Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

Bieg na 10km Wokół Zalewu Sulejowskiego

Wyniki - 9 września 2017, Sulejow

K
Msc
Nr
-
-
#1 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !-1406Koń PiotrDębaAlpin Sport00:35:3416.9000:00:00
#2 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !-2477Koziarski MateuszŻelechlinekLKS Koluszki00:38:1015.7000:02:36
#3 3rd place and bronze medal. Congratulations ! -3503Bąkowicz KrzysztofPiotrków TrybunalskiTri Aktywny Piotrków00:39:4115.1000:04:07
#4 -4516Kubczak ArkadiuszPiotrków Trybunalskibrak00:40:0914.9000:04:35
#5 -5443Sierszyński KarolBełchatówPiotrkowski Klub Biegacza ENDORFINA00:41:2614.5000:05:52
#6 -6367Romański PiotrPiotrków Tryb.brak00:41:3114.4000:05:57
#7 -7476Broda UrbanPiotrków TrybunalskiCarefree Chelsea00:42:1314.2000:06:39
#8 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !18519Panfil WandaTomaszów Mazowieckibrak00:42:5714.0000:07:23
#9 -9479Grzankowski MikołajPiotrków Trybunalskibrak00:43:2113.8000:07:47
#10 -10474Brzostowicz RafałTomaszów Maz.brak00:44:2013.5000:08:45
#11 -11506Socha AndrzejRZECZYCAbrak00:44:4813.4000:09:13
#12 -12508Winiarski PrzemysławPiotrkow Trybunalskibrak00:45:3613.2000:10:02
#13 -13402Sętkowski AndrzejOpocznobrak00:45:4113.1000:10:07
#14 -14467Dudzik MariuszTomaszów Mazowieckibrak00:46:2712.9000:10:53
#15 -15502Bobras ArkadiuszPiotrków Tryb.brak00:46:5712.8000:11:23
#16 -16498Balczerczyk DawidTomaszów MazTIME4RUNNING00:47:0212.8000:11:28
#17 -17426Pisarek SławomirKurnos Pierwszybrak00:47:4112.6000:12:07
#18 -18500Wojnicki GrzegorzRozprzaPiotrkowski Klub Biegacza ENDORFINA00:47:4212.6000:12:08
#19 -19450Gajda SławomirWadlewOsp Wadlew00:48:1012.5000:12:36
#20 -20489Pec RafałOpocznobrak00:48:5112.3000:13:17
#21 -21494Bereska ArturPiotrków TrybunalskiJa sam00:49:5712.0000:14:23
#22 -22483Szpak MichałZdzieszowiceAzymek Zdzieszowice00:50:2611.9000:14:52
#23 -23509Karkus DamianBełchatówbrak00:50:3711.9000:15:03
#24 -24448Agier MateuszTuszynbrak00:50:4211.8000:15:08
#25 -25463Mikołajczyk PiotrKarlinbrak00:50:5211.8000:15:17
#26 -26497Majchrzyk PawełTOMASZÓW MAZ.BBL TOMASZÓW MAZ.00:50:5411.8000:15:20
#27 -27510Zwoliński ŁukaszWola Moszczenickabrak00:51:1211.7000:15:38
#28 -28484Janiszewski JacekOpocznoLKS Feniks Opoczno00:51:1311.7000:15:39
#29 -29405Jeżowski RafałOpocznobrak00:51:1411.7000:15:40
#30 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !230431Adamczyk DorotaSkroninabrak00:51:2911.7000:15:55
#31 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 331507Winiarska MartaPiotrkow TrybunalskiKS Polanik00:52:2411.4000:16:50
#32 -32520Nejman MarcinSulejówbrak00:52:2411.4000:16:50
#33 -33439Dybała MarcinWygodaAŚPT00:52:5611.3000:17:22
#34 -34461Krasoń RafałRozprzabrak00:52:5911.3000:17:25
#35 435449Gajda IwonaBudy Dłutowskiebrak00:53:0011.3000:17:26
#36 -36435Cieślik MarcinPiotrków Tryb.brak00:53:1911.3000:17:45
#37 -37512Ożarek PatrykKamieńskbrak00:53:1911.3000:17:45
#38 538453Jagiełło JoannaMilejówbrak00:53:2811.2000:17:54
#39 639482Barczak KatarzynaMilejówCOOPER STANDARD00:53:3211.2000:17:58
#40 740444Chycka EwaŁódźbrak00:53:3811.2000:18:04
#41 841413Trajdos KarolinaPiotrków Tryb.Piotrkowski Klub Biegacza ENDORFINA00:53:4011.2000:18:06
#42 -42445Chycki JacekŁódźbrak00:53:4411.2000:18:10
#43 -43462Mikołajczyk IgorKarlinbrak00:53:5011.1000:18:16
#44 -44452Wesołowski DamianTomaszów Maz.brak00:54:1211.1000:18:38
#45 -45475Kołek RobertSulejówbrak00:54:1311.1000:18:39
#46 -46521Rokita Paweł97-300brak00:54:2611.0000:18:52
#47 -47485Jabrzyk MariuszTomaszów MazowieckiPZU Sport Team00:54:3211.0000:18:57
#48 -48471Boras JanPiotrków Trybunalskibrak00:55:0210.9000:19:28
#49 -49458Dróżdż PawełPiotrków Tryb.brak00:55:2410.8000:19:50
#50 950487Dagmara KrólikiewiczPiotrków Trybunalskibrak00:55:5110.7000:20:17
#51 -51492Jagodziński MariuszPiotrków Trybunalskibrak00:55:5310.7000:20:19
#52 1052515Wierzbicka MartaŁódźbrak00:55:5410.7000:20:20
#53 1153493Politańska PatrycjaCzęstochowabrak00:56:0310.7000:20:28
#54 1254454Choja EwelinaTuszynLUZIK00:56:1710.7000:20:43
#55 1355456Ścibor MałgorzataTuszynLUZIK00:56:1710.7000:20:43
#56 1456407Malinowska KarolinaTuszynLUZIK00:56:1710.7000:20:43
#57 -57481Kluska MariuszSulejówbrak00:56:2610.6000:20:52
#58 -58480Zajaczkowski MariuszSulejowAktywni w Sulejowie00:56:2610.6000:20:52
#59 -59468Różycki PrzemysławTomaszów MazowieckiKPP00:56:3010.6000:20:55
#60 -60411Krawczyński MariuszPiotrków TrybunalskiTri Aktywny Piotrków00:56:3510.6000:21:01
#61 -61505Krupa MateuszSulejówbrak00:56:3710.6000:21:02
#62 -62430Pabich KrzysztofPiotrków TrybunalskiPiotrkowski Klub Biegacza ENDORFINA00:56:4610.6000:21:12
#63 -63409Kotliński AdamŁódźbrak00:56:5310.5000:21:18
#64 -64423Kaźmierczak PiotrWola Moszczenickabrak00:57:0110.5000:21:26
#65 1565433Bełdowska BeataPiotrków Trybunalskibrak00:57:0610.5000:21:32
#66 1666432Szczepańska IwonaKrólowa Wolabrak00:57:1210.5000:21:38
#67 -67421Turski ŁukaszPiotrków TrybunalskiRossbiegani00:57:5310.4000:22:19
#68 -68459Stępniak WojtekZgierzZgierzbiega00:57:5610.4000:22:22
#69 1769473Łuczak GabrielaBełchatówbrak00:59:2610.1000:23:52
#70 -70513Wojciechowski MarekŁódźbrak01:00:0610.0000:24:32
#71 -71511Majdak BartłomiejWarszawabrak01:00:0610.0000:24:32
#72 -72422Kunce RyszardAleksandrów Łódzkibrak01:00:289.9000:24:53
#73 1873418Pyszczek IwonaŁódźbrak01:00:479.9000:25:12
#74 -74427Ślusarczyk KrzysztofŁódźFujitsu01:00:599.8000:25:25
#75 -75438Michalak TomaszSulejówAktywni w Sulejowie01:01:099.8000:25:35
#76 -76436Żebrakowski ArturRzeszówbrak01:01:209.8000:25:45
#77 -77478Strzelecki ArturPiotrków Tryb.brak01:01:329.7000:25:58
#78 1978499Kuras IlonaTOMASZÓW MAZBBL TOMASZÓW MAZ.01:01:359.7000:26:01
#79 2079460Stępniak PaulinaZgierzbrak01:02:099.7000:26:35
#80 -80425Nowak RobertSulejówAktywni w Sulejowie01:02:469.6000:27:12
#81 2181441Bogacka Małgorzatabrak01:03:079.5000:27:33
#82 2282417Nowicka-Szczepańska SylwiaPiotrków Tryb.brak01:03:179.5000:27:43
#83 -83446Mińkowski TomaszPruszkówbrak01:03:249.5000:27:49
#84 2384464Bogusława SzandaCzyżeminekBocianie gniazdo01:03:559.4000:28:21
#85 2485514Anduła PatrycjaOpocznobrak01:04:019.4000:28:26
#86 2586472Stasiak OlgaBełchatówHappy Run :D01:04:179.3000:28:43
#87 2687429Rózga KrystynaWładysławówbrak01:05:339.2000:29:59
#88 2788495Foltańska MałgorzataPiotrków TrybunalskiPiotrkowski Klub Biegacza ENDORFINA01:06:169.1000:30:41
#89 -89486Papierkowski JacekŁódźbrak01:06:289.0000:30:54
#90 2890488Nadajewska AleksandraPiotrków Trybunalskibrak01:09:508.6000:34:16
#91 2991424Ćwiklińska AnnaPoznańbrak01:11:578.3000:36:23
#92 3092442Tomczak RenataKielceKigari Kielce01:12:018.3000:36:27
#93 -93496Patała WładysławMoszczenicabrak01:14:588.0000:39:23
#94 -94428Ryk MarcinŁÓDŹFujitsu01:17:097.8000:41:35
#95 3195501Rudalska KatarzynaSulejówbrak01:19:427.5000:44:08
#96 -96414Jagodzinski DariuszPiotrków TrybPiotrków Bieg02:29:594.0001:54:24

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności