Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

Tour de Pologne Amatorów

Wyniki - 4 sierpnia 2017, Bukowina Tatrzańska

Msc
Nr
Rok
Kat
K
M
-
#1 5011403Dobija Krystian1991M-2Łodygowice (POL)-49211602:09:2326.90
#2 5022255Chrapek Cezary1981M-3Warszawa (POL)-49318702:09:2526.89
#3 503768Kupczyński Aleksander Nikodem1988M-2outlife.pl (POL)-49411702:09:2726.88
#4 5041755Ratalewski Slawomir1967M-4PIOTRKOWSKIE KOLARSTWO (POL)-49512202:09:3126.87
#5 5051212Weisgerber Aleksander1983M-3FRAIKIN POLSKAB (79),-49618802:09:3426.86
#6 506661Mały Paweł1981M-3CYKOLFAN OPOLE (POL)B (80),-49718902:09:3526.86
#7 507355Andrzejczyk Mariusz1975M-4BWJ (POL)-49812302:09:3626.85
#8 5081600Przęczek Paweł1972M-4Książnice (POL)-49912402:09:3626.85
#9 509792Leksander Tadeusz1976M-4MAPEI (POL)B (81),-50012502:09:3726.85
#10 510530Rybarczyk Jacek1971M-4KS START PUŁASKI WARKA (POL)-50112602:09:3726.85
#11 5111035Olech Jakub1980M-3STC STARGARD (POL)-50219002:09:4626.82
#12 5121634Leśniakiewicz Wiesław Bogdan1959M-5BUKOVINA (POL)-5033602:09:4926.81
#13 513124Majerczyk Marek1973M-4BUKOVINA (POL)B (82),-50412702:09:5126.80
#14 514986Zarzycki Piotr1989M-2Kraków (POL)-50511802:09:5226.80
#15 5151158Janowski Gabriel1987M-2Kłaj (POL)-50611902:09:5326.79
#16 516253Kusik Zbigniew1982M-3GIRA SIĘ KRĘCI (POL)-50719102:09:5626.78
#17 5171444Kastelik Mariusz1981M-3WALECZNI GÓRALE (POL)-50819202:09:5826.78
#18 518368Lukaszczyk Janusz1981M-3Murzasichle (POL)-50919302:10:0126.77
#19 5191913Szatanik Marek1980M-3Radlin (POL)-51019402:10:0226.76
#20 520374Cichecki Jacek1972M-4GO SPORT AK-SPED TEAM (POL)-51112802:10:0426.76
#21 521448Knapczyk Marcin1975M-4Kraków (POL)-51212902:10:0526.75
#22 522164Pyra Marek1985M-3DROMARA CYCLING CLUB (POL)-51319502:10:0526.75
#23 5231932Szczygielski Paweł1983M-3THE BARBERS GD (POL)-51419602:10:0826.74
#24 5242188Maciejewski Jarosław1966M-5Daleszyce (POL)B (83),-5153702:10:0826.74
#25 52586Długosz Dominik1993M-2POC DIVISION POLAND (POL)-51612002:10:1626.71
#26 5261902Toporowski Piotr1973M-4Zakopane (POL)-51713002:10:1726.71
#27 5272237Czernich Tomasz1991M-2WATRA CYCLING (POL)-51812102:10:1926.70
#28 528729Żabski Maciej1992M-2Bytom (POL)-51912202:10:1926.70
#29 5291829Tarnowska Justyna1979K-3GO SPORT AK-SPED TEAM (POL)10-702:10:1926.70
#30 5301010Ruta Karolina1982K-3MOTIV HOME TEAM (POL)11-802:10:2126.70
#31 5311693Łapin Marek1978M-3RAFAKO S.A. (POL)T (15)-52019702:10:2226.69
#32 5321069Kostrzewski Dariusz1977M-3SOUDAL TEAM (POL)-52119802:10:2326.69
#33 533830Łabiak Dariusz1975M-4STREFASPORTU.PL MW INVEST (POL)-52213102:10:2426.69
#34 5341630Sarnicki Piotr1979M-3OSP Bartkówka (POL)-52319902:10:2426.69
#35 535610Reszka Marcin1979M-3Jaworzno (POL)-52420002:10:2526.68
#36 536611Kukałowicz Michał1997M-2Podągi (POL)-52512302:10:2726.68
#37 53726Komisaruk Zdzisław1959M-5COLNAGO TEAM (POL)-5263802:10:3326.66
#38 5381513Marciniak Tomasz1998M-2Pisarowce (POL)-52712402:10:3526.65
#39 5391430Dąbrowski Michał1985M-3Warszawa (POL)-52820102:10:3726.64
#40 5401209Kościelski Patryk1975M-4FRAIKIN POLSKA (POL)B (84),-52913202:10:3926.64
#41 541207Turonek Arkadiusz1985M-3Kłecko (POL)-53020202:10:4726.61
#42 542208Serbin Michał1985M-3Kłecko (POL)-53120302:10:4726.61
#43 5431884Gładyś Paweł2000M-1Skarżysko-Kamienna (POL)-5322202:10:4826.61
#44 5441690Kędzior Piotr1973M-4RAFAKO S.A. (POL)T (16)-53313302:10:5526.58
#45 545720Kwaśnica Rafał1997M-2Grywałd (POL)-53412502:10:5526.58
#46 5461723Tuszyński Zygmunt1982M-3PGE OBRÓT S.A. (POL)T (17)-53520402:10:5526.58
#47 5471342Żuber Jerzy1953M-6+Roweromania Sanok (POL)-5361402:10:5626.58
#48 5481225Luniak Andrzej1974M-4FRAIKIN POLSKA (POL)B (85),-53713402:10:5826.57
#49 5492195Rychlik Sławomir1976M-4Wieluń (POL)-53813502:11:0026.56
#50 5501569Pałys Przemysław1983M-3KWP KIELCE (POL)-53920502:11:0226.56
#51 5511385Hyży Mariusz1976M-4Turek (POL)-54013602:11:0226.56
#52 5521946Kalinowski Mirosław1963M-5Gliwice (POL)-5413902:11:0226.56
#53 5531472Dutczak Leszek1974M-4Drzonków (POL)-54213702:11:0326.55
#54 5541121Bohunek Miroslav1983M-3Kosice (POL)-54320602:11:0726.54
#55 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 555989Gregorczyk Magdalena1988K-2PACKMAN TEAM (POL)12-302:11:0826.54
#56 5561906Rokosz Waldemar1975M-4Warszawa (PL)-54413802:11:1026.53
#57 5572127Pawlusiak Grzegorz1977M-3Bielsko-BiałaB (86),-54520702:11:1126.53
#58 558716Ciapa Mariusz1987M-2WICHRY BESKIDU T.R. (POL)-54612602:11:1326.52
#59 5591499Serzysko Bartosz1988M-2POGOŃ DELPHI (POL)B (87),-54712702:11:1626.51
#60 5601245Futymski Mirosław1956M-6+BSK MIÓD KOZACKI (POL)-5481502:11:1626.51
#61 561853Gacka Rafał1976M-4LUPUS TEAM (POL)-54913902:11:1726.51
#62 5621108Strączyński Dariusz1973M-4Nowa Wieś (POL)-55014002:11:1826.50
#63 563703Ziebro Grzegorz1981M-3BIKEHEAD (POL)-55120802:11:2126.49
#64 564723Giełzak Maciej1969M-4Żory (POL)B (88),-55214102:11:2526.48
#65 5651712Nowak Krzysztof1976M-4ZAPEL S.A. (POL)T (18)-55314202:11:2926.47
#66 566258Szczęsny Paweł1990M-2Przeczów (POL)-55412802:11:3326.45
#67 567523Kuczmański Robert1969M-4Masłomiąca (POL)-55514302:11:3326.45
#68 568967Nowakowski Paweł1981M-3WESO-LUCKY.PL (POL)-55620902:11:3526.45
#69 569899Ślązakowski Krzysztof1956M-6+Grodzisk Mazowiecki (POL)-5571602:11:4326.42
#70 5701926Baziak Piotr1970M-4BODYICOACH CYCLING TEAM (POL)-55814402:11:4526.41
#71 5711481Miętkiewicz Jacek1978M-3OCYNKOWNIA ŚLĄSK SCHC TEAM CHRZANÓW (POL-55921002:11:4526.41
#72 5722265Kołodziejczyk Wiesław1970M-4Myślenice (POL)-56014502:11:4626.41
#73 573692Januszek Mateusz1997M-2HURAGAN-OLKUSZ-BUKOWNO (POL)-56112902:11:4726.41
#74 5742232Fidytek Tomasz1972M-4Jaworzno (POL)-56214602:11:4726.41
#75 5752276Fiut Dawid1986M-3Regen Team (POL)-56321102:11:5226.39
#76 576102Derejcki Tomcio1953M-6+Kolonia (POL)-5641702:11:5326.39
#77 5771075Czerwiński Zbigniew1981M-3Kraków (POL)-56521202:11:5826.37
#78 5781721Cichosz Marcin1975M-4PGE DYSTRYBUCJA SA (POL)T (19)-56614702:11:5926.37
#79 57910Charucki Henryk1955M-6+COLNAGO TEAM (POL)-5671802:12:0026.36
#80 5801464Jasiński Michał1978M-3onecom.bikeatelier (POL)-56821302:12:0026.36
#81 5812275Guzik Grzegorz1979M-3Dąbrowa Górnicza (POL)-56921402:12:0126.36
#82 582562Czernoch Piotr1961M-5MTB3184 (POL)-5704002:12:0326.35
#83 583484Bartos Michał1987M-2ergokantor.pl (POL)B (89),-57113002:12:0426.35
#84 58489Skrudlik Leszek1983M-3TAURON TEAM (POL)T (20)-57221502:12:0726.34
#85 5852169Scierka Paweł1995M-2Sosnowiec (POL)-57313102:12:0726.34
#86 5861331Gał Piotr1996M-2Biały Dunajec (POL)B (90),-57413202:12:0926.33
#87 5871586Klimczak Marcin1975M-4Wrocław (POL)-57514802:12:1226.32
#88 588790Winter Piotr1987M-2eSesja.pl (POL)-57613302:12:1526.31
#89 589885Jarosz Robert Wojciech1978M-3PassionBike Oświęcim (POL)-57721602:12:1726.31
#90 590722Pilch Jan1963M-5Kraków (POL)-5784102:12:2226.29
#91 5911665Murzyn Marek1982M-3KM PSP KRAKÓW (POL)-57921702:12:2426.28
#92 592480Chrobak Tomasz1979M-3VIENNA LIFE (POL)-58021802:12:3026.26
#93 5931506Saba Piotr1989M-2Chełm (POL)-58113402:12:3326.25
#94 59439Pożak Patryk1994M-2COLNAGO TEAM (POL)-58213502:12:3326.25
#95 5951507Kaczura Michał1979M-3Książniczki (POL)-58321902:12:3326.25
#96 5961592Górka Marcin1983M-3KPP Gorlice (POL)-58422002:12:3526.25
#97 5971038Ślęzak Sylwester1973M-4Stargard (POL)-58514902:12:3626.24
#98 598581Al Riyami Husni Mubarak Khamis1988M-2NIZWA CYCLING TEAM OMAN (OM)-58613602:12:3826.24
#99 599991Janda Piotr1993M-2Żory (POL)B (91),-58713702:12:4226.22
#100 6001694Bartyński Wojciech1979M-3PGE OBRÓT S.A. (POL)T (21)-58822102:12:4226.22

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności