Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

Pyrlandzka Dycha

Wyniki - 24 września 2017, Kaźmierz

Enduhub Prime (Café Edition)

Pomóż budować największą bazę wyników w Polsce i dołącz do Enduhub Prime (Café Edition) !

  • Pełna funkcjonalność.
  • Bez żadnych umów i drobnego druczku, rezygnujesz kiedy chcesz.
  • Jedno expresso na miesiąc dla nas.

Kup Enduhub Prime Café za 7,99
Msc
Nr
Rok
Kat
M
K
-
-
#1 306265Jadwiga DudaSzamotuły1957K50+6-14001:16:1601:15:57
#2 269266Roma CyprowskaSzczuczyn1962K50+5-10801:07:2201:06:59
#3 218267Jarosław ŚliwińskiObrzycko1984M18-3555145-01:02:3301:02:07
#4 160268Julia KwiatkowskaWronki1991K18-3521-4000:58:3400:58:10
#5 104269Marcin GrzegorzewskiObrzycko1977M36-493588-00:54:4700:54:20
#6 164270Daniel MacyszynNight Runners PoznanPoznań1976M36-4951123-00:59:2200:58:46
#7 277271Magdalena HaukRokietnica1979K36-4941-11501:09:0001:08:37
#8 284272Marlena AntczakPoznań1989K18-3566-12101:10:4601:10:27
#9 64273Kacper NawrotGrzebienisko2000M-MLO958-00:50:4400:50:38
#10 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !35274Dariusz RubaszniakLuboński Klub BiegaczaPoznań1965M50+130-00:48:0100:47:58
#11 136275Sławomir OttoPoznan1965M50+10108-00:57:1100:56:36
#12 301276Anna WaszkowiakRADZYNY1979K36-4952-13601:13:5001:13:33
#13 173278Damian PietrzakDecathlon SwadzimPoznań1998M18-3549126-01:00:0900:59:34
#14 249279Paula KordylasińskaKaźmierz2002K-MLO5-9401:04:0601:03:46
#15 268280Bożena CzaprańskaSieraków1960K50+4-10701:07:1501:06:50
#16 303281Agnieszka CzarneckaKaźmierz1982K18-3573-13801:13:5001:13:36
#17 146282Maja PigłaPanciaTarnowo Podgórne1982K18-3519-3400:57:3100:57:13
#18 311283Karolina KierończykPoznań2005K-MLO8-14501:20:2001:19:50
#19 158284Filip KierończykPoznań2003M-MLO12120-00:58:3500:58:05
#20 220287Marek MiśkiewiczRadzynyRadzyny1975M36-4964147-01:02:2601:02:11
#21 180288Paulina SpringerKaźmierz1982K18-3531-5301:00:2000:59:49
#22 27290Artur StachowskiBiskupice WLKP1977M36-49923-00:46:3400:46:32
#23 175291Mateusz MańkaKaźmierz1987M18-3550127-01:00:0500:59:35
#24 174292Małgorzata MańkaKaźmierz1992K18-3527-4801:00:0300:59:34
#25 162293Jan GrześkowiakKomorowoKomorowo1999M18-3548122-00:58:5900:58:34
#26 120294Anna RybarczykPoznań1983K18-3513-2100:56:1000:55:33
#27 287295Joanna KurekPoznań1978K36-4947-12401:11:4901:10:58
#28 73296Filip BuszkowskiFilon TeamGaj Wielki1974M36-492264-00:51:3900:51:29
#29 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !99297Patrycja CegłowskaRadzyny2007K-MLO2-1500:54:0900:54:07
#30 71298Magdalena PołczyńskaTarnowo Podgórne1987K18-357-900:51:3900:51:19
#31 96299Pawel SzymanskiTeam Biegowy SzczecinekOxford1977M36-493282-00:54:4900:53:56
#32 53300Bartosz Ulatowski1986Dopiewo1986M18-352147-00:49:1400:49:07
#33 168301Magdalena SłupińskaOstroróg1982K18-3523-4400:59:2200:59:03
#34 233302Anna BartkowiakOstroróg1980K36-4930-8301:03:2401:03:05
#35 235303Justyna WalkowiakWalkołajak TeamBorowo-Młyn1997K18-3549-8501:04:0901:03:16
#36 236304Paweł WalkowiakWalkołajak TeamBorowo-Młyn1970M36-4966151-01:04:1001:03:17
#37 267306Dominik Srokamotywujemy.pasjaSzamotuły2000M-MLO14161-01:07:2701:06:45
#38 169308Katarzyna KubiakWronki1985K18-3524-4500:59:5400:59:15
#39 216309Tomasz KołeckiDuszniki1976M36-4962143-01:02:3201:02:01
#40 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !83310Edyta CyprowskaSzamotuły1971K36-492-1100:53:0800:52:48
#41 147312Tomasz PaluszkiewiczRunner's Power ŚremŚrem1989M18-3544113-00:57:5100:57:15
#42 304313Potr JamkaŚroda Wlkp.1985M18-3566166-01:14:3801:13:43
#43 294314Eliza JamkaŚroda Wlkp.1990K18-3569-13001:12:5401:12:01
#44 213315Magda UrbańskaTęcza UjścieUjście1977K36-4926-7201:02:2301:01:42
#45 85316Tomasz SobońTęcza UjścieUjście1975M36-492773-00:53:3200:52:52
#46 217317Krystian KrysztofiakObrzycko2002M-MLO13144-01:02:2601:02:01
#47 119318Andrzej JakubowskiKaźmierz1980M36-494399-00:55:5100:55:29
#48 250319Klaudia StachowiakKaźmierz2003K-MLO6-9501:04:0701:03:47
#49 204320Marcin PolusMROWINO1987M18-3552138-01:01:4801:01:15
#50 239322Damian SobkowiakTarnowo Podgórne1981M18-3558152-01:04:0001:03:21
#51 238323Joanna SobkowiakTarnowo Podgórne1983K18-3551-8701:04:0001:03:21
#52 152324Tomasz SnelaZalasewo1983M18-3546116-00:57:5400:57:44
#53 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 131325Magda GajdzinskaPoznań2000K-MLO3-2500:56:3600:56:19
#54 170326Małgorzata Śmieszek-NowakKaźmierzKaźmierz1985K18-3525-4600:59:3500:59:17
#55 128327Marcin GórskiPniewy1998M18-3541105-00:56:3600:56:18
#56 54328Tomasz MatuszekPKS - Pawłowicki Klub SportowyPawłowice1979M36-491748-00:49:2000:49:09
#57 171329Agnieszka GóreckaPoznań1987K18-3526-4700:59:3100:59:29
#58 10330Tomasz WarczewskiTomi TeamLESZNO1980M36-49410-00:43:1800:43:15
#59 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !1331Adam El BahTarnowo Podgórne1989M18-3511-00:41:0300:41:03
#60 308332Beata ŚwiercOtorowo1996K18-3575-14201:17:1501:16:26
#61 82333Adam KubiśBRYGADA RUMCAJSA ROJBERAPoznań1984M18-353172-00:53:0500:52:33
#62 26334Maciej PilcDres i LaczkiPoznań1979M36-49822-00:46:3200:46:29
#63 68335Edward NadobnikGIPS-BUDKaźmierz1973M36-492061-00:51:3400:51:01
#64 280336Beata NadobnikGIPS-BUDKaźmierz1972K36-4943-11801:09:3301:08:57
#65 281337Bartosz NadobnikGIPS-BUDKaźmierz2005M-MLO15163-01:09:3101:08:57
#66 246338Marta SzwargotGIPS-BUDKaźmierz1988K18-3553-9201:04:0801:03:33
#67 90339Dawid SzadziulPoznań1980M36-493078-00:54:0300:53:13
#68 51340Jacek Flak-MarcinkowskiOpalenica1967M50+445-00:49:1000:48:18
#69 270341Natalia StanisławiakSzamotuły1988K18-3560-10901:07:3601:07:00
#70 263342Agnieszka Czyż-GadzińskaGranowo1977K36-4937-10301:07:1301:06:34
#71 137343Krystian PolowczykKaźmierzKaźmierz1976M36-4946109-00:56:5800:56:43
#72 52344Tomasz HofmanZgrupka TeamLusówko1976M36-491646-00:49:0500:48:45
#73 232345Janusz GraczykKaźmierz1989M18-3557150-01:03:1501:03:03
#74 195346Tomasz SzulcPaledzie1980M36-4956133-01:01:0601:00:51
#75 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !18347Malwina MiśGLKS MarcinowiceMarcinowice1994K18-352-200:45:2000:45:18
#76 161348Dariusz PiechotaMTS TARNOWIAKKAŹMIERZ1981M36-4950121-00:58:4900:58:10
#77 105349Rajmund BartczakPOZNAN1968M36-493689-00:54:2700:54:26
#78 16350Adam CysewskiBIEGAMY_OT_DZIELNIE_TEAMGdańsk1979M36-49616-00:44:2500:44:25
#79 178351Rozalia IgnerskaPoznań1982K18-3529-5101:00:0600:59:39
#80 12352Karol TomczakNaramowice Biegają / UnileverPoznań1983M18-35812-00:44:0600:44:01
#81 210353Marta NowakowskaKaźmierz1985K18-3540-7001:02:0301:01:40
#82 69355Marta BarszczPRO366Swarzędz1985K18-356-800:51:1900:51:14
#83 145356Jarosław SakKaźmierz1964M50+12112-00:57:4900:57:12
#84 282357Małgorzata SakPOZNAŃ1991K18-3565-11901:09:4101:09:05
#85 109358Andrzej PołczyńskiTarnowo Podgórne1947M50+893-00:54:4600:54:40
#86 80359Daria MikołajczakPopówko1998K18-358-1000:52:3400:52:24
#87 237360Anna MąkosaPiła1992K18-3550-8601:04:0301:03:18
#88 225361Katarzyna CzarnowskaNight RunnersPoznań1982K18-3543-7701:03:1201:02:21
#89 75362Kamil KaniewskiDąbrowa1980M36-492466-00:52:0800:51:38
#90 291363Krystian DudziakLuboń1985M18-3564164-01:12:4201:11:48
#91 46364Łukasz KlejniakPoznań1981M36-491540-00:48:4600:48:31
#92 222365Anna BrękNaramowice BiegająPoznań1980K36-4928-7501:03:0501:02:18
#93 139366Agnieszka WieczorekMrowino1985K18-3516-2900:57:2700:56:49
#94 224367Stefan CzarnowskiPoznan1982M18-3556148-01:03:1201:02:21
#95 98368Arkadiusz KulonRadzyny TeamRadzyny1973M36-493384-00:54:4900:54:06
#96 77369Przemysław BadziągDżej DżejKaźmierz1978M36-492568-00:52:4800:52:07
#97 121370Marcin SzymkowiakDżej DżejDąbrówka1977M36-4944100-00:56:0100:55:35
#98 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !22371Marysia LisiakUnia SwarzędzZALASEWO2000K-MLO1-400:45:4600:45:44
#99 6372Rafał ChmalKaźmierz1997M18-3546-00:42:3700:42:24
#100 262373Urszula KlajaNight RunnersPoznań1982K18-3557-10201:07:3201:06:23

Google Play

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności