Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

3. Ultra Kamieńsk

Wyniki - 6 sierpnia 2017, Kamieńsk

Enduhub Prime (Café Edition)

Pomóż budować największą bazę wyników w Polsce i dołącz do Enduhub Prime (Café Edition) !

  • Pełna funkcjonalność.
  • Bez żadnych umów i drobnego druczku, rezygnujesz kiedy chcesz.
  • Jedno expresso na miesiąc dla nas.

Kup Enduhub Prime Café za 7,99
Msc
Nr
Rok
M
K
-
-
-
-
-
#1 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !13Piotr BętkowskiM1987WARSZAWAPOLSKACITY TRAIL TEAM00:07:4900:50:3401:43:4001:43:3900:04:091-
#2 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !22Maurycy OleksiewiczM1982ŁÓDŹPOLSKATRUCHT / SZAKALE BAŁUT00:07:5300:51:0401:46:2001:46:1900:04:152-
#3 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 3204Michał StawskiM1985ŁÓDŹPOLSKAMBANK00:08:2100:56:2801:53:5201:53:5100:04:333-
#4 4155Rafał SadowskiM1987BEŁCHATÓWPOLSKAKB SPARTAKUS BEŁCHATÓW00:09:3001:00:0001:59:4601:59:3800:04:474-
#5 57Mariusz CiesielskiM1988GRODZISK MAZOWIECKIPOLSKADREAM RUN00:09:1400:58:1302:00:0902:00:0700:04:485-
#6 6129Dariusz SawickiM1976WARSZAWAPOLSKA00:09:1700:59:1202:00:2402:00:2200:04:496-
#7 7234Kamil OgłozaM1984SULEJÓWPOLSKA00:09:3700:59:0102:01:1602:01:0700:04:517-
#8 8119Łukasz KlaśM1975WARSZAWAPOLSKATRUCHT TARCHOMIN TEAM00:08:2900:58:0002:01:3202:01:3100:04:528-
#9 997Piotr KułakM1989KAMIEŃSKPOLSKAAKTYWNI KAMIEŃSK00:10:1601:01:4802:03:2302:03:0800:04:569-
#10 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !104Martyna WiśniewskaK1988WARSZAWAPOLSKAADIDAS RUNNERS WARSAW00:10:0101:03:1602:04:5302:04:5000:05:00-1
#11 11130Melchior SzczepanikM1977WARSZAWAPOLSKA00:09:4800:59:3702:05:3002:05:2800:05:0110-
#12 1214Jacek BorowczykM1965TOMASZÓW MAZOWIECKIPOLSKA00:09:2401:01:4202:07:0102:07:0000:05:0511-
#13 13139Tomasz SoncińskiM1981BEŁCHATÓWPOLSKA00:08:4700:59:1302:07:4402:07:4300:05:0712-
#14 14127Michał TrzcinkaM1983ŁÓDŹPOLSKAPLAY DORADCA BIZNESOWY00:08:5801:00:3702:08:4902:08:4700:05:0913-
#15 1515Jarosław ChrząszczM1978TOMASZÓW MAZOWIECKIPOLSKACHRZĄSZCZYKI CZTERY00:09:4701:02:0602:09:1402:09:1300:05:1014-
#16 1650Michał GalaM1988GOMUNICEPOLSKA00:10:0301:02:4502:09:1902:09:1000:05:1015-
#17 17187Daniel MorawiecM1976ŁÓDŹPOLSKA00:09:3201:05:1802:10:2702:10:2200:05:1316-
#18 18105Sebastian NowakowskiM1979ŁÓDŹPOLSKARYSIE00:10:5801:04:5902:10:3602:10:2300:05:1317-
#19 19111Robert KawelczykM1967CZĘSTOCHOWAPOLSKAZABIEGANI CZ -WA00:11:2701:05:2002:11:0102:10:5300:05:1418-
#20 20193Michał AdamikM1990OSTROWY NAD OKSZĄPOLSKA00:10:1901:04:4902:12:4902:12:3700:05:1819-
#21 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !21149Kasia WolskaK1983LODZPOLSKALODZ RUNNING TEAM00:10:1301:05:2902:13:0702:13:0400:05:19-2
#22 22365Robert WięcławskiM1970ŁÓDŹPOLSKA00:10:1501:06:0702:13:3302:13:3000:05:2020-
#23 2336Bartłomiej SobeckiM1980BOATCITYJAMAJKABIEGAMPOLODZI.PL00:09:5301:04:2502:14:2502:14:2300:05:2321-
#24 24168Przemysław StolińskiM1982OZORKÓWPOLSKA00:10:0501:04:3602:14:4902:14:2900:05:2322-
#25 25235Arkadiusz KierlikM1977LGOTA WIELKAPOLSKAIRON FIGHTERS RWSK00:09:2901:07:3502:15:1602:15:1100:05:2423-
#26 26241Mariusz WiełaM1985BRZEŹNIOPOLSKASIERADZ BIEGA00:08:5201:01:5702:15:3502:15:3300:05:2524-
#27 2756Łukasz GryglewskiM1991RADOMSKOPOLSKACOKE RUNNERS00:10:5401:07:3602:17:5702:17:5200:05:3125-
#28 2851Maciej JakubowskiM1986GOMUNICEPOLSKA00:10:0301:05:4202:18:3602:18:2700:05:3226-
#29 2964Michał NolbrzakM1975ŁÓDŹPOLSKACOKE RUNNERS00:10:1301:04:5202:18:4702:18:3800:05:3327-
#30 301Krzysztof PietrzykM1979KOLUSZKIPOLSKALKS KOLUSZKI00:08:3500:53:1802:18:5802:18:5800:05:3428-
#31 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 31179Magdalena WoźnaK1984BRÓJCEPOLSKAMOCNI W DUCHU - ZABIEGANI00:10:2501:07:0302:19:4202:19:3800:05:35-3
#32 32112Karol MaciaszczykM1981PODDĘBICEPOLSKAPODDEBICKI KLUB BIEGACZA ZDYSZANI.PL00:11:0801:08:2402:20:0802:19:5400:05:3629-
#33 336Jacek GrabarczykM1973JANÓWKAPOLSKAMOCNI W DUCHU - ZABIEGANI00:10:2401:08:3802:20:1602:20:1300:05:3730-
#34 34201Kacper WołyńskiM1985ŁÓDŹPOLSKA00:12:1101:09:4602:20:2602:20:1700:05:3731-
#35 35191Mateusz OchockiM1981KLESZCZÓWPOLSKAOLDBOJ ŁUSZCZANOWICE00:10:1901:09:1702:21:1902:21:1700:05:3932-
#36 36145Paweł SkorupaM1978ROZPRZAPOLSKAKM PSP PIOTRKÓW TRYBUNALSKI00:12:5401:13:5102:22:0702:21:4400:05:4033-
#37 3743Anna BalickaK1973PORAJPOLSKALEŚNY KONIK00:11:2201:08:1802:22:3002:22:2300:05:42-4
#38 3848Andrzej DalasińskiM1980ŁÓDŹPOLSKA00:11:3301:11:3602:23:0102:22:4200:05:4234-
#39 39189Rafał GrobelnyM1984CZARNOŻYŁYPOLSKAWIELUŃ BIEGA00:11:0101:08:5402:23:5802:23:5100:05:4535-
#40 4025Marcin FelisiakM1977BEŁCHATÓWPOLSKA00:11:1901:09:3102:24:0302:23:4700:05:4536-
#41 41154Dariusz RadomiakM1976WADLEW 62POLSKAOSP WADLEW00:11:3101:09:3402:24:1402:24:0500:05:4637-
#42 42170Michał SękM1988TOMASZÓW MAZOWIECKIPOLSKATIME4RUNNING00:11:0901:11:1202:24:2502:24:2200:05:4638-
#43 4374Sylwia OkólskaK1978TOMASZÓW MAZOWIECKIPOLSKATIME4RUNNING00:10:5501:11:1202:24:2702:24:2400:05:47-5
#44 44243Piotr JankowskiM1984IŁAWAPOLSKAREZERWOWE PSY00:10:5201:08:3002:24:5102:24:5000:05:4839-
#45 4535Konrad AdamczewskiM1981ŁÓDŹPOLSKAORANGE POLSKA00:12:1801:13:2402:25:3802:25:1500:05:4940-
#46 46195Damian WlaźlakM1992KSAWERÓWPOLSKA00:10:3901:10:4602:26:0402:26:0100:05:5041-
#47 47118Piotr OlejniczakM1972Ł?DZPOLSKA00:11:4101:11:0002:26:1202:25:5300:05:5042-
#48 48122Paulina KołatekK1991BEŁCHATÓWPOLSKA00:11:5401:11:2602:26:1602:25:5600:05:50-6
#49 4968Dagmara KozirógK1972PABIANICEPOLSKAKORONA PABIANICE00:11:3601:12:0902:26:2502:26:1500:05:51-7
#50 5067Artur MikinaM1959WARSZAWAPOLSKAPWPW SA00:11:4101:11:4402:26:3402:26:2300:05:5143-
#51 51163Damian WawrzyniakM1984RADOMSKOPOLSKAAKTYWNI KAMIEŃSK00:13:1701:16:0802:27:3602:27:2300:05:5444-
#52 5260Dominik HaładusM1983CZĘSTOCHOWAPOLSKAŻYCIE CZĘSTOCHOWY TEAM / ZARAZIEŁEM SIĘ BIEGANIEM00:12:4001:13:0402:27:5302:27:3400:05:5445-
#53 53128Zbigniew TabakaM1981POPRĘŻNIKIPOLSKASIERADZBIEGA.PL00:11:5901:13:0802:28:2002:28:0300:05:5546-
#54 54107Artur NowickiM1989KONSTANTYNÓW LODZKIPOLSKA00:11:0001:08:0402:28:2102:28:0400:05:5547-
#55 5580Mariusz MajtczakM1975SZADEKPOLSKASZADKOBIEGACZE00:14:1701:15:4302:28:3802:28:1100:05:5648-
#56 56169Rafał SzafrańskiM1985MOSZCZENICAPOLSKA00:11:1201:09:2602:29:3602:29:1700:05:5849-
#57 5763Michał NiemczykM1995GORZKOWICEPOLSKA00:10:1801:12:0902:30:0902:29:5100:06:0050-
#58 5812Łukasz GręziakM1985ŁÓDŹPOLSKA00:11:5101:14:4602:30:4302:30:3500:06:0151-
#59 5959Paweł BasztaM1979WARSZAWAPOLSKABOBO JAJKO00:13:0801:13:1702:31:3702:31:1100:06:0352-
#60 6020Konrad GajewskiM1989RADOMSKOPOLSKAAKTYWNI KAMIEŃSK00:13:1801:16:0902:32:1602:32:0200:06:0553-
#61 61124Benon ZawadaM1987ŻYTNOPOLSKAKS VICTORIA ŻYTNO / PRESS GLASS BIEGAMY I WSPIERAMY00:11:2001:13:1602:33:0702:33:0000:06:0754-
#62 62110Daniel LeszczewiczM1985ŁÓDŹPOLSKA00:13:4701:17:2902:34:0302:33:4100:06:0955-
#63 63140Grzegorz TrajdosM1965ŁUSZCZANOWICEPOLSKA00:12:0001:13:5802:34:1602:34:0400:06:1056-
#64 64101Jakub MielczarekM1979ZDUŃSKA WOLAPOLSKARAJSPORT ACTIVE00:12:5801:16:3102:34:2502:33:5400:06:0957-
#65 65136Karol SycikM1999WARSZAWAPOLSKA00:10:5601:12:4402:35:0202:34:4200:06:1158-
#66 6638Norbert FraszczyńskiM1980ŁÓDŹPOLSKA00:12:4101:14:0702:35:0602:34:4600:06:1159-
#67 67192Krzysztof CelejM1985PIOTRKÓW TRYBUNALSKIPOLSKA00:12:4101:15:2802:35:0902:34:5100:06:1260-
#68 68239Potr SędeckiM1962SKIERNIEWICEPOLSKA00:12:3401:20:2802:35:4502:35:3100:06:1361-
#69 69240Arkadiusz JeżM1980LUBIEŃPOLSKA00:12:3801:19:4802:35:4902:35:3800:06:1462-
#70 70158Piotr WionczykM1979BEŁCHATÓWPOLSKAKB SPARTAKUS BEŁCHATÓW00:11:2301:13:3402:37:0402:36:4800:06:1663-
#71 71188Rafał GuziukM1977ŁÓDZPOLSKAEVERRUN00:11:3701:13:1702:37:0802:37:0200:06:1764-
#72 72152Joanna WytykowskaK1980ŁÓDŹPOLSKARYSIE00:10:5601:14:4602:37:1902:37:0700:06:17-8
#73 73164Łukasz StępieńM1984PABIANICEPOLSKAPARKRUN PABIANICE00:11:3401:13:4002:37:2602:37:1600:06:1765-
#74 7441Piotr JabłońskiM1975KLESZCZÓWPOLSKALKS OMEGA KLESZCZÓW00:10:4901:13:0602:37:4002:37:2900:06:1866-
#75 75166Robert StępieńM1985BEŁCHATÓWPOLSKA00:13:3401:17:4602:38:0002:37:2000:06:1867-
#76 76238Jarosław KolasińskiM1959WARSZAWAPOLSKAKTM00:12:2901:19:0202:38:2602:38:1300:06:2068-
#77 77183Tomasz SzymczakM1972KALISZPOLSKA00:13:5401:19:3802:38:4702:38:1600:06:2069-
#78 7832Michał GajewskiM1996RADOMSKOPOLSKA00:12:5501:18:2702:38:5602:38:3800:06:2170-
#79 7987Mariusz KępińskiM1987PIOTRKÓW TRYB.POLSKA00:13:1501:17:0802:38:5702:38:1900:06:2071-
#80 8024Michał BijakM1983DĄBROWA ZIELONAPOLSKA00:12:2801:17:5602:39:0602:38:3400:06:2172-
#81 81133Mariusz SewerynekM1979KAMIEŃSKPOLSKAAKTYWNI KAMIEŃSK00:12:1201:18:5202:39:0602:38:5000:06:2173-
#82 82102Grzegorz KrukM1969CZESTOCHOWAPOLSKAPRESS GLAS BIEGAMY I WSPIERAMY00:16:1601:39:5602:39:0702:38:3100:06:2074-
#83 83206Ryszard SobczykM1962BEŁCHATÓWPOLSKASPARTAKUS BEŁCHATÓW00:12:5001:17:4602:39:1102:38:4400:06:2175-
#84 84135Wiktor SiemaszM1984ALEKSANDRÓW ŁÓDZKIPOLSKAPODDĘBICKI KLUB BIEGACZA ZDYSZANI.PL00:13:0301:18:1002:39:1702:39:0400:06:2276-
#85 8558Magdalena BasztaK1984WYPĘDYPOLSKABOBO JAJKO00:13:3501:19:3802:39:1902:38:5400:06:21-9
#86 86182Leszek WoźniakM1974STARA GADKAPOLSKAKM PSP ŁÓDŹ JRG-300:11:1701:14:3202:39:2902:39:2300:06:2377-
#87 8726Katarzyna DąbrowskaK1984ZGIERZPOLSKA00:11:3601:14:1902:39:3002:39:2300:06:23-10
#88 88147Tomasz SypieńM1969ŁÓDŹPOLSKATEAM-SC00:11:5001:14:2602:39:5602:39:3000:06:2378-
#89 89184Jarosław LesiewiczM1969ŁÓDŹPOLSKAORANGE POLSKA00:11:5701:15:1802:39:5702:39:4200:06:2379-
#90 90161Tomasz ŻyłowskiM1975WARSZAWAPOLSKA00:12:1101:18:3002:40:1002:39:3800:06:2380-
#91 91175Grzegorz SękM1978WARSZAWAPOLSKA00:12:2101:19:2002:40:1202:39:5500:06:2481-
#92 92194Łukasz MajchrzakM1991LODZPOLSKAPIETRZYK RUNNING TEAM00:12:0401:14:5502:40:2102:40:1100:06:2482-
#93 9349Piotr BederskiM1980ŁÓDŹPOLSKA00:13:0601:19:2902:40:3602:40:1700:06:2583-
#94 94171Joanna WojtakowskaK1976TOMASZÓW MAZ.POLSKATIME4RUNNING00:12:5801:21:0702:40:3802:40:3000:06:25-11
#95 95203Adrian StrychalskiM1987OZORKÓWPOLSKA00:12:0901:13:0902:40:5402:40:3700:06:2584-
#96 96100Damian MikołajczykM1988ZDUŃSKA WOLAPOLSKARAJSPORT ACTIVE / OSP JANISZEWICE00:13:5101:19:3802:41:1102:40:4100:06:2685-
#97 9713Julita BorowczykK1974TOMASZÓW MAZOWIECKIPOLSKA00:13:3401:21:2902:41:3702:41:1700:06:27-12
#98 98132Paweł TkaczykM1975MIŃSK MAZOWIECKIPOLSKA00:14:4501:20:5202:41:5102:41:1800:06:2786-
#99 9928Jarosław GlubaM1987ŁÓDZPOLSKA00:11:2501:13:5402:41:5602:41:4600:06:2887-
#100 100123Arkadiusz ŻurawskiM1970SOŃSKPOLSKA00:12:2701:21:5802:41:5702:41:3600:06:2888-

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności