GRODZISKI KLUB BIEGACZA23--
#27 272600:33:55Urbański MarcinGRODZISK WIELKOPOLSKIM198724--
#28 2814500:34:00Jaciuk TomaszGRODZISK WLKP.M198025--
#29 29300:34:05Golczak PiotrGRODZISK WLKP.M1982GRODZISKI KLUB BIEGACZA26--
#30 30200:34:35Miller AdrianGRODZISK WIELKOPOLSKIM1984GRODZISKI KLUB BIEGACZA27--
#31 3113500:34:52Zieliński MariuszOPALENICAM198228--
#32 32800:34:56Szymkowiak PawełGRODZISK WIELKOPOLSKIM1986GRODZISKI KLUB BIEGACZA29--
#33 332400:35:06Bąk NikodemGRODZISK WIELKOPOLSKIM200130-5
#34 3410800:35:09Szczęsny JakubBUKM199531--
#35 353900:35:10Gurajdowski MichałPOZNAŃM1981DRUŻYNA JEZUSA32--
#36 3611900:35:37Braun TomaszSTRYKOWOM1975NIGHT RUNNERS33--
#37 373100:35:38Brygier DamianGRODZISK WLKP.M199034--
#38 38700:35:47Kańduła TomaszGRODZISK WIELKOPOLSKIM1996LKP INTER ZDRÓJ35--
#39 392200:35:55Chróścik AndrzejGRODZISK WIELKOPOLSKIM196036--
#40 4014600:36:02Pazgrat MichałGRODZISK WLKP.M-37--
#41 4111600:36:06Jekiel SylwiaGRODZISK WLKPK1977-4-
#42 429300:36:20Przybylski BartłomiejGRODZISK WIELKOPOLSKIM1979GRODZISKI KLUB BIEGACZA38--
#43 432500:36:26Maćkowiak MarekGRODZISK WLKPM1979OSP GRODZISK WLKP39--
#44 444900:36:31Głowacka AgnieszkaGRODZISK WIELKOPOLSKIK1993-5-
#45 453400:36:45Łodyga MilenaGRODZISK WLKPK1991-6-
#46 4610600:36:56Wróbel FilipGRODZISK WIELKOPOLSKIM200140-6
#47 486700:37:02Hamrol ŁukaszŚMIGIELM197742--
#48 493800:37:06Kroma HubertGRODZISK WLKPM198843--
#49 5011500:37:16Taciak BłażejGRODZISK WLKPM1975JASTRZĄB44--
#50 513600:37:20Jaciuk DagmaraGRODZISK WIELKOPOLSKIK1980-7-
#51 5214100:37:32Maik KonradGRANOWOM1994DRUŻYNA BIEGACZY GMINA GRANOWO45--
#52 535900:37:50Tabatowski JakubWRONKIM199246--
#53 547500:37:53Chałupka MarcinWOLSZTYNM1968WOLSZTYŃSKI KLUB BIEGOWY47--
#54 5514200:37:58Węgrzyn MichałGRODZISK WLKPM-48--
#55 564400:38:07Jarnót AgnieszkaSTARY TOMYŚLK1977NKB CHYŻY-8-
#56 574500:38:09Nahaczewski GrzegorzNOWY TOMYŚLM197549--
#57 585300:38:12Nowacki PiotrSWARZĘDZM198850--
#58 594800:38:35Dziamski MarekGRODZISK WLKPM197651--
#59 6013300:38:44Biskup JanGRODZISK WIELKOPOLSKIM198652--
#60 6115800:38:53Jekiel TomaszGRODZISK WLKPM197953--
#61 6216000:38:54Nolka WojciechBIAŁA WIEŚM1973GRODZISKI KLUB BIEGACZA / PSP GRODZISK54--
#62 6311200:38:56Przybysz MałgorzataGRODZISK WIELKOPOLSKIK1995-9-
#63 642900:38:58Konieczny ŁukaszNOWA WIEŚM199155--
#64 659600:39:10Ludwiczak JarosławNAPACHANIEM197656--
#65 661600:39:18Kiljańska HannaGRODZISK WIELKOPOLSKIK1984-10-
#66 6713000:39:47Makles AndrzejGRODZISK WIELKOPOLSKIM1961NIEZRZESZONY57--
#67 684100:39:57Pyta GrzegorzGRODZISK WLKP.M1960NIEZRZESZONY58--
#68 6912900:39:59Pszeniczny GabrielNOWY TOMYŚLM200059-7
#69 7015300:40:02Spychała ŁukaszGLINNOM1982BERO TEAM60--
#70 719700:40:12Wróbel LeszekGRODZISK WLKP.M1975NIEZRZESZONY61--
#71 725000:40:17Nowacki PawełSWARZĘDZM198862--
#72 7313200:40:20Cybal MichałGRODZISK WIELKOPOLSKIM197463--
#73 741500:40:30Wojciechowski MarcinŚMIGIELM198564--
#74 7513100:40:35Cybal KatarzynaGRODZISK WLKP.K1980-11-
#75 768200:40:37Piechocki DawidGRODZISK WIELKOPOLSKIM1974STADO65--
#76 776400:40:39Klimaszyk JoannaGRODZISK WLKP.K1980-12-
#77 788300:40:51Kaczmarek KrzysztofGRODZISK WLKPM1970GRODZISKI KLUB BIEGACZA / KAREBUD66--
#78 797100:40:59Kałka MarcinRAWICZM198467--
#79 8010000:41:01Kryś WiktorGRODZISK WIELKOPOLSKIM199668--
#80 814600:41:12Kaczmarek ZbigniewGRODZISK WLKP.M196069--
#81 8215600:41:27Stachowska EwelinaGRODZISK WLKP.K--13-
#82 836000:41:33Nowak PawelGRODZISK WLKPM198170--
#83 84900:41:37Przybylski RadosławGRODZISK WIELKOPOLSKIM200071-8
#84 859100:41:46Pierszalski LeszekGRODZISK WLKP.M196672--
#85 861000:41:54Graczyk DariuszGRODZISK WLKPM197973--
#86 871800:41:56Kowalska KamilaGRODZISK WLKP.K1982-14-
#87 8812600:41:58Grelka AnnaOPALENICAK1988-15-
#88 898700:42:34Jędrzejczak RenataRAKONIEWICEK1982RAKONIEWICE-16-
#89 903000:42:52Sikorski DawidGRODZISK WIELKOPOLSKIM1980PHOENIX CONTACT WIELKOPOLSKA74--
#90 9111800:42:58Tic JakubWIELICHOWOM1996FC MELANŻ75--
#91 9210500:43:08Wróbel KamillaGRODZISK WIELKOPOLSKIK1978NIEZRZESZONY-17-
#92 938900:43:10Kaletka-Paul MonikaGRODZISK WLKP.K1977ZUMBA TEAM-18-
#93 946900:43:12Werner PiotrWIERZYCEM197476--
#94 951200:43:13Ciesielski TomaszGRODZISK WIELKOPOLSKIM1989PRAWILNE ZIOMECZKI77--
#95 9612700:43:15Nowaczyk MonikaPLEWISKAK1981-19-
#96 972300:43:18Chróścik MartaGRODZISK WIELKOPOLSKIK1998-201
#97 985400:43:34Mendel MaciejRAKONIEWICEM1964GRODZISKI KLUB BIEGACZA78--
#98 9915700:43:58Drzwiecki PawełGRODZISK WLKP.M1980PXOENIX CONTACT79--
#99 10013400:44:00Kaczmarek JakubGRODZISK WLKP.M199180--
#100 10112200:44:01Klimaszyk KrzysztofGRODZISK WLKP.M19761976-197981--

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności