Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

39. PZU Maraton Warszawski

Wyniki - 24 września 2017, Warszawa

Cityzen_ General
Msc
Nr
K
M
Kat
-
-
-
#1 3797291Jozefiak BenAUSSydney-365M206203:14:2003:13:4901:02:23
#2 276612506Babinski PawelAUSWroclaw-2509M2032204:03:4804:01:3601:52:22
#3 28373835Sapinsky GregorAUTWiesloch-2565M4094904:03:5204:03:0501:52:26
#4 371811649Kersic GregorAUTVienna-3244M30126104:26:4604:20:4302:15:20
#5 425912951Junger EvaAUTWarszawa602-K2011604:40:3104:33:2502:29:05
#6 4253465Eichinger StefanAUTVienna-410M207003:16:1903:16:0001:04:34
#7 483112950Ibrahimli HuseynAZEBaku-4084M2050805:00:2104:54:2002:48:55
#8 5284073Jacobs BartBELHeist-op-den-Berg-501M3022903:20:1403:19:2201:07:56
#9 10443326Renaud VermeulenBELMouscron-982M3041203:34:4703:33:0101:23:21
#10 32013324Laebens FrancoisBELDottignies-2846M2035604:15:1704:10:0602:03:51
#11 10007092Vasileuski AliakseiBLRMinsk-943M4035803:34:3203:31:3101:20:05
#12 235211485Davydau DzianisBLRMinsk#followminsk-2161M4080203:59:4203:55:5701:48:16
#13 235311486Markevich YauheniBLRMinsk#followminsk-2161M2027903:59:4203:55:5701:48:16
#14 8433793Dranchuk TsimafeiBLRMinskKamarouskaja Paralimpija-794M3033803:31:3203:28:3001:17:04
#15 392212399Krasutski TsimafeiBLRWarszawa-3400M2042304:33:0304:25:4702:21:37
#16 36744375Pikin OlegBLRWarszawa-3210M30124604:22:3804:19:4402:11:12
#17 291113088Asayevich RomanBLRMinskKB Victoria-2621M5024104:08:0104:04:4401:56:35
#18 138012564Zaitsau IhorBLRMinskMikkellerRunningClubMinsk-1291M3053003:41:3203:39:4201:30:06
#19 26747943Niachai AliakseiBLRMinskMikkeller Running Club Minsk-2433M3096504:01:3603:59:4701:50:10
#20 4103877Zelenskiy RomanBLRMinsk-395M206703:15:4103:15:0901:03:43
#21 22314256Levaniuk HannaBLRBrest180-K308603:56:3803:54:2401:45:12
#22 5603869Bezerra Rodrigues RafaelBRAWarsaw-531M3023803:20:5703:20:2301:08:57
#23 41832630Rodrigues MarcioBRAWarszawa-3604M30138004:32:5104:31:3402:21:25
#24 4242785Neves DanielBRALimerick-409M3019403:16:3303:15:5801:04:32
#25 3472301Bedard ConradCANWarsaw-333M4010103:13:3703:12:2801:01:02
#26 27792330Zheng HaishanCHNSękocin stary-2520M30100204:05:0404:01:4301:53:38
#27 45902506Huang MeilingCHNNan'an City688-K2012104:52:2004:44:5702:40:54
#28 53632259Zhang XinCHNShenZhen-4452M2056005:46:2005:38:3703:34:54
#29 4964884Bei Bei GuCHNqingdao21-K301303:18:4903:18:1101:06:45
#30 538512904Zhang LiyingCHNWARSAWThe Dragon921-K3039105:45:2605:43:1203:34:00
#31 438911666Chen FeiCHNWarszawa-3759M2046404:41:0904:37:4802:29:43
#32 490513059Wang GuodongCHNBeijingLOT Polish Airlines-4134M40151804:59:1004:58:0202:47:44
#33 8414488Zhao QiangCHNWarsawRUNCARD-789M3033603:30:1003:28:2901:17:03
#34 49787390Dai BoCHNwarsaw-4185M30156805:09:1305:01:3702:57:47
#35 32023988Xu LeiCHNBytom-2848M30111704:11:0604:10:0701:59:40
#36 47687398Guanghua YangCHNGliwice-4034M2050004:56:0304:51:0602:44:37
#37 43207305Mejia Tula CarlosCOLWarsaw-3706M40137904:40:2404:35:4102:28:58
#38 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 4822082Gonzalez AlvaroCRCSan JoseHypoxic-461M60303:18:3803:17:4801:06:22
#39 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !8127Vrajić MarijaCRO8-K40102:55:0802:55:0700:43:41
#40 17772930Chatziliasi NikosCYPLimassol-1650M2021903:50:0203:47:0301:38:36
#41 30467110Ciz JanCZECeska TrebovaJen Blbni-2725M30107204:10:5804:07:2201:59:32
#42 28514034Rehakova RomanaCZECeska TrebovaJen Blbni Team276-K408704:06:5404:03:2101:55:28
#43 42007630Ciz OndrejCZECeska TrebovaJen Blbni Team-3615M30138604:35:4304:32:0702:24:17
#44 21522232Krejsa MiroslavCZEPrahaPraha 9 Kbely-1984M4073503:55:2703:53:0101:44:01
#45 27173312Uhlir DaliborCZEBrnoAT&T-2472M3098004:05:0204:00:4001:53:36
#46 35307633Muller TomasCZECeska TrebovaJen Blbni Team-3096M30120904:20:3504:16:5902:09:09
#47 22533355Schwarzbach MartinCZEČeská Třebová-2072M3083203:58:1203:54:3801:46:46
#48 433412888Christensen JensDENPruszkow-3716M40138104:42:3904:36:0902:31:13
#49 40972597Heiberg-Christensen ClausDENKøbenhavnEpilepsiforeningen-3534M40131204:35:0504:29:3802:23:39
#50 48774894Sieling-Monas PhilipDENKøbenhavn Ø-4114M30154105:03:4404:56:4102:52:18
#51 46347296Riedel Robert ByrielDENHorsens-3936M5041304:52:5704:46:2302:41:31
#52 465711784Berendt DavidDENHelsingör-3954M40146304:52:5004:47:1802:41:24
#53 49217026Kragstrup JakobDENKøbenhavn S-4148M609905:03:1204:58:4102:51:46
#54 16392752Jensen BjarneDENHalsKlub 100 Marathon Denmark-1526M5010903:45:4003:44:3901:34:14
#55 1322451Jørgensen HenrikDENOdense-123M203102:58:3702:58:2100:46:55
#56 6584892Rasmussen Rene RandrupDENAalborgKlub 100 Marathon Denmark-620M4022303:24:2503:24:0901:12:43
#57 32273097Thiim IvanDENThemJN Data-2865M40106204:15:2504:10:3702:03:59
#58 14592387Schmidt Ejlersen TobiasDENOdense SV-1365M2018203:44:0203:41:3001:32:36
#59 47932866Ilsøe HenrikDEN6230 RødekroAAIG Aabenraa-4051M5042804:58:2604:52:1102:47:00
#60 455611767Petersen Poul ErikDEN8723 Loesning-3879M701304:51:1304:43:2102:39:47
#61 200311319Simonsen PiaDENÅlborg148-K203203:53:0203:50:2901:41:36
#62 40784952Bellavista Ribera JesusESPBARCELONADIVERSPORT-3522M5035504:33:0304:29:1902:21:37
#63 75211798Collado MarcESPBarceloa-708M3030303:28:4503:26:4901:15:23
#64 15354439Dueñas Selma ManuelESPBARCELONADIVERSPORT-1432M5010003:46:4803:43:0401:35:22
#65 489713046Burriel RicardESPBarcelona-4130M40151705:03:4204:57:5002:52:16
#66 5432248Perez Judez ErnestoESPZARAGOZAGRUPO 7:45-515M502203:20:1203:19:4301:08:17
#67 23434769Remondo López DiegoESPKraków-2153M4079803:59:1203:55:5201:47:46
#68 13224182Lasa Amador EliasESPzaragozaGRUPO 7:45-1239M4047003:40:3603:38:4101:29:10
#69 492511653Satorre Berbegal BelénESPLondon774-K2013805:03:2004:58:4802:51:54
#70 3243921Pascual Cabre RaulESPZaragozaTRAGAMILLAS-311M409003:13:2303:11:2701:00:01
#71 49433695Montoya Escudero Miguel AngelESPBenisanoACPL BENAGUASIL-4161M30155605:00:3304:59:2302:49:07
#72 11543294Revenga Giertych CarlosESPcadiz-1084M4041403:35:3003:35:0801:24:04
#73 27022253Arribas DoloresESPZaragozaGrupo 7:45242-K407604:02:1504:00:2001:50:49
#74 22034263Carrillo Leon JoseESPWarszawa-2029M3081203:56:4703:53:5501:45:21
#75 7042428Corral JesusESPVillalbilla-665M503703:25:4603:25:1601:13:50
#76 42984183Navarro Gargallo AnabelESPzaragozaGRUPO 7:45611-K502804:36:3904:34:4202:25:13
#77 14843696Casanova Cervera VicenteESPBENAGUASILACPL BENAGUASIL-1386M3056703:43:0703:41:5801:31:41
#78 35384394Cabero Monroy AlfonsoESPMadridVillamontanus-3106M40114704:19:3204:17:1102:08:06
#79 22412052Mererand RaitESTViimsi-215M3010603:05:3603:05:3000:54:04
#80 254111403Kirpu PeeterESTPaide-2323M602704:01:2203:58:2501:49:56
#81 17942964Oll MarisESTTartu130-K404103:50:5403:47:1501:39:28
#82 524411922Pärn ReinESTTallinn-4371M701805:25:2005:21:0903:13:54
#83 9292201Vaher AnnikaESTKuressaare55-K401503:30:2903:29:5301:18:27
#84 24962977Pechter MartESTTallinn-2285M3091204:01:1803:57:4801:49:52
#85 810Effa Soboka BeyenneETH-8M30602:26:5602:26:5500:15:29
#86 913Ayele Tsige WordesemayatETH-9M30702:30:4402:30:4300:19:17
#87 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !1017Beji Geletu BekeluETH1-K20102:35:0902:35:0800:23:42
#88 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !1621Habtewold EtalemahuETH4-K20202:42:2702:42:2600:31:00
#89 22827405Halttunen MiaFINEspoo184-K405703:58:1403:54:5201:46:48
#90 48463517Kontinen AijaFINMikkeli751-K4024605:03:0404:55:3002:51:38
#91 45942051Tolvanen VirpiFINNäkinrinne 2689-K503304:47:5704:45:1302:36:31
#92 152611398Yliniemi SannaFINEspoo103-K403303:44:4403:42:5401:33:18
#93 20527509Saarikoski PetriFINHelsinkiRannJP kurssi 7.-1899M5016003:54:5203:51:2301:43:26
#94 33357349Matikka MikaFINHelsinkiWSP Finland-2954M40109304:17:4904:12:5502:06:23
#95 411411402Tolvanen JarkkoFINTampere-3550M2043804:32:3804:29:5402:21:12
#96 51472972Urrila-Koppanen TuulaFINVantaa845-K4027405:16:3805:11:1903:05:12
#97 13203407Marttila Anne-MariaFINPirkkalaReipin Riento83-K402303:40:4203:38:3801:29:16
#98 44052238Juntunen JohannaFINVantaa636-K3027804:45:2204:38:0902:33:56
#99 54574311Evikoski JussiFINtampereTeam Rahola-4513M5048706:23:3106:16:2604:12:05
#100 545812923Silfverberg BjörnFINHelsinkiDPK-4514M702406:25:1506:17:5104:13:49

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności