Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

Pyrlandzka Dycha

Wyniki - 24 września 2017, Kaźmierz

Enduhub Prime (Café Edition)

Pomóż budować największą bazę wyników w Polsce i dołącz do Enduhub Prime (Café Edition) !

  • Pełna funkcjonalność.
  • Bez żadnych umów i drobnego druczku, rezygnujesz kiedy chcesz.
  • Jedno expresso na miesiąc dla nas.

Kup Enduhub Prime Café za 7,99
Msc
Nr
Rok
Kat
M
K
-
-
#1 271220Natalia GramsPoznań1988K18-3561-11001:08:0401:07:13
#2 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !17168Justyna OlejniczakKrotoszyn1992K18-351-100:44:4400:44:43
#3 274206Tomasz StaszkiewiczPoznań1984M18-3563162-01:08:1401:07:59
#4 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !19382Kacper FerchminPoznań2006M-MLO217-00:45:3600:45:33
#5 275122Monika KwiatkowskaTarnowo Podgórne1977K36-4939-11301:09:1801:08:33
#6 277271Magdalena HaukRokietnica1979K36-4941-11501:09:0001:08:37
#7 278146Beata MazankiewiczKaźmierz1976K36-4942-11601:09:0001:08:37
#8 23138Bartosz OssowskiKaźmierz1987M18-351019-00:46:1400:46:13
#9 27913Katarzyna StanuchowskaPoznań1988K18-3564-11701:09:2901:08:47
#10 24384Andrzej LisekPoznań1986M18-351120-00:46:1600:46:06
#11 282357Małgorzata SakPOZNAŃ1991K18-3565-11901:09:4101:09:05
#12 27290Artur StachowskiBiskupice WLKP1977M36-49923-00:46:3400:46:32
#13 2857Łukasz GmurowskiOtorowo1982M18-351224-00:46:4900:46:37
#14 284272Marlena AntczakPoznań1989K18-3566-12101:10:4601:10:27
#15 287295Joanna KurekPoznań1978K36-4947-12401:11:4901:10:58
#16 3285Tymon KaczmarekZakrzewo1980M36-491027-00:47:4100:47:12
#17 288188Anna TomaszewskaKiączyn2000K-MLO7-12501:11:2401:11:04
#18 2893Paulina PawlakSkórzewo1990K18-3567-12601:12:1101:11:25
#19 34380Arkadiusz KempczyńskiPoznań1985M18-351529-00:47:5600:47:49
#20 29010Justyna SkarupskaObrzycko1976K36-4948-12701:12:0701:11:37
#21 291363Krystian DudziakLuboń1985M18-3564164-01:12:4201:11:48
#22 36108Marcin TarnowskiSady1979M36-491231-00:48:0200:47:44
#23 29333Justyna RauPoznań1977K36-4949-12901:12:4801:11:58
#24 294314Eliza JamkaŚroda Wlkp.1990K18-3569-13001:12:5401:12:01
#25 4148Paweł RoszykPoznań1981M36-491336-00:48:1900:48:08
#26 4217Magdalena LewickaOborniki1983K18-354-600:48:2300:48:19
#27 300375Marta OsesKaźmierz1994K18-3572-13501:14:0301:13:32
#28 301276Anna WaszkowiakRADZYNY1979K36-4952-13601:13:5001:13:33
#29 46364Łukasz KlejniakPoznań1981M36-491540-00:48:4600:48:31
#30 3021Małgorzata SkibińskaRadzyny1972K36-4953-13701:13:5001:13:35
#31 303281Agnieszka CzarneckaKaźmierz1982K18-3573-13801:13:5001:13:36
#32 304313Potr JamkaŚroda Wlkp.1985M18-3566166-01:14:3801:13:43
#33 49158Filip DornaTarnowo Podgórne1991M18-351943-00:48:5400:48:11
#34 305184Katarzyna RatajczakSzamotuły1981K18-3574-13901:16:1601:15:57
#35 50162Michał PajchrowskiZaniemyśl1985M18-352044-00:49:0500:48:20
#36 306265Jadwiga DudaSzamotuły1957K50+6-14001:16:1601:15:57
#37 51340Jacek Flak-MarcinkowskiOpalenica1967M50+445-00:49:1000:48:18
#38 308332Beata ŚwiercOtorowo1996K18-3575-14201:17:1501:16:26
#39 310141Agnieszka KuśnierzKaźmierz1985K18-3576-14401:18:0701:17:20
#40 311283Karolina KierończykPoznań2005K-MLO8-14501:20:2001:19:50
#41 312252Agata KierończykPoznań1974K36-4956-14601:20:2001:19:51
#42 5791Błażej KozielskiOborniki1982M18-352351-00:50:1000:50:01
#43 58100Maciej KrykKaźmierz1992M18-352452-00:50:3800:50:02
#44 3146Małgosia DziamskaCeradz Kościelny1971K36-4958-14801:24:4201:24:09
#45 59157Marcin NiżnikPoznań1989M18-352553-00:50:5600:50:12
#46 31544Jolanta GęsiorekPoznań1958K50+7-14901:27:2301:27:07
#47 60215Marcin WesołowskiKaźmierz2000M-MLO754-00:50:3100:50:14
#48 316106Miłosz BudzichowskiGóra2003M-MLO16167-01:28:5901:28:57
#49 6179Jakub SkrzypczakPlewiska1979M36-491855-00:50:3000:50:20
#50 63238Jakub TraczSwarzedz2001M-MLO857-00:50:2400:50:24
#51 64273Kacper NawrotGrzebienisko2000M-MLO958-00:50:4400:50:38
#52 66211Grzegorz PucekSzamotuły1995M18-352659-00:51:0200:50:51
#53 6789Damian MatysiakGniezno1986M18-352760-00:51:0500:50:59
#54 70107Przemysław BudzichowskiGóra1970M36-492162-00:51:1800:51:15
#55 71298Magdalena PołczyńskaTarnowo Podgórne1987K18-357-900:51:3900:51:19
#56 72163Michał MaślankoPromienko1985M18-352863-00:52:0600:51:20
#57 74235Maciej ZagórskiKaźmierz1978M36-492365-00:51:4400:51:36
#58 75362Kamil KaniewskiDąbrowa1980M36-492466-00:52:0800:51:38
#59 7938Marcin FornalikDabrówka1975M36-492670-00:53:0000:52:14
#60 80359Daria MikołajczakPopówko1998K18-358-1000:52:3400:52:24
#61 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !83310Edyta CyprowskaSzamotuły1971K36-492-1100:53:0800:52:48
#62 8722Mateusz PrzybylskiKaźmierz1979M36-492975-00:53:3700:52:54
#63 89247Michał BieńPoznań1982M18-353377-00:53:3000:53:11
#64 90339Dawid SzadziulPoznań1980M36-493078-00:54:0300:53:13
#65 93161Michał SrokaKrzyż Wlkp.1981M36-493181-00:54:0100:53:31
#66 95192Dorota DanielakPoznań1984K18-359-1400:54:0900:53:44
#67 9737Maciej AugustynKaźmierz1997M18-353583-00:54:3000:54:06
#68 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !99297Patrycja CegłowskaRadzyny2007K-MLO2-1500:54:0900:54:07
#69 100257Michalina PałoszSzamotuły1988K18-3510-1600:54:4600:54:08
#70 101230Łukasz WalczakLusowo1983M18-353685-00:55:0200:54:14
#71 104269Marcin GrzegorzewskiObrzycko1977M36-493588-00:54:4700:54:20
#72 105349Rajmund BartczakPOZNAN1968M36-493689-00:54:2700:54:26
#73 106116Bartosz HorowskiChyby1976M36-493790-00:54:3600:54:28
#74 107203Rafał JudkowiakGałowo1973M36-493891-00:55:0300:54:33
#75 10816Mariusz WermińskiSwarzędz1977M36-493992-00:55:0800:54:36
#76 109358Andrzej PołczyńskiTarnowo Podgórne1947M50+893-00:54:4600:54:40
#77 11136Wiesław NarożnyKaźmierz1968M36-494095-00:55:0100:54:56
#78 11251Magdalena KujawaPiersko1981K18-3511-1700:55:2000:54:56
#79 113176Łukasz Dudatarnowo podgórne1998M18-353896-00:55:4900:54:59
#80 11468Marek BaranSzamotuły1975M36-494197-00:55:2800:55:06
#81 116224Beata SzeszułaKAŹMIERZ1973K36-496-1900:55:5200:55:19
#82 118178Justyna RybczonekLusówko1983K18-3512-2000:55:3800:55:26
#83 119318Andrzej JakubowskiKaźmierz1980M36-494399-00:55:5100:55:29
#84 120294Anna RybarczykPoznań1983K18-3513-2100:56:1000:55:33
#85 12232Agnieszka RogackaSulechów1976K36-497-2200:56:0600:55:50
#86 44249Piotr Jakubowski19 STYCZNIAPOZNAŃ1979M36-491438-00:48:3700:48:12
#87 18159Iwona Plewińska1978Tarnowo Podgórne1978K36-4919-5401:00:3400:59:50
#88 26442Anna Hadrych1984Kaźmierz1984K18-3558-10401:06:5701:06:34
#89 53300Bartosz Ulatowski1986Dopiewo1986M18-352147-00:49:1400:49:07
#90 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !3993Dariusz Matysiak5 Minut DystansuTarnowo Podgórne1961M50+234-00:48:1500:48:10
#91 15043Agnieszka WojciechowskaAdrenalina FitnessPuszczykowo1978K36-4912-3500:58:0000:57:22
#92 201258Justyna SalamentaAKTYWNI W ĘGRÓWWegrów1981K36-4924-6601:01:5901:01:12
#93 29640Joanna ZielińskaamatorKaźmierz1975K36-4951-13201:13:0601:12:20
#94 7897Henryk ŁączyńskiamatorSZAMOTUŁY1951M50+669-00:52:3800:52:10
#95 12795Daniel KruszonaArmia KrajowaObrzycko1982M18-3540104-00:56:4000:56:17
#96 31132Mikołaj KolanowskiBiegacze PMIMiędzychód1983M18-351426-00:47:3700:47:29
#97 16350Adam CysewskiBIEGAMY_OT_DZIELNIE_TEAMGdańsk1979M36-49616-00:44:2500:44:25
#98 82333Adam KubiśBRYGADA RUMCAJSA ROJBERAPoznań1984M18-353172-00:53:0500:52:33
#99 21412Daria WozniakByle do metyKiaczyn1995K18-3542-7301:02:0201:01:43
#100 9182Blazej WozniakByle do metySokolniki Wielkie1987M18-353479-00:53:3500:53:16

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności