Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

Pyrlandzka Dycha

Wyniki - 24 września 2017, Kaźmierz

Enduhub Prime (Café Edition)

Pomóż budować największą bazę wyników w Polsce i dołącz do Enduhub Prime (Café Edition) !

  • Pełna funkcjonalność.
  • Bez żadnych umów i drobnego druczku, rezygnujesz kiedy chcesz.
  • Jedno expresso na miesiąc dla nas.

Kup Enduhub Prime Café za 7,99
Msc
Nr
Rok
Kat
M
K
-
-
#1 252139Andrzej KicińskiKaźmierz1981M18-3560156-01:05:2601:04:44
#2 157140Marcin KozłowskiKibole w biegu - Sekcja KaźmierzKaźmierz1994M18-3547119-00:58:1200:57:59
#3 310141Agnieszka KuśnierzKaźmierz1985K18-3576-14401:18:0701:17:20
#4 186143Renata BączkiewiczKaźmierz1972K36-4920-5601:00:3401:00:12
#5 193144Karol BączkiewiczKaźmierz1970M36-4955132-01:01:0401:00:43
#6 256145Bogumiła MagdziarekKaźmierz1970K36-4936-9901:06:1301:05:31
#7 278146Beata MazankiewiczKaźmierz1976K36-4942-11601:09:0001:08:37
#8 203147Krzysztof MazankiewiczKaźmierz1974M36-4959137-01:01:3601:01:13
#9 243151Monika AugustynZaprawieni w bojuChlewiska1975K36-4933-9001:04:1201:03:26
#10 299152Karolina WielgoszHOCHLANDKaźmierz1986K18-3571-13401:13:3101:12:45
#11 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !208154Anna BanaszczykKaźmierz1963K50+2-6801:01:5801:01:33
#12 149155Michał SobczyńskiZygzakLulinek1980M36-4947115-00:58:0400:57:22
#13 143156Krzysztof WilczyńskiPoznań1960M50+11111-00:57:5100:57:07
#14 59157Marcin NiżnikPoznań1989M18-352553-00:50:5600:50:12
#15 49158Filip DornaTarnowo Podgórne1991M18-351943-00:48:5400:48:11
#16 103159Adam RogozińskiWspinArtPoznań1989M18-353787-00:54:4500:54:16
#17 129160Mikołaj MizgalskiSzamotuły1993M18-3542106-00:56:3100:56:18
#18 93161Michał SrokaKrzyż Wlkp.1981M36-493181-00:54:0100:53:31
#19 50162Michał PajchrowskiZaniemyśl1985M18-352044-00:49:0500:48:20
#20 72163Michał MaślankoPromienko1985M18-352863-00:52:0600:51:20
#21 33164Krzysztof AdamczakPoznanPoznan1981M36-491128-00:47:4300:47:40
#22 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !2166Maciej StrugałaPracownia Protetyczna Łukasz StrugałaOborniki1996M18-3522-00:41:1000:41:08
#23 197167Andrzej RoszykPoznań1967M50+15135-01:01:1501:00:58
#24 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !17168Justyna OlejniczakKrotoszyn1992K18-351-100:44:4400:44:43
#25 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !21171Patrycja KołeckaPiątkowo na BiegowoPoznań1977K36-491-300:45:3700:45:35
#26 260174Kinga MańkaKaźmierz1983K18-3556-10001:06:4801:06:13
#27 140175Edyta Brzezinska-Kapłonpoznan1968K36-4911-3000:57:1300:56:54
#28 113176Łukasz Dudatarnowo podgórne1998M18-353896-00:55:4900:54:59
#29 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 43177Krzysztof JenaPOSTĘP PNIEWY TEAMPniewy1956M50+337-00:48:3600:48:22
#30 118178Justyna RybczonekLusówko1983K18-3512-2000:55:3800:55:26
#31 207179Łukasz RybczonekLusówko1981M36-4960140-01:01:4301:01:29
#32 240181Elżbieta Bogałakaźmierz1976K36-4931-8801:04:1201:03:26
#33 309182Sylwia OdwrotSILASzamotuły1980K36-4955-14301:16:5201:16:33
#34 305184Katarzyna RatajczakSzamotuły1981K18-3574-13901:16:1601:15:57
#35 298185Anna LobaRAWA TEAMDOPIEWO1983K18-3570-13301:13:0601:12:33
#36 123187Jakub TomaszewskiKiączyn2000M-MLO10101-00:56:1400:55:54
#37 288188Anna TomaszewskaKiączyn2000K-MLO7-12501:11:2401:11:04
#38 182189Krystian GuzeGMH HuzarKaźmierz1998M18-3551128-01:00:0401:00:02
#39 166190Robert WojtanPoznań1977M36-4952124-00:59:1200:58:57
#40 165191Katarzyna WojtanPoznań1981K36-4917-4200:59:1200:58:55
#41 95192Dorota DanielakPoznań1984K18-359-1400:54:0900:53:44
#42 47193Norbert ZawadzkiJuvenia PuszczykowoWronki2002M-MLO541-00:48:5100:48:30
#43 211194Michał PawlakPinky $ MózgŚroda Wielkopolska1991M18-3554141-01:02:3201:01:41
#44 212195Natalia HoffmanPinky $ MózgPoznań1991K18-3541-7101:02:3301:01:42
#45 297196Kamil LobaRAWA TEAMDopiewo1983M18-3565165-01:13:0601:12:32
#46 45197Jan LuberDrużyna NiuniKaźmierz2001M-MLO439-00:48:3800:48:16
#47 20198Marcin LuberDrużyna NiuniKaźmierz1975M36-49718-00:45:3700:45:13
#48 266200Malwina Szymaniak-Turekchaos kaźmierzSzczuczyn1987K18-3559-10601:07:3001:06:42
#49 234201Marta KaczmarekRadzyny1982K18-3548-8401:03:5701:03:11
#50 221202Emilia Gogołkiewicz-KołeckaDuszniki1978K36-4927-7401:02:4401:02:13
#51 107203Rafał JudkowiakGałowo1973M36-493891-00:55:0300:54:33
#52 253204Bartek BorkowskiOstpreußenDywity k. Olsztyna1987M18-3561157-01:05:4301:04:56
#53 274206Tomasz StaszkiewiczPoznań1984M18-3563162-01:08:1401:07:59
#54 283207Wioletta IwaniakUJŚCIEUjście1970K36-4944-12001:10:5301:10:12
#55 228208Dariusz IwaniakUJŚCIEUjście1975M36-4965149-01:03:1801:02:38
#56 159209Katarzyna Wójt-MarciniakKaźmierz1978K36-4915-3900:58:0900:58:05
#57 66211Grzegorz PucekSzamotuły1995M18-352659-00:51:0200:50:51
#58 62214Tomasz WiatrBZ WBK Runners TeamPoznań1974M36-491956-00:50:2300:50:23
#59 60215Marcin WesołowskiKaźmierz2000M-MLO754-00:50:3100:50:14
#60 154216Joanna OlejniczakKrotoszyn1972K36-4914-3800:58:1200:57:54
#61 148217Łukasz BetańskiGłuchowo1985M18-3545114-00:57:5100:57:18
#62 56219Remigiusz KluczyńskiRKPamiątkowo1966M50+550-00:50:0000:49:58
#63 271220Natalia GramsPoznań1988K18-3561-11001:08:0401:07:13
#64 86221Sebastian MisiudaDrużyna SzpikuPoznań1981M36-492874-00:53:3900:52:53
#65 194222Dorota MisiudaDrużyna SzpikuPoznań1983K18-3535-6201:01:3201:00:46
#66 29223Michał SerbaKB SZAMOTUŁYSzamotuły1992M18-351325-00:47:0300:46:38
#67 116224Beata SzeszułaKAŹMIERZ1973K36-496-1900:55:5200:55:19
#68 92226Andrzej CzapczykCIACHA I CZAPYPoznań1959M50+780-00:53:2400:53:16
#69 144228Marta StaszkiewiczPoznań1984K18-3518-3300:57:2200:57:08
#70 138229Kosma CieliczkoKopanina2002M-MLO11110-00:57:0400:56:46
#71 101230Łukasz WalczakLusowo1983M18-353685-00:55:0200:54:14
#72 167231Magdalena GrzegorzewskaSzamotuły1983K18-3522-4300:59:1600:58:58
#73 125232Tomasz SzambelanKaźmierz zatorzeKaźmierz1969M36-4945102-00:56:0700:56:00
#74 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 25233Adrian SzambelanKaźmierz zatorzeKaźmierz2000M-MLO321-00:46:2900:46:12
#75 156234Paweł GrendaKaźmierz1975M36-4949118-00:58:1400:57:56
#76 74235Maciej ZagórskiKaźmierz1978M36-492365-00:51:4400:51:36
#77 155236Jarosław BraunLULINEK1978M36-4948117-00:58:1400:57:56
#78 292237Agata Skupinkobietybiegaja.plPoznań1987K18-3568-12801:12:3901:11:50
#79 63238Jakub TraczSwarzedz2001M-MLO857-00:50:2400:50:24
#80 179239Monika Kunysz-GóralskaKokoszczyn1982K18-3530-5201:00:3100:59:49
#81 248241Karol RucińskiHOCHLANDPoznań1984M18-3559155-01:03:5801:03:38
#82 110243Jacek OzimekHOCHLANDKaźmierz1961M50+994-00:55:1000:54:55
#83 196244Maciej DemskiHOCHLANDKaźmierz1976M36-4957134-01:01:2001:00:57
#84 202245Tomasz SalamentaHOCHLANDWęgrów1979M36-4958136-01:01:5901:01:12
#85 81246Karol MarzantowiczSalon fryzjersko-kosmetyczny Ceradz KościelnyPaczkowo1991M18-353071-00:52:3300:52:30
#86 89247Michał BieńPoznań1982M18-353377-00:53:3000:53:11
#87 251248Agnieszka SamolągSzamotuły1984K18-3555-9601:04:5901:04:21
#88 44249Piotr Jakubowski19 STYCZNIAPOZNAŃ1979M36-491438-00:48:3700:48:12
#89 229250Agnieszka MuszyńskaTarnowo Podgórne1994K18-3545-8001:03:2601:02:50
#90 215251Jakub KierończykPoznań1972M36-4961142-01:02:2401:01:56
#91 312252Agata KierończykPoznań1974K36-4956-14601:20:2001:19:51
#92 88255Artur Słomińskijw 4430oborniki1984M18-353276-00:53:0500:53:03
#93 94256Agnieszka CiechanowskaWidziMisieTarnowo Podgórne1981K36-494-1300:54:0800:53:36
#94 100257Michalina PałoszSzamotuły1988K18-3510-1600:54:4600:54:08
#95 201258Justyna SalamentaAKTYWNI W ĘGRÓWWegrów1981K36-4924-6601:01:5901:01:12
#96 273259Anna ŁagódkaDecathlon SwadzimPoznań1993K18-3563-11201:08:0401:07:29
#97 153261Irma KryzanDecathlon SwadzimSzczecin1990K18-3520-3700:58:3200:57:54
#98 272262Aleksandra MuchaDecathlon SwadzimSady1995K18-3562-11101:08:0301:07:28
#99 187263Anna KempaDecathlon SwadzimPoznań1984K18-3533-5701:00:4601:00:12
#100 177264Agata PawlakDecathlon SwadzimKruszwica1995K18-3528-5001:00:1300:59:38

Google Play

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności